38447
  • robi3
    #32408
    ez a másik baj, nem emelkedik olyan jól hogy kivitelezhető lehessen
  • Susarc
    #32407
    nagy magasságban 5-6-700-al durva manővereket lehet vele nyomatni,de sajnos lehetetlen kihasználni,mert senki nem játszik olyan magasságban....
  • RiCSi1234
    #32406
    Semmire nem jó. :D Lehet vele alkotni, de.. Amiket leírtál róla, az sajnos igaz.
  • robi3
    #32405
    p51 d5-el repült már valaki egy jobb kört, vagy esetleg jó a statja vele mert az adhatna pár tippet, szerintem szörnyen rossz gép, azon a szinten az a fegyverzet egy vicc, nagy sebességnél sután mozog, fordulni nem tud...
  • Bratyex
    #32404
    Német tier 1 HE 112 V-5 nektek nem sz@r? Én nagyon utálok vele repülni, szerintem semmi tűzereje nincs illetve nehéz vele fordulni is! :S
  • Coral Springs
    #32403
    Hogy mi ? Kihívásról beszélsz, közbe Spitfire 9 -el repkedsz, azzal az op szarral. Hagyjad már magad ember, vicc kategória vagy. Mutassál már nekem valami statisztikát arról amit írsz, eléggé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban főleg magamat ismerve.
  • bgabor
    #32402
    Erről beszéltem, aki jól belakja az RBt vagy SBt, és profi játékossá válik, az nem fog visszamenni Arcadeba hohóckodni a tizenévesek közé. Nem kihívás.
  • ktm99
    #32401
    Majd 1-2 elismero screenshotot is tolhatnal mas jatekosokrol, hogy hiheto legyen amit irtal. Persze nem lesz egyszeru mert arcadban max csak az az 1-2 betevedt realistic pro fogja ovni olyan szinten a gepeit mint te, masok pl. ha az objectivre mennek, akkor lazan vesztenek gepet.
  • Coral Springs
    #32400
    Amióta megvan a prémium A-10 csak azzal repülök, volt vele úgy másfél hónapom RB -n, azt mostanában meg AB -hoz van kedvem leginkább. Ha ritkán lelőnek behozom a Yak-9T -t, de kb ez a két gép amelyekkel repülök, és egyáltalán nem untam rá.
  • Coral Springs
    #32399
    Én imádok repülni, viszont fontosnak tartom a teljesítményem is, másképp nem lehet előrébb jutni egy MMO -ban. Ez utóbbinak a mellékterméke hogy elkezded figyelni a statisztikákat, rossz szokás de hát ez van, sokan vannak még így. Persze sok múlik az adottságokon is, én például nagyon jól tudok célozni, ami nem kis előny másokkal szemben, taktikát is építhetek rá.
  • Coral Springs
    #32398
    Relatív, mihez képest ? A te igényeidhez képest, vagy egy-egy játékmódban való kimagasló teljesítményhez képest ? Ilyen alapon aki a Nascar -ban versenyzik az nem jó autóversenyző, mert hogy aki a WTCC -ben rója a köröket az jobb. Ez a gondolkodásmód irracionális. Mindegyik játékmódnak megvannak a top játékosai, én például pro vagyok realistic -ben is, még is elismerem ha valaki jól teljesít arcade -ban.
  • sikora
    #32397
    Szépen le van vezetve a 1.39 MM elmélet a BR alapján. Kár, hogy teljes hazugság.
  • RiCSi1234
    #32396
    Test flighton kipróbáltam ezt a La-15-ös jetet, hát a forduláson kívül mindent lehet vele.. :D Félelmetesen rossz a többi jethez képest amit próbáltam.
  • bgabor
    #32395
    F-82esbe be nem ülnék semmi pénzért, de meg kell jegyezni hogy M3-as browning van rajta, nem M2-es, tehát 50%-al nagyobb a tűzgyorsasága.
  • a.carkey
    #32394
    Nem tudom ki hogyan van vele, de ma totál laggy az egész kiba kóceráj.
  • a.carkey
    #32393
    Bugosak az 500 kg és fontos bombák. :)
  • a.carkey
    #32392
    Az utolsó lagg szuper. Fentről leesel, lelövöd, és vissza. Ezt 10x és jó vagy. :)

    Akinek van P-51-e és F-82-je, a kettő közül melyik a jobb? Pontosabban, akinek van vagy tesztszerón próbálta érdemes energiát pazarolni az F-82-be, vagy kifejleszteni és továbblépni?
  • RiCSi1234
    #32391
    Pont az imént, jött a kedvencem, a csudálatos orosz gift P63-A10, egyet köpött, és a B-17-em atomjaira, és hát persze hogy nyertük.. light pillboxra meg 5 db 500 lb-s bomba, és semmi vagy bebuggolt, vagy már nem elég neki!?

    Faxom..
  • gstup
    #32390
    Imserős.Viszont elkezdtem az orosz ágat.Eléggé jó a lagg meg az la 5 is.
  • a.carkey
    #32389
    Imádom, amikor a legfosabb, legszarabb meccsre jön a négyes szorzó ...
  • 77PXDrebil
    #32388
    A játéknál nem sok komolyabb dolog van a világon.:)

    Én úgy vagyok ezzel, hogy ha csinálok valamit akkor csináljam legjobb tudásom szerint. Ha nem figyelek oda rendesen nem is kapcsol ki a mindennapi taposómalomból. Ezért azt mondom, ha kefélsz tedd magad oda 100% ig, ha dolgozol tedd magad oda 100%-ig és ha játszol vagy sportolsz akkor is csináld 100% -osan. sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben és a pihenést is meg fogod érdemelni 100%-ig.

