38447
  • gstup
    #32008
    Eléggé szánalmasak akik amerikai jet-el mennek.Mi az élvezet abban hogy nincs semmi kihívás?Mentem pár kört he 162-el.Természetesen esélyem sem volt f9f és f86-ok ellen....
  • Sith
    #32007
    medvemacska op kicsit...
  • gstup
    #32006
    ***** gaijin.3 fw-t röhögött körbe egy f8f.Azt hiszem visszamegyek amerikai ágra.Nevetségesen könnyű ott az élet.
  • Ulvar
    #32005
    sajnos most nem a saját gépemnél vagyok, így nem tudom aktiválni 5 percen belül ahogy a szabályzat írja, vasárnap kerülök vissza a gépemhez, szóval ez bukó :/.
  • bgabor
    #32004
    Gondolom a tegnapi onlypolák akció után leginkább a Siema! a megszokott.
  • Glo
    #32003
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/121587-cbt-ground-forces-lottery/


    Itt még van egy lottó, ha érdekel :) De gyorsan ám :))
  • voros12
    #32002
    Értem, köszönöm.
  • Glo
    #32001
    LAssan érdemes lesz "Szevasztok"-kal köszönni a csatában :))
  • bgabor
    #32000
    Aktiválod a játék főoldalán a kulcsot miután bejelentkeztél.(redeem code)
    Ezután a kódos emailben kapott launchert elindítod, ami letölti a tankos részét a játéknak. Ha kész a telepítés, játszol amikor éppen nyitva van a tankos tesztszeró, legközelebb holnap 13:00tól-18:00ig. Minden nap van tesztszeró, csak nem egyfojtában. A szünetekben kalapálják a játékot a fejlesztők.
  • voros12
    #31999
    És ha ez megvan, hogy tudok felmenni arra a szerverre?
  • Ulvar
    #31998
    Persze lemaradtam :(
  • bgabor
    #31997
    Köszönet!
  • Eagle16
    #31996
    Itt.
  • bgabor
    #31995
    Hová a fenébe kell ezt beírni? Hol kell aktiválni?
  • Rolika16
    #31994
    Pedig még kapni kulcsot. Nekem sem engedte a főoldal reedem kódjánál beváltani. Átirányított máshova, és ott már elfogadta.
  • Eagle16
    #31993
    Ok, mégis jó, csak az http://online.gaijinent.com-ra kellett beírni, nem a WT oldalára. Kösz!

    War Thunder - Access Tanks CBT
  • Eagle16
    #31992
    Amit neked küldtek, arra azt írja hogy nem jó...


    Hétvége:

    " From 7am GMT April 5th to 7am GMT April 7th
    x4 RP gain for the first victory for all nations

    -30% for purchase of Fw 190 and Ta 152 aircraft (Germany)

