38447
  • bgabor
    #31728
    Nem, a bombázásra alig ad valamit manapság már, és a bombázós is nagyon gyorsan halnak a sok bombázógyilkos fegyverzetű gép miatt(37-47-57mm). Vadászgépezni kell.
  • sulouos
    #31727
    Nem azért, mert a Wirrawayre csak felaggatják a bombákat, az aktuális japó bombázóra meg a bombatérbe pakolják? (csak tipp)
  • a.carkey
    #31726
    Azért a Wirrawayre hogy a genyába fér fel 2 500 fontos és 2 250 fontos bomba, miközben több nagy méretű japó közepesbombázóra ha több célpont ellen megyünk, akkor csak 4 250 kgos bomba rakható rá, ami nem 800 kgos ...
  • Amaymon
    #31725
    Amilyen prém gépet beengednek az eventekre sem rossz, mert %-ban még rádob az a játékmód.
  • Sith
    #31724
    Nem mondom hogy nem lehet bombázni, de sokkal nehezebb mint anno. (talán a B17 kivétel a brutális túlélő képessége miatt)
  • sulouos
    #31723
    Amúgy a "sok xp-ért bombázni kell, sok pénzért repülőre kell menni" szabály még mindig érvényes?
  • bgabor
    #31722
    Én szerintem alacsony tierű prémiumgépet ne vegyél. A mostan rendszerben nagyon számít az hogy milyen tierű géppel milyen tierűt farmolsz. Én például döbbenten konstatáltam hogy a régi német prémwellingtonommal(most tier2) kemény 20% repülőgépfejlesztős villanykörtét kapok a Komet(tier5) fejlesztésére. Értem én persze, csak meglepett, és jól rámutat hogy tier4 alatt nem érdemes prémiumgépet venni az embernek, ha netán jeteket szeretne összeszedni vele.
    Persze ha csak pénzfarmolásra kell akkor arra bármelyik jó amelyiknek magas a rewardbónusza.
  • Coral Springs
    #31721
    Attól függ hogy hol akarsz játszani vele. Nekem ugyan nincs tapasztalatom ezzel a géppel, de a Jingles egy Arcade videójában bemutatta, és jó sok kill -t csinált vele pedig nem egy pro játékos.
  • lexlutor
    #31720
    koszonom!
    a boomerangokat en is inkabb a meggyozobb fegyverzetuk miatt nezegettem, de igy, mar nem tunnek vonzonak.
  • sulouos
    #31719
    Mindkettő 3.0-3.3 BR-ű, szóval nem ússzák meg korai Messerek meg olyasmik elleni harccal. A D.520 állítólag jó kis gép, csak az egy szál 20mm-es ágyúhoz csak 60 lőszere van, + pár géppuska. A Boomerang a méretéhez képest (állítólag) elég nehéz és lassú, de jól fordul, meg persze van 2 Hispanoja is. A szárnya viszont nagyon, NAGYON érzékeny a legkisebb sérülésre is. Leértékelve lehet hogy jó vétel, de teljes áron szerintem inkább a brit Mustang vagy a Hellcat a nyerő.
  • lexlutor
    #31718
    van valakinek d520-a vagy Boomerangja? mi a velemeny roluk? az utobbi most leertekelve van, erosen elgondolkodtam rajta. ami igazan erdekelne, h mik koze kerul be vele az ember.

    kosz!
  • bgabor
    #31717
    Így van. Matricaszerzés szempontjából az RB kill két killnek számít, az SB kill háromnak.
  • csoszi87
    #31716
    Ok.
    Akkor annyit jelent, hogy RB-n elért eredmények 2x annyit érnek a matrica megszerzésében?
  • Rue East
    #31715
    Mondjuk az az érdekes, hogy senkiben fel se merül a gyanú, hogy nincs odaírva mire is adná azokat a szorzókat, mert ugye ha az lenne, akkor oda lenne írva, de úgy látszik az ilyen apróságok nem zavarnak senkit se. :)
  • bgabor
    #31714
    Nincs összefüggés a matrica és a szorzó/bevételek között.
  • twi452
    #31713
    nincs semmiféle bónuszt adó matrica/festés
    tessék értelmesen olvasni :)
  • csoszi87
    #31712
    Köszönöm a válaszokat.
    Lenne még 1 kérdésem:
    A festések a gépen.
    Bármit rárakhatok bármelyik gépre, hogy járjon a 2-3Xos szorzó?
  • bgabor
    #31711
    Németeknek (szerintem és még jónéhány másik PUMÁs szerint) mondjuk a sima A5 fókán és a Kometen kívül semmilyen értelmes vagy jónak mondható gépe nincs tier3 és fölötte.
  • bgabor
    #31710
    Ha egyet kell választani, az amcsi prémium Spitfire, egyértelműen. Noha a közhiedelemmel ellentétben sok hiányossága van, mégis a játék egyik leghatékonyabb gépének prémium változata. Ha megtanulod rendesen használni(nem headonozol stb) ömleni fog a pénz és az XP.

