38447
  • Coral Springs
    #32448
    Na azt hiszem befejeztem a jet -es pályafutásom, a kibaszott tier 5 -ig nem akkora szopás eljutni mint egy jet -re kifejleszteni az alkatrészeit.
    Itt ez már tényleg pay to win, még a MiG-15 -el is megbaszhatod magad ha default. Az meg a másik hogy az egyik team MINDIG generációkkal jobb, semmi balance nincs, a tudásodat kenterbe vágja egy noname senki is ha jobb a gépe. Az meg mennyire lehet random hogy 30% -os win ratio -m van az La-174 -el, hogy mindig én vagyok a fasz rossz végén ? Szerintem semennyire (MM), de inkább nem is agyalom tovább mert vicc kategória.
  • Amaymon
    #32447
    Ne vetítsd ki egy országra, blőd általánosítás. Hasonlítsd már össze a nyugati gyártók, nulla innovációs projektjeivel. Ez egy "viszonylag" nemzetközi proh'jekt, aminek a hq-ja RU. Ennyi. Profi csapat ez, akiknek munkájuk a hobbijuk, csak ótvar a menedzsmentjük. (az kritikán aluli vagy nincs elég zseton)

    Nem hinném hogy mi tudnánk konstruktív javaslatot adni a problémádra csak kíváncsi vagyok mi a hiba, mert ilyenről még nem hallottam. Lassan több mint 1,5 év alatt.
  • 77PXDrebil
    #32446
    Ennyi pecs és a tetű képernyő illesztési problémát egyikben sem oldják meg!!!!!!!!!

    Gondolom magas nekik mint gyalogbékának az eperfa!!!! Ruszki burnyákok!!


    Bocsi kiakadtam éppen szétesett az enemy....oszt fehér képernyő hiba ablakkal.

    Mindent megcsináltam amit írtak a fórumban...L***szt sem ért!!!

    Üdv: Drebil
  • Amaymon
    #32445
    Jah pont amiatt megéri bent hagyni, mert csak a manuálisan átírt marad meg, de nem felejtődik el, amennyiben kéne. Helyet nem foglal, az auto törlődés miatt. Ma én is vagy 5x megnéztem a videot mikor elkezdett ollózni 109-el a RED-es csóka (elég profin csinálta). Majdnem sikerült neki, mert eléggé alapjáraton ment a motorom. Az olló utolsó nagy kerülő ívénél tartott, mikor hirtelen mögém érne. Kicsit elszámolta, nem csoda WT-ben könnyű benézni. Közelebb jött, mint kellett volna felkaptam a gép orrát lőttem egyet kb-ra merre lehet, mert látni a fülkétől semmit sem lehetett és olyan szinten telibe nyomtam az engine-t, hogy mint egy üstökös szállt tova. Rohadt az jól jött az automentés, mert kíváncsi voltam, hogy mi történt, nem láttam semmi bentről. És a fuldokló röhögéstől elfelejtettem menteni, ráadásul az uccsó enemy volt eventen.
  • Ninju
    #32444
    Pedig csak az utolsó pár darabot tartja meg. Azt hiszem talán tízet. Automatikusan felülírja a régebbieket.
  • Amaymon
    #32443
    Érdekes lett a yak-1, jó rég nem mentem vele. Kb 60-65% thr-nél kezd lehűlni a motor. A hőmérséklet változás sebessége sokkal nagyobb negatív irányban, mint régebben (mondjuk túl se melegedett eddig). Talán egy gépnél sem lehetett az előző peccsben ennyire lehűteni akkor, ha a gép fent maradt. Remek koncepció, ha ezt átvitték más gépekre is a jellemzőjük szerint, így legalább játszani kell a gázkarral rendesen.
  • Coral Springs
    #32442
    Nekem a kezdetek óta manuális a replay mentése, foglalja a helyet és nincs kedvem egyesével törölgetni őket. Mentem amikor van egy olyan moment amiért érdemes, ez csak akkor gáz ha megfeledkezek róla.
  • twi452
    #32441
    auto mentés nincs? ki lehet egyáltalán azt kapcsolni? :)
  • Coral Springs
    #32440
    Tegnap volt egy komoly kill -em az La-174 -el. Emelkedek közel függőlegesen, mögöttem egy MiG-15, egy enyhe sérülést tudott okozni mielőtt átesett, én kb vele együtt estem át és szarrálőttem. Beküldhettem volna a Phly -nek, de mire eszembe jutott a replay már kiléptem a menübe.
  • vajakos21
    #32439
    Valamt állíthattak ,mert repes beállítással is jó az fps (jó a tankos szerverhez képest)
  • Glo
    #32438
    http://warthunder.com/en/news/551/current/