    Destroy 100/25/13 enemy aircraft in Arcade/Realistic/Simulator battles respectively while flying any Fw 190 or Ta 152 aircraft
    Complete this special weekend mission and earn 150.000 !" link
  • Rolika16
    #31991
    Itt lehet most CBT-re kulcsot igényelni. Azonnal küldik. Beraktam már a GF topikba is, de ezt talán többen olvassák.
  • a.carkey
    #31990
    Nem biztos, hogy lesz, nem ismerek senkit bent, de ha a RAF évfordulót megünnepelték, a karácsonyt és a Battle of Bulget is, akkor gondolom a 69. évfordulót, és a partraszállás 70. évfordulót is meg fogják, és lesznek leárazások. Szerintem.
  • Bratyex
    #31989
    Ejjha, ez tartalmas leírás! Köszönöm, sokat segítettél! :) Majd várok akkor leárazással szerintem.
  • a.carkey
    #31988
    *gépjük omg ...
  • a.carkey
    #31987
    Csakhogy ha arcadeban nyomod, szopni fogsz a tier eltérések miatt. Mert pl. német T2es Wellington arcadeban végig király, de a T3as német P-47 háááát. La-5re meg gondolom nem szánsz majd háromhavi GEt, amit szerint töredékáron megvehetsz majd május 9-június 6 körül. :) Szóval az annyit nem ér, és a német gépek, plusz a talisman jobb combo lehet, ráadásul olcsóbb. A T1-es He-112 magyar felségjellel király gép, egészen T3ig még esélye is van, utána már kevés ami van rajta. Szerintem. A japóknál T1ben A7H1e mint a He-112, kb. annyit is ér később. T2ben az F4u1a korrekt, remek gép, talán még T3ban is, mert fegyverzete megegyezik a Mustangéval, de nagyon, nagyon sérülékeny. A japóknál a FW ami még elmegy, és a Ki-96nak is vannak/lehetnek jó pillanatai, de nem ABben! A japó Me-109-E3at nem ismerem, de ennek legalább a fegyverzete rendben van a saját tierjében, míg az amcsi Me-109 már nem rendelkezik exra fegyverzettel, mint original német változata, és T3ban szerintem már az ABben kevés. Az amcsi Reisen sokkal jobb!!! De az amcsiknál a t4esek tényleg nem rosszak, talán a spit a legjobb prém gépjük. A T3as prémek közül a BTD és az XP50 nem rossz, T2ben az Xp55, XP38Gről nem tudok nyilatkozni, előbbi drága, utóbbi sosem érdekelt. A Brewster Buffalot anno megvettem, az nem rossz gép T1ben, de utána Arcadeban amije van az ultra kevés. A Ki-61et szerettem japó oldalon, de T2ben sokkal jobb amerikai gépek vannak, mint az, így sosem nyúltam hozzá. :(
    A ruszki oldalon nagy a dilemma, mert sokkal jobb gépeik vannak kb. minden tierben, mint a prémek. De a Pe-2, B-25 combot a Yerek fullra fejlesztéséig nagyon, nagyon tudom ajánlani, és még utána is. A P sorozat szuper, mindegyik, csakhogy ruszki oldalon, mint már említettem sokkal jobb gépek vannak ABre!
    És most a britek. Typhoon, Hellcat, Mustang, Boston T4ig, és talán még ott is abszolút életképes ABn. A Typhoon egyetlen baja, hogy nincs rajta rakéta, csak két 500 fontos fér el rajta, és gyengébb reptulajdonságokkal bír, mint a sima Mk1b. :( A Hellcat egy az egyben a US orig, és ilyen szorzókkal amolyan last line of offensenek felel meg ABn. Remekül el lehet vele dönteni csatákat! :D A Mustang a US Mustanghoz képest gyengébb, kivéve a fegyverzet, abban sokkal jobb. Persze rakéta, bomba nem fér rá, de nem rossz gép. A Wirraway egy lassú US BTD, csak a bombái kivételével a fegyverzete már annyira nem állja meg a helyét még a T2 gépek között sem. Május 9-Június 6 között tuti megveszem a leértékelésekkel, különösen ha tényleg 69-70%al olcsóbban mennek majd a prém gépek. :)

    Tehát amit neked ABre javaslok:
    USA: BTD, XP50, Spit (talán a P51 is, de abból olcsóbb valamelyiket talismanozni!).
    GER: Wellington és ha olcsón megvehető, a P47, bár legalább bombát tudna vinni! Na mindegy.
    USSR: PE-2, B-25, és egy Cobra. Bármelyik. Mindegyik jó T3ban.
    GBR: Typhoon, Mustang, Hellcat, Boston, és ha a Havok le van értékelve, 4 500 fontossal tudsz bohóckodni T1ben és T2ben. Utána egy lövés, mert sima tornya van, nem úgy mint US eredetijének!
    JPN: F4u1a, FW190, és ha mindent kifejlesztettél, és T3ban akarsz maradni, nem akarsz jetet a nyakadba a Reisenjeiddel, akkor talán még oda a Ki96 is befér.

    Mindenképpen a japó és német Premeket vásárlását javaslom, meg T4ben az amerikaiakat, mert a sok T4es és T5ös némethez, t4 japánhoz mindenképpen javasoltak, ha fejlszted az ágat, hacsak nem mész át RBre, ahol jobb a szorzó. A ruszki B25, Pe2 szintén ajánlott.
  • a.carkey
    #31986
    jaja.

    kaliberben sem olyan rosszak, szerintem ... :)

