38447
  • Coral Springs
    #31488
    Tegnap mentem vagy 10-15 csatát a Panther -el, meglett rá néhány fejlesztés, lehet vele a top jet -ek ellen is büntetni. Egész bejön most a jet vs jet műsor. Viszont egyik MiG-9 -et se próbáltam még ki élesben, a Panther -hez képest egy szar mindkettő.
  • sulouos
    #31487
    Azt hittem hogy a romláson csökkentenek, hogy realisztikusabb legyen. Na mindegy, legalább most már nem lesznek vákuumban repülő gépek, és nem csak a Typhoonra, az "OP" Zerokra meg a Messerekre fog hatni az áramló levegő. Lesz ebben a patchben egy jópár kellemes változtatás.
  • Glo
    #31486
    Nagy sebességnél minden gép kezelhetősége romlani fog a kormányfelületekre ható erők miatt.
  • sulouos
    #31485
    Az egyik hozzászólást nem teljesen értem, mert gugli fordítóval lett lefordítva, de valami nagy sebességű kezelhetőséget emleget, hogy javítanak rajta.

    Link
  • bgabor
    #31484
    A Me-262esnek soha nem szabadott volna a Sabrek és MiG-15ösök (battle)tierje közelébe se kerülni, lévén hogy ugyanaz a motor hajtja mint ami a MiG-9est is. Most hogy megérkeznek az új német 262-esek és a német MiG-15 és Sabre, talán végre lejjebb teszik a csórit.
  • Glo
    #31483
    Nem hinném, hogy a Rata rossz FM-el repülne, ahogy ismerem sosem volt az az emelkedő és sebesség bajnok, negatív G-nél most is lefullad a motor, ráadásul WEP-el túl is melegszik hamar (100%-on dolgozik a határon).
    A németek ott rontják el hogy megpróbálják lefordulni, pedig az az ő pályája.
  • sulouos
    #31482
    Az 1.39-el be fog kerülni további 2 I-16 is, és azt is hozzátették, hogy minden újonnan behozott gép helyed FM-el fog rendelkezni. Ez azt jelenti hogy kijavítják a Rata FM-jét? Vagy a játékbeli Rata már megkapta?
  • Glo
    #31481
    Végül lesz mint a botnak. A nehéz körülmények között edződött német pilóták lenyomják majd őket mint a botot :D
  • sulouos
    #31480
    Olyan jó nézni, ahogy az amerikai Sabre fanok féltik az előnyüket ami eddig volt a 262-essel szemben :D Szegény ördögök, nem lesz többet 500km/h sebességfölényük.
  • sebi89
    #31479
    köszi
  • sulouos
    #31478
    Nem tudok, még pár hete láttam egy fórum topikban hogy beszéltek róla, de most nem találom.
  • Glo
    #31477
    Itt tudsz utána olvasni a dolgoknak.
  • a.carkey
    #31476
    De komolyan? Van-e értelme kifejleszteni a D30-at, ha tényleg csak azért van bent, mert volt, és mert más a színe? :D
  • sebi89
    #31475
    hol vannak ezek a hírek? warthunder oldalon nem találtam
    tudnál linket adni?
  • Susarc
    #31474
    színe?:P
  • a.carkey
    #31473
    Akinek van, mi a különbség a P-51 D5 és a P-51 D30 között?
  • Glo
    #31472
  • sulouos
    #31471
    Neee...

    Hurricane, RB, joystick, direct control, lelőttem már 2 ellenséget (1 AI), lőném le az utolsó AI-t, rajtatartottam a kamerát az ellenfélen az Alt billentyűvel, és váltani akartam virtual cockpitba az F4-el... De már átállítottam a követős kamerát.
  • Micsurin
    #31470
    Köszi , pont jól jött :)

