38447
  • 77PXDrebil
    #32368
    Húúú ha!

    Pirulok mint szűzlány a "csippandél són". Laca pláne tőled nagyon jól esik.

    A Ricsitől és Lacától is sok segítséget kaptunk, de inkább a jó hangulatú közös TS-s dogolások, TB3 dogfightok stb. közös repülés élmények azok amik megmaradtak és hiányoznak.

    Egyébként sajnálattal hallom Laca, hogy eladtad vagy kidobtad az X52 esedet. :)

    A Lagg 3 valóban fostalicska volt. Viszont az első kompozit részelemeket tartalmazó vadászgép. Bakelit és nyírfaforgács keverékéből préselték a szárny elemeiket, olcsó volt és gyorsan lehetett gyártani. Viszont nehéz volt mint a "Kerszi féle hamburger" és ettől lomha volt mint egy lajhár. Az orsózó mozgása említésre sem méltó.stb stb. Az egyetlen jó tulajdonsága az volt, hogy pontosan lehetett vele lőni.

    A fagyási problémáim egyébként az NVIDIA driver összeakadástól volt.
    De megoldottam ha minden igaz.

    Üdv: Drebil
  • Her Laca
    #32367
    Én mindenből a tisztát favorizálom:) Max a fröccs ami kevert:))
    Colat nem iszom. Mondjuk a gyömbért szeretem .:)
  • Caterpillar
    #32366
    OFF

    Pont ma kaptam cimborámtól a Morgan témában...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tíz dolog, amivel a Captain Morgant keverheted:
    1. Cola
    2. Gyömbér
    3. Cola
    4. Gyömbér
    5. Cola
    6. Gyömbér
    7. Cola
    8. Gyömbér
    9. Cola
    10. Gyömbér




    ON
  • gstup
    #32365
    gyömbérrel nagyon finom,de tisztán is jó . :)
  • Her Laca
    #32364
    Spiced.
  • gstup
    #32363
    Spiced vagy dark?
  • Her Laca
    #32362
    Este 6 kor???? Nem is tudom mi kéne ahhoz ,hogy ilyenkor volán mögé üljek:)
    Most vagyok túl egy pohár Captain Morganon (rum) ,egy tömet jófajta pipafű kíséretében . És ..arok a világra:)
  • Caterpillar
    #32361
    Ha nem kéne vezetnem, meg is oldódna ez a probléma...
  • Her Laca
    #32360
    Célzóvíz ! Célzóvíz!:) Segít kenni a berozsdált ízületeket is:)
  • Caterpillar
    #32359
    Még Karácsony előtt repültem utoljára, gondoltam repülök egy kicsit... Nem kellett volna, 2 meccs, két halál. Lelőttek mint egy kutyát, azt hiszem elfelejtettem repülni! :(
  • Fura Alak
    #32358
    Nekem az épségben = további sérülés nélkül, de én abban nem lehettem biztos, hogy te is így érted, mikor írtam. ;)
    Egérrel velem is előfordult már simán, hogy a gépet minden ok nélkül odavágta a leszállópályára.

    Lehet, hogy a legénység javítás (repair) szintje nem volt olyan magas, mint a gép tier -je....
  • sulyid
    #32357
    2 hét kihagyás után mentem 1 meccset RB-n PE-3/E-vel... Terror of the Sky, Final Blow, Mission Maker, Antimech, Bulletproof... Ég a pofámon a bőr...
  • Coral Springs
    #32356
    Nálad mit jelent az, hogy épségben letenni egy gépet ? Ha itt ott leszakad valami az még belefér ? Ne menj pilótának, a főnökeid nem tolerálnák ezt a szemléletet.
  • a.carkey
    #32355
    Másik bug, hogy eddig kiírta, ha rámentél bármire a küldetés végén, hogy mennyi ideig repültél, a győzelmeidből mennyi RPt szedtél ki gépenként, stb. Most, nem jön fel info ha a kurzort ráviszed a listán bármire.
  • Amaymon
    #32354
    Őőő bocsesz nem bírtam aludni, ezen okból kicsit tintás voltam, amikor beírtam :)