  • Bratyex
    #31985
    Tudom ezért szeretnék 2-3 tartani!:D De legalább nem gyengébbek mint a wot-ban!
  • Sith
    #31984
    Csak még annyi: szeriontem nagy csodát ne várj prém repüllőktől, persze kicsivel jobbak (de mondom ne várj nagy csodát szóval nem olyan mint a gold lőszer) és nem kell vele szenvedned kapásból megvan fullra kifejlesztve.
    Ami fontos és már irták lejebb is hogy sokkal jobban hozza az rp-t és a pénzt mint a sima gépek.
  • bgabor
    #31983
    Az jó mert a német gépek a legkevésbé fodulékonyak az egész játékban. Ha fordulékony, hatékony fegyverzetű gépeket akartsz, akkor az angol Spitfire vagy a japán Reisen típusokat ajánlom.
  • Bratyex
    #31982
    Ne értsetek félre RB is szimpatikus, de arcade pörgősebb nekem, meg sok ott a noob mint én!:D
    Fordulékony és a nagy kaliberű gépekkel szeretek menni.
  • bgabor
    #31981
    Ha csak Arcadra kell akkor tökmindegy hogy milyen prémgépet veszel, fő hogy magas legyen a szorzója. Arcadeban a gépek viselkedésének kábé annyi köze van a valódi repülőgépekhez mint egy átlagos Need for Speed résznek az autóvezetéshez. Semmi.

    De ha egyszer megjön az eszed és áttérsz RB módra vagy SB módra, ott a Doraval nem sokra mész mivel egy kifejezetten rossz gép a tierjében. Egyszerűen teljesen hurka a szembejövő Bearcatekkel, Spitfireekkel és La-9esekkel szemben.

    Én a japán A5-öst venném. Négy gépágyú, két géppuska, maxos pénzszorzó és RB-ben is remekül megállja a helyét.
  • a.carkey
    #31980
    Azért arcadeban is van egyfajta repmodel, mert különben minden gép úgy fordulna, mint egy zéró. :)
  • a.carkey
    #31979
    Hányas szintű vagy? Csak mert én olyan gépet javaslok, ami a jelenlegi gépeidhez áll közel.
  • vajakos21
    #31978
    Arcadba japó A5 pl.Ruszki a lennr említett.Persze dora is jó.Attol függ melyik nemzet szimpatikus.Arcadba nincs repmodell.Tüzerö meg reload time..
  • lexlutor
    #31977
    szinten rb-ben jatszom, de alsobb kategoriaban szerintem az orosz p40, p39 nagyon jok. arcadeban nem tudom mit tudnak.
  • gstup
    #31976
    Húha.Rossz ajtón kopogtatsz.Nem vagyok annyira pro hogy ilyen tanácsokat adjak. :) És sajnos szinte csak RB-ben játszom az utóbbi fél évben. Ha most kezded a játékot akkor a saját tapasztalatom az hogy ne a németekkel.A legnehezebben játszható nemzet.Természetesen én is avval kezdtem és az is van a legtovább kihúzva. :) De nem lesz velük könnyű.Oroszt nem tudom.Soha nem nyúltam hozzájuk.A japán az nagyon könnyű.Angol is és az amerikai is.Nem tudom mi fekszik neked,stílusilag.
  • Bratyex
    #31975
    Értem, akkor nem lenne jó ha első prém gépnek, milyet ajánlaná akkor? Nem muszáj pont német gépnek lennie, a lényeg hogy könnyű legyen vele ARCADE módban leszedni gépeket?!:)
  • gstup
    #31974
    Megveszed és lám jő csoda.Meglesz. :) De tényleg semmi extra.Oldalt a prém gépeknél fog megjelenni.Jó gépnek tartom,de én nagyon nehezen szoktam hozzá.A szintjén nem könnyű vele érvényesülni. De ettől függetlenül csak ajánlani tudom.Én a vele játszott 3-5 hónap alatt nagyon megszerettem.
  • Bratyex
    #31973
    Sziasztok!

    Most tervezek venni Dora Advanced Pack-ot ami tartalmazza a Fw.190D-13. Az lenne a kérdésem hogy mivel nem látom ezt a repülőgépet a német fejlesztési ágban, hogyan tudom így elérni ha megvásárolom a pack-et? Mivel gift gép, de sajnos nincs bent a játékban.
  • Karónvarjú
    #31972
    Ja, megvan. De ez csak játék. Az a durva, amikor ez megtörtént a valóságban is. Arról viszont nem olvasunk fórumokon, mert nincs, aki leírja ------ "no respawn".....
  • Elar
    #31971
    Megvan az amikor rárepülsz (órák óta) a célra a bombázóval, sarkadban 2 vadász és a cél már csak 1.2, 1.1, 1.0, 800m -700m oldanád a bombát - és felrobban előtted?
    ezt követően egybőlleszednek a vadászok.....
  • gstup
    #31970
    Ez igaz.De még nem sikerült.Csak fw-el. :)
  • jocking
    #31969
    Azért ha egy 109-essel lelősz egy sabrét, az már ütős élmény. :D