38447
  • Amaymon
    #31568
    Az nem a vitality-n múlt hanem mázlin. Mindenesetre analógiának egy játékban elfogadható. Mert a vit sem eliminálja a pilot killt csak az esélyt csökkenti.
  • Rue East
    #31567
    Debrődy György például túlélte. A gerince mellett, a hasát átlőtték. Mielőtt elájult, sikeres kényszerleszállást hajtott végre.
  • sulouos
    #31566
    Egyébként van valakinek tippje arra, hogy az XF5F Skyrocket katalógus szerint miért "Naval Fighter / Bomber", ha még egy kávéscsészét se lehet alá akasztani?
  • bgabor
    #31565
    Így van. Nem túl reális de nagyon is szükséges. Bombázóban is brutál amikor alacsony vitality miatt a bombázóra rátámadó első gép első golyója megöli a gunner(eke)t, aztán a meccs további részében csak dühös szavakkal tudsz védekezni a rád támadó vadászokkal szemben.
  • sulouos
    #31564
    A játék szempontjából viszont eléggé bosszantó, ha a pilótát könnyen kilövik. Amikor behozták ezt a legénység pont rendszert, senkinek se volt a vitalityn egy pont se, úgy hullottak a tökéletesen ép gépek pilóta killel, mint az esőcseppek. Másféle killt alig lehetett szerezni, mert mire levakartad az ellenről a szárnyát, a pilóta rend szerint háromszr is meghalt volna :D
  • Amaymon
    #31563
    Jah csak olyan fura belegondolni, mikor itt van a polcomon egy 20mm-es 44'-es shvak hüvely, és miután lövést kapott egy ilyennel, akkor a cafatokra szakadás után felgyógyul :)
  • vajakos21
    #31562
    Valamit ki kellett találniuk,hogy sok goldot költsön aki türelmetlen.Ahogy ez az új fegyver,új löszer..stb is van.
  • Coral Springs
    #31561
    Én már F2A-3 -al, Kittyhawk -al, Airacobra -val, Kingcobra -val, Yak 9T -vel... soroljam még ? Ezekkel mind szedtem már ki B-25 pilótát.
  • Amaymon
    #31560
    Szvsz baromság az egész vitality rendszer, ha kilövik a pilótát az haljon meg.
  • bgabor
    #31559
    Pontosan mennyin is van a Vitalityd a pilótánál?
  • PLaci #31558
    Nem csak ezért, csak egy példa! :)
  • vajakos21
    #31557
    Mint minden vadászhoz.Ha nem arcadozol akkor csak g-tolarance,vitality,stamina.RB re+ látni és nem làtszani.Arcadra + reload.Ill weapon maintenance,de ez mindegyikre.
  • vajakos21
    #31556
    Attól,hogy kilövi a pilotádat,nem jelenti hogy OP.( amúgy az,de a pilota kiszedése az nincs összefüggésben a gép dm/fm/br-jével)
  • gstup
    #31555
    Kicsit elfogultság emiatt OP-nak nevezni! :)
  • sebi89
    #31554
    milyen képességeket érdemes fejleszteni német vadászokhoz?
  • vajakos21
    #31553
    A katák szerettek a kifutón trollkodni leállva lōni ai-t és embert....a következö körben a zerok felén 60kg s bomba is volt...aztán már nem trollkodtak.Viszont akik géppárt mentek katával,tudtak csúnya dolgokat csinálni
  • PLaci #31552
    Még egy adalék ahhoz, hogy mért OP az I-185: Kiszedte a B-25J-1 -ből a pilótát...

    Eddig még SENKI nem tett ilyet velem, pedig már 187 csatát mentem ezzel, és nem egy 1vs1 -et toltam eme bombázóval....
  • Amaymon
    #31551
    A preal harbour event a király ott kért percig sem marad életben az ember SB-n amicsval (csak néha) :))

    Aztán jött egy megváltó "shout" a cseten minden amcsi jöjjön PBY-vel :D
  • Coral Springs
    #31550
    Két percig fordulózok egy angol Mustang -al közvetlen a bázisom mellett, de sehogy sem bírtam legyűrni azt a szart. Lényeg a lényeg két percig az
    a majom büntetlenül fordulózgat a bázisunk mellett, senkinek nem jut eszébe odajönni leszedni rólam. Ez ugyan Arcade -ban volt, de hála istennek már ugyan ez a síkagy tömeg van túlsúlyban RB -n is. Persze mindig a saját team -ben vannak, véletlenül sem a túloldalon, szóval itt már nem kell csodálkozni semmin se.
  • sulouos
    #31549
    He-112-vel megnyertem volna egyedül a csatát, ha... Szóval:

    - ha a komplett csapatunk képes egy, összesen EGY gépet lelőni, míg én 3-at lelőttem joystickkal

    - ha a hoki tier I védelmi fegyverzete egy kicsit kevésbé pofátlan, és a 7.7mm-es egy szál géppuska nem lövi csutka feketére a szárnyamat az első koppanásra (persze ő 70 20mm-es gránátot benyelt, mint kacsa a nokedlit, utána meg alig tudtam lerázni)

    - ha Máltán az utolsó 2, hivatalosan is célpont rombolónk nem hajt be 6 könnyűcirkáló közé, hogy az egy maradék bombázótól még megvédeni se tudjam.

