38447
  • Her Laca
    #32328
    De te full reálban játszod nem?
  • Her Laca
    #32327

    Drágám:) Én ebben a játékban kutyaütő vagyok,árkádban néha pár percet őldöklöm,általában jóóóóóóóóóóól meghalok:)) mert megyek a sűrűjébe.
    Joy om sincs:) Egérrel meg ne tud meg ,külső nézetből pláne:))Ismersz ,életemben nem játszottam semmivel így:) Szóval én nem vagyok itt mérvadó személy ,még jóindulattal sem.
    Mondjuk a 110 essel minap gyilkoltam vagy 5 gépet ,na az tetszett:)
    Tök jó ez így gőzt kiereszteni ,de 10 percnél ,(na max 15) nem bírok foglalkozni evvel a játékkal egyhuzamban:)
  • 77PXDrebil
    #32326
    Csak hogy lássátok nem csak laca tud ilyet. :D Lagg 3 11 volt és nem szuper fóka.

    Üdv: Drebil


  • Susarc
    #32325
    + FAV

    magyar BF109 -et nem leltem :(
  • Amaymon
    #32324
    Ez topikba is mehetne. El fog sodródni a wt.com-on a hír.
  • Glo
    #32323
    Elindult egy honlkap, a live.warthunder.com

    Ide fel lehet tölteni skineket, meg minden user made content-et, és lehet belőlük válogatni kedvetekre. Betöltitek a megfelelő mappába és már a Tietek is.
  • Coral Springs
    #32322
    Elég komoly agyalás megy már a hivatalos skin topikban, vannak fun skin -ek is, de sokan a valósághűekre törekednek.

  • Caterpillar
    #32321
    Csak, ha lecseréled a 37-est az orrán pitotcsőre! :D
  • Coral Springs
    #32320
    Én ilyet szeretnék az Airacobra -ra.

  • Amaymon
    #32319
    LoL most nézem, hogy 1.39-ben drágább lett az SB repair sry :))
  • gstup
    #32318
    Bug.Úgy látszik csak én vettem észre hogy az összes nemzet összes gépénél fenn áll ez a probléma....
  • Coral Springs
    #32317
    Ez átlagban nem kevés, ahhoz képest amit fejlesztek viszont nem sok. Alapvetően a P-63 -al megyek és azzal sokkal többet kapok, de én se vagyok lelőhetetlen így ha nem is olyan sűrűn de előfordul, és akkor behozok egy második gépet. Itt sajnos a csata elején sikerült valakinek leszednie. Egy nap alatt 100-110K RP is összejöhet, egy hét alatt simán kifejleszthető egy jet.
  • Amaymon
    #32316
    Nekem ott nem tűnt fel, lehet azért mert 3-4 köpetnél nem lőttem többet. Ha 2 pontosan betalált már critelt többnyire.
  • Eagle16
    #32315
    Az 1.37-ben is ilyen volt már...eleresztek egy rövid sorozatot, és össze-vissza billeg.
  • Amaymon
    #32314
    Vb-t ennyire elrontották? :( Egyik kedvenc gépem volt az 1.37-ben SB eventeken.
  • Amaymon
    #32313
    Jah' azt tudom, hogy miket lehet vele csinálni. Korábban már írtam, hogy lehet így fognak betenni hiányzó cockpiteket és cserébe talán adnak a tervezőnek egy valag gold-ot. De az olyanért, mint az egyedi festés, ha dev lennék megsarcolnám a játékosokat gépenként pár goldért :D Az fair bevétel lenne egy war-mmo-ban és a játékmenetet nem befolyásolja.
  • a.carkey
    #32312
    Vsz bug. Viccnek durva lenne! :D
  • Eagle16
    #32311
    Jó gép lenne ez a Spitfire Vb, ha nem rángatná a gépet a Hispano Mk. II tüzelés közben...az Mk. II B. összehasonlíthatatlanul stabilabb, még ha kicsit lassabb is a tűzgyorsasága. Az Vb-vel nem lehet 1-2mp-nél hosszabb sorozatokat leadni, és még ezek se oda mennek néha ahova kéne.
  • gstup
    #32310
    + Az utána lévő spiteknél is így van....
  • gstup
    #32309
    Sziasztok,
    Szerintetek az egy bug lehet hogy a spitfire XVI-nál az összes hevederben ugyan az a töltény sorrend van?Mindegy hogy stealth vagy ground target.Hefi/hefi/p/t.Azt hiszem a sorrend.
  • a.carkey
    #32308
    Úgy kellene, mint a POTSban. Megcsinálod, gazsiék jóváhagyják a jobbakat és történelemhűbbeket, és akinek kell, használja. Prémmel v. anélkül.
  • twi452
    #32307
    remélem ez a saját magadnak festés csak egy melléktermék
    a dev kittel missziókat, térképeket, repülőket, műszerfalat is lehet kreálni
    szerintem inkább ilyen közösségi besegítés lesz belőle :)
    legalábbis nagyon remélem, hogy ez a céljuk ezzel és az igazán minőségi cuccokat beteszik élesbe
    gondolom nem csak hülyeségeket fognak csinálni az emberek, azért néhányan oda szokták magukat tenni rendesen ha modokról van szó :)
  • Amaymon
    #32306
    "Remélem hamarosan lesz sok-sok történelem hű festés ha már kiadták ezt a devkit-et"

