38447
  • Szpecnyaz
    #37846
    Érdemes tracer beltet használni a 50. cal géppuskába, az se sokkal erősebb, de egy jól elhelyezett sorozat mindent kigyújt. A német gépek talán annyira nem érzékenyek erre, de a ruszkik és japánok úgy lángolnak mint a reichstag.
    Utoljára szerkesztette: Szpecnyaz, 2015.08.04. 14:33:14
  • Zegi Norbi HUN
    #37845
    Igazad lett, tényleg szar maradt :D A 12.7 mm-es géppuskák nem sokat érnek, manőverezésben még mindig szar, meg általában pár lövéstől a törzsénél szétszakad(nekem persze nincs ilyen könnyű dolgom az ellenféllel, mondjuk egy Yak-kal). A sima p51 viszont tényleg állat volt a 20 mm-es puskáival :D
  • Brenor
    #37844
    Augusztus hónap ásza rovat: Eric Lock százados
  • Brenor
    #37843
    Sajnos tudom :(
    Viszont nemsokára jön a nagy nyári event, szerintem a Gamescom utáni héten. Az már nagyon várós :D
  • kissssss
    #37842
    arra az eventre amire vágysz(fix darab kill=biztos nyeremény) azt többnyire ünnepnap alkalmával vagy jelentős csata napján szokták berakni
  • kissssss
    #37841
    ugyan az, de szerinted mi a jobb? 2 körönként szakasszal ládát nyitni(négy és fél perces csatákkal) vagy 6 vesztes kör után kétszer nyerni egymagad?



  • Brenor
    #37840
    Mert osztagban nem az? Vagy mákod van és megnyered, vagy úgy játssz mint én, hogy 10 pörgetésből 10 x 50.000 SL
    Sokkal jobban értékelem a lőj ki kismillió ellenfelet és megkapod, című farmolós eventeket. Ott legalább tudod, hogy van-e rá időd, vagy sem, és nem nyomod 3-4 napig a semmiért, mert peched volt a forgatásoknál
  • kissssss
    #37839
    ezzel a tournamentes marhasággal csak úgy lehet nyerni értelmes cuccokat ha szakaszban tolja az ember, máskülönben ez is csak egy -money/time wasting- ökörség.
  • SigS
    #37838
    "Viszanyerte készüléke árát..."
  • Nortai
    #37837
    no comment... felkúrt most ez, hogy képesek ilyet berakni és persze hogy ezt dobja be 200k elköltése után...
  • gstup
    #37836
    Szánalmas ez a játék...Amikor az ember felett jelennek meg 1 km-el La-9-es és Yak hordák.Sovietjin a legszánalmasabb fejlesztőbrigád a világon.
  • SigS
    #37835
    2-ből 2x kifogtam egy rohadt ufo KI200-ast...persze hogy körberepked míg én meg se fordulok...minek ezt a szart így feltápolni??
  • SigS
    #37834
    5.-ösz szintű gépekkel 2vs2 . Nyer(het)emények : Német P-47D, Amerikai Bf 109F-4 és ruszki bombázó B-25J-30
  • bgabor911
    #37833
    Én is a gépágyúsat bírom a legjobban. :D
  • gstup
    #37832
    Német oldalon.Csapat 2 kill.Abból egyet én kaptam el.Me-410-el.Nem is folytatom.
  • gstup
    #37831
    Ember függő.P-51 szerintem az egyik legjobb gép.A szintjén nincs ellenfele.Habár nekem a prém van meg.De szerintem csodálatos gép.

    Más: Valaki kérdezte hogy ki mit visz földi célpontok ellen.Ami még nagyon jó az-az Me-410 b6/r3.Armored ammo-val még GF-ben is simán aprítod a playereket a 30 miliskekkel! :)
  • Brenor
    #37830
    Hidd el később se lesz sokkal jobb. Az egyetlen P-51 amivel szerettem repülni az a sima alacsony szintű, a gépágyúkkal :D
  • Zegi Norbi HUN
    #37829
    Meglett végre a p51d-5 mustang, de ilyen foshalom repülővel még nem játszottam ebben a játékban. Minden szartól kigyullad vagy darabokra szakad, a géppuskája sem tűnik valami ásznak, meg egy tohonya lassú szar. A bf 109-hez közel sincs. Igaz, kb a modulok fele van meg rajta.
  • Brenor
    #37828
    Koreai Jet Bajnokság akit esetleg érdekel :)
  • gstup
    #37827
    Legyél azonos magasságban és már nyert ügyed van.Kerüld el a head-on-t mert a 3/4-e azt fogja csinálni.Ennyi.