    más: a 37mm-es yak9t másnak sem jön be ???? Egyszerüen 1 killnek is örülök vele.... bazi nagy a szórása.... pedig fullra van fejlesztve :/
  • sulouos
    #31469
    A Typhoonnal mit érdemes csinálni? RB és SB, direct control. Fordulni nem annyira tud, könnyen kiollózzák, BnZ-re alkalmatlan mert 550 körül minden kormányfelülete mozdíthatatlan lesz.
  • vajakos21
    #31468
    http://youtu.be/IMNxkP0c9_Q
    Ha valakit érdekel esetleg joy beállitása.Hosszú,de hasznos lehet.
  • sulouos
    #31467
    Ha jól értettem, akkor a 262-nek nem a HG prototípus változatait kapják meg, hanem az alap 262-re épített más fegyverzetű változatokat, igaz? Pl. a BK5 ágyúval az orrában, vagy a Sturmvogelt.
  • bgabor
    #31466
    Csak aztán ne akarjon a németekkel Realisric Battleben próbálkozni, mert kezdőként abszolút semmi sikerélménye nem lesz ott a normálistól teljesen eltérő harcstílusú német gépekkel.
    Lövészeket pedig hiába kezeled te, attól még mondjuk a vitalityjük(hány bekapott lövés után halnak meg) nem fog nőni. Se a védő fegyver szórása nem fog csökkenni stb. Érdemes fejleszteni őket. Nincs rosszabb annál amikor az elenséges támadó első három golyója kiiktatja a hátsó lévészeidet, és onnantól csak integethetsz nekik.
  • vajakos21
    #31465
    A németeknek vaj jó top vadászuk most is.Más kérdés,hogy a br besorolás miatt postwar gépek ellen mennek.Eventen viszont ;ehet használni ha nagy ritkán van.
    Nyugodtan lehet némettel kezdeni.Azzal érdemes ami szimpatikus.
    A lövészeket én nem fejlesztem hanem kezelem a géppuskákat.
  • bgabor
    #31464
    Ahogyan a WoT-ban, kezdőként itt sem szabad a németekkel kezdeni. Elvileg a következő peccsben megkapják a Me-262 kísérleti változatait, valamint kapnak keletnémet MiG-15Bis-t és nyugatnémet F-86ost.
  • Micsurin
    #31463
    Röviden mindent :D
  • Micsurin
    #31462
    Meg accurary és precision meg talán a G toleranciát , hogy ne mordeljenek meg ha megfordulok......
  • Micsurin
    #31461
    Én precision , experienced gunner.... meg stamina....
  • sebi89
    #31460
    lenne 2 kérdésem, német ág kap vmi erősebb top vadászt pl ta183, vagy vmilyen egyéb kísérleti sugaras gépet a közeljövőben?
    másik kérdésem , hogyan fejlesztenétek a me410 lövészét és a német bombázokét, milyen tulajdonságot fejlesztenétek?
  • Micsurin
    #31459
    Ilyenkor sírnék.... lerammolnak utána meg a szaros bot szórakázik :

    http://keptarhely.eu/view.php?file=20140313v00ev1zb3.jpeg
  • Coral Springs
    #31458
    Sokáig nekem az üzemanyag kijelzése volt bekapcsolva, de már hetekkel ezelőtt kikapcsoltam. Ha valamire kíváncsi vagyok átváltok cockpit -re és műszerfalon megnézem.

    Amúgy király a műszerfali óra, nem is vágtam hogy az irl időt mutatja.
  • Brenor
    #31457
    Options>Interface és ott alul vannak az Indication opciók külön üzemagyag/hőmérséklet/lőszer
    Ha always-re rakod akkor minden játékmódban mutatja
  • sulouos
    #31456
    Be lehet, állítsd arra hogy mindig mutassa.
  • robi3
    #31455
    be lehet kapcsolni realisticre is hogy pl: mutassa az aktuális olaj és víz hőmérsékletet?
  • Coral Springs
    #31454
    Az a baj ezzel az automata ban -al, hogy ez a moderátorok munkáját hívatott kiváltani. Nyilván nincs kapacitás minden esetben eljárni. Lehet hogy valakinek soha nem fog összegyűlni egy ban -ra való teamkill, az alábbi videón szereplő ipse viszont instant megérne 2-3 nap pihenőt. Kaphatott max 30K kredit büntetést, aminek meg szintén semmi súlya nincs. Azt is meg kéne emelni legalább 100K -ra.
  • Glo
    #31453
    Hogy körbelőtte az enemy-t.. mindig akkor hagyta abba mikor épp lőni kellett volna. Fordítva van bekötve a srác, na.. Majd bannolja a rendszer ha sok ilyet csinál.
  • Coral Springs
    #31452
    Meglett ezzel a géppel is.


    Egy ideig egész jó csatákat toltam, de nehogy már így maradjon jött 4 olyan menet hogy szanaszét vertem az asztalt. Úgy 6 ezren rám áll két db enemy (én kedvezőtlen helyzetben), ám minden happy mert pont van egy társam aki megemelkedett és nagy bőszen arra tart. De erre mit csinál az idióta barom ? Headon -ba megy az egyikkel, jól le is lövik, szarnak egy pofon. Mindenki más lent volt ezért lementem közéjük én is, írom hogy nem ártana segíteni. Ketten jelezték hogy oké, végül is a videón látottakban kimerült a dolog.


    Érdemes megfigyelni hogy amikor a második csapattárs is rámegy a P-51 -re, az ipse vadul elkezd sorozni. Nehogy már másé legyen a kill, közbe az se probléma ha két társát lelövi. Az ilyen agyilag nyomorékok nem értem, mi a faszért nem maradnak Arcade -ban ?

    A többit inkább le se írom mert viccnek is rossz, már ott tartok hogy aki nem csinál semmit azt magam lövöm le. Nem is az zavar ha vesztek egy csatát, viszont utálok meghalni, főleg ha ez a csapat miatt van.
  • jocking
    #31451
    Vagy a La-kra, ott is hamarosan lesz jet.
  • jocking
    #31450
    Na, mára nekem ennyi bőven elég volt a wt-ből. Még jó, hogy tegnap este volt 2 winem, mert a maradék 5-öt ma 18 csatából sikerült összehozni. Egyszerűen fantasztikus látni, hogy mennyire szarnak bele az emberek abba, ami a tényleges feladat lenne (és ami jelen esetben a földi célok elpusztítása). De ez még hagyján, volt egy 01:52 (1 perc 52 másodperc!)-es meccs mozdokon, ott még arra sem volt képes senki, hogy leszálljon. A mi pontunkat is az ellen foglalta el a legelején...
  • sulouos
    #31449
    A jet yakokról volt szó.