38447
  • Her Laca
    #32048
    Glo!
    Megkaptam a Fókát sima aladár 5. Te az egy mészáros,olyan 5-6 killt csinál vele az ember pillanatok alatt,hogy ihaj:) És tök alap minden még .
  • jocking
    #32047
    A lefelé görbülő orosz szájak hatására pedig a következő utáni peccsben az oroszoknak beteszik a MiG-29-et, és akkor mindenki (oroszok, többi nem számít) boldog lesz.
  • Amaymon
    #32046
    "Lenne a jet harcnak keresnivalója, csak éppen jelenleg rosszul van megvalósítva az egész."

    Inkább befejezetlen még, ahogy írták előttem. Én nem várok óriási változást jet fronton, mert közel azonos gépek fognak játszani. Számomra élvezetesebb alacsony sebességen "trükközni", mint ~1000++ km/h-val határon száguldozni ügyelve arra le ne törjön a szárny egy hevesebb mozdulatra. Meglássuk. Az mindenesetre jó, hogy mindenki belőheti majd mit favorizál.
  • gstup
    #32045
    Hidd el ez nem csak n1k2-nél fordul elő.Bearcat-ek és p63-ak és a prém spitek folyamatosan ilyen magassági fölénnyel esnek rám a csatában.Ezért álltam rá arra,hogy kb.8-9 percen át emelkedem 7500-8000 méterig és utána fordulok csak a csatatér közepe felé.Jó eséllyel már csak 1 max 2 gép van/lesz felettem vagy egy szinten velem. :) A hátránya,hogy nem egyszer van hogy egy lövés nélkül vége a csatának és 0 pontal zárok vagy 5-6 ellenféllel szemben egyedül maradok. :)
  • bgabor
    #32044
    Ezzel kapcsolatban tettem egy javaslatot egy early jet only eventre a hivatalos fórumon. Ha tetszik nektek lájkoljátok(soha nem gondoltam volna hogy valaha is leírom ezt a "szót"), aztán hátha lesz belőle valami.
  • Coral Springs
    #32043
    Nekem az görbíti le a számat, amikor 6-7km -en megjelennek felettem 2km -el az N1K2 -ek. Azonos gépekkel ilyen nem fordulhat elő, akkor nekem van 80% esélyem a túlélésre, a maradék 20% pedig hogy kifogok egy olyan pro -t aki tud engem überelni. Most egy kicsit egoista voltam.
  • Glo
    #32042
    Jobbat nem is, de ugyanolyat. A németeknek is lesz Mig15 bis, szóval lesz pár lefelé görbülő orosz száj :)
  • Coral Springs
    #32041
    Én nem tartok attól hogy más nemzetek is kapnak jó jet -et, a MiG-15bis -nél egyik se fog jobbat kapni, innentől meg kizárólag a tudás dönt.
  • Glo
    #32040
    Ha megjönnek a német Mig-ek úgyis elválik ki a legény a gáton, meg ki ment be csak sealclubbingolni.
  • Coral Springs
    #32039
    Ha már van egy Panther -ed azzal jó csatákat lehet menni, és a fejlesztések is viszonylag gyorsan jönnek rá (jó játékkal). Kis tier -ü jet -el szopni nem kötelező, de meg van rá a lehetőséged. Én egyik MiG-9 -et sem vittem be éles csatába, nem is fogom, de még az alap MiG-15 -öt sem. Aki viszont eljut a MiG-15bis -ig az tuti hogy egy ideig leragad tier 5 -ben.
  • bgabor
    #32038
    Lenne a jet harcnak keresnivalója, csak éppen jelenleg rosszul van megvalósítva az egész. Eleve kevés a top tier jet gép a játékban, másrészről pedig egyet megszerezni és főleg kimaxolni kínszenvedés(és ugye a teljesítményük kb 1/3át a fejleszétsek adják). Ugye az 50.000 RPbe kerülő tier1 fejlesztések és barátaik...

    Mindezt úgy hogy a kis tierű jetek játszhatatlanok, mert a nagy tierűekkel repülnek együtt. Koreán MiG-9el nagy élmény mikor felszállás után másfél (!) percel megjelennek a fejed fölött a Sabrek és Pantherek. (vagy Meteor F3-al a MiG-15 ösök)

    Nem csoda hogy aki totál újonc a jet szektorban annak kábé két óra alatt lesz elege az egészből és megy vissza a propis körökbe. Ez így egyszerűen nem működik. Nagyon kevesek hajlandóak hónapokat szívni kis jettel azért hogy majd egyszer legyen egy rendes top jetük. A többség pedig akinek van, az a top tier jetjét prémiumgépekkel és prémszámlával húzza ki, még véletlenül se a csak ingyenfragnek jó kis jetekkel.

