38447
  • Her Laca
    #32248
    Na mesterem:) Kicsi időm volt mondom fókázom egy pöttyet.
    Mondom én ,hogy egy hentes ez.

  • bgabor
    #32247
    Már hogyne jelentene előnyt, mégis csak egy Komet hajtómű van a hátsójában, ez elég sok extrát ad a játék elejei emelkedéskor. Más kérdés hogy meddig tarthat az üzemagyaga. Vagy egyáltalán külön van e kezelve rendesen. Lévén hogy ugye tök más anyagok hajtották a rakétahajtóművet mint a két sugárhajóművet.
  • Pluskast
    #32246
    Ezt én is tudom, de én a játék közbeni videókra és úgy ám blokk a a játékon belüli használhatóságára gondoltam :))
  • Fura Alak
    #32245
    Az első generációs sugárhajtóműveknek alig volt több ereje, mint hogy a levegőben tartsák a gépeket. A többi egykorú típusnál is jelentkeztek hasonló problémák. A(z) Me 262 -k iszonyat védtelenek voltak le- és felszálláskor, nem volt extra tolóerejük egy támadás kivédésére, ezzel az extra tolóerővel kisebb eséllyel lőtték le felszálláskor.
  • Pluskast
    #32244
    Ahogy nézem a videókat róla, ez azért olyan hű de nagy előnyt nem jelent. Vagy tévedek?
  • Glo
    #32243
    Nem, plusz mint plusz 1 :)

  • Fura Alak
    #32242
    Nem, a farkában van egy segéd-(rakéta)-hajtómű.
  • Pluskast
    #32241
    Ok értek mindent nem szóltam! Köszi az infót!
  • twi452
    #32240
    nem a seggében van egy plusz rakéta pár perc üzemanyaggal :)
  • Pluskast
    #32239
    Plusz? Mármint wep?
  • Glo
    #32238
    Van benne egy plusz rakéta hajtómű. Ettől úgy emelkedik mint a varázslat :))
  • Pluskast
    #32237
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy az új Me-262 változatot mi értelme volt berakni? Mitől jobb mint az előtte lévő változat?
  • twi452
    #32236
    ne tudd meg, hány álmatlan éjszakát okozott ez is.. aztán most belém csapott valami és 1 perc alatt "le-Gimpeltem" reggel.. ilyen ez a művészélet xD
  • Glo
    #32235
    Néha csodálkozok, hogy ilyen festések eszedbe jutnak :))
  • twi452
    #32234
    rányomsz a Customization-re
    ott a kis "szikrázó ceruza" ikonra :D
    ekkor lementette a template-et a játék mappa UserSkins mappába
    és ott megtalálod a tga-kat amiket képszerkesztő programban úgy rontod el ahogy csak akarod
    ha kész vagy csak rámented aztán a játékban rányomsz a frissítő ikonra és kiválasztod a user skinedet és már ott is van :)

    aztán csinálhatsz ilyen remekművet mint én :D

  • Ulvar
    #32233
    Hogy kell csinálni User festést?
  • a.carkey
    #32232
    A második feléhez.

    Ok. De eddig én talán ha két olyan gép volt amit nem fejlesztettem ki fullra 1-1 ágon TIV alatt. Részemről igyekszem szenvedni mindegyikkel, mert csak így jön ki, hogy mit tud. Pl. a Ki-102t az eleinte utáltam, de a végére, mire az alsó modulok összejöttek már éreztem, és tényleg nem rossz gép.

    Bár most kicsit kavartak egyet. A B-25 mintha egy teljesen más gép lenne, mint volt.
  • BaleniX
    #32231
    És így a peccsel mi lesz?
  • Coral Springs
    #32230
    Önmagában nem húzós, de ki kell egy másik jet -et is fejleszteni előtte. Végülis nem baj, pár hetet kihagytam épp itt az ideje újra repülni.

    a.carkey [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=32202](#32202)[/URL] > A felülettel már azóta bajlódnak, amióta a Battle gombot kirakták a szélére. A stílus jó, a grafika szép, de az elrendezés nem az erősségük.

