38447
  • 77PXDrebil
    #32648
    Hali.

    Be lehet kapcsolni a kabin nézetet a bombázókon? Ez így tök gáz!

    Üdv:Drebil
  • a.carkey
    #32647
    Egyébként T4 vs jetek. Áh. Irreális.
  • twi452
    #32646
    a ki-49ek nem nagyok :) azokkal húztam ki kb az egész ágat annyira szeretem őket :D

    a g5-t kicsit szenvedés volt néha a g8 viszont elég állat tud lenni :)
  • a.carkey
    #32645
    Nekem igazából a japó Ki-49ekkel sem lenne bajom, ha lehetne rájuk 250 kilósnál nagyobb bombát tenni. Úgy viszont - hiába a zseniális fordulékonyság - sok értelmük nincs. Kivétel ha senki sem figyel rád, és tudsz alkotni, mint a képemen.

    Viszont a G8-G5. Nem tudom hogy képzelték ...
  • twi452
    #32644
    a japán nagy bombik nem is fognak javulni :) a g8n legalább gyorsnak számít :)
    régebben csak 5k fölött lehetett velük fordulgatni alacsonyan nagyon oda kell figyelni :D
  • gstup
    #32643
    Lehetséges...
  • a.carkey
    #32642
    Megint valami tankos event van, hogy megint nem lehet belépni?
  • a.carkey
    #32641
    Ja, és azt figyeltétek, hogy B17el játszanak egyesek vadászgépet? Mi a fene történt?
  • a.carkey
    #32640
    Mutatok egy példát:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mai 2xes japó kör.


    Utána csak úgy bomberezés, nem 2xes kör, sima, mocskosul szar 250 kilós bombákkal. Minden default.

    Még az 52%ot elnézném, de hogy a prém T3asra is ennyit ad. Vicc! A G8N1 és a G5N1 defaultként egy katasztrófa. Mint egy tégle úgy mozognak. B17G default módban egy manőverező isten hozzájuk képest.




  • gstup
    #32639
    Nagyon jó.Jól fordul,nem a leggyorsabb de van sebessége.Zuhanásban a d13-as dora nem tudott lehagyni (előtte lévő meccsen én sem tudtam egy d13-al lehagyni,ki is próbáltam utána 900km/h óránál darabokra hullott,de 830-40-et bírta még simán,pedig "félig" van csak kihúzva).Erősek az ágyúi,de hamar elköpködi,figyelni kell rá.Hirtelen ennyi jutott eszembe.
  • robi3
    #32638
    vélemény az új griffon spifire-ról/ről, rb-ben?
  • Susarc
    #32637
    jaja dettó....csak nem vágom,hogy ugye legalább 1.5-2x-es sebesség különbség van és ennek ellenére megtudnak lőni olykor-olykor.....pedig élesen kell fordulnia a boogey-nak,hogy mögém kerülhessen ami iszonyat energy veszteség már alapban is...hiába fordul vagy tart jól energie-t elméletileg a "kanyarban se kéne lennie"
  • Coral Springs
    #32636
    Elég sokszor lecsapásokkal támadok, sőt szinte csak úgy, de általában csak akkor kerülök slamasztikába ha valaki meg engem elégelt meg, és visszaemelkedés közben szintén sebességből meglep. Amit te írsz előfordulhat ha az enemy gyorsan fordul, és ha nem vagy óvatos akár le is lőhet. Én ezt spirál manőverrel védem ki, addig csinálom amíg le nem hagyom, problem solved.
  • a.carkey
    #32635
    Egy ide, egy oda módszerrel működik a betöltés. Tapasztalataim szerint minél előbb érsz be, annál inkább hátulról indulsz. Mármint arcadeban.
  • Susarc
    #32634
    ez esetben nem lehetséges az,hogy a saját sebességem a valóságban mégsem az az érték a játékban mint amit nekem jelez?? sokszor van olyan érzésem,hogy a másik géphez képest vánszorgok pedig én csutkán tolom neki zuhanásba a másik meg fordulgat .....
  • Coral Springs
    #32633
    Úgy hogy nem téged tölt be elsőnek, hanem késik a szerver egy keveset. A trükk pedig vagy valami japán gép, vagy Spitfire.
  • Susarc
    #32632
    hogyan kell "meghekkelni" a programot úgy,hogy engem tölt be elsőnek 15 seccel utánam jön a kövi emberke ,de ő már 1.6-km re van tőlem? azt hogy?
    ja és ha 700-al rázuhanok valakire aki az AAA-t szedegeti 1000 méteren az milyen trükkel tud úgy utánam fordulni,hogy 400 méterről lő ? :))
  • bgabor
    #32631
    Azért a német 30as még mindig működik. Legalábbis Komettal, azzal ugye nagyon keveset vagy a gunnerek tűzzónájában, legalábbis ha a nagy sasos könyvben megírt módon támadsz.

