38447
  • csaba90
    #32528
    ezek szerint a palinak te hoztad össze a szerencséjét :D grat :D
  • Eagle16
    #32527
    Elég durva, de azért ez nem sikerült volna neki időben, ha én közbe nem lövök le ezt-azt a 9T-vel :D Elég sok bombázó jött, pillanatok alatt vége lett volna a csatának ha én nem emelkedek, mert rajtam kívül kb. senki nem volt képes rámenni a bombázókra, az összes lent nyírta a füvet :/

    Nagyon jó gép ez a Yak, nemsokára meglesz a 9K is.
  • csaba90
    #32526
    akkor ezért! én is voltam egy palival squadba.. ő YER-2-vel volt... egy adagnyi bombával egy területet szinte le is nyomott mindig... nem győztem lőni a gépeket hogy több XP-m legyen ő végzett 0 0 0-ával :D nekem volt 2 assist meg vagy 6 killem még is ő kapott több XP-t :D
  • Eagle16
    #32525
    Az lehetséges, mert talán ő írta a végén hogy teljesen letarolta az összes bázisukat, és a repteret is sikerült elpusztítania. Arra elég sok RP jár.
  • csaba90
    #32524
    assistokat sem kapott mert 0-át ír.. bombázott területeket, és lehet csak ő, emiatt! szerencséje volt nem zavarta senki max egy gép azt is le tudta szedni... és minden területet szét bombázott :)
  • Amaymon
    #32523
    Áhhh egyik kedvencem elérte a nerf hammer: Spit Vb, 50% thr alatt kezd el hűlni a motor. :o
  • Amaymon
    #32522
    Abban a szerencsétlen és ritka helyzetben lehetett, hogy a irdatlan sok sebzést bevihetett, de csak az assistokat kapta meg. Valószínű kiváló játékos, mert gépet nem vesztett.
  • Eagle16
    #32521
    Mire lehet annyi RP-t kapni, ha nem ölt se földi egységet, illetve csak egy repülőt?


    Eddigi legjobb Yak-9T köröm amúgy, és rohadt könnyű volt, egyesével szedegettem le a bombázókat, ha nem jött bombázó, akkor meg válogattam azok közül akik alattam repkedtek...

    1,3km-es lövésem is volt, eltaláltam egy B-25 farkát, le is zuhant, meg volt egy másik is 1km-ről, az meg darabokra esett. Hatalmas mázli volt, csak tippeltem hogy mennyire kell előre tartani. HEFI-T-vel használom, jobb mint a vegyes szerintem.
  • Torzonborz
    #32520
    Ja nem , ez nem tántorít el . A héten csak SB-t meccseket mentem és tetszik , kezdek ráérezni szép lassan bár még elég sokszor megrépáznak :D
  • Eagle16
    #32519
    Il-4-re automatikusan nyomorék torpedót rak a játék minden csata után...javítanák már ezt a bugot.
  • vajakos21
    #32518
    Glo is gombbal nézelōdik/De ha én ōssze tudtam rakni egy sapit a fakezemmel, akkor bárki.A lényeg,ha simre megy valaki, nem szabad egyböl feladni.
  • Amaymon
    #32517
    Rosszul fogalmazok, nem érv sb ellen/mellett a tracker, amíg gladiator-t tudnak nyerni nélküle.
  • bgabor
    #32516
    Nyilván Grmlz is csak "kifogásokat keres".
    Mekkora marhaság.
  • Torzonborz
    #32515
    Nem kifogás , egyszerűen ha a hat-et pöckölgetem akkor a fejem azt a mozgást nem követi le és a gép szépen elindul valamerre mert nem tudom normálisan irányban tartani.
    Ez nem csak nálam van így.
    Amúgy meg egyik kéz boton , másik gáz karon akkor szerinted mégis mivel tologassam az egeret ? :D
  • twi452
    #32514
    hamarosan Grlmz is elkezd majd sim videókat csinálni legalábbis az egyik videóban beszélt erről :)

    mondjuk neki is ez volt a visszatartó erő, hogy eddig nem volt tracker-je :D
  • Amaymon
    #32513
    twi és vajakos igazat szól.

