38447
  • twi452
    #32969
    Gondolom ez a versenyzésből adódik :)
    Régebben akár 20 percig is lehetett folyamatosan használni a motort max fordulaton nem történt semmi vele.

    Most már meg lehet főzni nagyon könnyen és gondolom a gép által vezérelt auto motorvezérlés nem olyan hatékony mintha magad állítgatod aztán ezzel kezdenek foglalkozni az emberek :)
  • Her Laca
    #32968
    Értem.
    És akkor ez milyen összefüggésben van azzal,hogy a hűtőt manuálisan állítod közben?
  • twi452
    #32967
    annyiból más, hogy nincs gyorsulási verseny, hogy ki ér fel hamarabb 6-7eze r méterre a kezdéstől
    a realistic csaták első 10 perce erről szól az esetek 95%-ban :)

    simben meg felmész oda akkor
    1. nem lesz valószínűleg senki a környéken sem rajtad kívül
    2. nem nagyon fogod kiszúrni azokat akik átlagosan 2-3 km-en mennek mert nem dobja rá a piros négyzetet :D

    számít ott is a magasságkülönbség persze de nem megy ez az őrület mint rb-ben
  • Her Laca
    #32966
    Mért ott min múlik?:)
    Vagyis ott mindegy a magasság?:) Csak kérdezem.
  • Coral Springs
    #32965
    Majd te kattogtatsz szimulátor -ban, ahol nem azon múlik a túlélésed hogy milyen magasra jutottál a csata elején.
  • Amaymon
    #32964
    Nekem bejön a dolog hogy végre nincs minden gépnél a boost gombra tapadás :)

    Viszont nagyon nem tetszik a timecounter-es mű autoradiator. Legyen alternatíva ne csak a motor leállítása, hogy az barom módon elkezdjen hűlni. Ha már mindenki elindítja-leállítja a motort nyugisabb helyzetekben, akkor ennyi erővel kattogtathatná a radiátort is az egyszeri gamer.
  • twi452
    #32963
    kb minden "dogfight játék" videó tőlük sok-sok hányással tarkított :D
    nem átlagembernek való ez a vadászrepülés dolog :D
  • Susarc
    #32962
    thx!megteszteljük
  • gstup
    #32961
    -t
  • gstup
    #32960
    Nem használtad eleget a német ágat. :) Akkor nem érintene ennyire érzékenyen a melegedés.A másik,fw-d13 olaj 88 foknál márt sárga.
  • sulouos
    #32959
    Ezt már szeretem. Tegnap este láttam hogy a P-47-ek le vannak árazva, úgyhogy megvettem a D-28-at is, aztán kiléptem.

    Most nézem, hogy kaptam érte 2 co-op küldetést, egy achit, plusz a mai belépésemért (?) (Always faithful vagy mi) kaptam 100 kiló oroszlánt meg 100 kiló váltható RP-t, ez a 100 kiló RP elég volt a 25-ös szinthez, amire még pluszban kaptam 100 kiló oroszlánt.

    Láncreakció^3 :D
  • Coral Springs
    #32958
    Az én Airacobra -am 130 foknál már pirosban van nem sárgában, és hasonló gyorsasággal melegszik. Látsz engem nyavalyogni ? Alkalmazkodj a tudathoz hogy melegszik, én is ezt teszem. Ha olyan a helyzet én még pirosban is tolom neki, szarok rá.
  • gezu1025
    #32957
    Full controlban lehet be állítani a motor és hűtő vezérlést, majd visszatenni akár mouse controllra, akkor is megmaradnak a beállítások. itt egy video hogyan kell

