38447
  • vajakos21
    #33049
    Me410 hez is 2 lövészt kér (t) sokáig ostromolták a devet,hogy javítsák.Nem tom most hogy van.
  • Eagle16
    #33048
    " 9th of May for 24 hours starting from 08:00 GMT on the 9th of May 2014
    Discount of 69% on purchase of: Yak-3, IL2, SU-2 M82
    Discount of 50% on purchase of: P-39-N0, B-25j-30(Soviet)"
  • Coral Springs
    #33047
    Az mondjuk tény hogy a Pe-3 -nak nem csak egy variánsa repked a játékban.
  • Her Laca
    #33046
    Az nem lehet,hogy csináltak egy darab kísérleti vasat amibe beleszuszakoltak mégegy lövészt?
    Tudod milyenek ezek az orosz játék fejlesztők:) Az I185 is repked szép számmal oszt csináltak pár darabot belőle.
    Üdv:)
  • robgros
    #33045
    Ja és még valami: német jetekről véleményed?
  • robgros
    #33044
    Ad 1: igen ritkán járok RB-re. AB-t tolom gyakrabban, de tervezem a jövőben, hogy azt is sűrűbben látogatom.
    Ad 2: mivel ígyis-úgyis kijön az OBT szerver(hamarosan) úgy érzem, nincs értelme, azért a pár hétért.
    Na de ha valaki tud egy jó indokot, miért pedálozzak CBT tagságért, hallgatom. Inkább az Arany Oroszlán az, ami csábító.
  • 77PXDrebil
    #33043
    Most megfogtál!:)

    Gyorsan átfutottam néhány hitelesnek nevezhető könyvet és honlapot. Kijelenthetem, hogy a PE3 legénysége 2 azaz kettő főből állt PILÓTA és LÖVÉSZ MEGFIGYELŐ.És ha ehhez még valamelyik észlény még egy második tornyot is mutat nekem ezen a gépen akkor megcsókolom a seggét ahol akarja!!! Jó sokat tudhatnak a repülésről......

    Üdv: Drebil
  • bgabor
    #33042
    Pe-3asnak két tornya van a leírás szerint, ez két lövész. Tehát ahhoz hogy ne kapj levonást a lövészek képességeire, fel kell vinned a "number of experienced gunners" számát kettőre.
  • 77PXDrebil
    #33041
    Údv mindenkinek.

    Kérdésem lenne: Fejleszteném a lövészem képességeit a Pe3 ba. de nem engedi azaz piros mínuszos számot ír ki minden tulajdonságra mert, hogy csak egy lövészem van! De a peskában nincs is több!! Miért kell több lövész ahhoz, hogy az egyiket fejlesszem? Egymáson gyakorolnak? Mi ez a baromság? Persze következő lövész meg 240 csillag ami évek alatt sem jön össze. Ez baki vagy valami furmányos ál logika van mögötte?

    Üdv: Drebil
  • bgabor
    #33040
    Ne már ilyen, légy egy kicsit kreatívabb!
    A5-ös Fókával bemész(annak van négy gépágyúja is), emelkedsz, minden csapattársadat szépen előreengeded. Megvárod (felhőben ha van)amíg lemennek szépen csatázni az ellenséggel, és csak amikor már az ellenek el vannak foglalva a csapattársaiddal, akkor magasról rázúzol az egyikre, fordulózás nélkül belelövöd a fél tárat, majd ugyanazzal a lendülettel földközelben elszáguldasz haza a reptér felé. Semmi kockázat nincs. Csatánként egyet lekapsz már jó, négy nap alatt csak összejön a tíz RB-ben.
  • Amaymon
    #33039
    Szerintem is változott, nagyon befolyásolni fogja az előzetes tech tree-t a balance. Olyan értelemben, hogy nem volt ger jet és gyorsan bele rittyentettek párat + az időhiány is bejátszik.
  • robgros
    #33038
    Így aztán marad a türelmesen megvárjuk, míg ki nem jön a nyílt szerver opció.
  • robgros
    #33037
    Nekem még 1 hét is kevés lenne ehhez. Pláne úgy, hogy 1-t lekapok, utána már tapadnak a s*ggemre, mint légy a papírra. Akkor aztán instant halál.
  • sulouos
    #33036
    Ezt még nagyon régen adták ki, lehet hogy azóta változott a véleményük (mint ahogy ezen nincs német mig-15 meg canadair sabre sem)
  • jocking
    #33035
    A schwalbe HG verziói tudtommal nem repültek, mégis ott vannak (persze az is lehet, hogy rosszul tudom).
  • twi452
    #33034
    még aznap "javítottak" a kiíráson :D
    Destroy 60/15/6 enemy aircraft and win 9 battles
  • bgabor
    #33033
    Kapnak majd, talán. Ez a lista az összes tervezett repülőt feltünteti, sokuk nincs még bent. És az is lehet hogy meggondolták magukat némelyiknél.
  • gabor145
    #33032
    Ezzel az event dologgal valami nem stimmel szerintem, ugyanis ugye Árkádban 60-at kéne kilőni, és Realban pedig 10-et. Nah most ugyebár a játék azt írja hogy az RB-re 4x ad. A 60 pedig ha elosztom 4-el nem 10-et ad hanem 15-öt. Akkor most mi is a helyzet. Jah és az event is úgy számnolja magát a játékban hogy 1 kill az 4-nek számít az RBn.
  • a.carkey
    #33031
    Hehe. A németek kaptak el B24-et? Nem is tudtam.
  • a.carkey
    #33030
    Köszi.
  • gezu1025
    #33029
    tessék

