38447
  • Susarc
    #32608
    mondjuk mindig ez van.....korábban szart se találtak el :P
  • Amaymon
    #32607
    "*mécses "

    Mindegy törik mindkettő :DDD

    Még a japóknál eladható volt de ezt most más...már eleve a sky duels event sztárja a b-17 volt SB-n. Most 1-2 hit és fáklya :)
  • jocking
    #32606
    *mécses
    .
  • bgabor
    #32605
    Az hát, az összes fogyatékos B-17 grindet tol most emiatt. Eddig mindenki sírt hogy használhatatlanok a bombázók. Most hogy túlságosan erősek lettek, miután lenerfelik majd őket a vérbe, senki se fog sírni. Probléma megoldva.
  • twi452
    #32604
    rossz helyen van a motorjuk a vadászoknak :)
  • Susarc
    #32603
    akkor frankó módon úgy látszik hibásan van megírva a dmg-e a gunnereknek....én most kipróbáltam B17G vel 2 gép motorját is criteltem elsőre....
  • Amaymon
    #32602
    "és bombert még véletlen sem szabad még megnézni se! első HIT-re elkapja a motort..."

    Az most hatalmas gond US vs GER eventen is. 1-2 lövéssel kiszedi bármelyik német gépet a b-17. Eléggé eltört a cserép az event chat-en...:)
  • Susarc
    #32601
    és bombert még véletlen sem szabad még megnézni se! első HIT-re elkapja a motort...mindegy milyen szögből támadsz és egyszerűen leáll....
  • Susarc
    #32600
    nem is a WEP-röl van itt szó....szimplán még 90% ra se rakhatod a motort....inkább csak 80% !!! ,de szerintem így 8-10 kör után az a véleményem,hogy valami bugos vele.... az olaj is szétfő és 71 és 99% közti gázon nincs különbség a teljesítményben....fel se pörög ebben a tartományban.....és még vízszintesen sem kezd el gyorsulni.....
  • Susarc
    #32599
    mondanom se kell a 600 pontos kör után megint lőttem 3 air killt a kövi Rb ben......tehát 3 win 1 loss és a Loss ra kaptam meg a 4x szorzót :) alap
  • Susarc
    #32598
    Ó te rohadék :D :D
  • a.carkey
    #32597
    Amikor 4xes szorzó van, akkor emelkedem és mire felérek, vége, vagy bequr valami bombázd szét a bázist térképet, és két sec alatt vége, vagy mint a tiéd. 600 pontot 4xez. De én ma nem panaszkodom. Szerintem 4xesben még soha sem futottam ilyen kört. USA-JPN-GBR-URS-GER sorrendben szoktam körözni a 4xesért. Az amerikai olyan volt, amilyen, nagyon szar nem. A japó atomszar és gyors, a brit kb. jó, csak gyors, de előtte 4x vesztettem velük, tehát nem panaszkodom. A ruszki baromi gyors, ráadásul csak a bombázókat hoztam ki és hopp, vége lett. De a német! Áh.



    Végre foglalós mapet 4xezett, és végre nyertünk is. El sem hittem! :D



    De ritka szar 4xes körök is tudnak lenni! Az tény! :D
  • jocking
    #32596
    Mi ez a 600 mega amit letölt a játék?
  • sikora
    #32595
    Micsoda hulladék csapatot kaptam! Sztálingrád reptérfoglalójára 6-7 ember bombázóval jött be. 20 másodperc és már ki is léptem. Az idegrendszer számára luxus az ilyen béna hulladékokkal történő játék.
  • Amaymon
    #32594
    A 109E-t is csak kis ideig lehet wep-en tartani már. Nem ilyen benyomom és 15 percig nitro. Ámbár nem nerfelték be annyira, mint a spit Mkii-t.
  • Susarc
    #32593
    jó,de a hűtővíz amivel a motort hűtik meg majd szétfagy :D balanszoló elem vagy nem ez így faszság és nagyon nagy hátrány
  • twi452
    #32592
    lehet, hogy hidegebb viszont sokkal ritkább is a levegő odafent :)
  • Amaymon
    #32591
    Mert ez nem szim az enyhén fokozódó realizmus csak balanszoló elem.
  • Susarc
    #32590
    jaja :D

    de a 6000-75000 méteren lévő -20-30 fokos levegő ami 350-400-al áramlik át a motortérne a FAXOMÉRT nem tudja lehűteni rendesen a motort....
  • Amaymon
    #32589
    "amíg megjavítottak 3 fokot emelkedett az olaj hőmérséklet"

    Nem volt menetszél hűteni :)
  • Amaymon
    #32588
    Hát most már nem lesz annyira OP a spit ... a kedvencem Vb is ~50%-nál kezd hűlni felette "folyamatosan" játszani kell a gázkarral. :o

