38447
  • bgabor911
    #37806
    Ez talán a legjobb netes videó a me-262esről a war thunderben. Ebben tényleg mindenre részére kitér a típusnak Magz, mindekinek melegen ajánlott akit érdekel a típus.



    Ahogy a videóban is elmondják, a MK108-as egy bombázók ellen tervezett fegyver volt, borzasztóan alacsony csőtorkolati sebességgel és szar ballisztikával. Óriási előretartást igényel, és nagy az esése is. Bombázók ellen teljesen jó, csakhogy a War Thunderben vadászok ellen kell mennie, ahogy a Kometnek is, és természetesen egyiknek se megy túl jól. De szerintem is alig sebez a default lőszer, gondolom a fejlettebbek jobbak, de őszintén, kinek van kedve vesződni a típussal ilyen környezetben? A me 262 BR-jén öt meccsből négyet elvesztenek a németek. A másik hogy a 262-esen, Salamanderen és Kometen nincsen airbrake, ami sajnos a jetharc alapvető fontosságú kelléke.

    Ezek miatt felejtős sajnos a Schwalbe, ahogy Komet és a Salamander is, ez utóbbi most még durva irányítási buggal is küzd.
  • robi3
    #37805
    a játékban már rég fölrobbantunk volna
  • Rue East
    #37804
    Ez így félre vezető. Ez nem Spitfire, hanem egy replika.
  • Nortai
    #37803
    Beragadt a kerék, hasra szállt a Spitfire :)
  • vajakos21
    #37802
    A gêpeknél tényleg vannak jók csak a br miatt lehet szívni.Főleg ruszki ellen de többi ellen se könnyü.
  • vajakos21
    #37801
    Ha freetrack.. https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/61051-freetrack-%C3%A9p%C3%ADt%C3%A9se-be%C3%A1ll%C3%ADt%C3%A1sa/?view=getnewpost

  • Szpecnyaz
    #37800
    Akkor ne játsszál vele ha annyira nem tetszik.....
  • Sherman0070
    #37799
    20mm-es cannonok még mindig jobbak azoknál a szarrá nerfelt 30mm-eseknél amik az Me262-őn vannak.
  • Szpecnyaz
    #37798
    Mert a japánnal nem igazán játszanak az emberek. A ruszkiknál meg a MiG 15 kivételével felejtősek.
  • Szpecnyaz
    #37797
    Mint ahogy minden más jet is megy a banshee ellen azon a környéken, ők még se sírnak miatta. Pedig a Meteor F3-ban vagy kikkában se jobb érzés mint egy 262-ben.
  • Master91
    #37796
    Arra már felfigyeltem egy ideje, hogy oroszról se igazán, de a japán meg high tieres gépekről alig beszéltek :D
  • Sherman0070
    #37795
    Mert az olyan jó hogy F2H-k ellen megy a '262? Megnéznélek mit csinálnál ellenük....
  • Szpecnyaz
    #37794
    Persze, a P51 csak is jetek ellen ment. Mind a 2 tucat ellen, amit a németek a legjobb esetben fel tudtak küldeni, mert éppen volt hozzá üzemanyag, meg úgy általában működőképes volt.
  • Szpecnyaz
    #37793
    Az amcsiknál egyáltalán nem a gépekkel van a baj, hanem a csapattal. Az egyik fele mindig bomber/attacker. A másik része meg olyan vadász aki attackernek érzi magát, emiatt alacsony magasságban nyírják a füvet a magassági vadászaikkal. Ha nincs elég angol gép a csapatban mindig hülyére vagyunk szopatva ezek miatt.
  • Sherman0070
    #37792
    Me262 30mm-es shellje amúgy is egy kib@szott nagy szar. 90% esélyben azt játssza el velem hogy a 30mm-es shell csak pattog mindenről.
    De hát ez van, had menjen a postwar szarok ellen amik 1945 után repültek. Csak tennék be az Me 262 HG III-at. Akkor sírhatnának a szövetségesek a németek miatt, mert fel tudja velük venni a harcot.
  • Sherman0070
    #37791
    Jó persze. Csak az amerikai jetek/propok kapjanak easy meccseket. Ha már a németek lennének balanceolva az már unbalanced lenne. Logikus....
  • robi3
    #37790
    támogatom! a p51 kegyetlen, ha ráérez az ember, nincs olyan német propos gép amit ne lehetne elkapni vele
  • AIexx
    #37789
    de persze a la-9 nem jetek között repül.. gaijin.. :D
  • gstup
    #37788
    "amcsikkal meg lehet szopni" Nem tudom melyik játékkal játszol...F8F,P63,F6F,Corsair.Ezek a gépek vagy simán egálban vannak a német gépekkel vagy még jobbak is.Szerintem erős túlzás azt állítani amit Te mondtál.És a p51 meg a legjobb propos gép.Németeket simán lehet vele szívatni.Mellesleg a német propos gépekkel is lehet szívni rendesen jetek ellen.D-13-al nem egyszer kapok jeteket ellenfélnek.
  • AnuluWork #37787
    Én áldom a sorsot, hogy anno az összes gépet kihúztam a régi rendszerben, és hogy a modulok is akkor lettek kihúzva náluk! Először is kevesebb RP kellett beléjük, az is jobban jött, másodszor pedig kevés embernél volt top jet. Így ha harcoltál velük, és délelőtt mentél, akkor mákod volt, mert kb. a ruszki-ukrán top klán őrültek (tizenezervalahány kill/jet) voltak velük magas BRben online. Így ha az oldaladra kerültek klánban, volt 1001 assistod, és 6-7 killed, de nyertetek, ha nem akkor meg lelőttél egy rakat gépet, volt egy rakat assisstod, viszont vesztettetek. Szerintem, jobb BR értékek voltak.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.07.26. 07:38:36
  • AnuluWork #37786
    MERT A P51 JETEK ELLEN MENT? pölö ... :)
  • Szpecnyaz
    #37785
    A Horten állítólag jó megfelelő kezekben. a 262 se rossz, csak magas a BR-je. A Salamanderről meg mindent hallok, de főleg negatív dolgokat. A probléma az, hogy a Sabre kifejlesztéséhez át kell verekedned magad egy rakás 262-n amiknek a br-je túl magas, a MiG 15-höz meg a Salamanderen keresztól vezet az út.
    Bár én még csak most rakom az XP-t a Hornetbe, szóval csak ellenségként mentem ellenük a Meteorral, de nem igazán nyűgöztek le. Ha nem élvezném a repülést a fókákkal, akkor szerintem hagynám őket.
  • Master91
    #37784
    Azt mondod a német jetek kakik?

