38447
  • Coral Springs
    #32728
    Végülis lehet kötözködni, de akkor már idézzük fel ezt is "a War Thunder -ben viszont egyre fejlődő ballisztika, FM és DM van" A fejlődés nem mindig zökkenőmentes, és valószínűleg a felvetett hibákat kifogják javítani. A szimulátoros évek elvitték rendesen a séródat, de valószínűleg nem a játékkal van a gond, mert nem egy fotelpilóta játszik ezzel a játékkal SB módban nap mint nap. Szerintem fizess be vitorlázórepülésre e-helyett.
  • Her Laca
    #32727
    Mint említetted is " azt írtam hogy a játék a valósághoz közelít"
    Bocs de ez magos egy labda volt:)))
  • Coral Springs
    #32726
    Ja, nagyon durván elkúrták az FM -jét. De szerintem a B-17 -é is irreális.
  • heisenberg1000
    #32725
    a b-25 vadászgép lett?

    hmm?
  • vajakos21
    #32724
    Azt mondják jelenlegi fm-el vadászgép lett ( nem próbáltam)
  • Doma #32723
    Published on Sep 1, 2013
    Nem komoly, ilyet már nem nagyon fogsz látni a jelenlegi FMmel.
  • heisenberg1000
    #32722
    gyerekek ez most komoly?

  • a.carkey
    #32721
    Na. A B17G fullra kigyúrása 25 küldi volt arcadeban. Nagyon erős a védelme, és sokkal jobb gép, mint a Liberator. Szerintem ez a játék legjobb bombázója. El nem tudom képzelni, hogy a B29 mit fog majd tudni ...
  • VéeSZ86
    #32720
    Milyen igaz! :)
    Szoktam RB-t is tolni, de még bőven rámfér a gyakorlás. Néha még sikerül is kilőni valakit, de az esetek többségében engem szednek ki. Általában akkor élem túl amikor nagy magasságban kamillázgatok, és a kutya se támad rám.
  • bgabor
    #32719
    Játszál Realistic Battle játékmódban, és soha többé nem fogsz Dominationt kapni.
  • Torzonborz
    #32718
    Jelenleg a bomber gunnerekre inkább nerf kéne nemhogy buff mert iszonyat táposak.
  • gezu1025
    #32717
    Ez engem is érdekelne, mert a papírforma szerint, nem fordul, nem emelkedik, nem megy és még nagy is. De kiváncsi lennék valakinek a tapasztalatára, mert az a 6x m3 középen valóban hívógató.
  • a.carkey
    #32716
    Jó ez az F-82E. A két P-51es összeépített szárny között középen van a hat M3as géppuska. Atompontosan lehet vele lőni. SBn próbálta már valaki?
  • VéeSZ86
    #32715
    Sziasztok!

    Úgy három hete kezdtem el játszani a War Thunderrel. Azt szeretném megkérdezni, hogy várható-e valami javítás a bombázók lövészei terén? Mert nem állapot, hogy megfelelő számú képzett lövésszel, fejlesztett pontossággal, specializálva a géptípusra nem képesek eltalálni a közvetlen mögöttem 100m-re repülő ellenséges vadászt. Nem várom el hogy azonnal szedjék ki, de azért elég sokba kerül a lövészek fejlesztése, és azért szeretné az ember ha valami hasznuk is legyen.
    Hallom, hogy az amcsi bombázók nagyon veszedelmesek, én jelenleg japán bombázóval repkedek, ha tehetem. Vagy a japóktól ne is várjak mást, mint repülő céltáblát?

