38447
  • robi3
    #31768
    akkor meg igazából már nem sokat nyernék vele, addig is égessem magam a gépemmel? :)
  • Coral Springs
    #31767
    Egy hónap múlva lehet hogy már az open beta fog menni, szerintem inkább használt ki a lehetőséget.
  • robi3
    #31766
    tankos béta teszt hogy működik? ugyanis kaptam levelet a napokban hogy vegyek részt benne, de igazából még nem akarok majd ha meg lesz az új vas, ami kb 1 hónap múlva lesz, addig nem is akarom kitölteni amit küldtek mert van benne olyan rész is aminél a gépemet kéne leírjam, de ezzel már nem akarok sokáig, ezáltal törlődhet a meghívás? vagy ez a tesztelés folyamatosan van vagy pedig időközönként?
  • csoszi87
    #31765
    Kedvenc új noobtechnikám, hogy annyira akarom azt a rohadt kill, hogy már csak 10-20 méterre van az orromtól és még 1-2mp kellene hogy pont célban legyen...
    Na ekkor belemegyek hátulról.
  • Brenor
    #31764
    Head-onba énis mindig belefutok bárhogy kerülöm. Olyankor inkább belemegyek a játékba és amikor 800-1000 méterre vagyunk egymástól meg se próbálom lőni hanem pörgök 1-2-őt meg kacsázok kicsit (az A-D gombok ilyenkor nagyon hasznosak) és úgy rángatom hogy amint nem tud már rámlőni rögtön forgatom tovább és mielőtt lőtávolon kívül lehet nyomni az ólmot a hátsójába
  • csoszi87
    #31763

    Asszem youtube videó hétvégét tartok.
  • gstup
    #31762
    Egy gyors spit kör. :)
  • csoszi87
    #31761
    Kösz.
    Elméletben tudom ezeket, de valamiért ha odaérek...
    Ahogy belekezdek vmibe már tudom, hogy ez marhaság volt, de addigra már mind1.
    Úgyhogy bocsánat ha 1 csapatba kerülök valakivel innen.
  • twi452
    #31760
    Semmi gonoszság nem volt benne csak megosztottam a saját bevált receptemet :D
    Láttál engem mostanában itt szidni a csapattársakat stb? nem, hát ezért :D
  • Torzonborz
    #31759
    Most mé' vagy vele ilyen kis gonosz ?
  • twi452
    #31758
    a legtutibb ha fel sem szállsz illetve el sem indítod a játékot :D
  • gstup
    #31757
    Bgabor üzenetét vedd törvénynek.És a másik.A zéró után a spitivel a legkönnyebb kill-t összehozni...Szóval menni fog. :)
  • bgabor
    #31756
    Gyakorlás, és még több gyakolás. És józan paraszti ész. Nem megyünk rá a nagy bombázóra 7.7-es meggymagköködővel mert nem fogunk tudni kárt tenni benne. Nem állunk be a bombázó mögé hogy szitává lőhessenek a védőgéppuskái. Nem repülünk head ont ahol vagy meghalunk vagy súlyosan megsérül a gépünk. Nem kezdünk úgy harcba hogy az ellenségnek jelentős magasságelőnye van. Lehetne sokáig sorolni, tapasztald ki.
  • csoszi87
    #31755
    Én rájöttem, hogy nagyon hülye vagyok RB-hez.
    Nincs 1 értelmes ötletem, vagy megmozdulásom.
    Spitfire-el rámegyek bombázóra, nem keresem a head on-t de valahogy mindig megtalálom stb-stb-stb.
  • gstup
    #31754
    Észrevettem. :)
  • bgabor
    #31753
    Mosquito titokban a legjobb brit vadászgép a SpitfireIX után, lefodulja az összes német, orosz és amerikai gépet.
  • lexlutor
    #31752
    "Te Marvin, neked errol mi a velemenyed?" :)
  • Glo
    #31751
    Ma Sb-n az egyik Ki-61 is kapott egyet tőlem. Pont belenézett a pilótája egy HEIT 20mm-esbe. Na ott lehet 100 is a vitality
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annyi esélye volt mint békának a turmix gépben..
  • lexlutor
    #31750
    valoszinuleg csak szerencseje volt. nekem most pe3-al 3x pilothalal volt zsinorba. low vitalityvel. elotte meg semmi..
  • Jim Morrison
    #31749
    valakinek ezen a szinten a kiütések száma "elenyésző" lett, nekem mintha még mindig 0-n lenne.
    Glo: köszi, akkor a realizmust hibáztatom :/
  • gstup
    #31748
    ok.
  • Her Laca
    #31747
    Semmivel sem könnyebb ha fából építik. A szárny profil,forma ami meghatározza . Mármint az életben,itt meg olyan amilyen,de köze nem sok a valósághoz .
  • gstup
    #31746
    Könnyebb szerkezet?Esetleg közrejátszik?
  • Her Laca
    #31745
    A "kanyarodási" képességnek mi köze a gép építéséhez használt alapanyaghoz?
  • gstup
    #31744
    Mindig elcsodálkozom azon hogy a mosquito milyen jól kanyarodik.Gondolom mert fából volt.Viszont akkor könyörgöm,hulljon már darabokra 100 gyújtó lövedéktől.
  • Coral Springs
    #31743
  • Coral Springs
    #31742
  • Glo
    #31741
    Elmesélem hogy működik a 20mm AP egy bombázó testében:

