38447
  • Fura Alak
    #32488
    A B-17E/F -et a németek is szemből támadták, ha tudták, ezért is vették át a YB-40 -esből az orr-tornyot a G -ben. ;)
  • twi452
    #32487
    az csak eye-candy meg tüzijátékra jó :)

    fényes nappal nehéz bombázók alá sunnyogni főleg, hogy ugye wt-ben még automata radar is van a bombázókon a lövészek személyében :D
    na meg ugye a 17en ott van alul a gömb, a hátsó is elég mélyre tud lőni :)

    egyetlen jó taktika ha szemből mész rá és lelövöd mert ha nem sikerül akkor csúnya bajok lesznek utána :)

    de szemből is ki tud szedni egy kis szerencsével
  • Fura Alak
    #32486
    Schräge Musik?
  • twi452
    #32485
    a 45-ökkel lehetne szaggatni a nagy dögöket csak hát azok végig csak az eget pásztázzák gunner nézetben és a repülőkre mennek úgyhogy már másfél kilométerről kezdenek bemérni lövésekkel és 1 km-nél már szépen el is találnak úgyhogy nem igazán lehet megúszni sérülés nélkül és inkább instant halál van mint sérülés :D
  • bgabor
    #32484
    Jó lehet. Japán oldalról a jelentkezők kébé fél óra alatt fognak eltűnni. :D
  • vajakos21
    #32483
    ismerem.A maradékot meg a mustangok darálják.De legalább a japót rohadt drágán javitjàk....
  • twi452
    #32482
    érdekes event :D
    zhengzhou-n kell menni
    p-40, p-47, mustangok, b-25,b-17 - az összes ki-(61,84,45,49) ellen :)

    szóval sétarepülnek a 17esek és leggéppuskáznak mindenkit az égről :D
  • vajakos21
    #32481
    Milyen event van?
    Földközeli spottal mindenkinek szinte gondja van simen.Sokan sokféle beállitással próbáltak,de ez inkább játék hiba.Vannak javaslatok (fényvisszaverödés stb) csak változás nincs.Hiv. sim forumon vannak tippek,de ami egynél mükszik másnál nem biztos.Itt már a gépmgraf kártya, monitor erösen befolyásol.Én custom duelekre járok néha (jó buli ha sokan vannak) és ott lehet próbàlgatni a beállitásokat.Ha lelönek legalàbb ingyen van a javitàs
  • twi452
    #32480
    na bementem sb eventre.. totál időpazarlás :D
    b-17 trollkodás megy aztán annyi :)
  • twi452
    #32479
    ó változik a szerencse :D

    tegnap pl bementem hosszú kihagyás utána egy sb-re egy mig-3assal, olyan szépen megettek reggelire pedig jobb helyzetben voltam :D
    Sikerült 1 meglepetés sorozatot eleresztenem aztán amikor már finoman kellett volna operálni össze-vissza rángattam a gépet..:)
    Utána meg mint egy komphajó úgy sikerült csak navigálni vele és a he 112 nem kegyelmezett és egy 20 forintoson utánam emelkedett :D
  • Glo
    #32478
    Tegnap is én húztam a rövidebbet.. :))
  • twi452
    #32477
    jójó..:P
    majd ha úgy alakul kigurulok eléd és akkor büntethetsz :D
    a minigun effekt hang külön pirospont :D
  • Glo
    #32476
    Eretnekség, a spanyol inkvizíció elé vetünk! :D
  • twi452
    #32475
    Troll on

    tyű ilyen kell nekem is :D

  • Torzonborz
    #32474
    Repülj pár SB kört mert nem érted mi a gondom.
    Messziről az álcafestés semmit nem jelent amikor még egy kis pötty a gép.
    De egyszerűen nem veszem észre földközelben. Lehet a szememmel van baj vagy inkább postfx beállítást kéne mókolni.
  • Marinecorps
    #32473
    Megelőztél :)
  • bgabor
    #32472
    Erről szól az SB mód meg az álcafestés a gépeken. :D
  • Torzonborz
    #32471
    Nem lehetne inkább a játékról beszélni ?
    Hogy legyen ON is : SB-n mit lehetne csinálni hogy a földközelben repülő gépeket észrevegyem ? Főleg ha normál ( barnás ) földfelszín felett repkednek.
    Néha már túl későn veszem észre a gépeket.
    Pedig fel szoktam menni kicsit magasabbra és körözés közbe sasolok körbe .
  • Ulvar
    #32470
    Nagyon offba ment a topic gyerekek :) Jött peccs, igaz az kevésbé vonatkozik a représzre, csak most a tank eventekbe már tényleg bejöhettek.
  • Coral Springs
    #32469
    Akkor is ökobbak lennénk, ha mondjuk a bővítés tórium reaktorokkal történne meg.
  • Coral Springs
    #32468
    "hanem kizárólag az USÁnak köszönhetjük azt hogy felszabadultunk az orosz katonai megszállás alól" Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. A 70-80 -as évekre a Szovjetunió egyre inkább válságba került, miközben a nyugat gazdaságilag átalakult (kapitalizmus) addig jöttek mentek
    az SZKP főtitkárok miközben a rendszer elavult lett. Gorbacsov volt az aki belátta hogy a Szovjetunió a jelenlegi formájában tarthatatlan, és olyan reformokat hozott amelynek a hatására megindult a rendszerváltás Európában, majd lemondásával megszűnt a Szovjetunió. A másik, ellenzed a kommunizmust, közbe próbálod rejteni de asszociálsz a fasizmussal. Ne legyél álszent please.

