38447
  • bgabor
    #32168
    Kicsit meglepett hogy a Kometem tier1 upgradeje 28000->50 akárhányezerre vagy 460 goldra változott, tier2 ugyanígy. Cserébe még szarrá is törik automatikusan minden leszállás után.
  • Glo
    #32167
    Nem kell aggódni, felviszik majd őket.
  • Ulvar
    #32166
    Egyelőre annyi tapasztalatom van, hogy csökkent rengeteg repülőnek az RB je (nincs jetem ezekről nem tudok nyilatkozni). Sok új gép bejött az ágba, melyek szintén csökkentették az RPt, ezenkívül a battlerating is óriásit változott rengeteg gépnél.
  • gstup
    #32165
    Valóban?
  • Glo
    #32164
    Bomberek valszeg csak RB-n lesznek a vegyes csatákban, mert csak ott van célkeresztjük. SB-n nem szoktam őket látni. Vagyis néha igen, de akkor én repülök a kis wellingtonommal :))

    Viszont be fogom vinni a B3-as kacsát, aztán a 75mm HVAP szakít majd mint a kisangyal >o]
  • bgabor
    #32163
    Na szép, jetek battle tierjéhez nem nyúltak egyáltalán, viszont a jet upgradek RP és Gold ára is fel lett vivve jelentősen. lol
  • Ulvar
    #32162
    Zsír köszi, most már telepítek.
  • Caterpillar
    #32161
    Lődd ki a launchert és indítsd újra, elvileg jó lesz... Nekem minden update után ezt csinálja, áll a Finishing download felirattal és semmi, kilövöm újraindítom és már mehet is. :)
  • Ulvar
    #32160
    Őhm, mivel nem voltam DEV szerón, így most töltöttem le az egész cuccot. Finishing download pörög nálam ezerrel már vagy jó 20 perce, de nem akarja feltenni rendesen. Állítsam meg a folyamatot vagy még várjak?
  • Glo
    #32159
    Anti-troll gun :))
  • Ulvar
    #32158
    Pfffff szegény bomberek :/ (mint én).
  • Fura Alak
    #32157
    New location “Kursk” added:

    - 4 single missions for “Kursk”
    - Dynamic campaign for “Kursk”
    - RB and SB mission [Operation] Kursk added


    Bugs and balance fixes for existing missions.


    New missions added for low ranked aircraft in RB and SB with light vehicles and shorter distances:

    - Latish Convoy
    - Bastogne
    - Honolulu
    - Last Battle of Khalkin Gol
    - Counteroffensive
    - Mozdok
    - Yoo Passage
    - Port Moresby
    - Essen
    - Consolidation of positions on Sicily
    - Wake Island
    - Henan Province
  • Glo
    #32156
    Ne hidd, elég visszatartó erő a 37mm légvédelmi kocsi :D
  • Ulvar
    #32155
    Na én úgy érzem a bombázók most már véglegesen alacsony magasságban fognak repülni...(Bizonyos Német és Japán éjszakai vadászoknak felfelé irányzott automata gépágyúik lesznek, ergo, alulról is lőhetik a bombázókat.)
  • Glo
    #32154
    Nem tudom.

    Viszont a szeró már megy, lehet nyomulni :)
  • Ulvar
    #32153
    Players’ rating (“ladder”): Ez pontosan mit takar?
  • Glo
    #32152
    Itt van az infó:

    http://warthunder.com/en/news/537/current/
  • Fura Alak
    #32151
    Tévedett....

    Jobbítani???? Javítani, maximum jobbá tenni.
    Nem szoktam GN lenni, de ezt a nyilvánvaló hibát még véditek is?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A jobbítani ha a hivatalos helyesírás szerint létező szó lenne, akkor is maximum annyit jelenteni, hogy a Jobbik számára elferdíteni... :D
    (Szerintem.)
  • bgabor
    #32150
    Én is néztem már, de még nincs sehol infó. (Meg is örültem a 12 hozzászólásnak egy órán belül itt a fórumon, tuti a peccsről folyik a szó, de hát nem :( )
  • Ulvar
    #32149
    Nem, de ez az SG. Itt nincs semminek logikus lefolyása, csak gyorsan leakartam vezetni, hogy aki erre veri az kiélvezze a forrongást :). Csak egyszerűen nem lehet elejét venni.

