38447
  • bgabor
    #31848
    Akinek van az szereti RBn használni. Nem egy világmegváltó gép de ha jól játszol sok pénz és XPt termel, mégja jetet nem is igen tudsz húzni vele a tier3 besorolása miatt. Aki meg megvette test fly nélkül és nem tetszik neki az magára vessen.
  • robi3
    #31847
    lehet nem értek hozzá de ez a mustang 1 rakás sz..
  • Glo
    #31846
    Csak a live stream van letiltva. Meg akinek van CBT elérése, az se posztoljon olyat, amit nem kéne (NDA, stb)
  • bgabor
    #31845
    Ez amúgy screenshotokra is vonatkozik?
  • Foxy0
    #31844
    elnézést infót akartam írni
  • Volfram42
    #31843
    Rám szólt OrsonES amit észrevettem azonnal leállítottam és megköszönte, nem hinném, hogy gond lenne belőle. Korrekt volt és igaza is sajnos. :)
  • Glo
    #31842
    Inkább szólok, mintsem csendben bannolják szegényt.. Nektek semmi se jó :)
  • Volfram42
    #31841
    Jaja köszi, leállítottam.
  • csaba90
    #31840
    Glo szeretném neked, megköszönni a Magyar Warthunderezők nevében, az állandó figyelmességedet az ilyen dolgokkal kapcsolatban! :)
  • Glo
    #31839
    Amúgy ez a Dev preliminary patchnote is.
  • Glo
    #31838
    Jobb, ha nem streameled.. :)

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/119109-preliminary-patchnotes-139/

    Alul, piros nagy betűkkel.
  • Glo
    #31837
    Állítsd be a Controls-ban az "Additional gun"-t, az viszi a nagykalibert a Migben. Ez a külön választható nagykaliberrel lövészet miatt van.
  • Volfram42
    #31836
    Sziasztok, ha érdekel valakit akkor a dev server-t streamel-em. Amit tudok azt szívesen megmutogatok test flightban.
    http://www.twitch.tv/volfram42
  • jocking
    #31835
    Néhány infó azoknak, akik nem szívtak a dev verzióval:
    - A korábban beígért gépek benne vannak (Német/japán matricás migek és sabrék, egy valag új spitfire, La ágon 2 új orosz jet és a kéttörzsű P51).
    - Ezen felül van a németeknél egy Me-262 C1a, ami egy hibrid jet, aminek a farkába belehenkölték a Me-163 rakétamotorját.
    - Részletesebb az opciók menü, mostmár a játékon belül is lehet állítani a grafikát, több gombkiosztási lehetőség van, és észrevehető benne a tankok irányítási opció menüje.
    Hirtelen ennyi tűnt fel.:)
  • 77PXDrebil
    #31834
    Sziasztok! Szia Laca.

    Kösz az infókat. Látszik, hogy ezen a téren még van mit tanulnom.:) Mondjuk az X52 finom hangolása is hátra van. Még egy csűrt is alig találok el 10m-ről.:) Na jó leszállást mindenkinek.

