38447
  • Bratyex
    #32889
    Amúgy mikor lesz a repülős része nem beta állapotú?
  • 77PXDrebil
    #32888
    Minek ellenség ha ilyen társak vannak:)

    Most léptem ki a küldiből, szépen ledogoltam egy 109 est keresem a következő célt egy laza ívben oszt külső nézet és azt látom, hogy egy jak elkaszált hátulról....ha üldözés közben azt még elfogadom... de sima repülés közben?

    üdv:Drebil
  • Susarc
    #32887
    Fajak :P
  • WinstonTheWolf
    #32886
    múltkor én is rácsodálkoztam hogy mit bírnak ezek a dögök, yak 9 57 milisével megcupogtattam egy kicsit, 2 motorját kikaptam, mindkét szárnya égett, inkább üstökösre hasonlított mint repülőre, gondoltam hogy itt már esélytelen hogy túlélje, ott is hagytam, fél perc múlva látom hogy a tüzek elaludtak és vigyorogva repked tovább....
    ja és persze ha az én yakom gyullad ki pillanatok alatt leég mint a csillagszóró.
  • gezu1025
    #32885
    Mentem egy szolid kis köröcskét RB eventben, Ruhron, csak hogy lássam mennyire is OP jetek ellen a b17. :P Egy sem volt így egy d12 és egy ta-t lőttem le tökéletesen 0 erőfeszítéssel. Szánalom amire most képes a b17.
  • sulouos
    #32884
    Neked kell tudni, nem nekem. Én nem nagyon játszok arcade-ban :)
  • robgros
    #32883
    Még annyit, a Messer és Focke vonalon meddig érdemes elmenni? A jetekről sok rosszat hallok, látok.
  • robgros
    #32882
    Sőt, ebben a kat.-ban még a két lökös Messza is kevesebbe, 4610 oroszlánba kerül repair-ben.
  • robgros
    #32881
    A Kometed 10530 sörényesbe kerül max költségen, ha javítod
  • robgros
    #32880
    Sejtettem, hogy a nagy Tier-ű jetekért számítja fel a legtöbbet a nagygenerálért.
  • sulouos
    #32879
    Akkor tedd át a karikát arcade-ra, aztán nézd meg hogy úgy mennyi.
  • robgros
    #32878
    RB?? Az nálam elég ritka műfaj, pláne az SB.
  • sulouos
    #32877
    Meg mellette a 262 C-1a a rakétával a seggében, arra RB-n majdnem 53000-et ír, fejlesztés nélkül.
  • sulouos
    #32876
    Szerintem a Komet, RB-n bármiféle fejlesztés nélkül 52 kiló oroszlánhús :O
  • robgros
    #32875
    Kérdésem az alábbi:
    Melyik gép bír a legdrágább javítással a német szárnyasok közül?
    Jelenleg a Focke-Wulf vonalon haladok a Ta-152-es felé (ez lesz a célgép) és ha nem is horribilis a javítás ára, de így is elég borsos.
  • Her Laca
    #32874
    Egyébként beültek mögéjük.Annyi a különbség ,hogy a játékokban Zajcevek üldögélnek a lövészek helyén:) és ehhez alkalmazkodni kell.
  • Her Laca
    #32873
  • gstup
    #32872
    Német bombázókat a legkönnyebb leszedni a játékban.FYI.
  • 77PXDrebil
    #32871
    Most küldtem a pokolra két He111 est úgy, hogy hajam szála sem görbült, az egyiket alulról csaptam meg meredeken emelkedve végig lőttem a bal szárnyát dugóba esett ugrottak kampeca. A másikat harmadik rácsapásra sikerült felülről faroktalanítani. De jóleső érzéssel olvasgattam a rácsapások után a kinyiffant lövészekről szóló üziket.

    Üdv: Drebil

    UI: nem volt fer küzdelem La-5FN nél tartok:)
  • 77PXDrebil
    #32870
    Ja köszi az infót.