  • robi3
    #37826
    Igeen?! És ezt a simánt mivel gondoltad?
  • gstup
    #37825
    Jó gépek a fókák.De ha nem egy agyatlan barom az ellenfél akkor tök mindegy hogy fóka vagy messer.Mindkettőt simán be lehet darálni.Talán még tier 3-ban van esélyed,de fölötte minimális.
  • Szpecnyaz
    #37824
    Szerintem gépek terén is nagyon jók, bár én csak a fókákat ismerem, de azokból van egy jó pár ami fenomenális.
    A hülyék száma meg szerintem az amcsiknál igen kimagasló. Sehol máshol nem szoktam azt látni hogy a vadászaik kollektíven földi célokat hajkurásznak egész meccsen. Személyes a kedvencem a földiző Tigercat és Bearcat. A németeknél viszont még sose láttam földiző Dórát.
  • Szpecnyaz
    #37823
    Maga a gép nagyon jó, legalábbis RB módban. De nem árt hozzá némi tapasztalat BnZ terén. Meg a másik probléma, hogy az átlag amcsi team mellett nehéz kihasználni a képességeit.
  • gstup
    #37822
    Gépekről volt szó,nem emberekről. :) Ha úgy nézzük akkor meg vegyes a kép.Minden oldalon vannak hülyék! :)
  • Szpecnyaz
    #37821
    Nekem a kedvencem pont a német ág. Már csak azért is mert szinte mindig amcsik ellen mennek, amiket szerintem a legostobább játékosok játszanak (RB).
  • Brenor
    #37820
    Én kifejezetten szeretem, reál-szim vonalon nem tudom milyen, de árkádban mindig az elsők között viszem be ha olyan BR-en játszok és a squadron csata szettemben is mindig benne volt, mert jobb mint némelyik Rang IV-es gép :)
  • Zegi Norbi HUN
    #37819
    Akkor már mind1 :D Azért köszi :D
  • Zegi Norbi HUN
    #37818
    Nem akartam németet kezdeni, az amcsi Mustang érdekel csak, ez a kedvencem repcsiben is :D Amúgy a bf 109 f-4 amerikai prém gép :D
  • gstup
    #37817
    Felejtsd el a német ágat.Az a legnehezebb.Habár jó kihívás... :D
  • RAZOR27
    #37816
    a lövész fülön lévők nem vonatkoznak egyáltalán a pilótára. Szóval igen, az csak többszemélyesre vonatkozik ^^
  • Zegi Norbi HUN
    #37815
    Kicsit belekezdtem a repülős részébe is a játéknak és lenne pár kérdésem :) Az egyik, hogy mikor elkezdtem a repcsis részt, dobott egy 50%ot a bf 109 F-4-re és én meg nem tudtam ellenállni, jól tettem? :D Érzésre jó gépnek tűnik eddig. A másik az, hogy a lövész képességek most csak többszemélyes gépekre vonatkoznak vagy egyszemélyes gépeknél hozzáadódik a pilótához?
  • gstup
    #37814
    Én tier IV-be mindig a D13-at viszem.Egy 500 kg-os bomba és 1 tank mindig megvan,de néha 2-3 is ha közel vannak egymáshoz :) . És az sem ritka hogy 2-3-szor is tudok újra tankolni.
  • vajakos21
    #37813
    P47 brutál de minen amin van rakéta kb.Usa Rus nál majd mindenen...aztán jönnek a brittek...
    Én A5 fókát viszem, mivel valahogy két év után se sikerült berakni a rakétákat Me410/bf110/f8 stb re. Mondjuk akkor meg majd nem lehet őket vinni, mert balance
  • Sherman0070
    #37812
    lol :D
  • AIexx
    #37811
    hs 129 b2, rá a 30 -as mk 103 -at, 2-3 lövés 1 tank hátulról, oldalról, 90 lőszer ha jól tudom..
  • Sherman0070
    #37810
    Ezért kéne betenni az Me262 HGIII-at. Igaz az egy nem létező gép de anélkül semmit sem érnek a német jetek. (legalábbis a mostani br besorolás szerint)
  • bgabor911
    #37809
    Én a napokban fulloztam ki az IL-2-37et és a HS-129B3-at, mindkettő elég meggyőző volt e téren.
  • gstup
    #37808
    P-47 az egyik legjobb propos gép ilyen téren.
  • BaleniX
    #37807
    Kinek mi a kedvenc repülője tankok ellen?
    Kezdem: Hellcat 2x298mm Tiny Tim-el