38447
  • Amaymon
    #31928
    Elég sok liont nem emlékszem mennyit és változhatott is az érték mióta kaptam.
  • csaba90
    #31927
    50-es szintnél mit kapunk? :O 42-es vagyok :D de hát még az kb annyi idő amig 0-ról 30-ra eljutottam gondolom :D
  • Brenor
    #31926
    "esetleg megnő az egód is ha hajlamos vagy rá"
    Nem kell ahhoz 50 szint, egyesek már 10-nél nagyfiúnak érzik magukat XD
  • Coral Springs
    #31925
    Ahogy a legtöbb játékban, itt is vannak szintek amit számmal jelölnek. Te most a 100 szintből elérted a 7 -iket. A pilóta rangod változik vele, meg kb az 50 -ik szintnél kapsz jutalmat, esetleg megnő az egód is ha hajlamos vagy rá, nagyjából ennyi.
  • Coral Springs
    #31924
    AB tesztrepülésen próbáltam ki a gépet, ezért nem esett szét.
  • csaba90
    #31923
    ez a dev szerver iszonyatosan hasznos..... egyszer volt egy pár órára :D
    tegnap elindítottam megint leszedett vagy 2 gigát, na mondom fasza akkor biztos lesz, áhh semmi xD
  • Amaymon
    #31922
    Annyi gold-al, ha akció van ki lehet fogni jóféle hasznos mid tier prém gépet. De ez csak személyes preferencia, mert nem játszok tier V-el szinte egyátalán SB-n. A véleményem nem mérvadó ~1,5 év után igazából nem a szintezés miatt játszom, ha kedvem van megyek t2-n, ha akarok max. t4-en szinte bármivel. A bonus lion és RP viszont mindig jól jön. Ha más nem pszichológiailag, pedig lionból nincs hiány, annak ellenére, hogy jól bevásároltam az RP-s economy peccs előtt. Megvettem komplett tree-ket (vizet prédikálok bort iszok most is épp ebben a pillanatban :D ). Azóta se mentem velük, de megvan. Jó hogy figyeltem a reddit-et

    Hullámzik a kedvem mivel megyek, persze a lehetőségektől is függ milyen nemzeteket adnak be SB-n. Most a Ki-61-I hien a favoritom. Van néhány gép ami nincs meg de legyen már nekem is egy kis motiváció.
  • vajakos21
    #31921
    Nem.Egy jó prèm gép inkább
  • a.carkey
    #31920
    Érdemes?
  • csaba90
    #31919
    egyszer kell megvenni csak, és utána arra a gépre örök.. :)
  • a.carkey
    #31918
    Ez a Talisman dolog olyan, mint a backup vehicle, vagy ezt 1x megveszed, és utána míg használod adja az extraprofitot?
  • bgabor
    #31917
    Nézd, ha valaki óriási jódolgában el szeretne cseszni ilyesmire néhány száz(ezer?) dollárt vagy eurót akkor a fejlesztők nem fogják megakadályozni ebben. :D
  • bgabor
    #31916
    Azóta sajnos teljesen megváltotott a játék.
  • lexlutor
    #31915
    atlepte es nem esett szet?
  • Coral Springs
    #31914
    Azt hittem hogy majd a MiG-15 -el kimegyek a világűrbe, de hát ez nem jött össze.

    Nem megy magasabbra mint ahova egy propelleres gép ne tudna, de legalább a hangsebességet átléptem.

  • a.carkey
    #31913
    Cool


    Cooltúra


  • jocking
    #31912
    Itt a tavasz, hozzám is megérkeztek a Fecskék.

