38447
  • Szpecnyaz
    #37886
    Bár úgy őszintén szólva nekem egyik se tűnik nagy számnak, mivel mindig Banshee és Long Wing hordák ellen mennek, azok meg sokkal jobbak. A légfék hiánya meg am is hatalmas hátrány.
  • Szpecnyaz
    #37885
    Nekem úgy tűnt, hogy a MiG9L az ami jó a kettő közül, a másik felejtős. Bár én csak ellenfélként megyek ellenük.
  • i-whatismyname
    #37884
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy megéri bajlódni a mig-9/mig-9L-vel hogy elérjem a mig-15-öt?
    Sok jót hallottam már a gépről és kiszeretném próbálni. Megéri az árat?
  • Szpecnyaz
    #37883
    Nekem is ez vele a bajom.
  • Sherman0070
    #37882
    Én nem tudok a Ho-val jól játszani. :D Mindig letöröm a szárnyát :D
  • AIexx
    #37881
    P47 5 perc alatt..

    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.08.15. 16:35:36
  • gstup
    #37880
    Igen,akartam is írni,hogy addig használjátok ameddig nem nerfelik vagy teszik fel 8.0-ba! :)
  • Kotomicuki
    #37879
    Amíg fel nem fedezik ezt a tömegek is, aztán lesújt majd a banhammer erre is - minimum a folyamatos BR-növekedéssel... :(
  • Brenor
    #37878
    Álcafestés pályázat végeredmény
    Kulcsos12 magyar festése a különdíjasok között! :)
  • gstup
    #37877
    Számomra a játék eddigi legkellemesebb csalódása a HO-229.Akik húzzák a német ágat,azoknak csak azt tudom mondani hogy kitartás és a HO-nál beérik a hosszú munka gyümölcse. :)
  • Sulyan
    #37876
    Működnek a fizikai törvényei, és a gépek történelmi sajátosságai? Te mégis miről beszélsz? Egy butított repülési modellel repülsz, ami különbözik az AB-től, mert a gépek gyorsabban veszítenek a sebességből, lassabban fordulnak és több különbség van a gépek között ilyen téren RB-ben mint AB-ben, de a gépek viselkedése akkor is fényévekre van attól amit a valóságban produkáltak. Az, hogy a te szemedben ez maga a tökély nem baj, élvezd, de ne állításd már be úgy az egészet mintha ez egy történelemhű, valós repmodellel rendelkező játék lenne.
    DCS-ben próbáld ki a Mustangot vagy a K4-et, majd repülj egyet WT-ben is ezekkel. WT egy csapat alapú PVP arcade játék, semmi több. Hiába hívnak benne egy játékmódot SB-nek, még az is messze van attól, amire a neve utal.
  • Rue East
    #37875
    Nyugodtan félre teheted a személyeskedést, nincsen rá semmi szükség.
    Attól függetlenül, hogy te kikiáltasz szubjektíven egy-két tulajdonságot, ami szerinted óriási különbség, éppen vannak elég komoly hasonlóságok is, mint például külső nézet, ikonok, instruktor. Ha veszel egy skálát mondjuk nullától a DCS-ig, mi mennyire képes szimulálni a légi harcot, akkor az AB és RB igen csak nincs messze egymástól, ugyanúgy nem sok közük van hozzá.
  • bgabor911
    #37874
    "Messze nincs olyan nagy különbség az AB és RB rész között,"
    Ekkora emeletes ostobaságot régen olvastam itt.
    Csak éppen Arcadeban újratöltenek a fegyverek , bombák a levegőben, meg nem működnek a fizika törvényei, meg nincsenek meg a történelmi repülési jellegzetességei a gépeknek. RB-ben meg megvannak mindezek. Ha neked ez "szinte ugyanaz" kategória akkor cseréltessed ki az agyadat, mert felforrhatott.
  • Torzonborz
    #37873
    Te papoltál itt a repülésről szóval... :P

    Amúgy közel sem kell hozzá 70k, belépő szintű TM Hotas X max 15, fejkövetőt házilag is csinálhatsz de sg-n is van egy srác aki gyárt jóáron. Ez így max 20k.
    Az meg, hogy másra nem jó megint nem igaz, az összes hasonló játékban lehet használni.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2015.08.12. 18:45:41
  • Rue East
    #37872
    A repülőgépek összecsapásai, ahogy igaz ez a harckocsik esetén is, az azonosítással kezdődnek. Ki veszi észre a másikat előbb és ki tud taktikailag előnyösebb helyzetből támadni. Még AF SB-ben is vannak ikonok 800-900 méteren belül a saját gépekre, tehát már az első kritériumnak egyedül a GF SB része felel meg. A harceszközök szimulációja terén még az SB rész is a belépő szint.
    Messze nincs olyan nagy különbség az AB és RB rész között, ugyanúgy nem sok köze az igazi légi harchoz egyiknek se. A lényeg úgyis az, hogy mindenki találja meg a magának tetsző szintet.
    Utoljára szerkesztette: Rue East, 2015.08.12. 18:29:30
  • bgabor911
    #37871
    Úgy hetvenezer forintos extra ráfordítás után, amit olyan eszközökre fordítasz, amiket máshol, másra nem használhatsz. Amint odaadod a hotast meg a fejkövetőt, másnap belevágok, jó? Ne csináljál már úgy mintha ezt bárki bármikor megtehetné.
  • Torzonborz
    #37870
    Szerintem az RB is gyerekmatiné. :P
    Menj SB-be, kapj a kezedbe HOTAS-t, tegyél a fejedre fejkövetőt és akkor már lesz valami köze a repüléshez az egésznek...halványan.
  • AIexx
    #37869
    de még az arcade is jobb mint a wotnak a repcsis része.. ha ez gyerekmatiné, akkor az mi? amúgy árkádban is vannak jó pilóták, akik kurvajól fordulóharcoznak meg minden, nemcsak az rb számít..
  • bgabor911
    #37868
    RB-ben rendesen működik a fizika, Arcadeban meg nem, plusz arcadeban van egy kábé kétszeres szorzó a gépek képességein. Szerinted?
    A fordulózásra RB-ben és SB-ben teljesen alkalmatlan gépekkel arcadeban simán fordulóharcozhatsz büntetlenül, a fegyverzet meg magától újratölt. Ezekután az Arcadot szerinted ki tudja komolyan venni? Gyerekmatiné ami ott megy.
  • Torzonborz
    #37867
    Gonosz on : Mert aztán az RB-nek sok köze van hozzá, mi !?
  • bgabor911
    #37866
    Csak éppen az arcade air battlenek annyi köze van a repüléshez meg a légicsatákhoz, mint a need for speed sorozatnak az autóversenyekhez. A látványon kívül semmi a világon.
  • AIexx
    #37865
    tess:
  • AIexx
    #37864
    már nemazért de.. nem 1 rb csatát mentem már.. :D :D de azért arcade jobban bejön..