    Belép oldalról a géptestbe, csuklás nélkül átmegy a lövészeden, a páncélozatlan pilóta fülkén, talán kicsit lassul a pilóta székében, aztán tovasuhan a pilótádon keresztül, szétveri a műszerfalat, majd kijut a gépből, és ha a tehénnek a földön nincs szerencséje, még azt is agyonüti...

    Kb ennyi :)
  • bgabor
    #31740
    A 41 az még mindig nem 90-100 ahogy mondták neked, ugye?
  • lexlutor
    #31739
    ha nem amerikai bombazo, nincs sok ertelme repulni vele.
  • Jim Morrison
    #31738
    és most szemből... jó én asszem szüneteltetem ezt a játékot :D
  • Jim Morrison
    #31737
    na jó, 41 es vitalityvel is kilőnek hátulról (bombázóban ültem). Én tényleg nem értem hogy az úr istenbe.
  • bgabor
    #31736
    Az egyes nemzetek bombái nem egyformák, sőt, néha ugyanazon a nemzeten belül is vannak azonos súlyú, de elérő célú bombák. (pl japán)
    Egy olasz 250 kilós nem tud annyit mint egy amcsi 500 fontos.
  • PLaci #31735
    B25J-1 -el. :)
  • PLaci #31734
    Event:

  • vajakos21
    #31733
    A súly egy dolog.A töltet,bomba tipusa (mi ellen készül) számit.Ha töb féle bomba felrakhatóm nézd meg melyik mire való.
  • a.carkey
    #31732
    Ezt vágom, de ha lequrok egy 500 fontost nagy magasságból, az:

    -pontosan betalál
    -ugrik a pillbox mellett a másik három aaa, arty is

    ... míg ugyanez a 250 kgos bombával:
    -az esetek 30%ában van így ...
  • PLaci #31731
    1 font = 453,59237 gramm.

    250 font = 113,4kg
    500 font = 226,8kg
  • Karónvarjú
    #31730
    Bombázás. Ha pénzt akarok farmolni, akkor bemegyek a tier 1-es brit prém Havoc-al. Igaz, hogy a négy 250 fontos bombája hamar elfogy, de jó sok lőszer van a négy 7.7-eshez, amikkel jól lehet puhákat szedni, plusz gyorsabb szinte minden gépnél, amit be szokott hozni ellene a MM. Több kill is össze szokott jönni egy menet alatt vele, ha okosan játszik az ember, prémium nélkül is 40-60k lion megvan. Ajánlom :-).
  • bgabor
    #31729
    Múltkor A-26 Intruderrel nyolc kidobott light pillboxra kaptam 2000 RPt...