    Amúgy feltűnt, hogy a rendes emberi vadászgépek szépen bekapják a 20mm-eseket még a szegény MG FF-től is, de az AI kétfedelesek simán ellavíroznak köztük? Egy teljes töltésnyi 20mm-esből ha jól láttam, akkor összesen 1 talált, a többi csak géppuska volt a kicsi porfelhőből ítélve.
  • PLaci #31548
    SB 2M-105 -el pár könnyű kill (a Hurrican -t is megkaptam később), majd ugyan abban a csatában egy hajmeresztő ellenséges ram sorozat a(z) SB 2M-103 -am ellen.


    Köv. csata B-25J-1 -el, kicsit gyorsan érkeztem a 2. -hoz. :(
  • WinT
    #31547
    Belső nézet eszembe se juttot... azt kipróbálom, thx.
  • PLaci #31546
    Úgy emléxem Il2 -ben megtanultam, de már rég elfelejtettem... :/
  • vajakos21
    #31545
    ui; belsö nézetröl irtam,mielött mondanád,hogy nincs célkereszt rb-n
  • vajakos21
    #31544
    fölé érsz,leboritás,90 fokban célkereszttel becélzod és kioldás.Vagy gyakorolosz hogyan lehet ràcsapva kioldani idōben lapos szögben.
    +youtube.Vannak stukás videók.Il2 is wt is.Tán tutorialt is csinált már valaki
  • WinT
    #31543
    Stukákkal RB-n bombázásra valami használható tipp esetleg? Célkereszt nélkül képtelen vagyok kidobni bármit is. :(
  • Amaymon
    #31542
    "nine-lived" kritelt gépre igaz vagy minden sérülésre jár? Nincs előttem a szöveg sose érdekelt.
  • Glo
    #31541
    Joy-al könnyebb letenni a sérült gépet.

    Fűnyírónak is elmentél volna a végén a fű-dzsungelben :))
  • Coral Springs
    #31540
    Az első landolásom RB -n fekete szárnyal, amit nem basztam el.

  • bgabor
    #31539
    A legfontosabb tulajdonságuk ezeknek a címeknek hogy ki lehet kapcsolni őket a menüben, és akkor a gép nem jeleníti meg őket. Tanácsos is mert semmi hasznuk nincs, csak a láthatóságot zavarják.
  • Gottfried
    #31538
    köszi!
  • vajakos21
    #31537
    Megelöztél :-P
  • twi452
    #31536
    azok különböző címek amiket kapsz ha megcsinálsz/elérsz ezt azt
    pl a rammer titulus elég egyértelmű :D

    az adatlapodon lehet gondolom ezeket is megnézni és aktiválni
  • Gottfried
    #31535
    Lenne egy naív kérdésem.Az istennek nem tudok rájönni hogy a ingame a gépek neve alatt mit jelentenek a következő feliratok.: Nine-lived,Rammer.
    Pontosabban azt tudom hogy mit jelentenek csak azt nem hogy miért vannak ott.
    Tudja ezt valaki?
  • vajakos21
    #31534
    Jó kis videó.(már az ötlet biztosan. Még nem mentem teljesen végig.) NM team. Amelyik oldalon ők vannak, azok nyernek álltalában . Drone,SanycH...
  • robi3
    #31533
    nektek hogy megy ez a mustangos event? nekem félig fejlesztett p51-el nagyon nem megy.
  • Amaymon
    #31532
    Csak bagatelizálom, az 1.39 változásai mellett.

    De azt ismerd el, hogy ha más-más fizikát meg tudtak oldani különböző játékmódokban, akkor nem lenne akkora kihívás más paraméterállományt bevezetni SB-n.
  • sulouos
    #31531
    Mi ez a nagy TBF mánia? Minden csatában 3-4 TBF, és még mellé a szokásos B-25-ök. Az előbb összesen én, egy Hurricane Mk. I meg egy P-40 voltunk vadásszal...
  • bgabor
    #31530
    Én Realistic Battleről beszélek, ahogy az előttem szólók is. Te Simulator Batleról. És ezt te is jól tudod.

    A Simulator Battle más kezelés, más játékosok, más sebzésmodell. Marginális kissebbség játszik ott.
  • sebi89
    #31529
    kb 4-5 másodpercre