38447
  • sebi89
    #31528
    van/ volt másoknál olyan probléma, hogy csata közben mikor a mapot szeretném megnézni megáll a játék, ez már a kezdetektől így van
    valakinek valami megoldása erre?
  • Glo
    #31527
    Akkor Te még életedben nem progromoztál :)
  • Amaymon
    #31526
    Bizonygathatod, SB-n akkor is OP leírhatod 100x :D

    Nem értem ha többnyire a hc playerek szavára kifejezetten adnak, akkor erre miért nem figyelnek oda? Lehet túlterheltek és az 1.39-es fizika prioritásban fontosabb. Bár nem hiszem hogy kódban pár változó átírása akkora bonyodalom lenne.
  • bgabor
    #31525
    Ez sajnos így van. Szövetésges oldalon repülve felszállás(lespawnolás) előtt ellenőrizni kell hogy hány bombázó van a csapatodban, és ha háromnál több akkor ki kell lépni, mert nyerhetetlen a meccs, csak időpocsákolás.
    A bombázók döglenek meg először és az esetek 95%-ában kill nélkül. Főleg most hogy az orosz oldal tele van prém P-63asokkal és így 37mm-es ágyúkkal.
  • lexlutor
    #31524
    ..komolyan , ezeknek is annyi eszuk van mint a wg.nek. meccsenkent 5-6 heavy bomber allies oldalon rb-ben, azt istant buko a meccs.. ezek is sikhulyek csinalni egy mm-et.
  • Amaymon
    #31523
    Lehet maradi vagyok, de én nem tudnám a harc hevébe még az is figyelni, hogy bill-el pont a jó irányba nézzek.
  • Amaymon
    #31522
    90%=90° rossz billt nyomtam :D
  • Amaymon
    #31521
    Na ja múltkor stukára zuhantam rá, nagyjából 90%-ra lehetett alattam. Valszeg amíg fölé értem kiszúrta a pöttyöt. Rázuhantam full sebességgel. A kis mocsoknak valamijét eltaláltam, ő kettőt belém pöttyintett és irányíthatatlanul zuhantam bele a földbe. Nem találtam el tisztán mert ő is elkezdett zuhanni, hogy a tailgunnere rám mutasson. Én totálkár lettem és tisztán nem tudtam eltalálni mert mikor lőtávba értem kirántotta magát mindeközben csak a kerekei törtek le én meg ugye :D
  • twi452
    #31520
    Squier tett fel egy érdekes videót.

    - osztottképernyő a géppárról
    - trackIR és a hagyományos nézelődés :)

  • Coral Springs
    #31519
    Itt van még 3 kill csak hogy legyen. Az első az jó 700m volt, megspóroltam vele a felesleges kergetőzést.

  • sulouos
    #31518
    De ő SB-ről beszél. Ott a legkisebb karcolás is végzetes lehet, azok a lövészek meg jó eséllyel szétverik a motorodat mire a 109-est stabilizálod annyira hogy célozni tudj vele.
  • jocking
    #31517
    Én nem nagyon veszem észre, hogy op lenne bármelyik bombázó. Egy sorozat egy Bf Mk-108-asából és már hullanak is darabokra. :D Egyetlen bombázó van, amit szemét módon unfairnek tartok, az pedig a japó G8N, de az is csak azért, mert esélytelen utolérni, legyorsul és leemelkedik bármit.
  • Amaymon
    #31516
    Bomberek OP volta nem érezhető annyira külső nézetben. Nem is nagyon van összehasonlítási alapom már. SB-n viszont eszeveszett durvaság.

    Megtapasztaltam mikor én ültem a tail gunnernél. Japó eventen hullanak a zerok a kis TBF-től, de hardest day-en is a germán nyer HE-vel. Elég 2-3 humán irányított bombázó és garantált 2 air kill, a bázis bombázás másodlagos. B-17-em is van de abba még nem volt kedvem beülni és kimaxolni. Sokan troll módban még be is kapcsolják a füstölőt, hogy könnyebben megtalálják őket. SB-n elég sok öntudatos playah' van, nem öletnék meg magukat csak úgy. Egyszerűen OPPP. Nem sírásként írom csak válasznak a 3db kill videora. Szépen kivitelezett azt nem vitatom csak...
  • Torzonborz
    #31515
    Mondjuk tény hogy a B-25 még egy papír Zéróval is könnyű falat , csak alulról kell rárepülni és ízekre lehet szedni.
  • Coral Springs
    #31514
    Csak a második a neccesebb, akkor ha egy B-17 -et, B-24 -et, stb támadok meg hátulról. A B-25 annyit ér amennyit a videón látsz, tapasztalat.
  • sulouos
    #31513
    Ha ember vezette volna őket, akkor a másodikat meg a harmadikat te se úszod meg.
  • Coral Springs
    #31512
    A 3 lelőtt B-25 ugyan ai, de nagyjából lehet vizionálni hogy mennyit is érnek a lövészek. Ha racionálisan támadsz egy bombázót semmit. A végén az ipse a P-51 -el meg valami monkey, kergeti az ai -t ahelyett hogy velem foglalkozna.