    Egyébként aki bombázó mögé beül az meg is érdemli. egyrészt arra van kiképezve a védelmük általában, másrészt onnan mutatják a legkisebb célpontot "felületet". Nálunk alapkiképzés része volt a B&Z bombázókra.

    Üdv: Drebil
  • twi452
    #32869
    a crew maga a slot így magyarosan :D
    bármelyik gépet berakhatod bármelyik legénységhez csak ki kell fizetned egy alap kiképzési költséget és akkor azt "megtanulják" használni onnantól bármikor odaadhatod nekik nem felejtik el többet
  • 77PXDrebil
    #32868
    Urak!

    A crev nem gépenként van? Ahhoz a szlothoz tartozik amibe a gépet rakom? Nem teljesen világos nekem.

    Üdv: Drebil
  • Her Laca
    #32867
    "az Arcade mód nevű gyerekzsúrt nem látogatom."



    De kemény:))
  • bgabor
    #32866
    Nem kéne összekeverni a noob legénységgel repült, frissen megszerzett B-17E-t egy fullos legénység által repült B-17Gvel. Teljesen más a harcértékük. Bombázóknál amúgy is alap hogy a vitalityt, fire precisiont fel kell húzni maxra a lövészeknél, a number of experienced gunnerst pedig annyira ahány lövész van a gépen. ÉS ezután is saját kézzel lőni a védőfegyverzettel.

    Múlkor bementem fullos legénységű B-24essel Iwo Jima Eventre, négy ellenséges vadász küldtem le a light pillboxok elintézése után. Lelőni csak úgy tudtak hogy a végén másik négy japán gép támadt rám egyszerre.

    Ennyit talán a védőfegyverzetről. Mindezt RB-ről írom természetesen, az Arcade mód nevű gyerekzsúrt nem látogatom.
  • a.carkey
    #32865
    Minden esetre én imádom, mielőtt félreértenétek. Olyan, amilyen.

    Nem "gyönyörűszép", csak Honda ...
  • a.carkey
    #32864
    Egy biztos. Bármelyik B17 üt bármilyen magas tierű bombázót bármilyen nemzetnél. Még a B24et is. Ez a szerény véleményem.

    DE!!!

    Ha jön a Jak9 vagy P39-P63, vagy más bazinagyágyús nyalánkságok, akkor még a legbutább pilóta esetében is fekává lőnek, de ezek ha betalálnak akkor MINDEN gépet, csak a B17 esetében még a felület is nagy.

    DE!!!

    Ugyanilyen szemét szarok azok, akiken 30 mm van, mert azok is keményen pár lövésből kiszednek ha rád mennek, bármilyen szar is a pilóta.

    Na az összes többi gép ill. noobok lehet vagánykodni még az autogunnerrel is, de ha átváltasz, a Me163at is lekapod, ha eltalálod még a rázkódó gunner nézetben is.

