38447
  • Her Laca
    #31808
    Szervusz Drebil.:)
  • Brenor
    #31807
    Ne a gép tier-ét nézd mert az csak tájékoztató jellegű dolog. Ha ráviszed az egeret a gépre akkor az adatai között találsz egy olyat, hogy Battle Rating, az alapján dönti el az MM, hogy kik ellen fog berakni. (AB-n a legmagasabb BR-ű gép alapján számol, de te azon úgyse mész :D)
    Amikor kiválasztja a meccset ahova berak arra figyel, hogy a te BR-edhez képest +/- 1.2 pontos eltérés lehet. Tehát ha egy reserve géppel mész aminek 1.0 a BR-e akkor bedobhatja hozzád a 2.2-eseket is. SB-n ez gyakrabban előfordul mint AB-n, mert sokkal kevesebb a játékos akikből a rendszer összeválogathatja a csapatokat.
  • Coral Springs
    #31806
    Mindkét köcsögöt megúsztam a kúrva anyját ! Mögöttem a Spitfire 650 -nél is közeledett, nem bírtam lerázni. Amikor meg beírtam volna a társaknak hogy thx, vettem észre hogy két hetes chatban -on vagyok. :D Jókor vettem észre mert lassan lejár, bár nem is játszok olyan sűrűn mostanában.

  • Coral Springs
    #31805
    Amikor már nagyon lelassult eldől valamelyik irányba, a szárnyvégeknél meg van egy bütyök ami véd a sérülésektől. Bár ez egy replika. Valószínűleg ez egy kezdetleges megoldás volt, a gép nem lett teljesen kifejlesztve.

  • Amaymon
    #31804
    Komet shorty
  • robi3
    #31803
    a valóságban leszálláskor nagyon sok felrobbant
  • 77PXDrebil
    #31802
    A komett valóban így szált le, mint egy vitorlázógép és éppen úgy is kezelte a földi személyzet odafutottak a lassuló géphez és megfogták esetleg alá raktak valamit.Az hogy letörik a szárnya a játékban az egyszerű bug. A levegőben a hangsebesség közelében manőverezve sokkal nagyobb erőhatások érték a szárnyat mint egy ilyen lebillenéskor. A másodikra nem tudom a választ.

    Üdv:Drebil
  • PLaci #31801
    De úúúútálom az ilyet!!!!
    Reptéren állok csupa feketében, számol vissza, még másfél perc. Éééééés vége a csatának: javítás 2h 20m!
  • jocking
    #31800
    Lenne 2 dolog, ami érdekelne.
    1) A Me-163-mal a valóságban hogy szálltak le? Én csúszok a "sítalpon", szép lassan megállok (a gép finoman megáll 0-ra), aztán a gép mindig eldől valamelyik irányba (nyilván, mert csak 1 "sítalp" van középen) és az esetek 90%-ában leszakad az a szárny, amire rádől. A valóságban hogy oldották meg, hogy a gép ne dőljön rá a szárnyára?
    2) A játék mi alapján számolja ki a javítási költséget? Eddig akárhányszor ha lezuhantam a Komettel, a javítási költség mindig 10k körül volt. Akár csak a pilóta halt meg, akár ki tudtam ugrani, akár a reptéren szálltam le javíthatatlan sérüléssel. Olyan, hogy pl. "csak" 5k a javítási költség a 163-ra, eddig talán kétszer, ha előfordult... Hogyan lehetne ezt csökkenteni? Egyáltalán ennek a kis szutyoknak miért ilyen baromi magas a javítási költsége, amikor az utána következő, magasabb szintű gépnek is kevesebb, mint fele ennyi?
  • Ninju
    #31799
    Csak nem egy rakás B-17 volt?
  • 77PXDrebil
    #31798
    Sziasztok!

    IL2 veterán vagyok! Kb egy hónapja játszom esténként ezt a cuccot, repmodell ismerős stb., nem jelent gondot játszani természetesen csak szimulátor módban játszom. Viszont most olyasmire lettem figyelmes amit nem tudok mire vélni, hátha felvilágít valaki aki régebben nyomja. A problem a következő: Amerikai gépekkel repkedek a legjobb masinám egy P36 (nem a G verzió) ezen kívül is csak alap gépeim vannak a csata módban is 1 szintre sorol. Viszont meglepve tapasztalom hogy 2. szintű játékosokkal sorsol be az utóbbi napokban Ki61, Zéró, Spit 2b, P40E -k röpködnek körülöttem az eddig megszokott biplánok és ki43-ak helyett. Miért szívat ez a fos?

    Üdv:Drebil
  • gstup
    #31797
    Na jó.Mára ennyi volt.5-ből 5 vereség.Természetesen német oldalon...
  • csoszi87
    #31796
    Ez azért vicces volt.
    Összesen 3an voltunk a csatában, akik nem bombázóval voltak.
  • voros12
    #31795
    Csak nekem esik le az FPS néha 10-re?
  • Omrega
    #31794
    Nagyon ütős kép, főleg a középső !
  • bgabor
    #31793
    Arról van szó hogy 100%-on vagy WEPen tartod a motort ÉS közben olyan szögben emelkedsz ahol a sebességet pont 250 körülre áll be. Csak ugye ez nem egy fix szög hanem magasságtól függően változik. Megaztán WEPelni se fogsz tudni folyamatosan.
  • a.carkey
    #31792
    ÁÁÁH! Pont elfértem még felette sérülés nélkül, miután lelőttem, és még a replayt sem felejtettem el lementeni, hogy visszanézzem. :)


