38447
  • sulouos
    #31648
    És nem noobozott le érte? :)
  • Amaymon
    #31647
    Régi jó kis RB csaták, anno egy fufu klános arccal 2 vs 6-ot hoztunk ki nyertesre. 3-3 kill úgy hogy az uccsót neki adtam :)
  • Brenor
    #31646
    Azért nem mindegy hogy milyen játékmódban AB/RB/SB. AB-n pl bombázós mapon 4 ember hátrányban is lehet nyerni. 11 ember még nem olyan kevés ha van elég jó bomberes srác. plána ha a 15 fősbe max 1-2 :D
  • sikora
    #31645
    Az milyen amikor 4 ember mínuszban van az ellen 15 játékosnak 11 ellen kell mennie és mégis veszítenek. Ezeket nevezhetjük igazi losereknek?????
  • Brenor
    #31644
    Énis csak irányjelzésnek használom már. Többnyire Tracer golyókat használok és ha messzebb vagyok csak pár golyós sorozatokat lövök hogy lássam mennyit kell korrigálni. Bár többnyire nem messziről szokásom lőne, hanem közel lopakodok 3-400 méterre (300-as fegyver összetartással) és ami a csövön kifér
  • sulouos
    #31643
    A kör elvileg (szerintem) vagy a gépágyú lövését, vagy a géppuska és a gépágyú átlagát mutatná, mert ha kifogy a gépágyú, sokkal közelebbre vált a kis kör. Amúgy nagyon pontatlan, a legjobb ha csak irány jelzésnek veszi az ember, úgyis mindig elé kell tartani egy kicsit.
  • Jim Morrison
    #31642
    igen, néha előrébbre lövök ha látom, hogy nem sebeztem akkor ugye tudom, hogy valami gebasz van. Igaz, általában csak olyan 5-600m ről kezdek el lövöldözni, ott kb elég is a kört célozni.
  • Sith
    #31641
    Rég arcadeoztam de kör nem tudom hogy hova mutat, gondolok itt arra hogy ha a gépeden van mondjuk 7,7mm géppuska és 20mm gépágyú akkor a két lövedéknek más lesz a röppályája, (na most az a kérdés hogy a kör az a kicsit vagy a nagyot mutatja... vagy a 2 közé vagy mi van...) :)
  • Brenor
    #31640
    Egyes esetekben érdemes nem pont a kört célozni hanem kicsit elé és a sorozat közben áthúzni a körön, mert nem mindig oda mutat a kör ahova kéne főleg ha nem egyenesen megy. Plusz arra figyelj hogy ha cannon is van a gépeden annak a lövedéke lassabb és ha a körbe célzol akkor a gép alatt fog elsuhanni a golyó
  • Jim Morrison
    #31639
    Köszi szépen, akkor ezeket fogom majd berakni!
  • csoszi87
    #31638
    Tegnap mentem 2 kört. AB
    Megyek fel bombázókért Ki45-el. elérem a 4000ret, látom 5 bombázó süvít 1000m-en.
    És az a vicces, hogy szét is kapták a bázisokat.
  • sulouos
    #31637
    A géppuskákba azt a hevedert keresd, amiben a legtöbb gyújtó (I jelzésű) lövedék van, ez általában az universal szokott lenni. Gépágyúba a HE jelzésű robbanó gránátok az igazán hatásosak, azok legtöbbször az air target vagy a stealth hevederekben burjánzanak. És tényleg, a motorok tönkre lövéséhez sokszor elég 2 géppuskából leadott pár rövid sorozat, máris szépen húzzák a füstöt.
  • Jim Morrison
    #31636
    Valóban nem tudom. Általában tölténynek universalt szoktam berakni (2oroszlan vagy mi). Lvl8 vagyok, napi 1-2 meccset játszok, és igazából én csak oda lövök ahova a kör mutatja...:/ ritkán van azért mákom hogy ráfordulok, rálövök és ki is gyullad.
  • bgabor
    #31635
    Nem tudod még hol kell lőni és milyen kaliberű fegyverrel érdemes megpróbálni. Menj vadászgépekre eleinte.
  • Amaymon
    #31634
    Motorját lődd, persze könnyű mondani. De ha három tárat rálősz, akkor már annyi erővel a motort is célozhatod. Vagy a szárnya törik le vagy a motor gyullad ki. Néha hajlamos leégetni crit-el a fél gépet egy izmosabb tűz.