    Figyelembe se vedd, amit lekörmöltem :DDDDD
  • a.carkey
    #32353
    A patch óta először repültem ... ÚÚÚÚÚ de elqurták a BTD rep modeljét! összekeverték a B25ével. :D
  • vajakos21
    #32352
    Jó lenne 210 is már bekerülne ( a magyar persze)
  • Her Laca
    #32351
    És itt is van egy felbecsülhetetlen gyűjtemény ai magyar vonatkozású.
  • Her Laca
    #32350
    No meg itt is egy jó kis olvasmány.
  • Her Laca
    #32349
    Ez egy nagyon jó kis oldal ha valakit érdekel.
  • Her Laca
    #32348
    Gondoltam szólok,hogy a történelmileg hiteles magyar festésben a trikolor a vízszintes vezérsíkon is volt.A pumafej azaz a jelvény kisebb volt és előrébb helyezkedett el.
    Itt elég jó skinek vannak ,bár nem IL2 höz ,de ezek történelmiek.
  • BaleniX
    #32347
    Valaki el tudná magyarázni, hogy hogy is lehet skin-t csinálni, illetve rakni a gépre?
  • a.carkey
    #32346
    A miscben van.
  • a.carkey
    #32345
    Ezt majdnem leszedtem, de már nem repülök a géppel. :)
  • Fura Alak
    #32344
    Ha a reptérre eljutsz nem tiszta feketében, de mondjuk az utolsó nem fekete részegység feketére sérül leszálláskor, és full fekete lesz a sérülés jelző, akkor szokta azt mondani, hogy nem javítható.
  • gstup
    #32343
    Konzultáltam a support-al és tudnak a löőszeres bugról és dolgoznak rajta.FYKI
  • Fellner
    #32342
    Nagyjából igen :D
  • bgabor
    #32341
    Mint a Nyugat vagy az ukránok?
  • Fellner
    #32340
    A patch notes-ban benne van, hogy egy ideig hulladék lesz, mert a pvp rating meg ilyen-olyan újítások miatt, bízz az oroszokban :D
  • Her Laca
    #32339
    Na jó ,akkor a végén már ők voltak az egyetlenek:) Az utolsó években ti már nem nagyon szerepeltetek ahogy emlékszem:)
    Mondjuk mi Drebilékkel sokat repültünk nem csak warokon,hanem gyakorolgattunk is egymás ellen,mondhatnám napi szinten. Sokat köszönhettek a Ricsinek.
    Megosztottuk a sok okosságot,amit aztán kamatoztattak is sokszor ellenünk.
    Ott volt Ales barátom avval a retek Lavorjával, mással nem is repült jól ,de azzal csodákra volt képes:)
    Ha jól rémlik nem Red Bear voltatok előtte? Twilek öccse csinálta asszem:)
  • Caterpillar
    #32338
    Azért az egyetlen szövi századot én jól cáfolnám, hol vannak a 42nd Red Hunters -ek? :D
    Szomorú volnék, ha mi nem hagytunk volna nyomot benned... (Ha más nem legalább egy 20mm -est)
  • Her Laca
    #32337
    A lagg3 -at én ebben a játékban nem ismerem az Il2 ben azért néha kipróbáltam,de csodák nincsenek,ha csak éppen hogy figyelembe veszik az eredeti adatokat a paraméterezésnél,és még csúsztatnak is a gép javára sem lesz egy jó gép.
    Az más kérdés,hogy egy jó kezű krapek képes vele csodákat művelni,(mint minden mással is),ugye itt van példának Drebil cimbi. Persze itt is kérdés kik voltak az ellenfelek ,de azért 11 et lekapni vele egyszuszra az mán valami ,akárhonnan is nézzük.
    Mondjuk tudni kell Drebilről,hogy irtózatos tapasztalattal,elméleti és gyakorlati tudással rendelkezik ,annó ő volt IL2 ben az egyetlen magyar szövi század vezetője a 77PX -é. Nála nem sokan tudnak többet az orosz masinákról,a harcmodorról,azért is írtam,hogy az lepne meg ha nem így lenne . Az évek meg a rutin ahogy mondani szokták:)
  • Coral Springs
    #32336
    A LaGG-3 szerintem egy szar a WT -ben is.
  • Coral Springs
    #32335
    Ez valami új feature, hogy amikor kilövik a motort, de még épségben letudom tenni a gépet a reptéren, a rendszer crashed -nek veszi és az enemy megkapja a kill -t a semmire ?!

    A másik meg hogy idáig volt egy fasza realtime frissülő statisztika, most meg kitudja mikor frissül, elvileg naponta. Hatalmas újítás !
  • Her Laca
    #32334

    Drága testvírem:)
    Ne haragudj de ezt most én nem tudom hova tenni.
    Drebil barátommal ( asszem mondhatom így, lévén évtizedek óta gyilkoltuk egymás idegeit és gépeit) társalogtam és az általad felvázoltakról nem is esett szó, mi több eszemben sem volt minősíteni,összehasonlítani ezen dolgokat,ha figyelmesen elolvasod azt amire választ írtál te magad is rájöhetsz erre elég hamar:)
    Pusztán nagyrabecsülésem mutattam ki Drebil iránt nő meg tudom mire képes és ezt konstatáltam:) No meg reményem fejeztem ki hogy majd a jövőben újra összefutunk a virtuális légyen és jól lelőhetem majd:)
    A lagg 3 ról.
    Az az életben egy akkora fostalicska volt, hogy csóró oroszok sem akartak vele repülni, ha érdekel komoly irodalmat tudok neked mutatni róla:)
  • Amaymon
    #32333
    Nem, általában a lag3-BIS-ről zengenek ódákat. Nem próbáltam még az új peccsben milyen lett, de azért kíváncsi lennék egy mester véleményére, hogy mitől másabb jobb az utóbbi "technikailag" a natúrtól. De tényleg.

    (És még egyszer leírom ne keverd a kettőt össze WT és szim. Más műfaj. Olyan mintha a Quake 3-at hasonlítanád az Arma 3-hoz.)

    Az pedig tévhit, hogy rajtam kívül és ide pár szakadt il2 játékoson túl komolyabban érdekel bárkit a bos vagy más szim. Mert ez egy komplett elég jól kialakított wargame-mmo, óriási progresszíven növekedő rajongó táborral. Nem feltétlen a szimesek vágyálma, de rendkívül szórakoztató.

    Nehezen emészthető, hogy a ruszkik készítik a világ egyik legjobban menedzselt a communityra abszolút hagyatkozó/odafigyelőn játékát, de ez van. Ez hamarosan vitathatatlan ott lesz a top-ban. Szim ide vagy oda.
  • Her Laca
    #32332
    Az lepne meg ha a te múltaddal nem így lenne:)
    Na majd jön a BOS lesz benne Lagg3 ott majd vitézkedhetsz ellenem:))
    Bár kétlem,hogy az a Lagg 3 olyan lenne mint ebben a játékban levő Lagg 3:) Ahogy olvasom nem zengenek ódákat róla (nagyon helyesen) XD
  • Susarc
    #32331
  • 77PXDrebil
    #32330
    Igen Laca csak full reálba és ez volt a 192. küldim.
  • 77PXDrebil
    #32329