    Üdv: Drebil
  • 77PXDrebil
    #32387
    Még most is ott vagyok és műanyagfröccsöntő-szerszámokat tervezek, jelenleg. (angolul mold-designer)
  • vajakos21
    #32386
    Helyén kelk kezelni és akkor fun.Régen még joyal is simán lehetett vinni.Bemegyek,lövöm amit érek,és lesz.rom ha leszednek :-)
  • Her Laca
    #32385
    Én ezt csak azért játszom,mert repülő gépek vannak benne:)
    Ha komolyan akarnám venni akkor ugye nem a WT vel játszanék,bár ezt is lehet így is úgy is játszani.
    Nem vagyunk egyformák ,mindenkinek mások az igényei.Még a Clod nál is vannak eltérések a játékosok között.Van aki véresen komolyan veszi,van aki kevésbé.:)
  • a.carkey
    #32384
    Szerintem is fun! :D Nem kell túldimenzionálni. Ha egy géppel repkedek, akkor grind jellege van, amit nem akarok és hamar montonná válik. A WoTot ezért is utáltam. Grind, grind, grind. Itt meg játszom, fun, pörgős, és napi öt győzelemig bőven elégséges időtöltés.
  • bgabor
    #32383
    Nem is értem hogyan bírod.
    Egy játékmód amiben a repülőgépek nem viselkednek repülőgépek módjára, és a gépek között a kinézetükön kívül nincs különbség. A sebzésére meg mindenki kap egy 4X szorzót. Arra jó csak amíg megszokja az ember a kezelőfelületet és a fejlesztést.
  • Her Laca
    #32382
    Én arcadban repkednek néha
  • bgabor
    #32381
    Jó játékosok és az Arcade? A jó játékosok nem az Arcadeban repülnek.
  • gstup
    #32380
    És azt se felejtsd el hogy van aki magasról sz*rik rá. ;) Élvezi aztán kész.Nem mások statisztikáit nézegeti menet közben. :)
  • a.carkey
    #32379
    *jl
  • a.carkey
    #32378
    Meg arcade, ahol az emberek többnyire különböző gépeket húznak és azokkal szedik ki az RPt a modulokhoz, és a következő feljesztendő géphez.
  • a.carkey
    #32377
    Ne felejtsd el, hogy van akinek a 9ből mondjuk 4 bomber.
  • bgabor
    #32376
    No és ott mit konstruáltál?
  • Coral Springs
    #32375
    Engem frusztrálna hogy a másik több kill -t csinált mint én, és még gépet se vesztett. 7x meghalni 10 kill -hez, hát lol, tier 4 -ben is nagyítóval kell keresni a jó játékosokat. Mondjuk a 9 halálhoz képest jobb, az a rekord amit láttam eddig.

  • 77PXDrebil
    #32374
    Hááát Laca.

    Másfél éve be kellett ülnöm egy multihoz konstruktőrnek, hát az eléggé nagy trauma volt. Azóta most kezdtem játszogatni. Clod hoz jelenleg kevés a gépem. Október körül tervezek komplett gépcserét addig nem fog menni. Úgyhogy lehet egyszerre térünk majd vissza.:) Addig meg jó ez, hogy ne felejtsek el mindent.
  • Coral Springs
    #32373
    Valamilyen okból nekem rontott ez a frusztrált hülyegyerek, kilőttem két gépét azt még neki áll feljebb. Ha megtámad egy csapattárs az rendesen fel tud idegesíteni, szarok én a büntetésre.
  • Coral Springs
    #32372
    Hát ezt a szót hogy "épségben" nem tudom hogy lehet még érteni, de ha máshogy értek valamit akkor leírom.

    Amúgy kifordítottad a dolgot, azt sem írtam hogy nem javították meg a gépet, csak azt hogy kill -nek vesz a rendszer egy olyan dolgot, ami nem is az valójában. A crew szintje 1015 -ös.
  • Her Laca
    #32371
    "Az egyetlen jó tulajdonsága az volt, hogy pontosan lehetett vele lőni."

    No de mire lőhelyzetbe kerül vele a pógár !!!! Az a művészet:)
  • Her Laca
    #32370
    X52? Drebilem te lemaradtál:) Volt itt már G 940 gtx 780 :))
    Meguntam egy pöttyet a dolgot (gyorsan eladtam mindent,hogy nehogy kísértsen) ,de már kezd mocorogni megint valami:)
    Most várok,úgyis itt a nyár ,nyaralás,meg sütés -főzés a kertben így úgy se repkednék,meg most jön ki a Saitek X-55 RHINO joy ,na egy olyanra benevezek:) Még egy pedál ,egy 5 ös TR meg egy új VGA ,és őszre harckész leszek.
    Én vagyis mi meg téged vártunk a Clod ban ,de tudom voltak más egyéb dolgaid,azt sajnálhatod,mert jó kis hirig van ott is:)
  • bgabor
    #32369
    Nálatok jó a szeró?