    Bár furcsa mód ha én vadásszal rácsapok az ellenséges bombázóra szinte 1-2 lövésből vagy kiszed, vagy szinte irányíthatatlanná lövi a gépemet.
    Úgy látszik nekem nincs sok szerencsém ebben a játékban.
    Ez abból is látszik, hogy nagyrészt Domination játékmódot kapok, amit kifejezetten utálok.
  • bgabor
    #32714
    Ha hiszed ha nem, nem sértegettelek, hanem egy káros jelenségre próbáltalak rávezetni.
    De ez után a hozzászólásod után is csak ugyanazt tudom mondani. Az ostoba ember mindig nagyon magabiztos, a véleményalkotásban nem akadályozza hogy semmit se tud a dologról. Esetünkben Korall leírta a konkrétumokat a szerver dologról.
  • Amaymon
    #32713
    "Kiskezed:)+ 2 deci házi pálesz:)"

    Az az én módszerem(!), ne akarjátok hogy ide irkáljak utána :D

    Másnap félek bele olvasni a topikba, hogy épp milyen őrültség pattant ki éjszaka a fejemből.
  • Her Laca
    #32712
    Kiskezed:)+ 2 deci házi pálesz:)
  • 77PXDrebil
    #32711
    Hali emberek.

    Van levelstabilizátor a bomberekhez? Én nem találtam a beállítások között.


    Üdv: Drebil
  • Coral Springs
    #32710
    És ha egy bug tud csinálni néhány százas hibát, mi akadályozza meg abban hogy több ezreset is csináljon ? Nem értem a logikád.
  • Coral Springs
    #32709
    A TDU -t nonszensz felhozni példának, ugyanis ott nem a szervert hekkelik meg a csalók hanem a játékukat. Az más kérdés hogy a szerver mindezt láthatóvá teszi, tehát te látod hogy valaki egy versenyen 0.1 -es idiőt ment. Arról nem is beszélve hogy semmi védelem nincs a játékon, mindenki úgy csal ahogy akar, továbbá a fejlesztőcég Eden Games megszűnt, a kiadó Atari pedig a túlélésért küzd. Ahhoz hogy itt hekkelni tudjál a szervert kéne meghekkelni, amihez egy noname senki kevés. Utóbbit biztos el tudja valaki részletesebben is magyarázni.
  • jocking
    #32708
    Itt nem néhány százas fals értékről van szó, hanem több ezres nagyságrendről. Ez azért már mégis csak röhejes. És hogy lehet, hogy mindig orosz játékosoknál lesz "bugos" egy ilyen érték (bármelyik játékban)?
  • jocking
    #32707
    Nem magabiztosság, tapasztalat. Több online játékban is láttam már hasonlót. Főleg az oroszokra jellemző, hogy valamilyen formában széthekkelik a játékot, nem egyedi eset. (Ld. pl. TDU2-ben szigetkör online verseny, ami alsó hangon is 50 perc vezetés, első helyen orosz játékossal, aki 5 század másodperc alatt teljesítette... csak ott nyugodtan mehet a szarkeverés, mert tulajdonképpen már semmiféle moderáció nincs a játékban). Ráadásul nem most került fel ez az eredmény, már nézem egy ideje, és folyamatosan növekszik. A devnek miért nem tűnik fel, ha bug? Miért nem javítják ki?

    (UI.: Mivel nekem volt gyerekszobám, ezért nem írlak le mindenféle tahó f@sznak ismeretlenül, mint ahogy azt épp elkövetted az imént nagyon intelligensen.)
  • Her Laca
    #32706
  • Coral Springs
    #32705
    De ahogy nézem RB -n is elő lehet hozni, csak az instruktor -t kell hozzá kikapcsolni. Ha be van kapcsolva akkor billeg a gép ahogy a videómban látható időnként.