  • twi452
    #31911

    DionDi leánykori nevén Krebs hétköznapjai :D
  • a.carkey
    #31910
    Én a ködben ha nem figyelek, sőt még ha figyelek is a spawn killereket szoktam beszopni. Ált. felnézek, de B-17el nem könnyű kifordulózni vagy legyorsulni a cobrát, sőt, Ki-49el sem nagyon. :)
  • gstup
    #31909
    Bakker. :(
  • a.carkey
    #31908
    Ha neki jobb, mint neked, és még van neki SLért - netán GEért - vett advanced ill. ace packja, akkor simán.
  • Iceman
    #31907
    Köszönöm a javaslatokat bombázó ügyben :)
    Vadászokkal T4-ben vagyok, de a bombázókból csak még az 1.37 előtt kilockoltak vannak meg és nem is értek hozzájuk, de gondoltam azért jó lenne legalább egy :)
  • gstup
    #31906
    Sziasztok,Az lehetséges hogy 42-42-n van a keen vision és az awareness és csak 4-500 méterről láttam meg az ellenfelet?
  • vajakos21
    #31905
    Do217 elsönek èrsz oda a célhoz,és haza is tudsz menni ha nem idözöl sokat.Az E-t sztálingrád eventre szoktam vinni.ott az ellenfelek is vállalhatóak.( nincs trollágyus ruszki).
  • a.carkey
    #31904
    Némi pénzmag jár vele úgy kétszámjegyű szintugrásonként.
  • a.carkey
    #31903
    A He-111 a Ki-49hez hasonlóan manőverezhető, de csak két nagyobb és egy kisebb bomba fér fel rá, ill 8 250 kilós, melyek szerintem gyengék egy Wellington v. B-17 500 fontosához képest.

    A Do-217 T3asai pedig:
    -gyorsak
    -légiharcban is korrekt a 20mm ott elől (T4ben már nincs irányítható ágyúja elől!)
    -négy 500 kilós fér fel rá, ami 4 pillbox, ami egy bevetésen akár 16 célpont egyszerre ha pont középen dobod le.
  • twi452
    #31902
    kb semmit nem jelent csak egy szám :)
    Talán néhány matricát és speciális küldetést lehet feloldani ha elérsz x szintet de más jelentősége eddig nem nagyon van neki :)

    Nem lehet még saját avatart feltölteni.
  • 77PXDrebil
    #31901
    Üdv megint.

    A pilóta képe mellett az a level érték mit mutat? Nekem most ugrott 7. -re

    Lehet feltölteni saját pilóta képet?


    Most csak ennyit.:)

    Előre is elnézést kérek azoktól akik már unják az ilyen kérdéseket nem lustaságból nem olvasom vissza a fórumot hanem időhiány miatt.

    Üdv: Drebil
  • Amaymon
    #31900
    Nem vagyok bomber típus de twi és glo azzal szépen aratott a fénykorukban, most nem tudom mennyire életképes.
  • Iceman
    #31899
    Köszi.
  • vajakos21
    #31898
    Do 217.
  • Iceman
    #31897
    Üdv. T3-ban melyik német bombázót érdemesebb megvenni? A He 111 H16-ot vagy a Do 217 valamelyik verzióját?
  • Coral Springs
    #31896
    Top gépeim RB -n. Persze én már reflexből oda lövök a cannon -al ahova kell, nem jelent különösebb problémát vadászgépeket is leszedni.


    Majd valamikor ráfekszek az amerikai ágra megint, azt felhozom az amerikai verziókat is top szintre. Tegnap lett meg az első MiG-15, az oroszokkal túl sok dolgom már nincsen.
  • Amaymon
    #31895
    Valaki biztos felhasználja, de az biztos, hogy nem ismeri ki jól a gépeket. Prém gép vagy prém nap vagy mindkettő jobban megéri.
  • a.carkey
    #31894
    Ezeknek a cRPknek mi értelme van? Ki az az elvetemült aki felhasználja egy repcsi kifejlesztéséhez???

    Mert ha átváltható lenne RPre pl. a komponenseknél az utolsó pár száz xp, különösen a T5ös gépeknél, akkor legalább értelme lenne, hogy van. De így? 1xű halandók közül ez kinek éri meg?
  • csoszi87
    #31893
    Ezek a B17ek nevetségesek.
    kb 3 perc volt a meccs.
  • RiCSi1234
    #31892
    Igen, nagyon jó.. Csillog az a kurva lőszer az A6M5-ön, de semmi nem történik, nekem egy hitből fekete az egész gép.. Meg persze optikai internet, de packet lossom van.
  • Amaymon
    #31891
    Nekem jól megy. Most léptem ki, eddig nem volt hiba.
  • a.carkey
    #31890
    Nálam ingame Bad Connection Error megy egész délután. Moonwalkoltak a gépek az orrom előtt. Nevetséges vasárnap játszani. Van megint valami hülye event?
  • Amaymon
    #31889
    Az airacobra "kistestvérét" jobban szeretem kisebb kaliberrel.