38447
  • Susarc
    #33009
    mindjárt csinálok egyet valami kemény vadásszal ,hogy ha én vagyok az agresszor mi történik hasonló szituációban
  • Susarc
    #33008
    00:40-él iszonyat módon látszik,hogy kb 3x annyival megyek mint a srác
  • Susarc
    #33007
    nah elég szenvedősen,de összehoztam sacc/kb a problémámat....

    a ludas ez a Japó gép jól látható,hogy küszködve emelkedik maximális szögben....jó viszonyítás a B17 ami 3 km-re van tőle! én 6000 méter körül jövök majd....hogy még ütősebb legyen kicsit megnyomtam a gép sebességét egy hurokkal 550-580 kmh az én sebességem.....a Japi gyerek végig emelkedik...előtte zúgok el -- jól érzékelhető,hogy kurvagyors vagyok....a japán gép utánnam fordul emelkedés után és 500 méterről folyamatosan lő...közben én mintha légypapírba léptem volna, ott lövi a seggem és az iszonyatos sebesség különmbség ellenére szinte nem is távolodok.....szerencsére letudtam szedni,de a problémám érzékelhető bár nem az igazi ennél durvább "besorolások" is vannak,de már elfogyott a türelmem :)

    http://indavideo.hu/video/aces_2014-05-08_17-03-06-87_xvid
  • JethroHUN
    #33006
    Még mindig kibaszott OP a rohadt nazi gépek... Semmi értelme nincs az RB-nek 99% a németek nyernek. Unistall.
  • Susarc
    #33005
    most az tök 8.....most épp Beaufighter volt....de ma már féltucatszor csinálta meg valaki más gépekkel is.....normál esetben ilyenkor max rádlő valaki,de nem tudsz befordulni és utánna gyorsítani.....legtöbbször ilyenkor látom ahogy lebucskáznak vagy feladják egy sorozat után,mert én ugye ezerrel nyargalok nyílegyenesen ő meg manőverezett,emelkedett stb.
  • robi3
    #33004
    mit jelent az a magneto position?
  • Torzonborz
    #33003
    "Beaufighter"

    Ezen mit csodálkozol ? Az egy kibebacsíter gép . :D
  • Susarc
    #33002
    nézek valami frapset most
  • Susarc
    #33001
    tessék most megint b+! 620-al!!!! megyek szemből,alulról Baufighter olyan 3 km ről kezdett rám EMELKEDNI!!!!!!!!!!!!! elzúg ALATTAM!!!!!!!! majd satu és mögöttem van és 450 méterről lövöldöz 15 násodpercig! én közben 580-600-al megyek!!!


    HOGYAFAXOMBA? de most komolyan
  • twi452
    #33000
    replay-t neki aztán elemezni :D
    mondjuk sokkal kényelmesebb lenne ha visszafelé lehetne tekerni abban a szarban :D
  • Susarc
    #32999
    teljesen mindegy....mondj nekem akármit amivel ezt megcsinálod....
  • Torzonborz
    #32998
    Esetleg ha géptípusokat is írnál.
  • Susarc
    #32997
    szituáció :

    T3-ban 500-al megyek 4000 méteren.....szemből alulról sacc /kb 2000-ről gyerek mögém emelkedik mögém fordul és egy olyan jó 15-20 másodpercig lődöz.....én nem nagyon találtam el pedig 400 méterre volt mögöttem!

    kérdesem: úgy mégis mekkora sebessége lehetett,hogy emelkedett egy laza 1500 métert utánna satuval mögém sorolt és egyből 500-ra!!! ugrott a sebessége amit tartani is tudott majdnem fél percig.....az mellékes,hogy nem találtam el hamar kilőtte a farok lövészt

    ugyanez a szituáció ha én vagyok.....emelkedek 300-al 20 fokban,mert utánna már lassulok....kb 2-3 perc!!!! mire tudok egy 2000-est emelkedni úgy,hogy 300 ra feltudok gyorsulni...semmilyen T3 gép nem gyorsul 500-ra csak ha magasságot sebességre vált......


