38447
  • gstup
    #31968
    De jó propelleres géppel sabre,f9f,f80c ellen menni.Nálunk meg 109-ek és fw-k.Természetesen az ő oldalukon csak jet volt...
  • csaba90
    #31967
    nem kell ahhoz RB-zni, kilövik azt AB-ban is :D nekem is lőttik ki, én is lőttem már ki, sőőt egyszer még a stukámról is lelőtték a jobbost :D
  • Glo
    #31966
    A tripla tagadás akkor most állítás, vagy tagadás? Ha a sima az tagadás, a dupla állítás, akkor a tripla tagadás. Avagy?

    Nincs semmi baj! XD
  • Coral Springs
    #31965
    Mi van veled, semmi ?
  • Amaymon
    #31964
    Mindkét írásmód helyes.
  • jocking
    #31963
    OFF
    *futóművet


    ON
  • Amaymon
    #31962
    Ki tudják lőni a futóműt. Egyszer SB-n kiszedték alólam, mentem landolni vissza, mert nem volt töltény. Aki meg kívülről nézte ahogy ereszkedem ordítozott, hogy GEAR!! Persze nem tudtam beírni, hogy oké haver engedném ha tudnám, mert a kezem foglalt volt, amúgy is félre van hajítva a bill. :)
  • Ulvar
    #31961
    Van olyan találat amely kritikus sebzésként feltünteti jobb oldalt pirossal a futómű kiszakadását. Mint amikor kiírja hogy a jobb oldali szárny használhatatlan stb...
  • Fura Alak
    #31960
    Általában fekete törzs mellett.
    Láttam már a behúzott futóművemet kiszakadni a B-25 -ből, miközben nagy kaliberrel kóstolgattak.
  • csoszi87
    #31959
    Feketére lövik a géptörzset.
    Én akkor vettem észre.
  • WinT
    #31958
    Olyan van, hogy a futóművet nem tudod kiengedni a gép sérülései miatt? Velem most fordult először elő ilyesmi, pedig volt már pár leszállásom, kénytelen voltam hasra landolni (más kérdés, hogy nem sikerült :D ).
  • Amaymon
    #31957
    Nekem Saitek X52 van, nem csak WT-hez használom. Összehasonlítási alapom nincs. Kis időt kell szánni a beállításra in game, utána már nincs problem. A rugó erősségével nem voltam megelégedve, nekem túl nagy az ellenállása a WT gyors, rendkívüli precízséget igénylő játékmenetéhez. De az primkó trükkel orvosolható. Asszem a következő generációs saitek joyon a visszatérítő rugó cserélhető lesz kinek kénye kedve szerint.
  • csaba90
    #31956
    nekem nincs, de csak jókat hallottam róla!
  • twi452
    #31955
    Nincs ilyen stat még. Csak azt jegyzi, hogy mennyi gépet lőttél illetve mennyi földi célpontot dobtál ki meg a szokásos csatákra vonatkozó statokat.
  • 77PXDrebil
    #31954
    Hali.

    A következő kérdésem::) Meg lehet e valahol nézni, hogy milyen gépet lőttem és mennyi volt humán ill. AI?

    Üdv:Drebil
  • Torzonborz
    #31953
    Srácok , valakinek van tapasztalata Thrustmaster HOTAS X - Saitek X-52 joyokkal ? Akár WT:AF alatt is .
    Gondolom hogy az utóbbi jobb de megéri arra átváltani ?
    Érezhető lényegi különbség a 2 bot között ?
  • bgabor
    #31952
    Hűt én már csak a Silent Hunter 3-4el szerzett tapasztalatok alapján se próbálnék meg lenavigálni egy Type IXC-t a dunán.
  • Glo
    #31951
    Az Aranysas is beszívta :D

    Mondjuk jól meg volt írva a cikk, hihetően szakértő alezredes is megszólalt. Mondjuk ott már erősen villogott nekem is a vészcsengő, mikor írták, hogy a vízlépcsőn kiemelték és utána újra vízre bocsátották.. pedig én az össz tengeralattjárós tudásomat a Silent Hunter soroaztból szereztem :D
  • bgabor
    #31950
    Hát az mekkora volt!
    És milyen riasztó tendencia, hogy a legtöbb ember gond nélkül beszop bármi ilyesmit amit egy híroldalon olvas, még arra se veszik a fáradságot hogy beírják a hajó nevét a wikipédiába, ami rögtön kidobja hogy az nem ilyen hajó volt és nem ott nyugszik. Vagy hogy egyszerűen vegyék maguknak a fáradságot és elképzeljék hogy életszerű e hogy egy 1100 tonnás, nyolcvan méteres tengeralattjárót úsztatnak le a németek a dunán.