    amugy p47-el 4 air domination 64 kill, 1 halál (az is a szaaksztársam a végén hülyültünk egymással.. :D :D )
  • jocking
    #37863
    Majdnem beértél, nekem 23 kill a rekordom T1 gépekkel. :)
  • bgabor911
    #37862
    Ha ilyen szépek az eredmények, érdemes lenne áttértni realistic battlera. Mondjuk valami könnyen repülhető géppel, például tier3-as Spitfireekkel vagy japán Zerokkal. (kezdőknek véletlenül se némettel vagy amcsival) Ott egy kill annyit ér mint arcadeban tíz.
  • AIexx
    #37861
    új rekord, itt már tényleg majdnem minden klappolt.. :D
  • AIexx
    #37860
    ha majdnem minden klappol..
  • Brenor
    #37859
    Itt meg magyarul :)
  • bgabor911
    #37858
    Summertime Madness
  • Brenor
    #37857
    Aki a béta magyarítást használja, elérhető a legfrissebb verzió:
    Letöltés itt
  • gstup
    #37856
    Azt tartottam lényegtelennek hogy csak a felfegyverzett jetek kezdjenek lentről.Vagy mindenki vagy senki.
  • bgabor911
    #37855
    Ez egy lépés lenne ebbe az irányba amit mondasz, hogy mind a földön kezdjen, nem értem hogy miért lenne lényegtelen. Aki játszott már tier5 csatát ebben a játékban az már találkozott a magukat vadászgépnek képzelő jet bombázókkal. Nem kéne még a levegőből is indulniuk. Szerintem ez mindenkinek egyértelmű kellene hogy legyen.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.08.06. 09:55:30
  • gstup
    #37854
    Szerintem lényegtelen.Vagy akkor már az összes jet bomber kezdjen a földön.Múltkor berakott egy olyan csatába hogy a társak a reptértől kb 1-2 km-es távolságra lehettek,amikor én spawnoltam.Megkezdem a felszállást,erre egy b-57-es tűnik fel,mindenki őrülten elkezd ráfordulni,persze esélyük sincs.Nekem sem volt,mire elemelkedtem a földtől már hullott is rám a bomba.Persze mindenki jól kiröhögött.
  • bgabor911
    #37853
    A War Thunder hivatalos fórumán lehet javaslatokat tenni a játékkal kapcsolatban. Tettem én is egyet. A javaslatom lényege hogy a beépített fegyverzettel (előre tüzelő gépfegyverek) rendelkező jet bomberek ne a levegőből kezdjenek, hanem a kifutópályáról, mivelhogy számos játékos visszaél velük és levegőből induló vadászgépként használva őket pillanatok alatt az ellenséges csapat nyakán vannak, akik alig kezdték még meg az emelkedést.

    Ha egyetértetek, pluszozzátok. (Ezt a hozzászólás jobb alsó sarkában tehetitek meg, ha be vagytok jelentkezve a fórumra, sima WT accountal lehet).
  • AIexx
    #37852
    ennek direkt ilyen a farka?
  • Brenor
    #37851
    Fülöp-szigetek Légiereje
  • SigS
    #37850
    F4U1C tökmindegy melyik "tír-ben" , max. annyi a hogy nem érem utol a jetet vele
  • bgabor911
    #37849
    Sajnos a 12,7.esek úgy tier4.től kezdve egyre kevésbé bizonyulnak elégnek. Tier5-ben meg szinte használhatatlanok, mert ott örülsz ha lőhelyzetbe jutsz és egyszer el tudod találni az ellenfeledet, nincs idő arra hogy 4-5 találatot bevigyél hogy végre leessen az ellenség. Márpedig a 12.7-esekkel ennyi bevitt találat kell a killhez. Ez a fegyver nagyon durván visszafogja a Canadair Sabret és a Japán Sabret.

    A 20mm-es messze a legideálisabb fegyver minden tierben, és minél több van belőle a gépen annál jobb. :D
  • Szpecnyaz
    #37848
    Én inkább a Typhoonon vettem ezt észre.
  • kissssss
    #37847
    brit gépek is szeretik a forró gondoskodás, T3 gépekig szinte mindegyik kiváltképp a spitfire sorozat.