    Azért én erre mérget nem vennék, mert elég komoly sírás megy a forumon a mig17-ért és csak remélni tudom, hogy az F-9 Cougar is tiszteletét teszi a játékban. Ugyanakkor bízom abban, hogy a papíron létező német vasak messze elkerülik a játékot. Ami repült, protitpus volt, tesztelték, az oké (mint a ho229)
  • a.carkey
    #33028
    Apropó, nem tudnátok utoljára még 1x belinkelni a WT repcsilistáját, hogy mi fog még bekerülni. 1xűen nem találom, pedig vagy 2x volt már itt a fórumon csak áprilisban ... :(
  • a.carkey
    #33027
    VISZONT, végre kijavították a prém gépek szorzóját. Bármilyen tierben fejlesztesz velük, megadják a 130%ot. Visszafelé és felfelé is érdemes alacsonyabb tierből fejleszteni. Így már azért korrekt az egész. Nem pénzkidobás a prém gép.
  • gezu1025
    #33026
    Én nem látok semmi igazán extrát. Oké, nem hihető, az AB ilyen. Rengetegszer előfordulnak még cifrábbak is. Ez van.
  • Susarc
    #33025
    tudom,hogy Árkád meg minden...,de látod mintha egyszerűen mögém raknák....hiába a bődületes sebesség különbözet...

    mindegy ,csak bosszantó,hogy én nekem egy rohadt gépem nem tud ilyet :) én esküdni mernék,hogy valami szerver oldali számolási hiba miatt lehetséges ilyesmi.....
  • Coral Springs
    #33024
    Mondjuk én is csinálok azért olyan műsort hogy az enemy biztos megkérdezi magában ezt hogy, pedig nem vagyok cheater.
  • Eagle16
    #33023



    Ez a B-25 elég erős, pedig csak 4 db 12.7-essel lövök vissza a vadászokra :D 1-2 repülő mindig beül mögém kényelmesen...
  • Amaymon
    #33022
    Az rendben van, hogy benne van a játékban, de nincs hozzá igazítva a gépekhez. Egy tollvonással kiszedhették volna, de nem tették. Én arra gondolok ha nem dől be a game és a GF is szerez magának törzsközönséget, akkor reális esélyt látok arra, hogy lassanként felélesztik a képen látható dolgokat árkádosan implementálva. Igaz nem követem a fejlesztők naplóját mit is terveznek. Csak theorycraft, mert láthatólag nem állnak le a modellek folyamatos tuningolásával.
  • Coral Springs
    #33021
    Ilyet a német gépek is megcsinálnak amúgy, pont tegnap volt egy hasonló szituáció egy FW 190 -el, mondom magamban esélyed sincs. Aha, úgy rámemelkedett 2km -t hogy aztán azt se tudtam hova kapkodjak. Persze lehet hogy korábban lejjebb ereszkedett így sebességben volt, passz. Ez amúgy RB -ben volt.
  • Caterpillar
    #33020
    Vajon az Air killeket SB -n számolja CBT eventnél is? Mert akkor megyek trollkodni stukával meg Il-2 -vel...
  • Amaymon
    #33019
    Egyből ahogy kicsit ismétlem kicsit nerfelnek az szövetségeseken (helyesen teszik) megy a nyivákolás. :) Pedig egyátalán nincs olyan drámai helyzet, mint a bomberek esetén. Valamelyik nap még alvás előtt bele néztem colonelpanic SB streamjébe. A szerencsétlen D13-al ~3400m-ről zuhant rá egy ruszki bomberre (a típusra nem emlékszem) szinte függőlegesen, olyan 700km/h-val haladt amikor elérte. Ugyan colonel kritelte a bombert, de az majdnem egy kósza találattal levitte a dora bal szárnyát. A gépe onnantól kezdve félre húzott, gondolom alig bírta irányítani, mert ki akart még gyorsan lőni akkor már hátulról egy IL2M-et. Persze az IL2M azonnal kivégezte a tailgunnerrel és tovareppent.
  • JethroHUN
    #33018
    Gondolom nem Ők játszanak akkor 5% nyerési aránnyal... faszom ki van ezzel a játékkal. Minden RB meccsem vereség...
  • sulyid
    #33017
    Szicilia,RB with P-39N, 6 air és 12 ground kill... ááá nem érte meg bemenni :)
  • Glo
    #33016
    Volt egy giveaway, meg pár eventen jó rég.
  • Glo
    #33015
    Tudok a hivatalos fórumon pár topikot ahol ezért a kijelntésért megköveznének :D
  • a.carkey
    #33014
    Nem emlékeztek, hogy az Douglas A-26 Invadert hogyan lehetett megszerezni? Most láttam először ilyet ... Meggyőző volt.
  • Susarc
    #33013
    de valami szerver oldali balfaxkodás lehet? ,mert én egy ilyen helyzetben csak azt látom,hogy pörög a távolság ezerrel és volt-nincs a delikvens akire lőnék....ugyanebben a meccsben volt egy másik srác aki ugyan rámhúzta a gépet fel is jött 1 km-re ,de láttam ahogy átesik a gépe.....pont úgy ahogy nekem szokott :P
  • Her Laca
    #33012
    Ne görcsölj ezen, az FM az ilyen,ne keress korrektség benne. Alkalmazkodj ahhoz ami van mint mondták már itt.
  • twi452
    #33011
    Van Helsing xD
  • Susarc
    #33010
    mondjatok valami KKemény vadászt