38447
  • bgabor
    #32288
    Úgy háromnegyed évvel ezelőtt tették tönkre a bombázást a játékban azzal, hogy levették a bombák sebzési sugarát. Szinte telitalálat kell a killhez még a féltonnás bombákkal is, ami egy vicc. Azóta aki bombázik az kis magasságból teszi, a többiek meg nem bombáznak. Amúgy is tele van anomáliákkal a játék, például light pillboxot páncéltörő 12.7mm-essel is ki lehet már lőni, medium tankokat simán viszi a 30mm-es MK103as.
  • WinT
    #32287
    Én RB-n ha bombázóval megyek mindig teszek kezdésnél 1-2 kört a repterünk felett, hogy a vadászaink találkozzanak előbb az ellenséggel és csak utánuk megyek le a földi célokkal foglalkozni (mert magasból én is képtelen vagyok kidobni bármit).
    Mondjuk így is csak az esetek 40-50%-ában tudok nyugodtan foglalkozni a dolgommal.
  • Ulvar
    #32286
    Igazából bombázóval az a nagy baj, hogy nem lehet kihasználni az előnyét...RBben nem...Egyszerűen az a helyzet hogy mire a célpont fölé érek már jön szembe velem a reptérről felszálló vadász...és többségében eygből rám jönnek...és nem tankokra megyek, emrt azt csak közelről lehet bombázni, hanem bázis fölé. Ezért kéne valami változás, csak nagyon nehéz lenne megvalósítani. Mert így egyelőre sok értelme RBben a bombázásnak nincs (SBben nem tudom).
  • a.carkey
    #32285
    Jó, Lancasterrel ha ledobsz 2 4ks bombát, sok minden nem marad, de egyébként nagyon nézni kell. Én úgy szoktam, hogy távolság és magasság kező különbségéből váltok át célzásra, nagyon magasról 0-10%os hajtóműteljesítménnyel indítok, még a korai lassulás fázisában, alacsonyabbról pedig teljes sebességgel, mozgó célpont esetén erősen elé célozva hátulról, kb. 250 méter körül támadok. Már ha egyáltalán a célpont fölé jutsz és nem lőnek le. :D
  • a.carkey
    #32284
    Szerintem baromi pontosan lehet nem mozgó célpontokat bombázni. Mozgó célpontok esetében ilyen magasról képtelenség, alacsonyabbról meg lutri, hisz iránytváltoztathat. HV tank esetén tuti nem viszel be találatot, kivétel ha felfelé araszol a domboldalon, mert akkor tkp. áll, light tank esetén meg zsenialitás kell 3k méterről célbatalálni.

    A japcsi és német bombázók ebben nagyon jók, ill. a zuhanóbombázók minden nemzetből.
  • Vaktermesz
    #32283
    Hozzáteszem, hogy a háborúban hihetetlenül pontatlanok voltak a bombák, 10-ből ha 2-3 oda hullott ahova kéne. Később kezdtek el rádió irányítású bombákkal kísérletezni amivel egy hordóba is betaláltak, de gondolj bele, 7km-nyi táv van ahol a széljárás képes a pályáján változtatni.
  • Ulvar
    #32282
    Hogyne reklamálna. Tier 1 Lagg 3. Mind a kettő 95 foknál anyázik.
  • gstup
    #32281
    "FW-190 D overheat fixed".Ami változott hogy 110 fok helyett 90-nél elkezd túlmelegedni.Ez most komoly?Van pár gépem,de egyik sem kezd 100 alatt "reklamálni".
  • a.carkey
    #32280
    Milyen játék? A, RB, SB?
  • Amaymon
    #32279

    Nem fog meg mindent sajnos az Essentials, mert a Microsoft nyíltan elismeri, hogy nem akar rivalizálni a vírusokra specializált cégekkel.

    Win 8-ba már tudatosan azt is beépítették, hogy hamarabb indul a külsős ismertebb vírusirtó cégek által fejlesztett kereső motor, mint az oprendszer főbb szolgáltatásai.