  • Jim Morrison
    #31633
    Köszönöm a tippeket! Rágyúrok akkor vitalityre. Amúgy vicc, hogy sokszor 2mp alatt leszednek (meg hátulról kiszedik a pilótám, de én egy nyamvadt bombázót ha 300méterről lövök, 3szor tárazok újra, már kaptam 460pontot a hitekért de még mindig megy... persze jött egy másik gép, rálőtt egyet majd kiírja nekem, hogy kill assist... nagyot néztem :D
  • Brenor
    #31632
    100-as vitality mellett 20-30 esetből 1szer ha pilótát lőnek, akkor is ha meghülyülök és belecsúszok egy head2head akcióba. Hátulról már előbb szénnéég a gép minthogy kiszedjék a pilótát :D
  • twi452
    #31631
    repülj úgy, hogy ne lőjenek rád :D
  • bgabor
    #31630
    80-100on legyen az utolsó.
  • Fura Alak
    #31629
    Nekem 30 felett vált ritkává. 45-50 környékén elenyésző. 100 mellet sem abszolút nulla az esélye.
  • Glo
    #31628
    Magasabb Vitality-vel.
  • Jim Morrison
    #31627
    Hogyan érdemes a 'pilot knocked out' ellen védekezni? Pilóta fejlesztésnél utolsó kettő 30-30 körül van, de spitfireből is kilőnek hátulról D:
  • jocking
    #31626
    Valakinek van tapasztalata a Me-163-mal kapcsolatban, amit megosztana? Milyen gép? (Főleg AB-ben gondolkodva.)
  • Fenrir
    #31625
    Egészen kellemes ez a Mitchell RB-ben, a replay elején 1 hajtóművel és szétlőtt magasságival szálltam le mindenféle döccenő nélkül.

  • RiCSi1234
    #31624
    Olyan kellemetlen tapasztalat, hogy prémmel annyi lóvét, annyit RP-t kerestem ,mint égen a csillag, most lefogytam, szinte semmit nem ad.. :) Ki van ez találva a fene enné meg. :(

    Meg egyre több a nyomi RB-ben is. Már-már szinte tiszta árkád fíling van, mindenki head-on ozik. Egyből berepül alacsonyan meghalni.
  • Coral Springs
    #31623
    Mások az ingerküszöbök, mások az elvárások, de ezzel nincs is baj szerintem. Nagy repülőgép fan létemre én az FSX -et hamar meguntam, pedig még pilótaleckéket is átvettem hogy az IVAO szerverein tolhassam a járatokat. Nem volt olyan nagy durranás a Boeing 747 -el se repülni pedig nagy kedvencem. A WT ugyan nem polgári repülés, de a légi harc se állt tőlem távol amikor elkezdtem, már ami a sugárhajtású gépeket illeti. De amúgy imádok kormányt tekerni is, ám a szimulátorokat azon túl hogy kipróbáltam őket egyiket se játszottam tovább. Nem szeretem azt ha valami vérárkád, de azt se ha valami vérszimulátor.
  • jocking
    #31622
    Nekem jelenleg csak annyi a gondom a játékkal, hogy AB-n egyre több az olyan arrogáns gyökér, akik nagy sértődöttségükben lelőnek (csapattársak persze) azért, mert állítólag elloptam a killjüket...
    Személy szerint azt gondolom, hogy a játékélménynek nagyon nem tesz jót, hogy az elmúlt időben ugrásszerűen megnőtt az ilyen vérpistikék száma. Ez akkor lesz egy jó kis repülős játék, ha már kijön teljesben és eltelik néhány hónap (akár 1 év is) a megjelenése után. Addigra szépen kikopnak a baromarcúak, akik csak azért játszanak vele, mert ingyír' van és csak azok maradnak, akik tényleg szeretik is az ilyen témájú játékokat.
  • Her Laca
    #31621
    Mert végeredményben tök mindegy,hogy árkád,vagy full realisztikus,vagy más ,a lényeg,hogy ott és akkor te legyél a (lehetőleg ) legjobb, az már,hogy éppen milyen nehézséggel csinálja az ember végül is lényegtelen. Az csak jön magától,kinek ,kinek az igénye szerint ,de aki a repülést is szereti az előbb utóbb úgy is tovább lép. Csak időigényes a dolog,meg némi KP is köll azért hozzá:))
  • Her Laca
    #31620
    Ó:) Dehogy nem. Addig mondod mindezt amíg ki nem próbálsz egy igazi szimet mondjuk a II. VH ban. Főleg akkor amikor egy társaságban meg akarod mutatni ki is vagy. Hidd el tudom mit beszélek:)
    Mert ez is olyan,hogy azok az arcok (mint te is vagy vagy akár jómagam is) akik nem elégszenek meg a középszerrel,igenis bele tudnak merülni a dologba,hogy a legjobbak közé felküzdjék magukat.