    Tegnap a négyszerező csatában két B-17est és egy B-24est vágtam szét Komettel, mindet egyetlen rácsapással. Pedig még csak default lőszer van a 30asban.

    Amúgy jól jelzi a tailgunnerek OPságát, hogy már az első pirosra lőtte a Kometem szányát. Igen, abban a fél másodpercben amíg rálőttem felülről majd 800-al elhúztam mellette.
  • a.carkey
    #32630
    December óta játszom. Abból kimaradtam.
  • a.carkey
    #32629
    Na nekem olyanom nincs. Gondolom direkt az oroszoknak rakták a T3as A10et T4be. :)
  • Coral Springs
    #32628
    Nem csak SB -n erősebb a kúrva turret -jük, de felőlem a végtelenig erősíthetik őket, a Cobra -t nem így hívnák ha nem lenne halálos a mérge.
  • Coral Springs
    #32627
    Miért ? Jobb lenne megint a 20 -as rendszer, azt talán közel egy év alatt eljutsz az első jet -ig ? Itt legalább a te teljesítményedtől függ hogy haladsz, a másik meg hogy a T5 -öt nem T3 -as gépekkel kéne fejleszteni, de ez fel is van tüntetve a fejlesztendő gép leírásában. Figyelgetem az embereket akik mostanában kezdték, jó példa az egyik haverom aki néhány hónap alatt eljutott a MiG-9 -ig. Nagyon gyors lett ám a fejlődés, én elkezdtem tavaly február környékén a játékot az amerikaiakkal, és már kopogtatott a tél mire meglett az első jet -em az előző rendszerben.
  • Coral Springs
    #32626
    Ez az AB -ban kifejleszteni az alkatrészeket maximum T4 -ig érvényes, és feltételezem csak bizonyos gépekre. Az La-5 -öt én például RB -ben fejlesztettem ki, ott hatékonyabban tudtam használni mint AB -ban. Biztos vagyok benne hogy nem ez az egyetlen gép ami RB -ben hatékonyabb.