  • Glo
    #31511
    Azért nem random, pl egy légvédelmi repesz ütötte lyukért nem kér annyit. Meg kell várni, hogy leteljen a javítási idő, csak utána szabad kilépni, akkor ingyen van.
  • Fura Alak
    #31510
    random()
  • rrally
    #31509
    Az milyen hülye dolog hogy a G-6on enemy egy lövéssel ellövi a motort majd az le áll .A gépen semmilyen más sérülés nincs vissza vitorlázok a saját bázisra lerakom óvatosan úgy bánok vele mint a szűz lánnyal ,semmi sérülés majd mikor meg áll a gép kiírja hogy lelőtt az enemy ekkor látom hogy sunnyog valaki a mi bázisunkhoz ingyen fragért (vagyis értem). kilépek a gépből hogy ne legyen nagy javítási költség a végén,és mikor meg nézem a garázsba a Max repair költséget kell fizetnem egy szaros motorért.Máskor meg mikor szétszakítanak megerőszakolnak leszakítják a szárnyat,szarrá égek akkor meg alig van javítási költség akkor ez most hogy van?mi dönti el hogy mennyit fizetek vagy ez csak úgy hasra ütésre megy
  • Torzonborz
    #31508
    Kíváncsi vagyok tényleg jobb lesz e mint OR és mennyi lesz a tervezett ára. Na meg kérdés hogy valóban csak PS4-hez használható vagy PC-re is jó lesz e. Akkor nagyobbat kaszálhatnának.
  • Coral Springs
    #31507
    Virtuális szemüveget mutat be a Sony.
  • jocking
    #31506
    Ez meg Pearl Harbour, a Batley-i nőegylet előadásában.
  • Glo
    #31505
    Battle of Britain élőben, békében :)

  • Brenor
    #31504
    Szándékosan van a zárónap írva. Ha csütörtököt írnak (este 9kor kezdődik szal ami csütörtöki rész az kemény 3 óra) akkor a sok eszetlen azért sírna már délután h miért nem kapott goldot amikor csütörtök van. Mert ugye a játékosok nagyobbik (fogyatékos) része nem képes tovább olvasni az első szónál :)
  • Coral Springs
    #31503
    Amikor csináltam a carrier landolásos achi -t volt olyan csata hogy 10+ alkalommal is landoltam az F2A-1 -el. Hasznos tagja voltam a team -nek.
  • twi452
    #31502
    vagy nagyon lassan rakod le, hogy szinte átessen és akkor szépen leül a gép farka és beakad vagy a fékszárnyat a fedélzetre érés előtt bezárod és amikor gurulsz akkor hátrahúzod a kart és így ledobja a seggét a horoggal és beakad

    legalábbis régebben működött ez, ha nyitva volt a flaps akkor nem ereszkedett le aztán szépen átsuhant a gép a kábelek felett :D

    és a féket ne nyomd közben :)
  • robi3
    #31501
    szálltam már rá 130-al is de nem akadt meg
  • PLaci #31500


    Visszanézve már-már sajnálom a LaGG -ot, valószínűleg azt se tudta mi történt vele...
  • Amaymon
    #31499
    Hagyd olyan 170-160-ig belassulni aztán ejtsd rá a kötelekre.
  • PLaci #31498
    Muhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

    AB-n B-25J-1 -el kezdek jó szokás szerint. Látom, hogy már most a magasságomon van egy LaGG-3(-66)... (persze, nem OP...)
    Elibe fordulok, mögötte jön kb. 1km -el egy P-39N.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2x Head-on, 2 kill.
    A harmadik meg egy Wellington lett.
  • Sith
    #31497
    És valóban.. pedig az angol honlapon is friday szerepel...
    mondjuk ahogy elnézem van bőven időnk megcsinálni:
    "Friday: 13/3/14 20:00 GMT - 140/3/14 20:00 GMT"
  • PLaci #31496
    A magyar fordításos mű-hivatalos n00bok nem képesek egy naptárra ránézni, hogy rájöjjenek: 13. -a nem péntek, hanem csütörtök.
  • robi3
    #31495
    20 perce szenvedek de egyszerűen nem tudom lerakni a zérót hajóra :(
    f4-el elsőre összejött utána még zsinórban 4-szer
  • Sith
    #31494
    Amúgy nem holnap van a gold event?
  • PLaci #31493
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Újabb gyönyörű példa a fórum motor nagyszerűségére....
    [...]Steam -> steamapps -> common-> War Thunder -> launcher.exe
  • PLaci #31492
    Ez most komoly? Lehetne menni a goldért, és NEM MEGY a steam??

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg kell keresni a játék könyvtárát, és onnan indítani.

    [spoiler][...]SteamsteamappscommonWar Thunderlauncher.exe
    [/spoiler]
  • a.carkey
    #31491
    Azért full T3as gépekkel bekerülni szinte csak T4esek közé, és ez ma a 3. ilyen ... Tudom, bekerülhetünk, de nem kicsit zavaró amikor a B7A2t üldözi két P51 és két Bearcat ...
  • Glo
    #31490
    A képfelirat szerint fényképező gép. Ilyenekkel vették fel a légiharcokat, amiket a youtube-on guncam-ként találsz meg. Oktató célra használták később a felvételeket.
  • sulouos
    #31489
    Valaki hozzáértőbb esetleg tudja, hogy mi ez?

    Kép