    De ha valaki user módba dolgozik, nem kattintgat eszelős módjára, nem warezel, mindig frissített állapotban van a gépe. Nehéz Catepillar szavaival élve beszívni valamit.
  • Coral Springs
    #32278
    Annyit ferdítettem hogy a Microsoft Security Essentials fent van a gépemen, de ezt a Windows 7 automatikusan letölti, ennél többet nem foglalkozok a témával. Ha valami nagy gáz van ez is bejelez, a többit pedig megoldja az időszakos Windows reinstall.
  • jocking
    #32277
    Ennek is az üzemanyag a fő mumusa. Valahol olvastam egy fórumban, hogy 5 percnyi nafta van benne (zusammen, minden hajtóműnek), ebből a komet motor nem egész 2 percig működőképes. VISZONT amint kifogy a komet moci a naftából, úgy már a megmaradt 3 percnyi idő nagyon lassan kezd el csökkenni, így még negyed órára elég. 2 külön kijelző kéne az üzemanyagnak, ez így eléggé fura.
  • sikora
    #32276
    Nem tudom valaki tapasztalta-e de bombázóval 5-6-7000 m magasságból 500kg-os bombával nem lehet kidobni egy könnyű bunkert csak közvetlen ISMÉTLEM KÖZVETLEN telitalálattal. Ez csak én tapasztalom vagy tényleg egy vicc akar lenni???????????????????
  • Caterpillar
    #32275
    Vagy csak simán nem kattintasz mindenfélére és ésszel használod a netet. Aki aktívan és odafigyelve használja a gépet az nem fog beszívni semmit.. Én évek óta nem használok ilyen sz@rokat, mondom ezt úgy hogy egyébként IT Security -s volnék....
  • Amaymon
    #32274
    Sosem baj ha van védelem a gépen. De a legokosabb, ha nem admin joggal használja valaki a gépet csak mikor telepít, akkor max a user profilba mászhat be valami nemkívánatos ajándék, amit 5 perc leszedni.
  • flashpointer2
    #32273
    Ki kell kapcsolni az avastot addig és megy
  • a.carkey
    #32272
    Sokkal kevesebbe kerülnek a t5 előtti gépek, és rá a modulok.
  • Amaymon
    #32271
    #32265 erre kérdeztem.
  • Amaymon
    #32270
    Tankért mennyit ad ha kilövöd/dobod? Mondjuk amibe ülsz a képen?
  • Coral Springs
    #32269
    Én nem használok semmi ilyen szar vírusirtó programot, több a probléma velük mint amennyit használ.
  • RiCSi1234
    #32268
    Másnál is tököl az avast a launcher exével??! Már a brém tele.
  • Glo
    #32267
    ÉS ez nem is a 37mm sorozatvető, hanem egy panther volt :))
  • Caterpillar
    #32266
    Vöhöhö, lesz itt sírás azt hiszem...
  • Glo
    #32265


  • Caterpillar
    #32264
    Meh, nem rakta be a képet:


  • Caterpillar
    #32263



  • Glo
    #32262
    A legtöbb légi győzelmet arató kapja.
  • Her Laca
    #32261
    Terror of the Sky ez mit jelent? Én is kaptam már ,de fingom sincs mi ez:)
  • Glo
    #32260
    Terror of the Sky-t tankkal kapni, az az Epic XD
  • Coral Springs
    #32259
    Kedvencem amikor repülök rá egy gyanútlan gyökérre, de az utolsó pillanatban még megpróbálja rám húzni a gépét. Baszhatja, túléltem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!












    [center]

    AB -n is eldöntheted egymagad a csatát, ám körülményesebb mint RB -n. 8 kill -ből mind heavy bomber, ha azokkal nem foglalkozik senki akkor vesztünk. Természetesen én foglalkoztam velük egyedül.


    Terror of the Sky

  • Pluskast
    #32258
    Rászereltek a "tetejére" pluszbe 4db 20mm-est :DD
  • a.carkey
    #32257
    Kár!

    Egy klasz skint már találtam. :)

  • bgabor
    #32256
    Nyilvánvalóan csak te látod, a többi játékosnál nincsen meg a fájl amit csináltál.
  • Her Laca
    #32255
    Nem . Azokból csak a J van asszem az az első,nem is használom,inkább a 110 essel megyek. Mért milyenek?
  • a.carkey
    #32254
    Ha valós magyar skineket találtok, esetleg kreáltok majd a messerekhez, miegymáshoz, tegyék majd közszemlére, és ha lehet, osszátok meg!
  • a.carkey
    #32253
    Nézted az új Do-217et? :D
  • twi452
    #32252
    erről nem tudok beszámolni csak összedobtam reggel nem teszteltem másokkal :D
  • a.carkey
    #32251
    És ezt mindenki látja, vagy csak te?
  • Her Laca
    #32250
    Itt szerintem qrvára mindegy mivel vitézkedik az ember,jól mondtad ,annak van előnye akinek nagyobb ágyú néz előre:) Na meg sebességben észlelek különbségeket ,de ebben a kutyaharcban az is mind1:)
    Igyekszem nem megdegleni azért ,de sokszor úgy pecsán lőnek akárhonnan ,hogy pislogni is elfelejtek,de a fóka az ott van,főleg,hogy sok a huszas ami előre figyel:) Tényleg abba nincs 30 as?
  • Glo
    #32249
    Grat!

    A minap eszembe jutottál, mikor egy srác azon sírt a hivatalos fórumon, hogy a Mig3-ját egy 110-es ledogolta :D