38447
  • twi452
    #32128
    mennyivel menőbb "kabalaállat" lenne mint a bugyuta csigájuk..:D
    Gaijin the Warrior Raccoon
  • bgabor
    #32127
    Aha. Vagy akik az amcsi jeteket akarják kihúzni emberi idő alatt, úgy hogy közben még rendes pénzt is keresnek. Nem kell a süket duma, nem mindenkinek van ideje napi öt órát War Thunderezni.

    Nyilván a legjobb Forma 1-es versenyzők alatt is azért van a legjobb kocsi a mezőnyben, mert más kocsival nem tudnának eredményket elérni.
  • Coral Springs
    #32126
    Az lehet, mondjuk én próbáltam és még mindig elég easy mod -nak tartom, nem véletlenül van velük tele az Arcade és a Historical. A Shiden Kai, a Zero, a Spitfire mind olyan embereknek való, akik más gépekkel nem képesek tartósan eredményt elérni.
  • Amaymon
    #32125
    Ha már a teszt szerón van akkor napok vagy max 1-2 hét kérdése.
  • lexlutor
    #32124
    ebbe a hirbe meg aza vicces, h azt irjak az 1.39 releasekor lesz elerheto.. h az mikor, az nincs ott. koszonjuk a hirt :)
  • Amaymon
    #32123
    A repair cost időleges lesz, mint a németeknél. Addig amíg ki nem találják hogyan balanszolják szalonképesen őket valamelyik következő major peccsben. Mondjuk gazsi megtapasztalhattuk sosem balanszol igazán inkább a lehetőségekhez képest élvezhetőbbé teszi a szembenállást. Jobb, mint a sci-fi blueprint-ek. GF-ben már most látszik, hogy hasonló elvet fognak követni.
  • vajakos21
    #32122
    Shiden kai is új fm-et kap, sebességéböl is vesznek le....viszont repair costot emelik...gaijin kompenzal...
  • bgabor
    #32121
    Amellett hogy megvannak a maga gyengéi, én a mai napig a legjobb propelleres gépnek tartom a Shiden Kai mellett, nagyon szeretem az enyémet repülni.
  • Glo
    #32120
    Az USA prém Spit9 se olyan jó mióta rendes FM-et kapott.
  • bgabor
    #32119
    Szerettetek az amcsi prémium Spifire ellen repülni? A Gaijin reméli hogy igen mert jön a szovjet prémium spitfire. No comment, azt hiszem.
  • Glo
    #32118
    17:30-23:00, elvileg.
  • Sherman0070
    #32117
    Mikor lesz nyitva?
  • Glo
    #32116
    Ma nyitva lesz a Dev, akit érdekel.
  • Amaymon
    #32115
    Ott baromi nagy segítséget jelenthet mikor nincs tájékozódási pontod, de az állásszöget érzed, ha a G-t nem is.

    Összességében szerintem hátrány hasonlóan, mint a force feedback-es kormány multiban, mert csak összezavar azzal szemben akinek nincs.
  • Sith
    #32114
    Próbáltam a freetracket 3rd personban hányingerem lett tőle 2 perc alatt (szó szerint), valahogy az agyam nem tudta feldolgozni hogy a gép balra megy én jobbra nézek vagy nem tudom :)
  • jocking
    #32113
    Azért így elég nyomorék, hogy third person nézetben használták...
  • Glo
    #32112
    G erőket meg szimulálhatná a biztonsági öv szorítása.

    Mondjuk ha lezuhansz akkor szokott mutatni 20-30G-t is, az lehet leszedné a vállad XD
  • Amaymon
    #32111
    WT-ben csak hátráltatna, de biztos fun. Talán egy "valódi" szim-ben érdekes lenne, de szvsz ott is csak single playerben, ott király lenne egy VR satyakkal.
  • twi452
    #32110
    valami kétfedelessel beleülsz aztán megrángatod árkádban xDD
  • Sith
    #32109
    Vajon mennyi idő után hánynánk össze...?
  • NagyiBMX
    #32108
    Vajon mennyibe kerülhet egy ilyen? :D
  • Glo
    #32107
    Must have! :D
  • twi452
    #32106
    menő :)
  • capa07
    #32105
  • Glo
    #32104
    Itt szoktak megjelenni a hírek róla, ha kinyit
  • twi452
    #32103
    ennek nincs menetrendje
    1-1 nagy patch előtt néhány napon beengedik az embereket pár órára tesztelni
    valami forum post biztos van róla a hivataloson
  • Sherman0070
    #32102
    És mikor lesz nyitva?
  • twi452
    #32101
    mert nincs nyitva :)
  • Sherman0070
    #32100
    Amikor be akarok lépni Dev szeróra mért írja azt hogy az én accountomra még nincs aktiválva?
  • Coral Springs
    #32099
    Igazad van, felőlem állhat még ott akár 20-30 évig.
  • a.carkey
    #32098
    "-20% for purchase of all jet aircraft"
  • jocking
    #32097
    Nem hiszem, hogy az alumínium túl könnyen elrohadna...
  • Coral Springs
    #32096
    És hagyják ott elrohadni ? Tiszta szégyen. Legalább kiállítanák valami normális helyen, a felújítást meg sem említem.
  • Amaymon
    #32095
    de jól leírtam

    *****Csúcsidőben mindig akad elég. :D
  • Amaymon
    #32094
    Csúcsidőben mindig bőven akad van elég.
  • lexlutor
    #32093
    ez a sulyozas addig jo, amig van eleg jatekos, ha nincs, akkro uygis osszerakja majd oket.
  • twi452
    #32092
    igen az összes sabre, mig-15 meg az utolsó panther és meteor 8.7et kaptak
    az alsó jetek meg 7 körülit van ami 7 alatti úgyhogy simán lehet, hogy sikerül nekik kettéválasztani a tier 5-öt :)
    illetve talán a tier 4es propisok is sokkal jobban járnak ugye :)
  • bgabor
    #32091
    Szemmel láthatóan igen, a kezdő jeteknek lejjebbvették a battle tierjét, míg ha jól értelek, a top tiereknek bevezették a 8.7-es battle tiert. Talán nem is fognak találkozni többet.
  • jocking
    #32090
    Akkor lehet, hogy nem lesz több (vagy legalábbis kevésbé gyakran) részem He-162 vs MiG-15 bis csatában? :D
  • twi452
    #32089
    na felnyomták a top jeteket 8.7-es BR-re úgyhogy valamit azért akarnak kezdeni ezzel a senki nem játszik a jetekkel problémával :)
    próbálnak bevezetni egy topdog jet tiert burkolva :)