    Her Laca: Nincs semmi vita, de azért a fogalomzavart nem árt tisztázni. én azt írtam hogy a játék a valósághoz közelít, oda mutató, és nem azt hogy full szimulátor.
  • Her Laca
    #32704
    No én vitát nem generálnék,de azt azért bátran ki merem jelenteni,hogy a rep modell az valami förtelem akármilyen játékmódban is:))
    És nem, nem azért mert olyan amilyen. Azért mert kényre kedvre változtatgatják a gépek rep tulajdonságait.Mikor hogy sikerül:)
  • Coral Springs
    #32703
    Én egyszer sem mert AB -t és RB -t tolok, aki viszont SB -t tol azzal simán előfordulhat. Ezzel se lett megcáfolva semmi.
  • Coral Springs
    #32702
  • Her Laca
    #32701
  • Her Laca
    #32700
  • Coral Springs
    #32699
    Nekem ott kb 2100 RB kill -t mutat, holott csak 1800 körül járok. A maradék 300 kill -t becsaltam, hogy profibbnak tűnjek.
  • bgabor
    #32698
    Cheatelni mi? Tehát te azt is tudod hogy ez nem egy programbug vagy valami már, hanem ez bizony szándékos csalás eredménye!

    Mindig is lenyűgözött az ostoba emberek magabizotssága. Jól lehet kétségek nélkül élni!
  • jocking
    #32697
    Kicsit nézegettem a játék menüjét, és egy érdekes dolog megragadt bennem.
    Van már ugye ez a leaderboards opció, ahol lehet figyelni, hogy ki milyen teljesítményt ért el a játékban a többiekhez képest. Namármost, ezen a listán az első helyezett egy ruszki, Mr_Nobody_47rus, aki eddig 12291 nap összesített játékidőt hozott össze. Mivel a játék csak azt az időt számolja, amit csatában töltesz, ezért emberünk idestova már több, mint 30 éve játszik folyamatosan a játékkal (nem is tudtam, hogy 1984-ben jelent meg, elég lassan fejlesztik, ha még mindig csak beta). Még hogy nem lehet cheatelni a war thunderben...
  • bgabor
    #32696
    Én a nagyobbikat szeretem, óriási a tűzerő.
  • gezu1025
    #32695
    A kisebbik bearcattel érdemes RB-zni vagy a nagyobbikkal?
  • a.carkey
    #32694
    Köszi.
  • bgabor
    #32693
    A tier4 utolsó, 6.0 fölötti battle ratingú gépeit szokta összerakni jetekkel. Kissebbik bearcatnél és hasonló battle tierűeknél nem jellemző.

    Egyébként a jeteket sem szabad egy kategóriaként kezelni, a kis battle ratingú jeteket, mint a Yak-15öst lazán le lehet verni egy Bearcattel vagy La-9essel. A legfejlettebb propelleres gépek haarcértékben sokkal jobbak a legkorábbi jet gépeknél.
  • twi452
    #32692
    Menj tankkal ott még ritka a jet :D
  • a.carkey
    #32691
    Értem.

    Van olyan BR, ami alatt nem tesz be jetek ellen? Mert T4et ugye lazán összesorsol T5 ellen, de most valamit változtattak. Vagy ez csak álom?
  • bgabor
    #32690
    Akkor nézd meg a jetek fejlesztéseit.(Kometet, F-80, Panther fejlesztéseit)

    Nem bugos, ez ilyen, mégpedig szándékosan.
    Jeteknél eleve olyan, hogy az első tieren csak egyetlen, mégpedig horribilis árú upgrade van, míg a tier2-esek harmadannyiba kerülnek, és a tier3-asok is olcsóak. Még a Tier4-es upgradek is olcsóbbak mint az egy szem tier1-es upgrade.

    A cél nyilván az, hogy tapasztalván milyen nehéz a stock jetet fejleszteni és lásd mennyi már a tier1-es is, elveszítsed a fejed és goldért megvásárold a tier1 upgradeot.
  • a.carkey
    #32689
    Az F8-F1-B Bearcat modulfejlesztése nem bugos? 17k RPt kér az első sorért, utána minden csökken. Ilyet még nem láttam eddig. Nézem, hogyhogy ilyen lassú ez, erre hopp, többe kerül az első sor, mint az utánakövetkező. :)