    Amit viszont nem találok, hogy mi lesz az update tartalma. Erről valaki tud valamit?
  • Her Laca
    #32148
    No akkor most már értem ,így el is érted ,hogy értelmes témáról szóljon tovább a totyik)
    Bár ha ezt leírod rögtön asszem elejét vehettük volna a fölösleges köröknek. Mert azért lásd be,hogy az én írásomra az általad belinkelt kép mint válasz nem biztos ,hogy eme következtetés levonására készteti az ember fiát.
  • Her Laca
    #32147
    Na akkor oszd már meg velem ,mert azóta csak nézek ki a fejemből és nem találok továbbra sem kapcsolatot a két dolog között. Lehet valóban kezdek szenilis lenni:)
  • Ulvar
    #32146
    Flame. Másik topicba is be lett linkelve a srác videói, és ott már meglett a "nem reklámozok csak nézzétek meg kurva jó" ára. Itt is gyorsan leakartam zongoráztatni valami flamekeltéssel a dolgot, hogy hamarabb visszatérjünk az értelmes hsz.-ekhez. Tegnap óta ahova beléptem csak flamelés ment és a GF topicban lévő volt ami most így zárlatot okozott az agyamba.
  • Glo
    #32145
    Értem mire mondta, még ha tévedett is a nyelvtann@ci macsek :)
  • Her Laca
    #32144
    Ugyan hagyd:) De te érted amúgy?
  • twi452
    #32143
    ekkora patch néhány új gép meg fm változtatáshoz? ejha..:D
    ebbe beleférne még vagy 5 új nagy rb térkép stb.. kitudja mi lesz benne :)
  • Her Laca
    #32142

    Ha elmagyaráznád ,komolyan hálás lennék.
    Helyesírási hiba nincs benne a jobbítani-t helyesen írtam,a többit fenntartom:)
  • Glo
    #32141
    Rossz emberrel kötekedsz Ulvar :))
  • Ulvar
    #32140
    Az elég szomorú ha nem tudod :) Az már nem az én szegénységi bizonyítványom :)
  • gstup
    #32139
    Nekem is fejtörést okozott!
  • Her Laca
    #32138
    No most vagy én vagyok hülye,vagy te (gyanítom a második opció a valós) ,de rohadjak meg nem értem ez a kép ,hogy jön az én mondandómhoz?
  • bgabor
    #32137
    4.2 gigát tölt. :D
  • Ulvar
    #32136
    Most olvasom

  • bgabor
    #32135
    Fél napra leáll a szerver. Nagyon úgyytűnik hogy a várva várt nagy peccs jön ki végre. :D
  • Ulvar
    #32134
    Milyen patch jön ma? Nagyobb vagy valami kicsi
  • Her Laca
    #32133
    Srácok! :)
    A lelkesedést,a bele feccölt időt kell díjazni,az lehet,hogy elsőre még nem tökéletes ,vagy nem mindenki ízlésének felel meg de minél többet csinálja annál jobb lesz az.
    Max megfogalmaztok egy némely építő jellegű kritikát és az alapján jobbítani tud.
  • Vaktermesz
    #32132
    A hang az nagyon rossz. Grafika oké, hozza azt a szintet amivel ki lehet állni youtube-ra, de nem tudom sokat, nagyon sokat levon a hangminőség a kis zajok.
  • bgabor
    #32131
    Én inkább elég durván szarnak és hozzánemértőnek nevezném. Valaki nem attól lesz profi hogy ő elhatározza.
  • Videocreator
    #32130
    Sziasztok!
    Van egy srác aki most csinálja a youtubon a War THunder Ground force magyar videókat elég durván teszteli a tankokat nézzetek rá,én már fel is iratkoztam rá elég jó videókat tol fel beszéltem is vele ö szeretné képviselni a repülős és a tankos rész magyar videózását ami folyamatba van,
    mint ahogy én is ide be rakom nektek a linket legalább ismert lesz és lesz látogatottsága hogy többen is hamarabb elérjék a videóit mert hasznosak szerintem
    https://www.youtube.com/channel/UCNBgB6mPrNN6dPUyTGK69GQ
    Nem reklámozni akartam de a srác nem kicsit dolgozik ezzel ahogy néztem így megérdemli hogy itt legyek okos dolgokat mond.
  • WinT
    #32129
    Ezek a Chaikák nem normálisak, miket művelnek. o.O?