38447
  • Glo
    #32849
    Mert Téged utál a rendszer :))
  • RiCSi1234
    #32848
    sőt a lövészem sem képes kiszedni semmit, lövök vele valakit, csak csillog azon a *urva gépén a lőszer, de mint mondtad, ha én megyek rá valakire aki b-17-el van, akkor egyből kritet kapok. Na?!
  • RiCSi1234
    #32847
    Hát barátom, akkor én állandó jelleggel szopó ágon vagyok.
    Battle rate 5.3 lett a B-17 3-as tieresnek. Mondj már egy olyan gépet, aminek ilyen tierben ócska a fegyverzete!!

    K-4, meg D-13, 12-es fókák, N1K, és még sorolhatnám, hogy mikkel tesz egybe..

    Nekem tőled kezd zöld lenni a fogam.

  • Coral Springs
    #32846
    Mekkora ferdítés ez hogy bármilyen géppel ?! Max amin erős fegyverzet van, és nem hülye az ipse hogy beálljon mögéd. Pár napja én voltam olyan hülye hogy 1-2 másodpercre beálljak egy szarrá lőtt B-17 mögé, gondoltam a lövészei már biztos meghaltak. Tévedtem, kiszedte a pilótámat. De ha nem állsz be mögé akkor sem úszod meg valami critical nélkül, én magam részéről szarnék rá de az ilyen hozzászólásoktól vörös lesz a séróm.
  • RiCSi1234
    #32845
    Épp ezért szednek ki 3 másodperc alatt bármilyen géppel, mert hát a játék legerősebb gépe. igen.
  • bgabor
    #32844
    Ugyanolyan térképük volt a pilótáknak mint enkünk a játékban, csak azon nem jelezték a géped és az ellenség helyzetét. Ehelyett a domborzatból meg a tereptárgyakból állapították meg, hol vannak.

    Amúgy mi lenne ha abbahagynád a rinyálást a B-17el kapcsolatban.
    A játék egyik legerősebb gépe jelen pillanatban, és te állandóan az hajtogatod menynyire rossz. Elmondanám neked, játékbeli élete legjobb pillanatában kezdtél ez a B-17el játszani. Alig egy hónapja nem ilyen OP volt, és le merném fogadni, hogy egy hónap múlva se lesz már ilyen.
  • bgabor
    #32843
    Tegnap nekem is volt egy ilyen, zombi B-17 farok nélkül száll tovább.
  • twi452
    #32842
    csak.. b-17 :D
  • Coral Springs
    #32841
    Itt van néhány villámcsapás ha valaki unatkozna.

  • 77PXDrebil
    #32840
    Hali.

    A rádió iránymérőket és a telepített irányjel adókat az 1920 évek végétől használták a 30 as évek végére komplett rendszerek voltak Európában és az USA ban a polgári repülés fejlődése miatt szükséges volt a rendszer kiépítése. A Rádió navigációt nem nevezném újdonságnak a ww2 ban. Persze tökéletesítették mind a két oldalon, de zavarták is egymás rendszereit.

    Ha érdekel valakit bővebben a kerek antennák története szívesen Írok részleteket is.

    Üdv: Drebil
  • PLaci #32839
    Vérkönnyítés..... "Ziher nem volt" akkoriban IRL katonai térkép, mondjuk a repterek helyzetéről....
  • Coral Springs
    #32838
    Esetleg találd fel magad, legyél kreatív, én például nem látom a felhőktől az ellenséges gépeket, még is boldogulok. Ezért vannak a halál faszába könnyítve a mai játékok, mert a vérpistike rinyál ha egy kis kihívással találja szembe magát. Valamit valamiért, a turret viszont op.
  • PLaci #32837
    A bázisok lebombázása után mit is kell tenni? Jaaaaaaaaa, hogy a repteret kell bombázni.....
  • Susarc
    #32835
    jaaaaa akkor ti így repkedtek a vakvilágba? azt se tudjátok merre vagytok a map-en ? :D
  • PLaci #32834
    "mert a repteret nem jelzi semmi a felhőkön keresztül"
  • Coral Springs
    #32833
    Miért repkedsz az ellenséges reptér felett. Ha nem a légvédelem lő le az enemy lőtt volna le később.
  • PLaci #32832
    AB, Vastag felhőréteg 2000-2100 méter magasságtól.
    Wellington Mk Ic / Late, 4k lbs bomba van felfüggesztve, a felhőréteg alsó határán repkedek, mert a repteret nem jelzi semmi a felhőkön keresztül.
    5 másodperc van az újratöltődéséig az ellenséges reptér felett, melyre épp egy F4F száll le....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...és az AAA leszakítja a szárnyamat....
  • Coral Springs
    #32831
    A matchmaker gépfunkció alapján nem sorol be csatába. Battle rating alapján megy a sorolás, és a te eredményességed alapján +-1 rank.