    Szvsz a végcél az, hogy megnézzék mennyire menő és ha működik, akkor prémhez kötik, persze úgy hogy mindenki lássa a motívumot.
  • NagyiBMX
    #32305
    2.-ik kép marha jó!
  • twi452
    #32304
    Remélem hamarosan lesz sok-sok történelem hű festés ha már kiadták ezt a devkit-et
    ha jól értettem akkor az igazán jókat átemelik idővel "hivatalosan" is a játékba
  • Amaymon
    #32303
    És a lentiek mellé hozzájön, ha nem sokkal is, de olcsóbb a repair.
  • Amaymon
    #32302
    "Mert így egyelőre sok értelme RBben a bombázásnak nincs (SBben nem tudom)."

    Ott van értelme, csak meg kell tanulni észrevenni a célt. Nehezen talál meg az ellenfél ha nem direkt útvonalon mész. Sokan még világító céltáblának is használják magukat a füst-el, hogy meglegyen pár airkill bomba kioldás után. Kvázi SB-n olyan, ahogy az RB játékosok elképzelik/szeretnék.
  • a.carkey
    #32301
    Nekem sem jön mindig össze annyi, mint szeretném, mert leszednek rárepülés után közvetlenül, de szeretem, mert mókás nézni, ahogy nagyon jó körülmények közül kerülünk kevésbé jók közé. :)

  • a.carkey
    #32300
    Én főleg bombázok, szeretem, meg kell is, csak azután kerülnek elő a vadászgépek.

    Ezek szimpla körök, egyik se dupla, még az előző patchben. Mindig mondják, hogy nagyon sokat számít a tier, pl. ha két különböző tierű gépet viszel be, lehúzzák egymást, egyébként meg a BR viszi lejjebb az xpt. Mondják, hogy mindig a prémet vigyük be először, csak utána a nem prémet.

  • a.carkey
    #32299
    13at lőttél le, és alig kaptál?

    Ok, értem én, hogy nem prém, valamint t3 és t4 együtt repült, de ez akkor is nagyon kevés 13 killért. :(
  • bgabor
    #32298
    Én úgy voltam vele, ha már A-26al is csak annyit kapok mint vadásszal két killért, mikor nyolc bombával nyolc light pillboxot vágok ki, akkor kell leállni a bombázással. Egyszerűen nem éri meg.
  • a.carkey
    #32297
    Többnek tűnik, de - szerintem - nem kapsz sokkal többet. :)
  • bgabor
    #32296
    Az a gond hogy a stratégiai célok bombázásáért alig jár XP meg pénz, nem éri meg. Pillboxokra kell menni. De őszintén szólva vadászgépben ülve két killért többet kapsz mint bombázóban nyolc kicsapott pillobxért, szóval felejtős az egész.
  • robi3
    #32295
    ilyet szoktam kapni én is! negyed órámba került mire kigugliztam mit jelenthet, édesanyám és köztem levő szexuális kapcsolatról érdeklődtek :) illetve pár napja miután tempesttel leszedtem egy pumás-t az előbb emlegetett intim kapcsolatra buzdított :)
  • jocking
    #32294
    Bombáznak magasból is, jellemzően a bázisokat. Ilyenkor van az, hogy a csapat b@szik utánamenni a bombázóknak (rajtam kívül), és összejön 8-10 kill bombázókból.
  • Caterpillar
    #32293
    Azt írta hogy idézem:


    "YOU ******* I STILL MEETING IN COMBAT"

    Nem lennék meglepve, ha ő már megjegyzett volna magának...
  • bgabor
    #32292
    Rb-ről beszélek én is, Arcadeban nem játszottam egy éve már.
  • Coral Springs
    #32291
    Itt a full verziója is, a Fighter / Hero Fighter achievement -et cseréltek ezekre az újakra.


    Sokszor kapok hasonló váratlan üzenetet, eddig nem foglalkoztam velük de most már kíváncsi vagyok mit írogatnak nekem. Valaki tud oroszul ?

  • Coral Springs
    #32290
    Az meg hogy a B-25 milyen FM -et kapott egy vicc. Hagyjuk már hogy vadászgépként lehet használni azt a szart.
  • Coral Springs
    #32289
    Azt megcsinálhatnák hogy RB -n enyhítenek a helyzeten, AB -n viszont úgy jó ahogy van. Így is a bombázók döntik el a csaták 70% -át. Ráadásul high tier -ben echte pofátlan az összes, azt hiszik hogy ha nagy repülővel vannak akkor lelőhetetlenek.