38447
  • Brenor
    #31888
    Persze vadászgépet is le lehet szedni vele csak nehezebb. De egy 37 mm-es ágyúval vadászgépre menni értelmetlen. Egyszerűen nem erre a célra rakták a gépre
  • a.carkey
    #31887
    Én azt tapasztaltam, hogy nagyon, nagyon közelről kell elengedni ha bármit is lősz vele ami vadász. Akkor max két lövés valami.
  • Coral Springs
    #31886
    Ha megtanul valaki célozni a 37mm -es cannon -al vadászgépek ellen is bőven hatékony lesz. Persze a 20mm -es hatékonyabb ezt nem vitatom.
  • Brenor
    #31885
    Csak taktika kérdése. Tunkolni én csak nagyon ritkán szoktam amikor elönti a vér az agyam. Corsair-el eddig az jött be hogy gyújtó golyókat teszek rá és oldalról ereszkedek a bombázóra. Végigdarálom a szárnyait és már ott sem vagyok. Egy motor szinte biztos kigyullad, de ha jól kapom el akkor az már egyben nem jut el a reptérig
  • bgabor
    #31884
    Egymotoros vadászgépek ellen kifejezetten gyenge a prém Kobra fegyverzete, azok ellen a sokméteres szórású 37mmes alig ér valamit, véletlenszerű hogy eltalálod e vagy sem még teljesen közelről is. A négy 12.7mmessel pedig lőheted egy darabig mire meghal vagy legalább crittelődik, és ez időbe telik, ami alatt az ellenség csapattársai nem fognak tétlenül álldogálni.

    A Spitfire a 20mm-es Hispanokkal ezerszer hatékonyabb vadászgépek ellen és nagyságrendekkel gyorsabban végzi el a munkát.
  • Coral Springs
    #31883
    Én személyszerint sose szerettem a Corsair -el bombázók ellen menni, jó az a 4 x 20mm -es gépágyú, ám nem tartom olyan pusztító erejűnek mint a 37mm -es cannon -t. Bombázók ellen pedig a gyors letámadás és kivégzés a legjobb taktika, ha nekiállsz tunkolni lehet hogy te se éled túl.
  • RiCSi1234
    #31882
    A prémium P-63-A10-nek minden free frag!
  • bgabor
    #31881
    Mikor többi Pumással prém P-63assal repülünk, a B-17eseket szoktuk leszedni először, általában bérmiféle sérülés nélkül. A profiknak, ha van megfelelő fegyverzetük, free frag a B-17.
  • Brenor
    #31880
    Ott is ezzel szórakozok csak ugye B-17-re menni RB-n vele nem éppen megvalósítható :D Más nemzettel meg nem megyek amíg az amcsik nem 100%-osak, úgyhogy kénytelen vagyok más bombereket zaklatni :D
  • Coral Springs
    #31879
    Én nem az AB -ról beszéltem most hanem az RB -ről, ahogy te is arról beszéltél nem rég.
  • Brenor
    #31878
    Tippelj mi a kedvenc szórakozásom az 1c Corsair-el AB-n ;)
  • Coral Springs
    #31877
    A B-17 -el addig lehet virgonckodni amíg idióták támadnak be, ahogy kifogsz egy vagy két tapasztalt ipsét esélyed sincs. Főleg ha cannon -ja is van.
  • Brenor
    #31876
    De milyen jó fejek voltak, hogy kvázi "ingyen" odaadták :D
  • Coral Springs
    #31875
    Azért nincs belőle sok mert tier 3 -as gép, viszont tudásban meg se közelíti a szintén tier 3 -as XP-50 -et, ami meg amúgy sokáig tier 2 -es gép volt. Ha a Skyrocket -et leraknák tier 2 -be még én is használnám, így viszont nincs értelme, indokolatlanul van túl magas szinten.
  • Coral Springs
    #31874
    Nagyon szeretnek az emberek headon -ba párbajozni, ám Terence Hill nincs köztük. Nem minden a jó célzás, ezt is lehet ésszel csinálni.

  • Brenor
    #31873
    B-17-el vigyázni kell. RB-n 10 esetből 5ször megvan vele a fighter achievement, vagy közel járok hozzá. Nem véletlenül flying fortress a beceneve. Bele se merek gondolni mit fog művelni a B-29 Superfortress ha bekerül a játéba :D
  • a.carkey
    #31872
    Az a ruszki heavy bomberes?! Megvan. :)

    Amikor először jött felém, azt hittem valami amcsi jet, mert jött, mint atom, aztán hopp, kigyulladt egy arra kószáló B-17 géppuskásától, így nem láttam közelről, de szépen ég. :)
  • Brenor
    #31871
    Jaaaa tényleg :D
    Most hogy így mondod beugrott. Kb ennyire is érdekelt az event, bár csak meg kellett volna csinálni, mégiscsak amcsi gép.
    (dehogy vagyok amcsi fanatikus, csak minden gépük akarom :D)
  • twi452
    #31870
    december-januárban volt az event, az a csinálj meg x napnyi küldetést és megkapod ezt meg őő talán azt a nagy orosz tehén bombázót ha jól emlékszem :D
  • Brenor
    #31869
    XF5F-1 Skyrocket. Csak október óta van benne a játékban :D
    Mellesleg prémium gép és ha jól tudom jelenleg semmilyen módon nem lehet hozzájutni. Gondolom valami eventen lehetett megszerezni ezért nincs sok a játékban
  • a.carkey
    #31868
    Tegnap ugyanitt futottam bele egy Skyrocketbe.

