38447
  • Amaymon
    #32568
    Néhány nap vagy gyorsabban lecseng azért nem fognak infrastruktúrát bővíteni. Bérelhetnének rövid időre, de gondolom nem olcsó buli 4 régióban megoldani és lemenedzselni.
  • vajakos21
    #32567
    Csak azt nem érte,ha minden alkalommal ez van,miért nem csnálnak valamit.Szerintem meg is lepödnek ujra és ujra...mint az 50 elso randi
  • a.carkey
    #32566
    Bravo! :D
  • Amaymon
    #32565
    Tank cbt madness... :(
  • twi452
    #32564
    kiküldtek 100k tankos meghívót xD
  • a.carkey
    #32563
    Van valami event? Csak mert nem lehet fellépni sem. :)
  • bgabor
    #32562
  • twi452
    #32561
    az asszony a botot kezelje..:D
  • Eagle16
    #32560
    Nem tudom milyen volt a P38-as előtte, de most rohadtjó. Az orrában van az összes fegyver, szóval nem szór, és nagyon jól emelkedik, még úgy is, hogy teljesen alap gép. Fordulás az nem megy neki, de hátha jobb lesz a fejlesztések után.
  • Rue East
    #32559
    Na erről beszélek, ez nem überképességek kérdése, hanem gyakorlaté. Gyakorlás. Anélkül nem megy semmi. Az teszi a mestert.
  • Torzonborz
    #32558
    Tornado ismerős ? Régi szimek közül csak azt toltam. Azóta semmit pláne nem IL-2-t , próbálok most belerázódni SB-be .
    Elhiszem hogy vannak csuda ügyes emberkék akik fél kézzel bekötött szemmel is vígan elrepkednek de én örülök hogy így elboldogulok.
    Na mindegy , téma részemről zárva.
  • Rue East
    #32557
    Erre én meg azt szoktam írni, hogy én sehol se írta, hogy te ezt írtad volna...
    Miért is kéne folyton fogni a gázkart? Mi van ha nincs is külön gázkar, hanem csak egy csúszka a joystickon? Miért kéne folyton egérrel nézelődni? Van hat switch is. X52 gázkaron meg ott a mini egér, erre találták ki.

    Volt aki Il-2-ben billentyűzettel játszott és nem is akárhogyan...

    Ide vágó bölcsesség: nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
  • Amaymon
    #32556
    Csak a védelmére kelve tényleg nem ő szokott hangot adni ilyenféle dolognak.
  • flashpointer2
    #32555
    Egeret az asszony kezeli csak be kell tanítani :D
  • Torzonborz
    #32554
    Bakker sehol nem írtam hogy unortodox a trackir nélküli használat...
    A polip meg arra vonatkozott : jobb kéz boton , bal kéz karon akkor mégis mivel fogjam az egeret ? Nem vagyok polip. :D
  • Rue East
    #32553
    Miért gondolod, hogy fájna ez nekem?
    A második mondatom amúgy nem is konkrétan neked szól (többes szám az alany!) szóval az akinek nem inge tipikus esete.
    A neked címzett reagálásom pedig arra vonatkozott, hogy teljesen úgy van beállítva ez a trackir nélküli repülés, mintha valami unortodox dolog lenne és nem mindennapi képességek kellenének hozzá ("polip" meg az általam lereagált hozzászólásod utolsó kérdése is erre utal). Ezt kommentáltam egy kérdéssel.
  • Susarc
    #32552
    I 16 Type 27-el mi volt a tervük T2-ben úgy,hogy 0/24-ben T3 ba rak be vele? még T2 ben is kínszenvedés az a gép,mert 250-280 kmh nál többet alig megy vízszintesen....lehet vele okésan fordulni,de hiába fordulsz ki szinte bármit nem tudod meglőni utánna ,mert egyszerűen a legszarabb bomber is lehagy :)

