38447
  • a.carkey
    #32768
    Ő az első, szinte születésnapi ajándékként. :D



    Most jöhet a jobb hajtóművel ellátott változata.

    :D
  • lexlutor
    #32767
    a qualification plusszokat ad. az ace-hez gold kell, de akozbulso fokozat kreditert megri. a fontosabb dolgokra ad +30at. az ace +50et ha jol remlik.
  • lexlutor
    #32766
    ishak es baratai tier1-2ben. fegyverzet eros, egy tonna loszere van, h raerezz az eloretartasra, jol kezelhetoek.
  • gstup
    #32765
    I-185,yak 3p.La-5.La-7.
  • a.carkey
    #32764
    Tankok!

    Tartogasd azokra!
  • gabor145
    #32763
    Sziasztok.

    Egy ideje játszom már a játékot és eljutottam az orosz nemzetnél a 4-es szintig. (2 db 4-es gépem van) Ideáig csak az Árkád csatákat nyomtam, de most már egy kicsit több kihívást szeretnék, meg tetszik hogy realitás is van a játékban így ki szeretném próbálni a Realistic csatákat. Vagyis hát már mentem egy pár kört, de elég gyászos eredményekkel. Az lenne a kérdésem hogy az Oroszoknál milyen gépeket javasoltok? Mivel volna érdemes elkezdeni a gyakorlást a Realistic csatákban? Mire érdemes oda figyelni?
  • jocking
    #32762
    Ha egy crew-nél mindent kimaxoltam, akkor a megszerzett crew xp-vel mit lehet csinálni? Van egy kimaxolt személyzetem, ahol minden fullos, kivéve a lövészes részt, mert alapvetően vadászgépekhez használom őket. De már kínomban azokat is nekiálltam fejleszteni, mert nincs mire elkölteni. :D A qualification-nek mi értelme van?
  • Amaymon
    #32761
    SB-n ha elér odáig, hogy eltalál egy kósza lövedék legalább lehet trimelni.

    Még csak a t2-es b-25-nél járok (bár vagy már fél éve megvettem a komplett fát még nem használtam). Azon a szinten halálos. Egy a baj a mostani 2 SB mapon kevés a cél. Viszont rendkívül jól jön a szigetfoglaláskor a társaknak segítségképp és a pillboxok eltakarításakor. Tegnap olyan 50k-s köröket lehetett menni 2-es bomberrel halál nélkül. Nem egy így végződött: first blow final blow, antimech, terror of the sky, etc bomberrel lol. A hajókat kuva nehéz eltalálni, pedig az nagyon megdobná az income-ot.
  • PLaci #32760
    Nekem már akkor, ha pirosra kövik...
  • sulyid
    #32759
    Mivel szét csesztettek a kedves reptársaim hogy rakjam fel a WT-t újra és repüljek velük így feltettem. Mai első kör: Málta, nehéz messzer, 5 kill, győzelem, 4x-es szorzó... Egyik sem szembetámadás volt, és mindegyikük vadászként szolgált. Ma már megérte felkelni. :)
  • jocking
    #32758
    Rájuk is fér. Fax kivan, hogy MiG-15-tel egyetlenegy lövedéket bekapok egy liberatortól, és már gyufává is változtam...
  • Coral Springs
    #32757
    Használd is ki rendesen, mert hatalmas bomber nerf várható. A B-24 -el nem fog majd senki labdába rúgni, nem hogy a B-25 -el.
  • Amaymon
    #32756
    Yah amit linkeltek ahhoz a géphez :D
  • jocking
    #32755
    Lejjebb tekertem a fórumban... Horten? :D
  • jocking
    #32754
    Na de mihez is pontosan? :p
  • Cobra.
    #32753
    Mai B-25J-1 eredményem: 6 repülő (ebből 1 ellenséges B-25, a többi vadász), 1 bázis és 4 földi célpont. Ezért nem szívesen megyek rá ellenséges B-25-re vadásszal.
  • Amaymon
    #32752
    Mwahah milyen steampunk szkafander járt ehhez :)

  • Eagle16
    #32751
    Amúgy ebbe akkor a dafault lőszer osztás lenne a legjobb? Abban csak HEFI van, a többiben meg AP is...Yak-9T-n is csak HEFI-vel lövök, eddig bevált. Persze földi célpontok ellen szívás, de az AP meg csak átmegy a bombázókon és nem sok mindent csinál.
  • Eagle16
    #32750
    Aztarohadt mekkorát szór a P39Q-5 ágyúja :DD

    Mármint az alap. Kétmotoros bombázót alig bírtam eltalálni vele 100m-ről :D

    4x RP-nek hála 10k Rp jött rá, teljesen alap géppel...jónak tűnik.
  • a.carkey
    #32749
    Hosszú tesztek alapján, akinek van, B-17hez az Universal, B-24hez pedig inkább az armored lőszert javaslom. Legalábbis nekem ebben a felállásban váltak be leginkább.
  • gezu1025
    #32748
    HOHOHOHOHOHO

    Közöm sincs a jetekhez egyik ágon se, DE AZ KELL. :P
  • sulouos
    #32747
    Azt hittem az bug volt.
  • Eagle16
    #32746
    Mai patch notes-ból:

    Research System has been changed - now a player can research an aircraft even when the plane before it has not been purchased.
  • sulouos
    #32745
    Izé...