    Máshogy ebben a relatív egyszerű rendszerben nem lehet balanszolni csak ha valamiképp nehezítik a gépek kezelését. Ezentúl jobban oda kell figyelni a motorra (ami eddig a szőnyeg alá sepert kérdés volt). Abszolút jó iránynak tartom, hogy a játékos kezébe teszik a balance-ot apró lépésekkel.
  • Susarc
    #32587
    elmennek a picsába :D leszálltam 102 fokos olajjal....erre amíg megjavítottak 3 fokot emelkedett az olaj hőmérséklet alapjárati motorral......
  • Susarc
    #32586
    annyira nem gázosak,de ezek a motorok így 2 ft ot nem érnek....70-80% on kell tartani a meccs 90% ban.....nagyon nehéz így
  • bgabor
    #32585
    Az összes Spitfire nagyon sérülékeny(egy golyót bekapsz aztán nem fordulsz többet értelmesen), és a Mk22eseket leszámítva a többi még lassú is, alacsony végsebességgel. Nem is értem mikor a noobok OPozzák őket.
  • bgabor
    #32584
    Az fasza. Két héttel ezelőttig, a nagypeccsig úgy néztek ki a jet harcok hogy a MiG-15ösök 3 kilométerrel magasabban voltak minden helyzetben az összes másik jethez képest(összes Sabre és Panther beleértve). Nem sajnálom őket az tuti!
  • Susarc
    #32583
    lőttem vele 2 3-as kanyart/900-1200 pont/ vesztettünk...nem lőttem semmit nyetünk....és meg négyszereztem a 68 pontos körömet.... :D F U
  • Susarc
    #32582
    Spitfire MK 22 :

    7500 méteren 80% os terhelésen is 130 fokos a vize.....WEP-re normál magasságon szétfő a motor 1 perc alatt....
    nem is beszélve arról,hogy egy gyurmagolyó eltalálja mindig a motor sérül és egyszerűen meghal.....

    amúgy fasza gép lenne :D
  • jocking
    #32581
    Tudni milyen, mert használom. Bármilyen helyzetben, bármelyik sabre úgy lelép, hogy csak úgy zörög utánuk a kondenzcsík. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az a jobb gép, legalábbis ami a repülési teljesítményeit illeti.
  • bgabor
    #32580
    A MiG-15 bis-t azért istenítette mindenki, mert a legjobb jet volt. Egyészen a múltkori nagypeccsig, amikor is erősen megváltoztatták. Aztóa javítottak valamit az emelkedésén. Így most nemigen tudni milyen.

    A fegyverzetét viszont nemtudom minek szidod, mindenki tudja hogy a 37mm-es nem vadászok hanem bombázók ellen van, ezért nem gáz hogy baromi nagy a szórása. Nem vadászok ellen van kitalálva. Vadászok ellen a 23mm-esek vannak, és azok felfejlesztve(new 23mm cannons) pontosak is és nagyot ütnek.

    Mindezt RB-re értem persze, Arcade gyerekzsúrban nincsenek korlátok.
  • Eagle16
    #32579
    Pedig az enyém is 1Gb-os. Lehet hogy a driver miatt csinálja. Nálam valami régebbi van fent, esetleg próbáld meg a mostani 14.4-eset. link


  • jocking
    #32578
    Ja, és a shadow és cloud quality is mediumon van.
    Mind1, most majd megpróbálok win7 alól játszani, meglátjuk, mi lesz.
  • jocking
    #32577
    Nálam ugyanígy van, egy két apróságot kivéve:
    - haze, soft particles kikapcsolva
    - lens flares kikapcsolva
    - particle density lejjebb van húzva (nálad olyan 90%-on lehet, nálam inkább csak 70)
    - grass range kb. a csúszka alsó harmadánál van
    - water reflections quality a csúszka közepén.
  • Eagle16
    #32576
    Nem kéne annak lennie, ha csak valami olyan opció nincs bekapcsolva ami nagyon erőforrás igényes.

    Nekem is HD7770-esem van és ilyen beállításokkal jól megy:
  • jocking
    #32575
    Más:
    Az utolsó nagyobb patch óta 4-5 csata után rendszeresen kidobál a játék "not enough video memory" hibaüzenettel. Mediumon van a legtöbb beállítás, új Radeon HD 7770-es kártyával (1 Gb). Ez kevés neki??
  • jocking
    #32574
    Valaki elmagyarázná, hogy miért isteníti mindenki a Mig-15-öt? Egy ideje már próbálom használni, de az eddigi véleményem alapján egy nagy kalap sz*ar...
    - Gyors, de ha egyszer fordulsz vele, az életben nem fogod tudni visszanyerni az elvesztett sebességet.
    - Erős a fegyverzet, de ugyanolyan sz@r, mint a yak 9T-ben is volt, eltalálni vele bármit csak marha nagy mákkal lehet.
    - Egy lövést kap bármitől, és azonnal tűzgolyóvá változik.
    Kezdem megbánni, hogy ilyen vacakra költöttem el egy csomó oroszlánt... :S
  • Coral Springs
    #32573
    Amikor 5 -ből 5 csata úgy kezdődik hogy ki kell kászálódni a felhőből, az nálam is kiveri a pumpát. Benne elrejtőznek a bomber -ek, a bnz nehézkes, kill az nem jön mert én például nem vagyok hajlandó 500m -en forgolódni, azért mert felette már nem látsz semmit egészen 3-4km magasságig.
  • a.carkey
    #32572
    Lent SEMMIT SEM LEHETETT LÁTNI, felmentem, de mindenki lent próbált repkedni, így én is visszamentem. Bár ne tettem volna. SEMMIT SEM LEHETETT LÁTNI. És csak hegyek, hegyek ...
  • twi452
    #32571
    jó a változatosság, én azt nem szeretném ha kivennék belőle mint az éjszakai meg nagyon tré időjárásokat a repülősből :)
    Ne legyen gyakran de azért néha nyugodtan lehetne extrém körülmény is :)
  • Amaymon
    #32570
    A felhő generátoruk nekem se nagyon jön be. Van olyan SB map, amikor azonnal kilépek amikor meglátom milyen idő van.
  • a.carkey
    #32569
    A Gaijinnak üzenem, hogy szopja le magát az átláthatatlan köddel tarkított pályák miatt! Kicsit átestek a ló túlsó oldalára.