    Rank: 1-5 -ig.
    Battle rating: Ezt megtalálod a géped adatlapján.
  • PLaci #32830
    A dev. -ekre! :D
  • WinstonTheWolf
    #32829
    Srácok az mi hogy torpedó bombázóval bedob egy szárazföldi pályára?
    Se tenger se hajó ilyenkor mire dobjam a torpedót?
  • Coral Springs
    #32828
    Ez a gép szanaszét van tunkolva, ezt hívod te néhány karcolásnak ?
  • sulouos
    #32827
    Nagyon helyes. Ne legyen már minden előnye az aktuális csillagrombolónak...
  • PLaci #32826
    Nem a karcok aggasztanak, hanem az, hogy nekem folyton (korrigálhatatlan) késbe vágja magát a B-17, ha ennél egy karcolással is több van a szárnyon.
  • a.carkey
    #32825
    Áh. Ennek semmi baja. Szinte még új! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Mint ezek is.
    Repül? Repül. Akkor meg?! :D


  • twi452
    #32824
    "csak néhány karcolás" :D
  • PLaci #32823
    Itt a szárnyam szinte meg se sérült, mégis iszonyat nehéz szintbe hozni maximum kitérített csűrőlapokkal.

  • sulouos
    #32822
    Tök jó csatorna, fel is iratkoztam :D
  • vajakos21
    #32821
    Érdekesség: ki200,ha már us-gb-jap volt
    http://www.youtube.com/watch?v=tDmTW3WQK_A#t=889
  • vajakos21
    #32820
    Senki nem akarja azt a "kis" repair costot fizetni egy csillagromboló miatt.Milyen lett helyette?Illetve tankos is sok embert elvisz este.Mondjuk az il2 event se bejövős.
    Én b7a2 vel mentem. Csak pár kör,de bomber egyszer se volt.
  • Torzonborz
    #32819
    Ehh sajnálom hogy vége, éppen kezdtem ráérezni Hienre. :(
  • Amaymon
    #32818
    Nem sokáig élt a jap vs us,uk. Lehet rájöttek életképtelen, ha belép akár egy darab us bomber.
  • sulouos
    #32817
    Az ollózás bejöhetett volna nagyobb sebességen, mert a Cobrák abban elég rosszak, az Fw-k meg talán a legjobbak.

    Az ellen "kifárasztása" nekem még sose jött össze, bár eddig főleg RB-n, joystickkal próbáltam, lehet hogy ott az egér miatt az ellen később esett át, mint én a joy-al kapálózva :D
  • Amaymon
    #32816
    Na ezt benéztem az RB event :)

    Mondjuk a "guardian angel" se jobb a B-17 miatt :o
  • Amaymon
    #32815
    Áhh ma "pearl harbour" event van, de utálom. Igazi káosz, ami ott megy :)

  • Caterpillar
    #32814
    Hmmm, összedugtam az x45 + TiR combot, a fel-leszállás még megy...
  • Amaymon
    #32813
    FW jobb emelkedésben, ha ki van maxolva a gép és nincs rajta teher.
  • Amaymon
    #32812
    Na az már elfogadhatóbb, hogy a tartó vissza fogta, mert enyhe magasság fölényből csapott le. SB-n soxor ugyanígy elkezdenek forgolódni az FW-k csak felmennek a p*csába, ha üldözöm előbb utóbb átesek. Azt szoktam, ha hasonlóval találkozok, hogy elfordítom hozzá képest az ellipszist, úgy hogy ne tévesszem szem elől előbb-utóbb hibázik valaki. Makacs módon ritkán adják fel azt a patt helyzetet. A bosszantó, hogy nem egyszer arra jár a társa és picsán lő, miközben 100% rá figyelek és a gépemre.
  • lexlutor
    #32811
    amator kerdes. nem neztem meg a videot sem. de ha jobban fordul a cobra, es zuhanasban/emelekdesben valoszinuleg szinten jobb, mi lehett volna egy hasznalhato taktika?
  • Glo
    #32810
    A Fóka tipikusan szar fordulóharcos gép, ráadásul ezen még a függesztmény tartó is fent volt. Esélye nincs egy Kobra ellen. Coral minden fordulóban nyert az íven, ez tisztán látszik.
  • gstup
    #32809
    Kétlem. :) De majd megmérem. :)