    Talán majd a kövi peccs változtat a dolgon. Sok jetet hoz be, és talán a rendszeren is alakít majd valamit.(egyes kis tierű jetek battle ratingja csökken benne, kérdés hogy ez mire lesz elég) Már ha végre méltóztatnak kiadni azt a sz@rt.
  • Amaymon
    #32037
    Szerintem kár volt betenni őket a játékba látszik a queue-n is hogy kb mennyire motiválja az embereket a jet harc. Aki azokra a gépekre hajt mikor eléri rájön, hogy csak azért kár volt fejlődni és rövid idő alatt otthagyja a játékot vagy visszamegy játszani low-mid tierbe. Biztos van kereslet rá, de elég kevesen vannak akik kizárólag hosszan ott bíbelődnek. Lent játszani sokkal változatosabb. Az is lehet én látom rosszul és csak bele képzelem az álláspontom.
  • Ulvar
    #32036
    szerintem a legnagyobb baj azzal van, hogy kevés embernek van Jet gépe (lehet tévedek). Ha van is pár embernek, közel sem annyinak mint amennyi csillagmotoros van a játékban tier 2 és 4 között. Mondom lehet tévedek de én így láttam a matchmakingnél, hogy nagyon kevés a jetben szereplő ember.
  • bgabor
    #32035
    Remélem az új peccsel az egész jet szekciót átalakítják, mert jelenleg teljesen működésképtelen. Most mentünk egy RB csatát Koreán, 7 db MiG-9 6 Sabre és egy Panther ellen...
  • gstup
    #32034
    +t.Van hogy én is csak 3-400 méterről vettem észre hogy mögöttem vannak :) .Addig sehol senki és a minimap sem mutatott semmit.
  • gstup
    #32033
    Ne keress mindenben rációt.Hiper-szuperre kifejlesztett géppel és legénységgel láthatalan vagy. :)
  • WinT
    #32032
    Ok... mondjátok meg nekem, hogy ötezer méter magasan RB-n, tök tiszta, felhőmentes időben, a nap az én hátam mögött volt, honnan a túróból esik a nyakamba 3 Kingcobra úgy, hogy 5 másodperccel előtte még sehol nem voltak?
  • bgabor
    #32031
    Négy percnyi üzemanyag van benne. Összesen. Szerintem ez mindent megmagyaráz. Még a meccs elején az emelkedésnél jársz mikor már csak 50%-on van az üzemanyag, és akkor még a manőverező légiharc el sem kezdődött. Mindezt fullra fejlesztett géppel.

  • gstup
    #32030
  • twi452
    #32029
    azért lehet alacsonyabb mert azt még annyian sem használják mint a 163at :)
  • gstup
    #32028
    Azt nézte már valaki,hogy a me 163 és a ki-200 szinte ugyan az a gép(tudom vannak köülönbségek,de a licenszt a németek adták a japánoknak vagy valami ilyesmi)mégis a ki200 gyorsabb(papíron) és amit nem értek hogy kisebb battle rating besorolású.Miért?Vagy nincs benne logika? :)
  • Brenor
    #32027
    Mért lenne kamu?
    Én ott voltam és láttam. Sőt felszállás után a gép még zöld füstöt is elkezdett nyomni magából és csinált egy loop-ot majd ezután ment csak tovább

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nehogy komolyan vedd :D
  • mehetel10b
    #32026
    azért ilyen kamukat ne higgyetek már el
  • Karónvarjú
    #32025
    Tegnap velem is ez történt. Gyanús lett a dolog és meglestem a tűzfal blokkolásai között, nincs-e valamelyik file, ami kell a WT-nek....háát volt, az aces.exe-t tiltotta a lelkem. Feloldottam, megjavult.
    Szerintem nézd meg Te is, nincs-e ilyen turpisság esetleg.
  • bgabor
    #32024
    Én a launcherben a medium beállításra raktam az egészet, és simán viszi 35-40 FPSel a Ground Forcest az özönvíz előtti Core2 Duomon.
  • spyli
    #32023
    Miért nem működik a server tegnap óta nem enged fel connection error
    valaki tudna segíteni? Jelszót is váltottam.
  • Cobra.
    #32022
    Teszten nincs ellenfél, normál harcban van, a processzorod meg nem bírja a terhelést.
  • voros12
    #32021
    Az miért lehet, hogy most a CBT-ben, amikor megyek egy sima test drive-ot akkor 30-40 FPS megvan, de amikor egy csatába belépek akkor meg 20-25-er leesik?
  • lexlutor
    #32020
    munkakorulmenyek :DD ez nagyon pol koerrekt volt :DD
  • bgabor
    #32019
    Még mindig pilótaként(meg felszíni hajón szolgáló tengerészként) van a legtöbb esélyed túlélni egy háborút ám. A gyalogságnál teljesen véletlenszerű hogy ki hal meg és ki nem, a képességek szinte nem is számítanak, és a munkakörülmények is nagyon szarok.
  • bgabor
    #32018
    Szánalmasak? Ez meg milyen hülye duma? Legyél egészen nyugodt, ha kis tierű amcsi vagy brit jettel mész be akkor meg a MiG-15ösök fognak téged agyonverni.
    Pláne hogy a játékban a MiG-15 bisz 50 métert emelkedik másodpercenként, "valamiért" sokkal jobban mint a rakétahajtású Komet, aminek a harmadára van levéve az emelkedése a valóságoshoz képest.(35m/s)