    Örül :)
  • a.carkey
    #32437
    A matchmakingel valamit csináltak.
  • bgabor
    #32436
    Új peccs. Kemény egy hétig volt gyengébb a MiG-15 mint a Sabrek. :D
  • Fura Alak
    #32435
    Hmmm.... Nálam is Turret %s mm belts.
  • twi452
    #32434
    http://warthunder.com/tech-data/tech-req-aircraft-en.pdf
  • BaleniX
    #32433
    A repülő készítés az hogy van? Mi a progi neve?
  • Coral Springs
    #32432
    Én amennyire észrevettem a cannon -os verzióval elég durva műsort szoktak rendezni egyesek, nem tudom FM terén az miben különbözik a többitől de megkockáztatom hogy annak jobb az FM -je. Persze én még nem repültem vele így biztosra nem mondhatom, meg szerintem nem is fogok.
  • Coral Springs
    #32431
    Megy a műsor ha akar, ebből 4 jet a többi propelleres.


    Az a lényege ennek a gépnek (és szerintem az La-15 -nek is bár azzal nem fogok repülni), hogy meg kell vele emelkedni, ha van fent top jet azt el kell kerülni, meg kell várni amíg lejjebb helyeződik a csata. Utána jössz te a képbe, és tulajdonképpen egy energiaharcot kell folytatni, gyors gép de manőverezőharcra esélytelen. A másik hogy időbe telik amíg megszokja az ember (főleg a célzást), addig rengeteg a szopás. Majd kíváncsi leszek mit hoznak a fejlesztések.
  • Coral Springs
    #32430
    Arcade top 500, Historical top 1000.

  • Glo
    #32429
    Usa bias topic-ok százai nyílnak. Kicsit röhelyes csak :)
  • Fellner
    #32428
    Igen az, neki valahogy jobbat tett FM változás mint a többinek.
  • jocking
    #32427
    Az amcsiknál az utolsó verzió elég jónak tűnik a meccsek alapján, jól mozog és erős a fegyverzete. A többin elég ratyi a csúzli. (persze nekem egy sabrem sincs, ezt csak a kinyiffanásaim alkalmával figyeltem meg.:D)
  • bgabor
    #32426
    Nerfet a Sabre? Mintha olyan hűde tuti gép lenne.
  • Fellner
    #32425
    Mindet jet ilyen, már csak a sabre meg a 163 használható, kövibe remélem a sabre is megkapja nerfet és használható lesz a lentebb látható csodagép.
  • jocking
    #32424
    Utolsó próba:
  • jocking
    #32423
    Kész, feladom.
    Valaki írna olyan képfeltöltő oldalt, aminél működik is a belinkelés ide? (egyebek mellett a kepfeltoltes.hu miért tiltott?)
  • jocking
    #32422
    FAIL.

  • jocking
    #32421
    Wtf...
  • jocking
    #32420
    Epic fail...
    Akkor csak simán:
  • jocking
    #32419
    Na, mit hozott a nyuszi?
    [spam][/spam]
  • Coral Springs
    #32418
    Meglett az La-174 de nem gondoltam volna hogy egy ekkora szar gépért megy a fejhajtás. Ez a gép egy irányíthatatlan kő egy hajtóművel. Megnézem majd mit változik a helyzet a fejlesztésekkel, ha semmit akkor kuka.
  • twi452
    #32417
    csökkentettek rp-ket viszont 1-1 tierhez több gépet kell már kifejleszteni
    innen elveszünk, oda adunk :)
  • JethroHUN
    #32416
    Csökkentették volna az Fw190 A-5 megszerzéséhez kellő RP-t? Mintha 75k kellett volna, most csak 36k. Az A1 meg akkor új gép, de T2be...
  • PLaci #32415
    Bug, legtöbbször restart -al megjavul...
    Kivéve nekem az SM.79 1936 -al, ahol is a 7.7mm -es tornyokba való friss lövegeket nem tudom kifejleszteni, ráadásul az azt megelőző 7.7mm -es töltényheveder neve "Turret 7.7 mm belts" helyett "Turret %s mm belts"....
    Nekem még az sem segített, hogy nyomtam egy gép restart + launcher -ből fájl ellenőrzés kombót...
  • rrally
    #32414
    restarttal megjavult.
  • rrally
    #32413
    egy kérdés:P47 D28nál a bazookát nem lehet kifejleszteni csak megvenni,ha ráviszem a nyilat ki írja hogy 1200 RP de nincs fúl amivel eltudnám indítani csak buy for GE.Valami ötlet??vagy csak nálam ilyen?
  • Susarc
    #32412
    *Bf109K skin
  • Susarc
    #32411
    ááááá ha van egy Bf 109 skinem és azt akarom ráhúzni a G10-G6-ra akkor miért nem engedi? hiába írom át a USER TEMPLATE-et...valaki tud segiteni?
  • a.carkey
    #32410
    Nem tudom hogy képzelik ezt a laggos szart egész hétvégén???
  • PLaci #32409
    Nem csoda, hisz a V5 azt jelenti, hogy ez az 5. számú prototípus, nem szériagép.