    Szóval OP, de ha kell, kő-papír-olló alapon a legbutábban is kiütik 2 sec alatt a g...ibe, mint a szar.
  • gezu1025
    #32863
    Én is hozzászólok a b17-es storyhoz. Pár napja szedtem ki őket, ezelőtt nem repültem velük. És azt kell mondanom, hogy rohadt OP-k. AB-ben megvan az az előnyük, hogy amíg nem lesz full fekete az egész gép vagy nem áll le mind a 4 motor vígan el lehet vele repkedni. RB-ben pedig az, hogy elég egyetlen egy találat a támadóba és meg is van a kill. Bearcattel és D-13al is életveszély őket támadni, el se merem képzelni milyen lehet zeroban gyúlékony papírban ülve ezt tenni.
  • Amaymon
    #32862
    Jó lesz ez kicsit még szoknia kell a tir-t.
  • Susarc
    #32861
    legjobb arc!
  • Amaymon
    #32860
    A régihez képest a mostani túl erős AB/RB-hez lett buffolva.
  • twi452
    #32859
    juhúúú végre :D
  • vajakos21
    #32858
    Én szeretem azt az eventet.Az az event akkor vihető németeknek,ha full team van és min 8-9 me410 (minnél több annál jobb) 50 millisseel.(mivel az ai b17 létszám fix és nem mindegy hány géppel kell kiírtani őket. +a trollok b17el (külön öröm mikor olyat csapok ki) Esetleg a vadászok gondolkodnak és nem b17 re mennek hanem lekötik az enemy vadászokat.Sajnos sokan Mennek b17re,mert nem jöttek rá hogy a 410 es 2szer annyi találatot kibír,és az 50 es a 2 20assal már nem kérdez.Szembetámadásnál eggy ki szokott jönni.Alulról szemből megyek,majd forduló és go. (taktikázni nem nagyon van idő,mert us. vadászok jönnek és egy valag 17es próbál kiszedni.
    Teszem hozzá, 10 ből 2 szer jött össze hogy jó volt a "csillagok eggyütállása" és nyertünk. De kill mindig volt és imádtam nézni ahogy pukkannak szét,mégha én is leesetem a végén valakitől. Fun 410 es event.
  • gstup
    #32857
    Én csak akkor megyek rá egy b-17-re ha van 20 mm-nél nagyobb ágyúm.Különben csak karcolgatom és jó esetben is 100-300 lőszert elpazarlok rá.Japán ágon szó szerint figyelmen kívül hagyom.Hiába n1k,4*20 milli is csak ha mákom van akkor talál el olyat hogy 10 perc múlva leesik.Van b17-em és imádom.Egy igazi szörnyeteg.
  • PLaci #32856
    Nem a gép OP, hanem sok Mr. N00b Mastercard full -ra tolja a crew -t.
  • PLaci #32855
    Befejezhetnétek ki a B-17 OP -zását... 6/8 lövésszel max karcolgatja az AI a rám törő FW/Yak áradatot, és manuális célzással sem képes a full -ra kifejlesztett géppuska semmit eltalálni!
    A PBY-5(a) -val vagy a B-25 -el sokkal könnyebb valakit kiszedni, aki a lövész hatósugarában van. (PYB-5(a) -nál természetesen saját súlycsoportjában.)
  • Doma #32854
    B-17hez kapcsolódó videó, gyorsan megtanított az eset hogy ilyet ne csináljak többé.



    Hozzáteszem a torppal ez volt az egyik első HB csatám.
  • Amaymon
    #32853
    Tényleg utálhat a rendszer tegnap egy csatát se vittek eventen a germánok "guardian angel-en". Pedig ott van minden 50-30-20mm 1,5 óra alatt kb 1 milla liont lőttem B-17-el vele. Én kértem mindig elnézést, ha kilőttem valakit :) Universal lőszert használok, mert abban mind a kettő robbanótöltetes. A másikban az egyik csak AP.

    Na egy idő múlva nem is nagyon akartak sorban állni. Először eszetlenül minden géppel támadták a b17-et. Az megcsípte mind, aztán jöttek a Me 410 A1-k elölről-hátulról. Egy lövésnyi idejük volt utána halál. Úgyhogy ha nem talált előrejöttek és elkeseredett rammolás ment hiába, akkor is win. Végül 10-15 perc lett a várakozási idő, mert nem akart pazarolni egy német se több gépet. Onnantól értelmetlen volt várakozni az eventre, mert felment az idő 15-20 percre. Régen nem ilyen volt, Me 410-el 2-3 b17-et simán oneshotolni lehetett és már akkor se volt egyszerű.
  • RiCSi1234
    #32852
    Ok, Szia.
  • Coral Springs
    #32851
    Tőlem zöldelhetsz ám mert leszarom, nem én hordok faszságokat össze. Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye. Esetleg fegyvert tartanak a fejedhez, hogy olyan gépekkel repülj amivel nem tudsz ? Hogy ezzel a játékkal játssz ? Ott a konkurencia próbáld ki.
  • RiCSi1234
    #32850
    Az érzés kölcsönös.