    Készül a Ho-229
  • Ninju
    #32744
    Úgy utálom, amikor a bomberek lemennek füvet nyírni FRB-ben. :/

  • Amaymon
    #32743
    Én ezért megyek alacsonyan vele, akkor nem adok teret, hogy művészkedjen.
  • twi452
    #32742
    alulról lehet mert ott nincs gömb :)
    viszont azért oda nem árt egy kis gyakorlat főleg sb-ben, hogy ne legyen baj belőle :)
    ha nem lövöd le és túlhúzod akkor ugye felfelé "menekülsz ki", lelassulva valószínűleg és mögötte az összes lövész legszebb célpontjaként :D

    és valószínűleg azért a játékosok többsége törekedni fog arra, hogy ne nagyon tudjál alá bekúszni :D
  • vajakos21
    #32741
    B25 re alulról megyek ha lehet.Már csak azért is mert manuális célzásnál ö se lát a saját testétöl.És ott amugy se erös.Szemböl veszélyes,bár f2 es rakétájával sikerült kikapni..( nem az volt a terv csak úgy alakult) anélkül mentem volna levesbe gyanítom.
  • a.carkey
    #32740
    Na, most egy picit pihenek, mert ennyire még nem csesztem fel az agyam ...

    Előző mapen 3 base, plusz a reptér egyedül kicsinálva, mellette 4 kill B-24el, de vesztettünk pár ponttal, mert ők bombázták le korábban a mi bázisunkat kb. 2 seccel. A csapatom nem tudom mit csinált, de nemhogy ground targetet, air killt nem vittek be, bezzeg az ellen. Pedig gjó 4xes lett volna.

    Erre köv küldi Hidden Base, köd, az aljáig, és kemény 211 pontra, 2 assistra és 1 ground killre négyszerezett ...

    Komolyan, agyonütném azt, aki ezt meg a Cratert betette, mert még tiszta égbolttal csak-csak elviselhető, tart vagy 2 percig a csata, máskülönben pedig 1 perc, és vége. Egyébként csókoltatom a k. édesanyját a tervezőnek!
  • Amaymon
    #32739
    SB-n mindig beállnak mögé (én még nem láttam archív gunkamera felvételt ahol elölről lőttek volna, mindig 6óra:néhány fok:perc), de b-25-nél mindegy is mert csak elöl van egy védtelen tölcsér jellegű holt tér, máshol is van de az jelentételen. SB-n baromi ritka hogy szemből lőjön, és biztosan találjon. AB/RB-n nem gond ott mindent lát és pontos távot is ahhoz, hogy tudjon egy célzott lövést csinálni.
  • vajakos21
    #32738
    ru prém b25 szedett le 3 német vadászt míg elértem a frontot.Olyan gyors egymásutánban,hogy olvasni alig tudtam.Valszeg beálltak mögé,bár amilyen a védelme még az se kell hogy véletlen leszedjen.Japónál meg tényleg vérengzös.Prém fóka vagy ki61 20assal ami jó ( már normál tierben)
  • Amaymon
    #32737
    Azért nem fighter, mert ha sb-n elkezdesz tekeregni, akkor lefordulni továbbra se tudod, az kizárt. Nyílt felületet mutatsz, céltábla leszel forduláskor az egy bombernek deadly. Túl lomha. Lehet kezelhetőbb, de inkább a front fegyveri (és talán a bombázás) miatt implikálták az FM-be. Előtte nem repültem csak megvettem pár hónapja uh nem tudom összehasonlítani, nemrég kezdtem használni. Lehet AB-n fighter szintre emelkedett, de az nem érdekel :D Japók ellen próbálok mindig azzal menni, had ordítozzanak a WT fórumon az OP-sága miatt. Nerf kéne neki erősen. Néha egy 1-2 hit azonnal letöri a japó gép szárnyát.
  • Amaymon
    #32736
    "Azt mondják jelenlegi fm-el vadászgép lett (nem próbáltam)"

    Közel sem, leglábbis SB-n.
  • Amaymon
    #32735
    "Mert nem állapot, hogy megfelelő számú képzett lövésszel, fejlesztett pontossággal, specializálva a géptípusra nem képesek eltalálni a közvetlen mögöttem 100m-re repülő ellenséges vadászt."

    Haha, viccelsz? Nincs esélyük japóknak vs us,eng free flight-on, ha beviszek 1db b25-öt annyira imbalanced manuális célzással a gép. 90%-os garantált win, és még lomha attackerként is használható a gép azon felül. hogy medium bomber.
  • bgabor
    #32734
    Nagyon szörnyű lehet. Jelen pillanatban olyan erősek a bomber lövészek, hogy a B-17 mellett 800-al fentről a mélybe húzó Kometet pirosra lövik abban a 0,4 másodpercben, amíg a fegyvereik hatósugarában van.

    Most OPk a bombázók, most játszátok őket, mert baromi nagy nerf lesz ebből nagyon hamarosan!
  • gstup
    #32733
    Nekem kb ha az egész gép fekete akkor válik irányíthatatlanná..mocskos egy dög...
  • Her Laca
    #32732
    Ezekszerint nem értékelted az iróniát a mondandómban.
  • Coral Springs
    #32731
    Legalább van egy kis kihívás ha már a lövészek és az FM op, nem ? De szerintem az egy leamortizált (fekete) szárny lesz, bár ki hogy fogalmazza.
  • PLaci #32730
    Akárki megkarcolja a B-17 -esem egyik szárnyát, már dobja is magát késbe ez a szar, és nem hajlandó kiegyenesedni...
  • sulouos
    #32729
    A legjobb, ha te magad kezeled a géppuskákat, ha megtanulsz velük célozni, bármit nyomorékká lőhetsz velük egy másodperc alatt (sajnos).