    Ilyenkor gondolkodik el az ember hogy vajon mennyi lehet a valóságtartalma a laikusok által nem ellenőrizhető (pl:gazdasági, tudományos) tartalmú cikkeknek mondjuk az Indexen vagy az Origón.
  • Her Laca
    #31949
    Természetesen szépen látszott a fényképen a roncs:) A duna fenekén:XD
  • Glo
    #31948
    Jaja, találtak pl U-boat-ot is Mohácsnál elsüllyedve :D
  • Brenor
    #31947
    Manapság van bármi ami április 1.-én hihető? :D
  • csaba90
    #31946
    jaa :D a tavalyi jobb volt, na meg az nem dev serveren volt :D bár gondolom most azzal akartak nagyobb hatást elérni, hogy majd a köv patchban lesz, nem most azonnal :D hogy elvileg hihetőbb.... de hát nem:D
  • Glo
    #31945
    Tavaly repülő pónik voltak, az mekkora király volt :D

    Volt rendesen fighter, heavy fighter, attacker meg bomber póni. Rohadt nagy gépágyúkkal. My little pony gone wild :D
  • jocking
    #31944
    Hát igen, rohadt jól be tudják osztani az idejüket és még jobban tudnak fontossági sorrendet felállítani...
  • bgabor
    #31943
    A Gaijinnek elege lett a sok kritikából és úgy döntöttek készítenek egy világokat leigázó szuperlényt. Ez mondjuk magyarázza miért vannak ennyire elmaradva a tankos rész Open bétájával.
  • bgabor
    #31942
  • bgabor
    #31941
    Hát jóval több értelme lett volna mint berakni a dev szerverre ahol a játékosok jó ha 1%-a jár, az tuti.
  • Ulvar
    #31940
    Eventként megcsinálhatták volna funnak....
  • lexlutor
    #31939
    kar h csak dev szerveren van :(
  • bgabor
    #31938
    Attól még jól fest! :D
  • Eagle16
    #31937
  • a.carkey
    #31936
    Szerintem, kétfajta pilóta van.

    Az első, aki adott esetben arra az ellenre megy rá, aki üldözi a csapattársát miközben az éppen üldözi az ellenséget, ill. a másik aki adott esetben arra megy rá, akit a csapattárs üldöz - főleg a kill miatt -, és így ált. mindkettőt leszedi az, aki üldözte a csapattársat. (Ill. ezek alfajai, mint a kill miatt a sajátot meglövöldözgető, harcképtelenné tevő, feladatra nem koncentráló "fraggelő".)

    :)

    Egyébként meg ne felejtsétek el, hogy sokszor totál életképtelen, default géppel indulva kell az első lépéseket megtenni, és ha megvan a nem default gép, még ha az jó is az ember úgyis olyanba ül bele, amivel a leggyorsabban tudja fejleszteni a következő ágat, vagy elsőbbségben részesíti pl. arcadenál azt, amit még nem fejlesztett ki, így sokszor nem is repülnek többet statisztikát felturbózandó az adott géppel, mert más gépet próbálgatnak.

    Sőt, sokan prem gépekkel teszik ezt, és kihagyják a már kifejlesztett gépeket, sokan meg nyomják a kifejlesztett gép moduljait, mert ugye pl. egy La-9-nél már egy-egy modul kifejlesztése akár 46 ezer RPt is eredményezhet az adott fejlesztésben lévő - általában - jet fejlesztésének ügyében.

    Én pl. totál bénának éreztem magam nagy kaliberű ágyús gépekkel. Spec utáltam a cobrákat is, míg rá nem jöttem, hogy számomra a default lövedék az, ami leginkább megy a stílusomhoz. Viszont amióta erre rájöttem, azóta alig repültem velük, mert párhuzamosan húzom az összes ágat. :)
  • PiciPanzer
    #31935
    Április 1.-jei csiga :).
  • bgabor
    #31934
    WTF?

  • bgabor
    #31933
    A flight / kill arány valóban nem mérvadó, ha valaki sokat bomberezik/bomberezett. Azért valamikor a bomber az bomba biznisz volt, sokan egész ágakat húztunk ki Invaderrel és B-24el. És sokmillió kreditet is be lehetett szedni vele.

    Én régebben a kill/death arányt néztem RB módban, de az sem mérvadó a bombázók miatt. Nagyon nehéz a fighter tudást jól visszaadó képletet csinálni a rendelkezésre álló számokadatokból. Igazából nem is lehetséges, mert a játék statisztikai rendszerében vezetett adatok nagyon megbízhatatlanok. Annyira hogy mi a PUMÁnál le is álltunk vele hogy azon adatok alapján számítgassunk rangokat meg ilyesmit.
  • vajakos21
    #31932
    Vannak nagyon profi bomberesek is.(nem a b24 el iwora trollkodni járók).Simen nem egyszerü pedig.Minden tiszteletet megérdemelnek ök is.
  • a.carkey
    #31931
    És ha valaki bombázni szeret? :D
  • Coral Springs
    #31930
    Én amúgy határozottan leszarom hogy ki hányas szintű. Láttam nem egy olyat hogy valaki 60+ -os, közbe alig volt eredmény a statisztikájában. Mi itt azt hisszük hogy nem, de ahol van lové belenyomják ám a "free" XP -t a játékba. Én a flight / kill arányt nézem egyedül, minél nagyobb a differencia valakinél annál jobb játékos, vagy épp rosszabb.
  • Amaymon
    #31929
    "Nem kell ahhoz 50 szint, egyesek már 10-nél nagyfiúnak érzik magukat XD"

    Relatív, RB-n nagyfiúnak éreztem magam, illetve top 100-ban ott voltam. SB-n xsak Average felett vagyok pár %-al. És inkább a játékélmény motivál, mint a title. Óriási fun a pilótafülkébe ülni és onnan lődözni. Rengeteg gép "works as intended" tulajdonsága a cockpit miatt nem érződik.