    Angoloknál németeknél szerintem nincs most jó befutó prémiumgép. Az angol Mustang Tier3-as lett, tehát tier5-öt grindelni nem tudsz vele jól, a németeknek meg sose volt normális prémium gépe.(a D13 felejtős)

    Ha jó prémiumgépet kellene mondanom az amcsi prémspit mellett akkor mindenképpen a japán A5 fókát mondanám. Illetve a nemrég mindenki által megszerzett orosz prémkobra is egész használható.
  • csoszi87
    #31709
    Angoloknál, amcsiknál, németeknél melyik prém gépet érdemes megvenni?
  • gstup
    #31708
    Végre.Egy jó meccs.
  • vajakos21
    #31707
    Ha már így belejöttem :)
    http://warthunder.com/en/news/497/current
  • vajakos21
    #31706
    Ha tankolnátok.
    http://warthunder.com/en/news/498/current/
  • lexlutor
    #31705
    tier4es csatat egy spitfierben avval zarja , h kilott ket foldi celpontot.. erthetetlen..
  • Coral Springs
    #31704
    Ez a fűnyírás, meg a kényszeres headon ez valami betegség.
  • Zuikaku
    #31703
    Mai Saipan event:
    Nem tudom, miért szeret a játékosok többsége, Corsair-al vagy Hellcat-el repülve, 500 méteren turnfightolni a Zerok ellen. És némelyik arc sokadjára se tanul. Ötödjére kezd bele az eventbe, és ugyan úgy végzi... Persze aztán meg tele spam-eli a chat-et, hogy milyen sz@rok az amcsi gépek...
  • lexlutor
    #31702
    tiszta wot.. a rb jatszhatatlan. hokkaido, 3x vereseg angol oldalon.. birkak.. mennek fuvet nyirni spitfireel.. ahh..
  • vajakos21
    #31701
    Hát, ha Iwon akarja el lesz egy darabig :-)
  • a.carkey
    #31700
    Matricát gyűjti, amit a torpedózás ad? :)
  • Glo
    #31699
    Pláne, hogy a Cargo-t a 20-assal is ki lehet szedni :)
  • vajakos21
    #31698
    Cargok veszélyesek,Kis kaliber nagy tüzgyorsaság.Ezért se értem Iwo-n miert eröltetik a B5n2 vel torpedòzást.B7A2 vel egy valag light cruisert kidobtam már jap-uk mapon,(talán egyszer ha lekaptak) de a csoportos cargokat max 2k magasról nézem meg.Kicsit húztak rajtuk szerintem.
  • Amaymon
    #31697
    Én a múltkor alig bírtam 3 német ai-t lerázni az "új" legkisebb tájfunnal, mikor először mentem vele a peccs óta. Mert ugye csak RU vs GER ment jó ideig.
  • sulouos
    #31696
    Nem nagyon lehet rendesen kiküszöbölni. Ha kihívás kell a gyereknek, akkor megkapja :D

    SB-n a Spit Mk. I-el lelőttem 2 AI-t (persze nem a vérmesen rohamozó orosz, hanem a jámboran köröző német fajtát), majd 2000 lőszert beleputtyogtattam a maradék He-111-be, mire a reptér melletti cargo ship (Málta térkép) úgy eltalált, hogy alig tudtam a gépet a reptér felé fordítani. Mi a fene van azon a hajón, 88-as?
  • lexlutor
    #31695
    erosen biztam benne h ekkor gyokerseget csak a wg tud benne hagyni a jatekban. hat nem..
  • bgabor
    #31694
    Egyértelműen szakaszban hozta be valami idióta. Gondoltad ha a WoT-ban a loltrakit be lehetett hozni tier10be akkor itt nem?
  • lexlutor
    #31693
    mk1 fury egy tier4es csataban.. gratulalok h ezt mar itt is lehet rb-n..
  • Glo
    #31692
    Ne aggódj, Sb-n is vannak olyan "kötelék" repülések.. mondjuk nem egy Blue Angels, de elég izgalmas mikor 3-an üldöztök valakit, és a 3 üldöző 200m-en belül van :)
  • gstup
    #31691
  • Glo
    #31690
    Sör. Előtte, közben, utána. A nyugalom garantált :))
  • Jim Morrison
    #31689
    hú az meg a másik... hagyján, hogy 20mp e kergetek valakit, erre valaki odajön és lelövi előlem, de mikor kanyarodok az ellen után én meg nem látom a csapattársam, mert gyorsan odajött mögém, és forduláskor kocc... persze én vagyok a hibás. Komolyan mondom úgy fel tudom néha húzni magam ezen a játékon :D még jó hogy utána 1 percig üres repülés, addig lenyugszom :D