    Üdv:Drebil
  • Amaymon
    #31833
    Linkeljetek már ide pls videot, ha valamelyik tyúbos celeb kielemezte az 1.39-et.
  • jocking
    #31832
    Lejött. Beléptem. De azt hittem, hogy ez egy korlátozások nélküli teszt, és ki lehet próbálni az új gépeket. Erre azokat csak nézhetem... Ennek így mi értelme van?
    (A német MiG-15-öt meg a He-162 utánra tették be, úgyhogy aki még nem fejlesztette a Fw ágat, az álljon neki minél előbb. :D - Ezt legalább el tudtam vinni egy tesztkörre, de kicsit fura volt, mert csak a kisebbik kaliberű fegyver működött, a másikkal nem lehetett lőni, plusz akármilyen tolóerőnél mindig ugyanúgy tolja a lángot a hajtómű, mintha mindig utánégetővel menne.)
  • Glo
    #31831
    Eléggé ugrál. Nekem 2Mb/sec-el jött le.
  • bgabor
    #31830
    Nekem 3 MB/s el szedi...
  • jocking
    #31829
    Akkor addig kb. esélytelen lesz rápróbálni. 3.7 gigát szedne le, 100 kb/s-al...
  • bgabor
    #31828
    Remélem lesznek képek és videók.
  • Glo
    #31827
    18:00-tól 22:00-ig lesz nyitva.
  • Glo
    #31826
    Kinyitott az 1.39 dev szeró:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/119108-how-to-access-dev-server/
  • Foxy0
    #31825
    köszönöm a játékot
  • bgabor
    #31824
    Egyben lesz. Jön majd egy peccs ami feltelepül magától, mi meg játszunk.
  • Coral Springs
    #31823
    Lövöm az enemy -t, egy majom meg headon -t ment vele. Kilőtte ugyan de kaptam néhány critical -t én is, majd rá egy perccel egy büntetést friendly fire -ért. Leszállni javítani nem tudtam mert elfoglalták mindhárom repteret, mondom lezuhanok kapjon büntetést a gyökér is. Crashed ! A büntetés nem húz le anyagilag, a human stupidity az ami ki idegel a játékból, de ezt már úgyis tudjátok.
  • Foxy0
    #31822
    Sziasztok
    OLyan kérdésem lenne hogy majd egybe lesz olvastva a repülős és a tankos vagy külön le kell szedni mint a wargaming-nál van?
  • bgabor
    #31821
    Ja, hogy te Arcaderól beszélsz. Az a rész engem nem érint, nem tudom komolyan venni. Én RB-ről beszéltem.
  • jocking
    #31820
    Elhiszem, viszont az én tapasztalatom az továbbra is az, hogy a Komettel csak szívok, mert a brutális javítási költségek miatt féltem. A 162-essel meg 1-2 jól irányzott lövés, és már hullik is szét a pilóta / gyullad ki a gép (főleg a jetek ellen), azzal 5-6 killt az esetek többségében mindig tudok csinálni csatánként.
  • lexlutor
    #31819
    a bovli negativbol, bovli stabilba :)
  • Amaymon
    #31818
    Off
    Na annak a szava aztán mérvadó. Mikor leminősít hiteltelennek tartják, mikor felminősít magasztos az SnP LoL :) Hitelminősítés többé-kevésbé az adott korlátok közt manipulatív. A mindenkori világgazdasági, hatalmi és mutyi rendszer kiszolgáló vazallusa.
    On
  • a.carkey
    #31817
    Az S&P minden esetre pont ma sorolt vissza minket stablira. :)
  • bgabor
    #31816
    Értem én hogy választás van meg minden, és hogy ilyenkor izgágák az emberek, de ez egy politikamentes topik.

    Tessék a játékról vagy a repülőgépekről csevegni.
  • bgabor
    #31815
    Tegyél panaszt Lippisch professzornál hogy miért ilyenre tervezte a gépet. Profik kezében amúgy messze a legdurvább német jet a Komet, csak éppen nagyon nem egszerű megtanulni megfelelően kezelni.
    He-162 remek repülési tulajdonságokkal rendelkező, mozgékony kis gép, de a fegyverzete az sajnos harmatgyenge. Alig lehet vele lelövést elérni és így fejleszteni a gépet. A német MG151 szerintem a leggyengébb 20mmes gépágyú a játékban.
  • jocking
    #31814
    Ne demagógozd, mert elvisz az alkotmányvédelmi hatóság (AVH). Egyébként is csak azt mondják, hogy jobban teljesít, de hogy minél jobban, azt nem, Zimbabwe-nél pl. biztos jobban teljesít.
  • jocking
    #31813
    "A gépek repair költsége amúgy balansz tényező. Amik jól teljesítenek azokét növelni szokták, a gyengébbeket meg csökkenteni."

    Pont ezért furcsállom, hogy egy Me-262 javítási költsége Bf-109 K4 szinten van. A Komet meg egy jó gép LENNE, ha nem lenne agyonkorlátolva (semmi üzemanyag, alig lőszer), de így csak egy erős átlagos. A K4-et, vagy akár a He-162-t többre tartom, aztán azoknak mégis emberléptékű a javítási költsége.
  • bgabor
    #31812
    A választási demagóg propagandaszövegeket kéretik továbbra is kint hagyni a topikból, köszi.
  • vajakos21
    #31811
    Ki 61 meg 40k...Úgy teljesít jobban mint Mo. kb. Írta v.ki hogy mert késöbbi gép mint ami ellen megy.Érdekes a kis emillel is typhoon p63 ellen rak mégse nagy repair költségük.Sima szivatás.(ahogy a kis zerok 20k-s)
  • Glo
    #31810
    A 2. kérdésedre válaszolva: Ha kilövik a pilótádat, vagy totál összetöröd, akkor teljes javítást számolnak fel. Kevesebb akkor van, ha meglőnek, de túléled a csatát. Nekem volt már 13 SL is pl egy légvédelmi repesztől :))

    A gépek repair költsége amúgy balansz tényező. Amik jól teljesítenek azokét növelni szokták, a gyengébbeket meg csökkenteni. Ezért 10k a Komet, és kb 45ezer egy japán Shiden Kai :)
  • Glo
    #31809
    Szia Drebil!

    Valóban a Battle rating alapján sorol csatába, ha jól tudom +/- 1.3-ig kaphatsz ellenfeleket, de ehhez még hozzá jön némi saját statból adódó eltérés is. Ha jól nyomod akkor jobb ellenfeleket kapsz.
    Eventen ez nem történhet meg, mert ott adott gépkiosztás van.