    a.carkey [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=32203](#32203)[/URL] > Problem ? Nekem például az orosz és az amerikai ág 90-95% -a ki van fejlesztve, és ennek csak a töredékével játszok. Megvannak azok a gépek amik illenek a stílusomhoz, a többi felejtős. Ezért jó az 1.37 -el bevezetett fejlődés, egyik géppel sem kötelező repülni.
  • flashpointer2
    #32229
    jók ezek az új zászlók :3
  • vajakos21
    #32228
    Controlls-ban nézd meg.(hülye kérdés látatlanba.Nem a hátán van és felfelè lö?)Mondjuk ha nem simezel feltünne,
  • robi3
    #32227
    nektek is beadott egy 20 megás peccset, amit nem hajlandó letölteni?
  • WinT
    #32226
    Közben rájöttem... a Ki-45 tei Toryu-n eddig nem voltak 20-as gépágyúk, csak a 15 darab 37-es skulóval repült, viszont most a patch után megjelent rajta 200 darab 20mm-es. Namost ez a 20-as vagy valami bug folytán került rá, vagy akarattal rakták rá, de elfelejtették "bedrótozni", hogy működjön is, nem tudom. De nem működik az tény, a másik Ki-45-ösömön símán működik mindkettő.
  • PiciPanzer
    #32225
    Bár nálam a virusirtó nem kavar be.
  • PiciPanzer
    #32224
    Nekem is hasonló. Nálam ez segitett elinditani a játékot:
    "aces.exe"-vel inditom, kérdezi, hogy elinditsa-e a launchert a frissitések miatt: itt a nem a válasz. Aztán megy szépen.
  • WinT
    #32223
    Hogy van most ez a small caliber, large caliber fegyver kezelés? Az imént RB-n ketten maradtunk egy P-38 meg én a Ki-45-ömmel, végig ott voltam a seggében, a 15 darab 37mm-es skulómat elpufogtattam rá, egyik motorja már füstölt is, nekem meg ott volt még fullon 200 darab 20mm-esem, de egy istennek nem találtam billentyűt amivel azokat kilőhettem volna, pedig menet közben állítgattam is a keybindeket, de egy sehogy nem akart lőni velük... aztán leszedett az anyahajója. :(
  • Amaymon
    #32222
    Kíváncsi leszek az új ratingokkal hogyan áll be a rendszer.
  • gstup
    #32221
    Érdekes patch...
  • vajakos21
    #32220
    Mai eventen meg is lesz a pylon hozzá remélem
  • PLaci #32219
    Basszus, van hogy gyorsabban seedelem, mint jön lefelé...

    (Nem a feltöltés miatt lassú, mert feltöltésben is sokkal többet tud a netem, mint amennyivel megy fel.)
  • a.carkey
    #32218
    Hoho! A Do-217re felfér 4 1000 kilós bomba is! :D
  • Amaymon
    #32217
    A lényeg, hogy elkezdődött a zsilipelés. Ügyes módszer, lassan de bevánszorog live kliensbe a GF.
  • Caterpillar
    #32216
    Én már fenem a Flak csövét, a srácok épp hegesztik rá a toldatot, hogy 8000m -ig hatásos legyen!


    Btw megint jött valami patch... :)
  • Amaymon
    #32215
    Az pöpec lenne, ha AF-et is beengedik SB módban. Bár lehet arcomra robban a vigyor pár AA-tól.
  • twi452
    #32214
    valószínűleg lesz pár Kursk event :)
  • Caterpillar
    #32213
    Egészen pontosan jól érted. :)
  • Amaymon
    #32212
    "Ground Forces events for the CBT players will become available shortly after the update is released."

    Jól értelmezem, hogy azért volt ilyen orbitális nagy a peccs, mert a fenti mondat alapján tankos eventek is lesznek az éles kliensben nemsokára CBT játékosoknak? Nem vagyok mostanában WT fórum bogarászó, lehet hülye a kérdés.
  • a.carkey
    #32211
    Alacsonyabb tierben egy Corsairt, egy Fw190et, egy I16ot és egy új zérót találtam. Korrekt patch. Bár az informationt megint kispórolták jópár gépnél.
  • WinT
    #32210
    Kajakra mondom eddig legjobban az internet radio funkció tetszik. :D
  • a.carkey
    #32209
    Ok. Megvan. N2.