38447
  • Brenor
    #31688
    RB-n is előfordul. A két napos duel eventen 1v3-ban úgy hoztam le a meccset, hogy a 3 gyökér egymás elől próbálta behúzni a killt (engem), de addig tekeregtek mögöttem hogy kettő össze is akadt a harmadik meg szerintem elkapott egy roncsdarabot és elkezdett füstölni. Onnantól ingyen kill és nyertünk :D
  • Jim Morrison
    #31687
    Hihetetlen, hogy mennyiszer jönnek nekem. kb meccsenként egyszer nekem jönnek, néha "véletlen" manővernek köszönhetem, hogy nem jöttek hátulról belém. Meg mikor szemtől szemben vagyok vagy ő lő ki enge, vagy mikor húzom fel a gépet nekem jön és meghalok... Csak karcadeban ilyenek az emberek? lehet kipróbálom a másikat...
  • Glo
    #31686
    Ha a kacsa nem tud úszni..
  • Elar
    #31685
    Mentem 3 kőrt.
    Megnyugodtam 2 hét óta semmi nem változott :)
    3 vereség.
    A saját egységeket gyakorlatilag ránézéssel simán lelövöm - véletlenül.
    Az ellenséget nem ilyen könnyen :)
  • Elar
    #31684
    Pokriskin - Márc 19.

    Nahát nahát.
    Életem első könyve (7-8-9 évesen...) Pokriskin: Háborús égbolt könyve volt. Utána vagy 20x elolvastam :D

    Ajánlom nktek is :)
  • Brenor
    #31683
    Az ilyenekért énis odavagyok. A kedvencem volt amikor AB-n Biathlon eventen egy böszmenagy B17-essel zuhantam rá a földi célokra, végigszórtam bombákkal őket, azaz akartam volna mert egy nagyokos BF109-es oldalról belémrongyolt, mert azzal aztán lehet medium tankot szedni a fák között -.-
    Aztán még volt pofája azt előadni hogy "Tudod hogy a te hibád volt ne tagadd"
    Na utána minden egyes liont megért amit az Corsair-em 20mm-esétől kapott :D
  • sulouos
    #31682
    RB, felszállásnál hátulról belém jönnek, majd én vagyok leb*szva hogy miért nem nézek hátra. Ja tényleg...
  • robi3
    #31681
    be tudtok lépni? nekem nem engedi
  • gstup
    #31680
    Ejjha,ez a mosquito?!Már a Rendes fm-je van?Hihetetlen hogy kanyarodik.
  • sulouos
    #31679
    A prém Typhoonnak nem olyan jó a kabinja mint a /Late verziónak, nagy nyúlketrec van a tetején, alig látni ki belőle :D
  • gstup
    #31678
    -van
  • gstup
    #31677
    Jézusom.Most nagyon sok a hülye van amerikai oldalon.6-7 német gép ellen maradok egyedül.De állandóan.Mindenki 50-800 méteren rohangászik.
  • Coral Springs
    #31676
    A csapatban repüléssel nekem az is a problémám, hogy ott megoszlanak a kill -ek. Nincs az hogy valakinek nagyon sok kill -je van, mert tekintettel vannak a tagok egymásra, legalábbis amikor én néha csapatban repülök ez ott mindig szempont. Én azt preferálom ha a főműsoridőben is sikerül lelőni 1-2 gépet, közbe elhullik az egész team, én meg ott vagyok esetleg 2 enemy -vel szemben, ilyenkor tudom hogy ez most egy kúrva jó kör. Bár mostanában nekem leginkább a kezelhetetlen túlerő jutott, az meg már a ló túloldala.
  • Glo
    #31675
    Jó, persze, csapatban más a helyzet :)
    Én Sb-n magányos farkaskodok, és ott is a prém kobrát használtm a németek ellen, több kevesebb sikerrel. Most az angolokat nyúzom, a Typhoon elég használható. Kár, hogy a prémium társát nem grindeltem ki nyáron, az jobban hozna a konyhára anyagilag. De az élmény nagyjából ugyanaz.
  • Coral Springs
    #31674
    Nálam a pilot skill -nél az első kettő a legfontosabb. Hogy időben lássam kivel állok szemben, így fel tudok készülni rá, és hogy ne érjen meglepi.
  • bgabor
    #31673
    Ahol egy fegyver van a gépen, ott universalt, ahol van géppuska és gépágyú is ott a géppuskába universalt, gépágyúba Stealthet.
  • erasmus4
    #31672
    Ti a legénységnél mit fejlesztetek? Mivel főleg vadászgéppel megyek eddig főként a G-tolerance-ra meg a vitalytire pakoltam.
    Illetve milyen lőszert használtok?
  • bgabor
    #31671
    Teljesen kezelhető a prémkobrával a helyezet, a többi PUMÁSsal állandóan azt repüljük RB-n az orosz jet vonal húzása és pénzszerzés végett.
  • Glo
    #31670
    Igen, elég elrettentő a sok magas tierű gép amik ellenfélnek jönnek. Nekem általában a Bearcat-ekkel gyűlt meg a bajom :))
  • Coral Springs
    #31669
    Az orosz A-10 Kingcobra -ért mindenki oda volt hogy ingyen prémium tier 4 -es gép, de az emberekről hamar letört a lelkesedés az első néhány csata után, már rég nem látom olyan sűrűséggel ezt a gépet mint anno. Itt a topikban se nagyon vettem észre hogy bárki huzamosabb ideig repült volna vele. Én amióta megvan csak azzal repültem, pár napja raktam pihenőre, kicsit sok volt az N1K2 rush mostanában.
  • voros12
    #31668
    Értem, köszönöm.
  • Glo
    #31667
    Brenor jól írja. Ha kilépsz a vége előtt akkor a debriefing képernyőn csak az addig eredményedet jeleníti meg. A csata végén megkapod a többi pluszt is teljes egészében, mintha végig bent maradtál volna, levonások nélkül.
  • Brenor
    #31666
    Ahogy én tudom csak azt kapod meg amit addig elértél. Hitek/lelőtt gépek/kiszedett földi egységek stb-ért járó pont és amikor vége a meccsnek akkor fizeti ki pl a győzelemért járó extrát
  • voros12
    #31665
    A csatákból, Rb-n ha meghalunk, és kilépek akkor kevesebb pontot kapok? Vagy azt kapom mintha vesztett volna a csapat, vagy hogy van ez?
  • Glo
    #31664
    *37-esre
  • Glo
    #31663
    Hja. Mondjuk nekem a A5 nem jött be, hamarabb átesik mint az A10 (nyilván). A Q5-el nincs tapasztalatom, de ahogy látom Neked eléggé rááll a kezed a 30-esre :D
    Én azzal is körbepuffogtatok mindent. A kedvencem az volt mikor a létrának (P38) átlőttem a kabin meg a hátsó szárny között. Azt hittem agyvérzést kapok :D
  • Torzonborz
    #31662
    Valóban nem ,viszont tényleg szívesebben repülnék Héjával (is).
    Utóbbi pár napban elfogott a nosztalgia és alacsony br-es gépekkel repülgetek. Jó móka.
  • Coral Springs
    #31661
    Nem muszáj ahhoz prémium gépet venni, be lehet ülni az amerikai verzióba is.