    Visszatérve a T5 -re pedig, megmosolyogtat amikor látom hogy mindenki jet -el akar menni, és amikor megvan az első jet szembesülnek azzal hogy a kúrva anyját, ez mégse olyan jó mint amilyennek gondoltam. Persze ne én legyek a mérce, én amikor már a második jet -emet is be kell vigyem a csata végefelé, mert a team -ben én vagyok az épkézláb ember egyedül már húzom a számat. Akinek meg bejön hogy elveszt akár 5-6-7 gépet is az játssza csak.
  • Coral Springs
    #32625
    A T4 -es orosz P-63A-10 -el 6 nap alatt kifejlesztettem az La-15 -öt és az La-174 -et. Nem rossz a T4 viszont észnél kell lenni, ha hülye vagy akkor pillanatok alatt leszednek AB -ban és RB -ben is. A T5 pedig már nekem is sok volt, aki ismer az tudja hogy nem efficiency alját súrolom, de abba beletört most a napokban a bicskám rendesen. Ott vagy fullra fejlesztett gépekkel játszol, vagy semmivel. #32448
  • MitsuMishi
    #32624
    Semmi, csak hamarabb kérdeztem, minthogy rendesen szétnéztem volna :/
  • Amaymon
    #32623
    Ráadásul a Tier IV-es Do K-1 is úgy megeszi a RU lala-kat, hogy öröm nézni. Ma húztam pár kört, hogy legyen egy 4 tonnás német bomberem. Talán 1x tudtak kilőni.
  • MitsuMishi
    #32622
    Ha megvannak az achievementek a tankokhoz, mit kell tenni? Nem találom a regisztrációt a tankokhoz :/
  • Amaymon
    #32621
    410 A 50mm? Az tényleg jó, egyik napi eventen 8. lettem US vs GER mikor kimaxoltam + néhány kör 109-el. De olyan nincs minden nemzetnek.
  • Susarc
    #32620
    nézem ezt a videót és kurvára alig megy 250-280-al......mi a faxomat csinálnak ezek a csodagyerekek akikkel én találkozom?


  • Amaymon
    #32619
    Nem tudom kizárólag SB-n megyek már régóta.
  • Susarc
    #32618
    szárnyon lőttem a motorokat.....ugyanez a lőszer fightert azonnal gyújt szinte és robbantja....

    Árkádban G8 hogy a rákba lesz 3 perc alatt 8000 méteren?

  • Glo
    #32617
    Most a 410-esekkel szabják le őket. Az a trend, hogy a leszálló gépekre mennek rá alacsonyan, vagy a zóna bombázókra 2-3-an squadban. Elég hatékonyak, a 410-est nehéz leszedni (bár sebezni lehet). A nagykaliberes 410 is elég pöpec ellenük.
  • Amaymon
    #32616
    Lehetetlen földre küldeni a b17-et hispanoval, ha nem kizárólag az egyik szárnyát lövik/gyújtják ki. 30mm alatt legalábbis nekem még nem sikerült széttépni. Ha a vezérsíkokat lövöm abból inkább a törzs kap. Ami elkeserítő, hogy most már 30mm-el sem fog menni SB-n, annyira megerősítették a tailgunnert. Eddig is pofátlan durva volt, sokan trollkodtak vele, de nem osztott biztos halált.
  • Susarc
    #32615
    ja a HispanoV stealth lőszere az ugye robbanó,repesz és robbanó gyújtó repesz lőszer.....nos mintha egy zsák szemes kukoricát szurkodnál egy kötőtűvel annyit ért:D
  • Susarc
    #32614
    MK V HISPANO stealth lőszer vs B17 :

    17 HIT! 0 crit belement az egész tár és nem én lőttem le:)

    biztos 100 vites Ász pilóta volt....:)
  • a.carkey
    #32613
    Na jó, de mondok egy példát. 2200 pont arcadeban, dob T3al T4et fejlesztve győzelemre 8-9000 RPt repcsire, nem modulra.

    T3al T5öt fejlesztve egy hasonló pedig dob 4000et egy győztes meccsre. Na ez azért kapják be kategória. Szerintem.
  • Susarc
    #32612
    szerintem ARCADE-ban kell modulokat és gépet kiütni.....egyszerűen sokkal gyorsabb és jövedelmezőbb és nem annyira idegölő! főleg az általad említett példa miatt is....én az új ruszki t1-2-es gépekkel szivtam meg,mert mindet egyel magasabb gépekkel rakta össze RB ben folyamatosan....mit csináljak egy géppel ami alig megy 450-et olyanokkal akik röhögve viszik a 600+ is például....árkádban is összedob ,de ott nem jöb ki a különbség annyira....