    Árkád nem árkád, fullra kiképzett/kimaxolt ász pilóta tucatjaim vannak....egyetlen rohadványos géppel sem tudok ilyet produkálni! és rengeteg embertől látom,hogy bár hiába jön alulról és szemből mintha misem történne satu kanyarral / iszonyat energy veszteség ugye az emelkedésről nem is beszélve/ mögöttem terem és nem csak meglődöz mert még rámtudja tartani a gépe orrát hanem ott nyomatja mögöttem ugyanazzal a sebességgel!


    HOGYAN LEHETSÉGES EZ?!

    köny9rgöm valaki magyarázza el így egy év és töbszáz óra után,mert már borzasztóan elegem van ezekből a csodagyerekekből!
  • Eagle16
    #32996
    Jah, ok...
  • Coral Springs
    #32995
    Ja így már más. Azt hittem hogy 10 kill -t kell összehozni egy csatában. Minden esetre engem nem érdekel igazán a CBT.
  • vajakos21
    #32994
    Véletlen kétszer ment.
  • vajakos21
    #32993
    Az ai-t az eventre értette.Oda nem számolja be...
  • vajakos21
    #32992
    Az ai-t az eventre értette.Oda nem számolja be...
  • Eagle16
    #32991
    Pff, nem AI-t lőttem :D 2 db P-47-es volt, rendes névvel meg minden :)

    Kár, pedig a G durván néz ki, meg a tankokat pikk-pakk kikapja.
  • gezu1025
    #32990
    Na, itt van részletesen is az event:

    On 10th of May “Golden Battles” in War Thunder
    from 02:00 GMT until 06:00 GMT and from 14:00 GMT until 18:00 GMT
    for 2nd victory - 100 Golden Eagles
    for 5th victory- 100 Golden Eagles
    for 7th victory- 100 Golden Eagles
    You have an opportunity to earn 600 Golden Eagles!


    Tehát szombaton 4:00-tól 8:00-ig és 16:00-tól 20:00-ig
    összesen 600 sas. Az nem rossz, az 1 hét prem. Mondjuk olyan ~4 euró értékű event. Mekkora vérfürdő lesz. :D Szerver fagyás, lagg, 100k játékos, 16 vs 16 bombázó, cél az ellen reptere. Csak a szokásos.^^
  • gezu1025
    #32989
    Akkor talán most átmegy:

    4 napod van lelőni 10 gépet akárhány csata alatt RB-ben. (60at AB-ben) (4-et SB-ben) a CBT-hez.
  • twi452
    #32988
    én épp azt akartam elmondani, hogy nem egy csatában kell 10-et összeszedni hanem 4 nap alatt összesen :)

    sosem volt olyen célja egy eventnek se még :)
  • vajakos21
    #32987
    Ai- t nem számitja bele a killekbe ( eddig legalábbis).
    Ju 87 d5 és il2 jó vadász ellen is,ha valaki fordulózna veled.A 37 mmes - nél kevés a löszer, pontosnak kell lenni és hamar védtelen leszel .Inkább d5 bombával majd 2 20 assal mehetsz puha célra,vagy repgépre.
  • Coral Springs
    #32986
    Egy év alatt nekem egyszer volt 8 kill -es csatám RB -ben. Szerinted itt bárkinek menne a 10 négy nap alatt ? Persze én konkrétan nem mentem még rá hogy sok kill -t összehozzak egy csatában, spontán úgy jött ki a lépés hogy kiirtottam az enemy team -et egyedül. Ha jól tudom még vannak olyan csaták ahol kötelékekben vonulnak az ai -k, azokra ha valaki ráfekszik talán összejöhet.
  • Eagle16
    #32985
    Elkezdtem RB-t játszani, eddig csak AB-ben mentem, elég sokat. Yak-9T-vel első körben 2 kill. Tetszik :) Videókból tudom, hogy miben más az RB, szóval nem volt sokkoló az élmény. Jó hogy van idő nézelődni és igazából olyan sokat nem kell repülni az akcióig, mindenképp jobb mint az AB-s tolakodás, ahol kb. mindig van egy ellenség 1-2 km-en belül.