    NM_Terry is tracker nélkül játszik, csak kifogás azok részéről akik azt állítják tr hiányában képtelenség. Az még külön segítség, hogy WT nem igazán szim ahol menet közben többfelé kattogtatni kelljen.
  • Torzonborz
    #32512
    Ezt egérrel ? Oo Hogyan ? Tényleg polip lehet a srác. :D
    Mondjuk nagyon jól nyomja .
  • robi3
    #32511
    particle density alatt
  • robi3
    #32510
    Grass
  • bgabor
    #32509
    Melyik beállítás a fű?
  • a.carkey
    #32508
    Azt nem tudom. Én kéket húzok, ha bajba kerülök. Ilyenkor vagy észrevesz valaki és kisegít, vagy az ellen jön megnézni, hogy ki rajzol olimpiai karikát az égre. A képen látható eset az utóbbi. :)
  • vajakos21
    #32507
    Nekem nött a tegnapi patchal.jobb mint a repes
  • robi3
    #32506
    és akkor mit mondjak a geforce 9600 gso 512-re? :)
  • twi452
    #32505
    akkor passz :)
    én is ilyen 30-35 fps-t generálok elég ocsmány beállítások mellett tankban ülve :)

    igencsak kiszolgálta már az idejét a 4770es radeon :)
  • vajakos21
    #32504
    http://m.youtube.com/watch?v=BXwr9JnT9ow

    Ö egérrel nézelödik...lehet polip,mert én ezt nem tudnám..
  • robi3
    #32503
    az a helyzet hogy a fű nullán van XD. Nagyon tervezek egy új vasat
  • twi452
    #32502
    a fű és a fák eszik az fps-t :)
    repülős térképeken töredék ennyi cucc sincs odalent úgyhogy az szépen megy gyengébb vasakon is :)
    viszont ha bemész egy tankos térképre repülővel na ott is megcsappan az fps rendesen :D

    ha a füvet lehúzod nullára akkor jelentősen javulni fog a helyzet viszont nem lesz túl szép a talaj..:)

    majd kiderül mit tudnak még kihozni belőle hátha javulni fog a dolog
  • flashpointer2
    #32501
    mi értelme*
  • flashpointer2
    #32500
    Azthittem grafikai hiba és csak nálam húznak színes csíkot egyesek. De miért értelme hogy rózsaszín és egyéb színű?
  • robi3
    #32499
    komoly igénye van a tankoknak, le vettem a grafot a repülősnek már 70-80 fps-e van a tankoknak akkor van 20-25, ha nem mozgok nem lövök illetve célzok na akkor jó szívvel 30, ha még lejjebb veszem akkor meg már élvezhetetlen... szerintem
  • twi452
    #32498
    folyamatosan nem jó pásztázni, legalábbis nálam lehet h a gyenge fps miatt de a repülőgép mozgása + a nézelődés mozgása miatt homályosabb lesz minden és sokkal nehezebb észrevenni bármit is

    ha már közel van a gép akkor nem annyira zavaró mert tudod mit kell nézni de amikor csak pixeleket kell vadászni akkor sokat számít, hogy ne mozgassa az ember a fejét folyamatosan :)
  • bgabor
    #32497
    Hát ez az. Nem irányba nézni kell, hanem a tekinteteddel folyamatosan pásztázni 270, de minimum 180 fokban. Nem megy egérrel vagy hatswitchel.
  • a.carkey
    #32496
    Életképek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha ég, akkor ég. :)



    Nem lett meg az ötödik karika. :)

    A bíró ezért kicsit felhúzta a szemöldökét ... :)
  • Torzonborz
    #32495
    Ha van joy-on "pilot hat" gomb úgy egy kicsit jobb de tény hogy sokat dob az egészen a fejkövetés.
  • bgabor
    #32494
    Nekem van, de eszembe nem jutna bemenni rá fejkövető nélkül és egérrel nézelődni, miközben azon áll minden hogy időben meglátod e a veszélyt vagy az ellenséget. Folyamatosan nézelődni kell, ez egérrel nehézkes.
  • Fura Alak
    #32493
    SB -t még nem toltam, de míg nincs Joy nem is fogok, nincs kedvem szívni az egérrel. :)
  • sulouos
    #32492
    SB módban nem, ott közben te vezeted a gépet a joystickkal.
  • Fura Alak
    #32491
    Gunner nézetben automatikusan vízszintbe áll (enyhe emelkedésbe) minden, amin van lövész. ;)
  • Coral Springs
    #32490
    "De legalább a japót rohadt drágán javitjàk..."

    Akkor nem nagyon írtál ide, amikor nem rég Shiden Kai, Zero vs. F4U (és még egy-két esélytelen gép) event volt. Javítsanak csak drágán.
  • twi452
    #32489
    a gond az itt, hogy beállítod magasságba amihez ugye nem sok dolog kell aztán onnantól mintha árkádban vagy rb-ben játszanál egérrel nézelődsz, mindent látsz és lelövöd aki közel jön :D