    Egyszerűen nincs rendesen megcsinálva a matchmaker a jetes résznél, sőt, az egész jetes rész nincs rendesen kidolgozva. Talán majd a mostani peccs segít ezen hogy már lesznek német és japán oldalon is említésre méltó late tier jetek, és talán több lesz belőlük a játékban. Ezt a részt egyszerűen csak át kell majd dolgozniuk a készítőknek.
  • vajakos21
    #32017
    Ha már ugy is meg kell halni inkább pilotaként,mert amig túléledm este normàlis helyen pihensz,eszel, élsz.Nem egy árokban várod fekélyes lábbal az ellent..
  • Ulvar
    #32016
    Ja én az amerikai verzióra gondoltam, hisz B17esekről volt szó (bár lehet angol pilótákkal, de sztem amcsik voltak). S ha jól tudom ott nem besorozás volt (egy idő után), hanem önkéntes alapon működött ki hova szeretett volna jelentkezni (már ha megfelelt rá egészségügyileg). Bár lehet tévedek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy nekem mind két nagyfaterom volt fronton, az egyiknek annyi köze volt a repüléshez hogy félt az összestől, mert telefonhálózatot ők javították, amit nagy szeretettel lőttek vadászok. Aztán meg azért, mert mind ketten Drezdában voltak a terrorbombázás során, de túlélték.
  • Amaymon
    #32015
    "mert félek a repüléstől (illetve, nem a repüléstől, hanem a "lezuhanástól).

    Ott nem te döntöttél hova mész, nagyfatert pilótának sorozták, de ő is rettegett a repüléstől. Nem akarsz? Akkor leszel levente...cseberből vederbe :)
  • Ulvar
    #32014
    Soha életemben nem mentem volna pilótának se bombázó személyzetnek, mert félek a repüléstől (illetve, nem a repüléstől, hanem a lezuhanástól). De van aki kalandvágyból ment, szóval maga döntött sorsáról. Legalább is a második világháborúban volt így, és ott nyilván nagyobb volt a halálozási arány statisztikailag (nem tudom pontosan csak gondolom). Viszont pl. a Koreai háborúban, már nem egészen így volt. Ott öröm volt pilótának lenni, amíg meg nem jelentek a Migek :).
  • Glo
    #32013
    A játékban igen, de IRL nem sok választásuk volt. A légierő több embert vesztett a háborúban mint a haditengerészet.
  • sulouos
    #32012
    A Pumás facebokk-csoportba írta ki valaki:

    "A 20-as évek elején egy OMM gyártmányú egyfedeles repülőgép ( a pontos típusra nem emlékszem) pilótája leszállt budapesten, majd mikor megállt, kiszállt a gépéből hogy váltson pár szót az ottani kollégákkal, a repülő ahogy megszabadult a 80 kilógram "feleslegétől" egyre gyorsulni kezdett, és mivel a gépnek típushibája volt, hogy a rázkódástól a motor szépen felpörgött, elindult magányos útjára egyedül. Mivel a gép kiváló adottságokkal rendelkezett, egymaga felszállt, és tökéletesen egyenesen repült amíg ki nem fogyott belőle az üzemanyag, majd egy tökéletes leszállást hajtott végre az alföldön. Az eset után a repülőgép hivatalosan is megkapta a pilótajelvényét melyet az orrára festettek rá. :)"
  • sulouos
    #32011
    +1
  • Ulvar
    #32010
    Erre csak azt tudom mondani "Aki k**vának áll, ne csodálkozzon ha megb***zák"
  • Azim04
    #32009
    Sziasztok!

    Csak hogy átérezzük a szegény bombázók hétköznapjait