    Mondjuk aki az eredményeimet irigyli, ha van ilyen egyáltalán, az szerintem ne a gépcserénél kezdje. A gép nem minden.
  • gstup
    #31660
    Arcade?
  • gstup
    #31659
    Annyira nem tragacs! :)
  • jocking
    #31658
    G8N vs Bf109 K4. 37.6 m/s emelkedési képesség, és ezt a nyamvadt bombázót így se értem vele utol (pedig nagyjából egyszerre kezdtünk emelkedni...). Mi a tököm ez? Bug?
  • Torzonborz
    #31657
    Nekem olyan tragacs nem kellllll , Héját akaroook.
  • Glo
    #31656
    Aki irigyli Coral eredményeit, az most megveheti a P39 N-0 gépet:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/116576-aleksandr-pokryshkin-the-air-tactician/
  • Coral Springs
    #31655
  • Glo
    #31654
    Ja, és SB volt, mielőtt valaki egérhuszárkodással vádolna meg :)
  • Glo
    #31653
    Feltettem a fórumra az FRB topicba ;)

    1 óra amúgy. 3 human A5-ös fóka, egy ai messzer E3, 2 ai Stuka meg 2 ai He111. A 4x20mm eléggé bejön :)

    A harmadik A5 elég jól nyomta, majdnem beültetett a hintába, de sikerült meglőnöm és egy túlhúzásnál átesett (100m-en). A másik 2 humán meg squadban volt, de nem volt túl jó az összhang, valami 2 percig kergettem az egyiket, de a másik nem talált meg minket, aztán meg rosszul csapott rám mindig. Még mindig 120 a pulzusom :))

    Ja, a csapat többi része természetesen a kis hajókat lőtte, meg valahol fél úton meghalt..
  • sulouos
    #31652
    Mi a fenét csinálsz te azzal a géppel? Komolyan érdekelne :O

    (esetleg a replayt el tudod küldeni?)
  • Glo
    #31651
    Coral, egy átlagos nap, mi? :D



    3 felszállás bakker :)
  • Glo
    #31650
    Nem, de a GM-ek tuti kaptak "hacker, cheater" reportokat :))
  • Amaymon
    #31649
    nem :) írtam neki take him, davaj :)