    Izraelről meg annyit, ha egy népet már több mint 2000 éve üldöznek, annak biztos jó oka van.
  • 77PXDrebil
    #32467
    Nyugi nem szopok be semmit se jobbról se balról aki az elmúlt 23 évben megfordult a parlamentben mind "magyar politikus" ez olyan mint a "magyar foci" ugyan azt próbálják játszani mint más országokban, de nem sikerül.:) A "magyar politikus" is közéleti személyiségnek indult aztán egy gátlástalan, kókler, tolvaj sikeredett belőle.

    De Paksi bővítésre visszatérve Lehet, hogy a szerződést egy céggel kötik, de a hitelt azt a putyin kormány biztosítja. És ha adósai leszünk az embernek szerinted nem fogja kihasználni a helyzetet, ha úgy adódik? Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy nem. Egyébként mint műszakilag tájékozott egyed azt mondom, ha ennek a hitelnek a felét rendszer korszerűsítésre és alternatív energia hordozók kiaknázására fordítanánk Ugyan ott lennénk mint a bővítéssel viszont több munkahely keletkezne. Ne adj isten kicsit ökobbak lennénk...:)

    Na mindegy biztos lesz új stadionja a Paksi focicsapatnak.

    Üdv: Drebil

    ui: Mért nem makramézik ez az orbánc gyerek? Lenne egy csomó fonal gyárunk...:D
  • Amaymon
    #32466
    "Ezt még a legsötétebb USA gyűlölő magyarnak is be kéne tudnia látnia, meg emlékeznie arra, milyen is az az orosz megszállás."

    3-4 generáció nőtt fel, mióta a ruszkik agyba-főbe verték a nagyszülőket mint felszabadítók, amíg a nácik lordként/gavallérként kezelték a magyarokat. Azóta 3x körbe fordul a világ, most inkább így éjjel nem térek ki a részletekre. Nincs kedvem.

    A legfontosabb, hogy nagyapáink/dédnagyapáink kora összehasonlíthatatlan a jelenünkkel. Ez a mi időnk, mi rövid életünk. Ne a durván 100++ éves történések határozzák meg céljainkat, mert a jövőt mi alakítjuk.
  • Amaymon
    #32465
    "Nem jut e eszébe a kínai barátainknak "ha nekik lehet akkor nekünk is"

    Nem, ha lesz kedvem és nem leszek fáradt kifejtem bővebben.
  • bgabor
    #32464
    Nem kell beszopni azért amit a töksötét baloldali média ír. Attól még, hogy megrendeltük egy orosz cégtől az egyébként korábban általa felépített erőmű bővítését, attól az még nem jelenti azt hogy mi állami szinten bratyizunk az oroszokkal. Teljesen logikus üzleti lépés volt az ország energiaimport szükségletének a csökkentésére, ennyi. Nem kell túlradramatizálni.
  • bgabor
    #32463
    Aha. Ők meg elfoglalták fél európát, ráerőltették a sosem működött gazdasági és világnézetüket, akinek meg nemtetszett azt kiírtották vagy ellehetetlenítették. És nem rajtuk múlt hogy visszatakarodtak a saját határaik mögé, hanem kizárólag az USÁnak köszönhetjük azt hogy felszabadultunk az orosz katonai megszállás alól. Ezt még a legsötétebb USA gyűlölő magyarnak is be kéne tudnia látnia, meg emlékeznie arra, milyen is az az orosz megszállás. Az orosznál mocskosabb, rosszabb nemigen van a palettán, és az az igazság hogy az USA még a legrosszabb napján is sokkal jobb alternatíva.

    Arról meg hogy milyen civilizáltan kezelik a problémás helyzeteket, érdemes megnézni mit csináltak a szabadságra vágyó, muzumán csecsenekkel. Vagy hogy hogyan viselnek most háborút az összes nemzetközileg elfogadott szabály (azonosító a katonáknak, hadüzenet stb) mellőzésével. Civilizálatlan állatok az oroszok, semmi több. A nyugat civilizált partnerként kezelte őket, aztán mire ment vele. Semmire, állatok ezek, csak az erő mutatásából értenek. Jól bebizonyítják ezt most Ukrajnában.