    Próbáltam Il-2-vel meg Ju-87G-vel is menni, de vagy az AAA szed le, vagy csak bárki aki épp arra repül. AB-ben meg ezekkel egyáltalán nem szoktam menni, néha még azelőtt meghalok hogy elérem a célpontot :/ Na meg a Ju-87G-re nincs meg a full HVAP-os lőszercsomag, a HEFI meg semmit nem ér tankok ellen.
  • twi452
    #32984
    nem egy csatában kell van rá négy nap :D
  • Coral Springs
    #32983
    RB -ben 10 gépet max úgy lősz le, ha sok ai van, és mindemellett egyedül maradsz egy legalább 3-4 fős túlerővel szemben, amit természetesen meg is semmisítesz. Körülményes.
  • twi452
    #32982
    és ha nyersz 9 meccset akkor igen
  • JethroHUN
    #32981
    Komolyan ha 10 gépet kilövök RB-ben akkor adnak GF CBT hozzáférést?
  • vajakos21
    #32980
    forum.warthunder.com/index.php?/topic/135194-victory-day-celebrations/
    stressz teszt
  • twi452
    #32979
    állítani lehet őket és van hatásuk is

    de, hogy korrektül működnek-e.. én passzolom a kérdést abszolút nem értek hozzá :)
  • Her Laca
    #32978
    És ezek mind működnek is korrektül?
  • twi452
    #32977
    a kérdésedre meg ez a válasz :D
    ezekkel lehet játszani ha átveszed az irányítást
  • twi452
    #32976
    nem a játékmódokhoz kapcsolódik hanem a beállításokhoz

    mindegyik módban tudod állítani ezeket csak a beállításokban nem jelenik meg csak akkor ha full controls fülre mész
    ott beállítod egyszer őket utána visszakapcsolhatsz egerezéshez akkor is "elmentődik" és minden játékmódban használhatod csak ki kell kapcsolni az automatikát, erre is vannak gombok

  • Her Laca
    #32975
    SB módban mindent állítani tudsz? PP, keverék ,stb? Csak kérdem:)
  • Torzonborz
    #32974
    Itt most nem az SB-s oldal "panaszkodott" . ;)
  • Her Laca
    #32973
    Aham:)
    Jelzem ,a valóságban (és ugye ez közelít hozzá állítólag :XD ) csak nagyon kis időintervallumban használták a motort csúcsközeli állapotban. Már ha használták egyáltalán,a kezelési utasításokban azért elég határozottan le van írva a motor terhelhetősége,és ezt max vészhelyzetben lépték túl.
    No meg full gázon se mindig jobb a teljesítmény ,megvannak az optimális beállítások amikhez tartották magukat .
    Jó az is igaz,hogy ez játék ,semmi értelme összehasonlítani .
  • twi452
    #32972
    A motorvezérlés csak egy kis szelet amit ha valaki akar bütykölni akkor egy árnyalattal jobban teljesíthet a gépe.

    Én úgy látom a probléma az, hogy még alkalmazkodni kell ehhez a nagy változáshoz, hogy oda kell figyelni a motorra.

    Illetve nem tudom, hogy jól vannak-e megcsinálva a különböző típusok.
    Lehet, hogy most is az van mint régebben volt, hogy egyes gépek megkapták az új "tulajdonságot" a többi meg még úgy megy mint régen.

    De itt ez van időről időre jön be valami kiegészítés amihez alkalmazkodni kell és addig megy a szájhúzás főleg ha nem is úgy sül el elsőre ahogy kellene :)
  • bgabor
    #32971
    Azért az utolsó nagy peccs óta RB-ben sem teszi rá a piros négyzetet ha 3 km-nél magasabban/alacsonyabban van hozzád képest.
  • Her Laca
    #32970
    Hatékonyabb manuálisan ezek szerint? Akkor mi a baj vele? Nem értem.
    Tán csak nem az,hogy pár másodpercet erre kell fordítani az értékes időből?