    nem is beszélve arról,hogy jó kör RB ben mondjuk 3-4000 kékkörte,de akkor már 3-4 air killed van ami azért TOP kategória...ugyanez árkádban átlag 6-10 kill vesztes meccsen 2000-2500 győztesen meg 6000 körte....nevetséges javításért cserébe

    ha megvan legalább 4-5 fejlesztés a kivánt gépre én akkor szoktam menni RB be
  • flashpointer2
    #32611
    Én T3-al szedem mert T4-el 3-ból kétszer csak annyit tudok hogy menekülök a jetek elől mert oda tesz, ráadásul a T3 szórakoztató, az RP-t meg a liont nem is nagyon nézem majd jön.
  • a.carkey
    #32610
    Most értem el ide:



    Eddig T3al fejlesztettem a T4es gépeket. Az előző patch óta 130%-ot adott MINDEN fejlesztésre amit egyel feletti tierből csináltál T3asként (leszarta, hogy premium vagy sem, mindenre ezt írta és adta). Viszont, ha T3ból fejlesztetted az újonnan bejött T2 gépeket, akkor ugyanebben az összetételben a patch óta csak 39%ot ír a vehicle researchnél minden T2es gépre, kivétel a premiumokkal szerzett RP, mert azokra most is 130%ot. DE! Amint átlépsz T3 gépekkel T5ös gép fejlesztésre, mint most ahogy nálam a japóknál, előállt ez a helyzet (mivel elfogyott minden más gép amit ki lehetne fejleszteni), akkor fogja magát, leszarja, hogy prémium géppel lőttél vagy simával, esetleg talizmánossal, csak 59%ot ír a fejlesztésbe, ami - szerintem - qurva kevés. Mintha a prém gép speckó %os adata nem is lenne. Eddig is volt szopatás, pl. a korábbi ágból való gépekkel, de max. 90%ra korlátozódott a dolog, azt még simán kibírta az ember, mint pl. a T2es Wellington német bomberrel, amire már alig adott RPt repcsi kifejlesztésére a legvégén a német T4 kifejlesztésekre, de akkor sem 59%ot adott, meg 39%ot.

    Viszont ez az 59% marha durva, mert - szerintem - nagyon kevés. Eddig nem így működött. Még a japóknál le is szarná az ember, mert csak két T5ös gépet kell kifejleszteni, és mire kigrindeled a modulokat a t4es japó gépekre, simán összejön a két jet, de a briteknél (6), ruszkiknál (7), a németeknél (7) és az amerikaiaknál (8) ez már sokkal több meló. Nem is a melóval van baj, különösen, hogy a jetek moduljait IS ki kell fejleszteni, hanem a miérttel. Na ja, nyomuljak csak T4esekkel, de annyira reálisan repkedett az ember T3ban, korrekt prém gépek voltak a tierben, és fejlesztette a technikát, hogy alig éreztem irreálisnak a repkedést még az egyel felettebb lévő T4es durvaságok ellen sem. Most viszont ez már nincs. Úgy bebasz folyamatosan jetek közé, főleg ha kevesen vannak fent, mint a sicc, ami sokszor megbontja az egységet.

    Aki már ott tart, ki milyen tierű géppel szedi a jeteket? Csak T4, esetleg ő is főleg T3ban szeret repkedni? Esetleg arcadeban vegyes összetétel? Milyen benyomásaitok vannak a kapott vehicle research rpvel kapcsolatban? Kevés, normális, sok, nálatok nem 59%, a prémium géppel is jól számolja?

    Szóval nem azt mondom, hogy a Bearcat, K4, Jak-9, La-9 (stb.) szar vagy unalmas, csak matchmaking nem felt. szokott korrekt lenni amint beleül az ember.
  • Torzonborz
    #32609
    Nem csak a B-17 , ahogy tapasttalom SB-n az összes bomber életveszélyes a vadászokra , nyüves ruszki bomberek is fekete lyukként nyelik be a 20 miliseket aztán elfingják magukat és már pottyan is az ember lefele.