    Alig várom hogy jetel repüljek, de hát ma is 5 csatából folyamatosan első lövésre ellőtték a függőleges vezérsíkom elsőre, még akár szemből is...így sose lesz meg egy jet se :D
    Utoljára szerkesztette: Master91, 2015.07.26. 02:39:07
  • Szpecnyaz
    #37783
    ?
  • gstup
    #37782
  • Szpecnyaz
    #37781
    Nem tudom az mitől lenne jobb hogy én meg a P51el jetek ellen menjek. A németek legalább a jetes részt leszámítva nagyon jó gépekkel vannak ellátva, az amcsikkal meg lehet szopni.
  • Sherman0070
    #37780
    Úgy hogy közben 3km-el elé kell lőnöm hogy lepattanhasson róla a 30mm-es shell.
  • Sherman0070
    #37779
    Szerinted milyen Me262-vel Koreai szarok után szaladgálni?
  • Szpecnyaz
    #37778
    Mert biztos nagy élvezet lenne P51-el a 262 után szaladgálni.
  • f24sg
    #37777
    Hello.

    Írtam neked a Fb-ra a Track clip-pel kapcsolatban!
  • Sherman0070
    #37776
    Baszódnának meg ezek a gecik. Megint nincs Me262 ebben a Ruhr-os eventben.... "Realistic battle"
  • RAZOR27
    #37775
    azigen!
  • AIexx
    #37774
    2 hét után első csatám.. még vissza kell szokni.. :|

  • Master91
    #37773
    Na, találtunk egy felületet ahol nem kell log inolni hogy ticketet írjak.... megpróbálom meg beszélni a dolgot Gaijinnal, de félek Putin játszik már accountommal :D
  • Master91
    #37772
    Van egy kisebb gondom. Pár hete nem léptem már fel, most akartam volna játszani kicsit, patcheltem.

    Mindig úgy léptem be hogy megjegyeztettem vele az e-mailt és a jelszót, automatikusan lépett így be.

    Erre most teljesen üresek voltak a mezők, így elkezdtem emlékezetből beírni az e-mail címem / jelszóm. 3-4 emailt, és vagy 4-5 féle jelszót használok mindenhova, de az istenért sem akar beengeni semmivel.

    Semmi gond, kérek jelszó vissza állítást. Igen, ITT csak egy e-mail címemre kapom ezt a választ:
    A mail with password change request has been sent to you.

    Az összes többire ezt:
    Error:


    Support oldal szerint ITT is megpróbálhatom, itt minden e-mail címemre azt írja hogy elküldte a levelet. De sehova se kapom meg! Tegnap este is kértem, semmi nem jött.

    Gondoltam írok supportnak. Hát minden áron be akarja hogy jelentkezzek. De nem tudok az istenért se.

    Hova írjak így most?
  • kissssss
    #37771
    már mindegy nincs rá elég sasom, egymagam meg nem tudok kifarolni értelmes menyínségű ge-t hogy azért maradjon tartalékba is néhány wager a négyből.
  • vajakos21
    #37770
    Főleg simen szeretjük, mert piros :-)
    Amúgy prémnek mindenképp jó vásár ( mondjuk én sose repülnék usa oldalon némettel vagy fordítva)
  • AIexx
    #37769
    aki tudja használni a fókákat, annak a legjobb barátja lesz..
  • Sherman0070
    #37768
    Végre. Már a repcsik lövedékének is ki van írva az átütése.
  • robi3
    #37767
    szerintem kicsit kevés az a8 arra a szintre, az f8 a 30mm pilonnal még jó de inkább d széria