    tesztelte már valaki?
  • Torzonborz
    #32551
    Mondtam én ilyet bazze ?
    Én - még - nehezen boldogulok pilot hat-el úgy hogy közben a gépet is irányítom . És igen nálam ezen segít a trackir.
    Mi a faszért fáj ez neked ?
  • Rue East
    #32550
    És amíg nem volt trackir, meg nem volt ilyen elérhető/elterjedt, azelőtt szerinted nem játszottak Il-2-őt és más szimulátorokat?
    Az a baj, hogy olyanok formálnak véleményt erről a dologról, akik se trackir-el, se nélküle nem tanultak meg figyelni.
  • Susarc
    #32549
    :D

  • Susarc
    #32548
  • twi452
    #32547
    hát elég piszkos, be kéne már tolni a mosóba :D
  • Susarc
    #32546
    ha ilyen eccerű lenne akkor nem lenne ilyen K4 em ugye :P :)
  • twi452
    #32545
    Troll on: a refresh gomb a trükk :DD
  • Susarc
    #32544
    ez a K például halál fain ,de a G6-ra már a 3. camót próbálom és semmi :(




  • Susarc
    #32543
    miért van az,hogy bizonyos gépeken nem lehet előcsalni a letöltött custom camókat? rányomok a kis varázspálcára--> bekopizom a letöltött camót--> felülírom--> szép új színes gép elméletileg ennyi,de valamiért jópár géppel nem lehet megcsinálni....

    mi a trükk?
  • bgabor
    #32542
    Komolyan. Előveszem ezt a játékot egy hét után hogy lenégyszerezzem a cuccokat, bemegyek és tele van az oldalom orosz biológiai hulladékokkal. Felszállásnál összetörik magukat, 200 méteren repülnek be a harci zónába, úgy viselkednek mintha első generációs droidok lennének, közben meg beszélik a maguk kis ocsmány gügye nyelvét. Persze a közös nyelvet nem.

    Két három ilyen vesztes meccs, amikor egyedül kéne lenyomnom 5 ellenfelet mert a csapattársaik idióták/oroszok, és újra elrakom egy hétra a játékot, mert így semmi értelme.
  • vajakos21
    #32541
    Menü-options.Alapbol 800 m.Vagy csata kezdöképernyön az aktuális gépnél mielött csatába lépnél.Ahol a löszert is tudod állitani.
  • Coral Springs
    #32540
  • 77PXDrebil
    #32539
    Sziasztok

    Lehet állítani a fegyver összetartást?Ha igen akkor hol?

    üdv:Drebil
  • sulyid
    #32538
    Inkább visszaváltok a jó öreg IL-2-re...
  • sulyid
    #32537
    Az elmúlt 2 napban olyan jó csatákat toltam WT-ben hogy töröltem is...
  • a.carkey
    #32536
    Ilyen, amikor nem veszed észre, hogy a Halálcsillag már működőképes ...
  • a.carkey
    #32535
    Jaja. A T-vel jobban jársz.
  • a.carkey
    #32534
    Bázis.
  • a.carkey
    #32533
    Az AAA és destroyerek erejét enyhén szólva is megduplázták, minimum ...
  • Eagle16
    #32532
    Most már kifejlesztem azért...egy darabig úgy sem lesz pénzem megvenni :D

    Minden nemzet minden ágán egyszerre megyek, és mindig pénzhiány van.
  • Amaymon
    #32531
    9K-nak nagyobb a szórása. T-vel valamivel hatékonyabb maradsz.
  • Eagle16
    #32530
    Köszi. Sok undorító csata után kaptam ki egy ilyet, szóval megérdemeltem :)

    Régebben én is többet mentem bombázóval, de mostanában nem látom értelmét, ha nem is lőnek le az első célpont elérése előtt, akkor egy jobb körre is alig ad valamit...
  • Amaymon
    #32529
    Oh bombázó. Látszik, hogy nem igazán megyek bomberrel totál nem vagyok képben mit ér egy bázis vagy célterület. :)