38447
  • a.carkey
    #32208
    Melyiken?
  • a.carkey
    #32207
    A CL-13 Sabre ugye nem hat napig fejleszthető?
  • BaleniX
    #32206
    Dornier
  • a.carkey
    #32205
    A Ki-45 tei kivételével még hol van akkor felfelé lövő ágyú?
  • BaleniX
    #32204
    Van egy gondom, de nem vagyok egyedül vele:
    A Launcher-t megnyitom, és kér egy csomó fájl-t ami már megvan.
    Analizing files után pedig Error üzenet.(Not enough acces rights to perform this operation)
    Vírusirtó valamiért karanténba helyezte az aces.dll fájlt.
  • a.carkey
    #32203
    De itt két jet kell 1xerre. És akkor vsz az elsővel nem is játszol! :( A LAt hagyom.
  • a.carkey
    #32202
    Szuperek lettek a hangok (B25, Corsair). A B-25 sokkal jobban repülhető. Kursk pálya. Áhhhh. Laza 3 gépet bombáztam le, pedig tervben sem volt! Ebből kettőt úgy, hogy már lezuhantam bumm nélkül, a majmok meg jöttek rám utánam :). Remek! :D

    Végre nem bugos a RP kiírás. Több RPt ad (szerintem).

    Kursk vége 15 vs 1.

    Én még ilyet nem láttam! :D


    Zavaró, hogy kiírja ki kivel van egy században. Írja az assistokat is, ami remek.


    Ami nem tetszik EDDIG, az az interface. Visszatették a felugró ablakokat igazi fülek helyett, és nekem eddig akárhányszor rávittem a kisgép ikonjára az egeret, az első gépnél lazán kitakarta a research ikont. Picit más elhelyezés jobb lett volna!
  • jocking
    #32201
    Éppen beleférne, nekem anno a Me-262 3 nap prém játékkal lett meg.
  • a.carkey
    #32200
    De két jetet kellENE kifejleszteni. :)

    Azért 6 nap alatt 640k XP ... És ha pont nincs meg, mert a 4. napon nem tudsz belépni? :) Majd 20k GE lenne a fejlesztés, HACSAK nem lesz megint átváltási akció. :)

    Kicsit elszálltak.
  • a.carkey
    #32199
    Eddig is voltak repülők a repülőd körül? Sosem figyeltem, de most vannak. :)
  • lexlutor
    #32198
    bizony :)
  • Amaymon
    #32197
    Az US IX akciósan 700(!) volt anno lol :D
  • lexlutor
    #32196
    6900 arany???? ehhe...
  • lexlutor
    #32195
    ez a spit tenyleg tesco gazdasagos megoldas volt nekik. pontosan ugyanevvel a festessel hasznalom az amerikait :)
  • Amaymon
    #32194
    Szerintem ne bánkódjunk azon, hogy van aki fizeti a révészt...ilyen minőségű war game-nél valahol be kell szedni a sarcot. Inkább így minthogy a játékmenetbe közvetlen bele szóló dologért juss előnyhöz. Ha egy olyan bele kerül a játékba uninstallálom.
  • Amaymon
    #32193
    "ebben a játékban nagyon könnyű pénzt szerezni". És ez így is van, egy idő után már nem tudsz mit kezdeni vele."

    Ez így van. Szerencsére nem a lion az akadálya annak, hogy funoljon az ember. Ennek minden előnyével és hátrányával.
  • bgabor
    #32192
    Nem húzós az. Érzékelhető hogy itt az aranysasért free XP-t konvertálókra számít a cég. Egyedi jet, kőkemény pénzért.
  • Coral Springs
    #32191
    Az La-174 kell nekem, 6 nap alatt kifejleszteni húzós lesz.
  • bgabor
    #32190
    No comment.

    La-174 exluzív jet, a La-15 után van és még HAT (6) napig lehet kifejleszteni. Ugyaneddig Premium szovjet Spitfire IX is kapható, csak éppen senki se tudja hol.

    Ez ám az üzleti taktika!
  • a.carkey
    #32189
    A múltkori patchnél volt az, hogy elcsúsztak az RPk.
  • a.carkey
    #32188
    Na ja, a jetek és tIVesek moduljaiért is sokat elkérnek, de ott legalább annyi jóság volt a modulok fejlesztésében, hogy ha újabb modul tierben tudtál fejleszteni, akkor azok hozzáadódtak a fejlesztett gép RPjéhez.
  • gstup
    #32187
    Szeintem bgabor félreértette a kérdésed.Te a kifejlesztésre váró gépek RP pontjára gondoltál.Ő meg a kifejlesztett gépek "upgrade"(cover,new cannon,stb.) rp-re.
  • a.carkey
    #32186
    A IV. tieres gépeket fejlesztem jelenleg mindenhol a hármasokkal, van ahol már a jetkorszak jön, és kell még pár ezer XP, de merem remélni nagyon nem szopattak meg! :D
  • bgabor
    #32185
    Megváltoztatták sok helyütt a fejlesztendő modulok RP árát. Kometen például duplájára.
  • a.carkey
    #32184
    Még nem jutottam ma gép elé, de annyit mondjatok már meg, hogy megint szopás van a már fejlesztés alatt álló gépekkel, variáltak valamit az RPn, vagy sem?
  • Glo
    #32183
    Az információ hatalom >o]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://warthunder.com/en/news
  • bgabor
    #32182
    Glo, te ma már másodszor látsz a jövőbe (jet bettle rating emelés, 4 órakor kinyit majd a szeró). Először is, hogy csinálod? Másodszor, nem néznéd meg, hányas tételt fogom húzni a következő Záróvizsgán?
  • gstup
    #32181
    Sokat.
  • bgabor
    #32180
    28ról->50 ezer RP, nem pénz.
  • vajakos21
    #32179
    (arra is 6 napot ír)
    Ezt kapod gazsiéktol húsvétra :-)
  • Glo
    #32178
    Az eddigi rekord:

  • jocking
    #32177
    Hát én átmásoltam a devből a cuccokat, de még így is leszed fél gigát... (arra is 6 napot ír)
  • ktm99
    #32176
    Gepek battleratingje szamit egyaltalan valamit?
  • Glo
    #32175
    Aha, 4-ig.
  • Ulvar
    #32174
    Leállították a szervert?
  • Glo
    #32173
    A Korea éra jetjeinek BR-jét javították is, most jött egy 20 megás hotfix.
  • Coral Springs
    #32172
    Nem baj, nem rég majdnem 20 millió zsetonom volt, persze azóta már bevásároltam, most van 14 millió. Egy haverom is gyorsan feljött 4-5 millióra, azt mondja nekem hogy "ebben a játékban nagyon könnyű pénzt szerezni". És ez így is van, egy idő után már nem tudsz mit kezdeni vele.
  • Glo
    #32171
    Mindenki most tölti, kevés még a seeder :/

    Akinek fent volt a DEV szerver az másolja át a játék könyvtárába az összes mappát és fáljt, kivéve a config.blk-t, akkor nem kell letöltenie semmit.
  • Zsolt7411
    #32170
    Sziasztok

    Nem vagy egyedűl nekem 12-60 kb/s tölti.
  • pirdi
    #32169
    2-12 év alatt akar lejönni. Lehet, hogy túl van terhelve?