    Ez valami új gép? Eddig még nem láttam egyet sem belőle.
  • Coral Springs
    #31867
    Ez egy komoly csata volt, vesztettünk ugyan de jóérzéssel. Jött az enemy jelentős túlerővel bázist foglalni, ám vagy totálisan visszavertük őket, vagy ha foglaltak is mi azonnal visszafoglaltuk. Már alig volt csíkunk és emberünk, de ahányan maradtunk küzdöttünk nem kevés sikerrel, kb a 300 című filmet kell elképzelni repülősben. Nagyon durva utolsó 10 percet toltunk, már-már úgy tűnt hogy megnyerhetjük.

  • csoszi87
    #31866
    Értem.
    Mondjuk ár ez is valami.
  • Brenor
    #31865
    Alapesetben nem foglalkoznak a dologgal, mert automata rendszer kezeli ezeket az eseteket:
    Arcade battle:
    3 TK egy csatában – automatikus kick a csatából.
    8 TK egy nap – automatikus kick a csatábó + 1 nap BAN
    17 ТК egy héten – 7 nap BAN.
    25 ТК két hét alatt – 30 nap BAN
    35 TK egy hónap alatt – 2 hónap BAN

    Historical Battle és Full Real Battle:
    2 TK egy csatában – automatikus kick a csatából.
    5 TK egy nap – automatikus kick a csatából + 1 nap BAN
    17 ТК egy héten – 7 nap BAN.
    25 ТК két hét alatt – 30 nap BAN
    35 TK egy hónap alatt – 2 hónap BAN

    Különleges esetekben a Game Mastereknek lehet írni, de ez még nem számít annak. Őszintén szólva fogalmam sincs mi számít annak, de valószínű hogy sima random battleben semmi
  • csoszi87
    #31864
    Hogy lehet feljelenteni itt 1 férget?
    Felszállásnál 1 TK, nem sokkal később én voltam a másik.
    Replay lementve.
  • Brenor
    #31863
    A péntek esti tesztelési lehetőség az a Dev szerveren volt az 1.39-es patchel. A CBT a tankos zárt béta ami az utána következő patch-el jön be, de kb egy hete annál is megcsinálták a régi videókártya támogatást
  • bgabor
    #31862
    Hát akkor ha nem automatikusan ment DX11-en akkor ez azt jelenti hogy már belekerült a régebbi videókártyák támogatása. Ez jó dolog.
  • jocking
    #31861
    A cbt az a tegnapi closed beta-t jelenti? Fura, tegnap Win XP-n próbáltam, simán ment minden, nem kért az sehova Dx11-et...
  • bgabor
    #31860
    Hozzá kell tenni hogy a CBT még csak direcx 11-es kártyákkal megy, de mikor kiadják akkora menni fog régebbiekkel is. Tehát a CBT jelenlegi gépigénye nem mérvadó.
  • gstup
    #31859
    Kicsit.De még így is szép. :)
  • robi3
    #31858
    megpróbáltam a cbt-t! old videocards support-tal bírta a gépem XD tehát nagyon szar volt, sürgősen kell az új.
  • Amaymon
    #31857
    kicsit már horpadozott ránagyítva :)
  • gstup
    #31856
    Nekem ez a Mustang . :)
  • Amaymon
    #31855
    Nem rossz az főleg SB-n. Merülésből olyan visszaemelkedést tud tolni, hogy elveszít az ellenfél szem elől. Célozni nem egyszerű, de cserébe a kilátás pazar. Na meg sokan ott se cifráznak simán csak elkezdenek loopolni ellene. Mustanggal az tuti nyerő helyzet joy-t beállítani az ideális ívre, rudderrel lehet finoman korrigálni. Kis idő múlva látszik, hogy a másik már küzd, mert elfogy. Szárnyvégén a párakiválás vagy furán mozog a gépe. Na olyankor kerül helyzetbe a mustang.
  • bgabor
    #31854
    Hát no comment annak az ellenfélnek aki head onba megy egy IL-2es dupla 23mm gépágyújával szemben. Mindezt Realisticen...
  • lexlutor
    #31853
    a legdurvabb h megnyertuk! 4db il2 ugy halt meg h head-onba mentek, es osszeutkoztek p47 es spitfirekel!
  • bgabor
    #31852
    Most kell menni akkor tier3-4 németet. :D
  • lexlutor
    #31851
    a csapatban hb-ben 7db il2 :(
  • Coral Springs
    #31850
  • a.carkey
    #31849
    Lehet, hogy nem a brit premre gondol, hanem az amerikaira. Csak mert azok jelenleg négyesek.