    Én magam mindennel így vagyok amúgy az életben,egyszerűen semmit sem tudok úgy csinálni,hogy éppen hogy. Vagy magas fokon,vagy sehogy:)
    Pl most egy fél éve pipázom,és szerintem komolyabb pipagyűjteményt hoztam össze mint sok tízen éve pipázó. :) Szóval sokan vannak így szerintem:)))
    És hidd el pontosan tudom milyen az amikor a szív a torkában dobog az embernek ,én most azért is hagytam abba egy időre mert már kezdett elmúlni ez az érzés. Lehet egy év múlva majd újra felpezsdül a vérem:)
  • Coral Springs
    #31619
    Nekem bőven elég az ha egy komolyabb akciónál a szívem kiugrik a helyéről, sőt eleinte még olyan is volt hogy remegett a kezem az egéren, olyan feszültségben voltam hogy lőni is alig tudtam. Persze mindezt RB -n, az AB már valahogy nem olyan stresszes ilyen szempontból. Ha ezt kitudja az emberből hozni egy játék az jó játék, megvan arra a lehetőség hogy beleéld magad, azt még meg se jelent az Oculus Rift. Ennél több énszerintem
    a legtöbb embernek nem kell, persze a valóságig minden játékot lehetne fokozni nem vitatom, de felesleges.
  • RiCSi1234
    #31618
    Fertőzés:Win32:Dropper-gen (DRP) Ehh
  • RiCSi1234
    #31617
    Most az imént az Avast az ACES.exe-t vírusnak vélte, és blokkolta! Másnak vélemény, esetleg tapasztalat?!
  • Fura Alak
    #31616
    Pár 10-14 éves agyi szinten lévő troll letöltött egy videóvágó szoftvert a kalózöbölből a fraps mellé, miután rájöttek, hogy milyen "jó" móka a mikrofonba üvölteni.
  • sulouos
    #31615
    Pedig lehet hogy a vevőnek is tetszett volna :D
  • Brenor
    #31614
    Sokat nem néztem meg belőle. Melóba vagyok és pont akkor jött be egy vevő amikor az égő gép ment át a képen és telitorokból elkezdett üvölteni. Hirtelen azt se tudtam hogy lehet megállítani és jobb nem jutott eszembe kirántottam a tápkábelt a laptopból (nincs benne aksi) hogy bekussoljon XD
  • sulouos
    #31613
    Ez...ez...ez nagyon ratyi! :D
  • Amaymon
    #31612
    Bocs nem sértegetésként írom, ha annak tűnne. Kb egyről beszélünk, csak más szemszögből. Te fanatikus "szimmer" vagy én pedig fanatikus játékos. :)

    Btw a CloD-ot épp kedveltem volna, ha nem 10-20 játékos repkedne egy gigamegabrutál méretű mapon, amit ha nem ismersz 1 óra mire egyátalán találsz valakit.
  • Her Laca
    #31611
    És?
    Senki sem ,(ismeretségi körömben pláne nem) képzel bele többet egy játékba egy szimbe mint a mi:) De kinek mi tetszik.Te nem akarsz szimmel repkedni ,használsz mást ,akinek meg az a gumicicája ,hogy a lehető legélethűbb módon játsszon az olyat használ. Annak az a szórakozás. Nem is értem a jelződet ,"önszopatás". Én speciel tök jól elszórakozom velük,és még mellé mondjuk le is lövök bárkit aki elém kerül:)És te?:)
  • twi452
    #31610
    az új Krebs új csatornája :)
  • Amaymon
    #31609
    "A P51 el amúgy maga a felszállási procedúra sem egyszerű,Tomék aszongyák ,hogy valóban egy kihívás. "

    Hát nem tudom valahol a önszopatás magasfoka, ha ennyire élethű valami. A legfontosabbat a belső füledben keletkező ingereket a tested érő apró erőket egyszerűen nem érzed, mintha fél vakon mennél. Aki repült már kisebb géppel (nem utasszállító méretűvel), netán vezetett is az tudja miről beszélek. Vérfanoknak biztos jó dolog, de szórakoztató játékra nem alkalmas csak szűk rétegnek. Ezért várom a BoS-t az valahol egy elvadult szim és a WT közt lesz. Nem érdekel a szuper realitás csak annyi amennyi az élvezeti faktorhoz hozzájárul. Mindegy mikről beszélünk csak játékok semmi több, bárki bármit képzel bele. Ki többet ki kevesebbet.