    Izrael meg? Én se kedvelem őket különösebben, de ha valakit 2000 éve próbálnak folyamatosan kiírtani, akkor meg tudom érteni hogy így viselkedik. Van nekünk egy macskánk, három hónaposan találtuk annó a szabadban csonttá soványodva. Most hét éves, azóta senki se bántja, de a mai napig bizalmatlan az emberekkel és azonnal elszalad ha valaki egy partvisnyelet, cipőt emel fel vagy egyszerűen megzörget egy zacskót. Akinek sokáig küzdenie kellett az életbenmaradásért, az bizony mindig így fog viselkedni másokkal, és akkor és majrézik ha senki se akarja bántani. Ez így működik.
  • 77PXDrebil
    #32462
    Hát igen mi ezeknek a történéseknek max. a levét isszuk, de csak így utálkozhatunk a nagyokra egymás között. Persze egyik sem jobb a deákné vásznánál. Csak az hogy államilag bratyizunk a muszkákkal(egyszer csak) az nagyon nem tetszik.

    nomen eszt omen: ha most putyinéknak simán engedik ezt az Ukrán dolgot (mert pár ilyen fing szankciót kiröhögnek.) Nem jut e eszébe a kínai barátainknak "ha nekik lehet akkor nekünk is" "különben is itt termel nálunk az összes nagyobb amcsi cég...oszt minket mivel szankcionálnak?"

    Ne legyen igazam....

    Töri óra: Mussolini bevonult Etiopiába... a népszövetség azt mondta ejnye-bejnye....Erre a Japók bevonultak Kínába mert, ha az Olaszoknak lehet...és lőőn a népszövetség megint irgum-burgum. A többit nem írom le. De a történelem ídőröl ídőre ismétli önmagát.

    Jó gondolkozást.

    Üdv: Drebil
  • Coral Springs
    #32461
    Putyin megmondta a frankót, ti elfoglaltátok Irak -ot, Afganisztánt, és Líbiát. Hát ennyi, ha utálni kell valakit akkor részemről az USA és Izrael. Persze ez csak politikai utálat, se az átlag amerikaival, se az átlag zsidóval nincs problémám. A nagy demokráciában nem kérdezték meg az amerikaiakat, ti akartok egyáltalán háborúzni ?!
  • Amaymon
    #32460
    Btw azt a helyzetet elég profin kezelték le eddig, mint világgazdasági nagyhatalom. Amcsik fellógattak volna nyilvánosan példát statuálva pár "tenorista" manust. Persze nincsenek illúzióim a ru oldal feddhetetlenségéről sem.
  • Amaymon
    #32459
    Nagyon ne vedd komolyan, trollkok soxor csak úgy, mert olyan a kedvem. Néha a szélsőséges/idióta kijelentésekre téma indul be :)
  • flashpointer2
    #32458
    Hát elég messze vezetett ez a grafikai hibajelenség :D
  • 77PXDrebil
    #32457
    Egyébként alapvetően toleráns ember vagyok, de én sem vagyok mentes az előítéletektől. A francicák és a ruszkik a nagyon nem szeretem fiókban vannak nálam. A ruszkik azért amit a családommal meg az országgal tettek és nem változtak meg csak másik öltönyt húztak, lásd Ukrajna! A franciska meg egy genny népség, mindenkinél jobbnak tartják magukat, de csak egyszer nézz körül a Champs-Élyséesén kívül, olyan helyeket láthatsz, hogy ahhoz képest a 8ker Versailles STB. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a nagy számok törvénye alapján ezek között is akad rendes ember, de én még nem találkoztam ilyenekkel.

    Üdv: Drebil
  • 77PXDrebil
    #32456
    Rákerestem a hiba kódra és egyből kirakta a WT honlapokat meg fórumokat.

    a lényeg hogy az Nvidia és néhány ATI kártyánál a driverek nem tudnak huzamosabb ideig együttműködni a játékkal. Javasol néhány megoldást hivatalosan, mindet kipróbáltam, de csak időlegesen hoztak javulást. Van, hogy ki sem dob 2 óra alatt, de olyan is van ,hogy tízpercen belül kétszer. Nem függ a játékon belüli helyzettől kidob a gép választóból és a csata közepén egyaránt. Egyébként tisztában vannak a problémával. Elég sokan panaszkodnak.

    Üdv:Drebil
  • gstup
    #32455
    Rendben.Köszönöm a válaszokat.
  • Vaktermesz
    #32454
    Live szerón is lehet a CBt-esknek tankozni event alatt, így most mindenki egyszerre akart fellépni, amit nem bírt a szerverük.
  • Ulvar
    #32453
    Szarok voltak a battle-ök GF-ben legalább is. Laggoltunk ezerrel.
  • gstup
    #32452
    "Server is busy.Try again later."Mi történt?
  • a.carkey
    #32451
    Kicsit néztem a patch miatt, de furcsa így együtt látni a tankokat és a repcsiket.
  • Sith
    #32450
    Igen
  • Torzonborz
    #32449
    Srácok vki használ itt házilag öszetákolt usb-s freetracket ?