  • csoszi87
    #31791
    Ab biztos. :-)
    RB-t meg kb 1 hete játszok. (inkább kevesebb sikerrel)
    Nem mondtam, hogy ügyes vagyok, de fejlődni szeretnék. Ezért kérdezek olyan dolgokat, amik nektek pl hülyeségek.
  • Fura Alak
    #31790
    Illetve vannak gépek, amelyek folyamatos 100%-on túlmelegednek, pl.: SB 2M család.
  • Fura Alak
    #31789
    Gondolom nálad pl. a leszállások száma: 0. :)
  • csoszi87
    #31788
    Nekem ez is érdekes.
    Van élet 100% alatt is?
  • csaba90
    #31787
    ez nekem is hasznos volt, most már csak annyi a kérdésem, hogy pl a 250-es sebesség az lehet wep-en is?! vagy inkább ilyen 85-90%-on?
    mert ugye ha wep-en megyek akkor kicsit meredekebb szögben tudok emelkedni.
  • csoszi87
    #31786
    Ezt tényleg köszönöm.
    Volt olyan gép amivel 400 fölött próbáltam emelkedni.
    Úgy gondoltam minél nagyobb sebesség annál jobb.
  • pirdi
    #31785
    Sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni? Az a problémám, hogy felszállásnál az egymotoros gépek jobbra vagy balra húznak RB-ben, az utolsó patch óta. De olyan dúrván, hogy pl.: az amcsikkal felszállni se tudok mert a szárnyukat nekivágják a földnek, vagy nekimennek a hordozó tornyának. Ráadásul, ha nagy nehezen sikerül is felszállni velük, alig bírom a levegőbe tartani, imbolyognak, bólogatnak. A többi nemzetnél is csinálja, de ott nem annyira brutálisan. Attack3 joy-al és egérrel játszok, ez eddig nem volt gond. Kb.: minden második patchnél van ilyen.
  • bgabor
    #31784
    Pedig Glo jól mondja, kis szárnyterhelésú és súlyú gépeknél, mint a Spitfire és a Bf-109 250-260 km/h az a sebesség ami mellett a leghatékonyabban emelkednek. A legnehezebb gépeknél, FW-190nél se több 300-nál.
  • Glo
    #31783
    Bannolnak, bezony, de írni kell majd (szigorúan bannolás után) a supportnak, hogy miért léptél be új gépről, és majd feloldják. Van erről egy külön topic a CBT fórumon.
  • robi3
    #31782
    fölregisztráltam cbt-re azt írták hogy a reg. 1 gépre szól ha megpróbálom pl.: 1 hónap múlva az új gépemen (ha addig még cbt lesz) akkor végleg blokkolják az accountomat
  • Glo
    #31781
    Akkor az :)

    Annyi van..
  • csoszi87
    #31780
    260?
    Na ezen meglepődtem.
    Olyan 370nél próbáltam tartani.
    Ezért érek én mindig oda elsőnek ahova nem kellene.
    Köszönöm.
  • Coral Springs
    #31779
    Az Final Blow achievement, ő csinálta a legutolsó kill -t.
  • Glo
    #31778
    Az első 3 az matrica, felteheted a gépedre. A másik egy német kitüntetés, a harmadik meg a csatában elért achievement, ha jól nézem Fighter lettél, de ez nem biztos. Ha ráhúzod az egeret kiírja :)
  • Glo
    #31777
    Olyan 260 körül tartsd a sebességet. Ne a szögre hagyatkozz, mert ahogy mész felfele csökkentened kell úgyis.
  • csoszi87
    #31776
    Szeretnék 1 kérdést feltenni:
    Spitfire-el (prém mk9) hogy kell emelkedni, hogy a legrövidebb idő alatt elérjem az 5000es magasságot?
    Milyen sebességet érdemes tartani, milyen fokban érdemes emelkedni, esetleg hullámmozgásban kell emelkedni?
    Mikor használjam a boostot?
    Bármit csinálok (próbálom leutánozni az előttem lévő spiteket) lemaradok emelkedésben.
    Előre is köszönöm ha valaki időt szán rám.
  • Her Laca
    #31775
    Csak azt nem tudom mit jelentenek azok amiket ad,az a ló ,meg vaskereszt ,ilyesmik.
  • Glo
    #31774
    Nem semmi :))

  • Her Laca
    #31773
    Glo:)
    A 6 ból 5 110 essel (egy jak 7 a végén pk-t lőtt) .Kaptam valami dicséretet mert 4 et igen gyorsan lőttem le egymás után:) Jó ez a fűrész bakker még egy spitivel is dogoltam ,mielőtt a retek jakab oda nem jött:)
  • Coral Springs
    #31772
    A launcher leellenőrzi magának a géped, nem az számít amit a kérdőívbe beírsz.
  • Coral Springs
    #31771
    Mi az hogy égetni magad a gépeddel ? Nem értem. Szerinted bárkit is érdekel hogy sok tízezer játékos közül pont neked milyen géped van ?
  • robi3
    #31770
    olvastam hogy hogy nem minden vga passzol a cbt idejére, azt írták fórumon fel van sorolva de nem találtam semmit, mert azért mégiscsak regisztrálok de ha nem jó a kártya akkor nincs kedvem letölteni
  • bgabor
    #31769
    Add meg az új gépedet. Nincs jelentősége egyébként.