    Azért vágom ezt, mert így kellett repülni a Corsairt, mivel kézzel kellett a superchargert 2. fokozatba rakni. És a hűtéssel is lehetett játszani. Könnyen lehet, hogy megint beállítom, igény van rá, immár sok vason.
  • Susarc
    #32956
    amúgy most p47-el iszonyat köröket megyek....úgy lehet szedni mindenkit vele mint a huzat :P
  • Susarc
    #32955
    de ki az anyámat fogjak el vele ha félgőzön tudom csak tolni neki különben szétfő a motor ? :D
  • sulouos
    #32954
    Lehet hogy a Spit egy kis-közepes magassági elfogó vadász, a Jug meg nagy magasságba lett csinálva, valószínű a hűtése is a ritkább levegőre van méretezve. Mondjuk attól még simán lehet a játék hibája.
  • Glo
    #32953
    Ja igen. A P47 egy CAS vadász, de nagy magassági interceptor-ként is nagyot alakított.
  • sulouos
    #32952
    Ez de komoly játék volt anno :D
  • vajakos21
    #32951
    Megelöztél :-). Amig narancssárga még ok.Ha piros és szàmol vissza,akkor hüts erösen.( más kérdés,hogy örülök,hogy melegszik,legalább átérzik hogy a németej mir szivtak hónapok óta,mikor vidàman weppelnek utànad te meg próbàlod nem megfözni a motort.Ezt az elemet egyszerre kellett volna minden gépnél berakni akkor nem lett volna gond)
  • Glo
    #32950
    Full control-ban tudod csak.

    amúgy az olaj/víz és a motor hőmérsékletét ki tudod iratni bal felülre a sebességhez (a lőszerrel együtt).
  • Susarc
    #32949
    realisticben nem találtam rá opciót.....vicces,hogy épp a példában említett p47-el 25 percig WEP-el tolom azt semmi baja nem lesz a motornak....
  • Her Laca
    #32948
    Hu bakker ezt nem ide szántam:)
  • Her Laca
    #32947
  • gezu1025
    #32946
    Kézi motor ( és így hűtő) vezérléssel nem lehet megoldani ezt?
  • Susarc
    #32945
    P47 utolér 8000 méteren ,mert a szájbaqrt motort ha 80% fölé rakom szétforr a víz!
  • Susarc
    #32944
    alig akar hűlni....


  • Susarc
    #32943
    sry előbb :P


  • Susarc
    #32942
    és a víz? mire felér 5000 m-re 130 fokos lesz és utánna 80% alatt tudod lehűteni 100-ra,de kis WEP és megint 130-on lesz
  • gstup
    #32941
    Nekem az mk 22-nél sosem volt bajom az olajjal.
  • Susarc
    #32940
    ha nem fogy el az olaj.....még ha figyelek is kb 10-15 perc után egyszerűen elkezd felforrni az olaj.....
  • gezu1025
    #32939
    Valóban zavaró tud lenni, de meg lehet szokni. Cserébe minden egyes golyó apró pici lukyakat csinál az ellen gépébe ami RB-n önnmagában elég, de egy jobban sikerült célzás alkalmával szabályosan vágni lehet vele. :P
  • Coral Springs
    #32938
    Én például azért nem használok tracer -t soha, mert az a slag amit csinál eléggé megzavar a célzásban, így hiába lenne erős ha nem hatékony.
  • Coral Springs
    #32937
    Én értem. A tier 3 -as szovjet Airacobra -val szarrá alázom őket, de tudnám az azonos szintű orosz gépek bármelyikével is. Ahhoz képest hogy milyen jó gép volt régen a föld alá lett nerf -elve. Szerintem még az F6F is jobb nála. Persze ezeket a látottak alapján mondom, majd repülök vele megint. Az előnye hogy gyors, minden más nerf -elve lett.
  • sulouos
    #32936
    Nem a tier számít, hanem a battle rating, és azt a mostani nagy peccsel megint csökkentették.
  • a.carkey
    #32935
    Az mk24 nagyon jó.
  • a.carkey
    #32934
    Hogy érted azt, hogy lejjebb tették? Nem T2 volt az első kettő? Most már három?
  • gezu1025
    #32933
    Teljesen baromság jópár gép BR-je. Az I-185 egy vicc, a spit griffonok pedig... 5.3? omfg, nem repültem vele, majd megmondják az okosok, de papír szerint a legjobb prop gépek.
  • sulouos
    #32932
    Nekem a ground targetet sztárolták, de kinek mi tetszik. Úgyse repülök amerikaival :D
  • gezu1025
    #32931
    P47től felfele minden amerikai .50-esbe (kivéve a cobrákat) a tracer a legjobb lőszer. 100%-ban API-T-ból áll. Ami páncéltörő gyújtó. Messze a legjobb választás.
  • sulouos
    #32930
    Nekem meg egy régi baseball sapkából meg 3 sima piros ledből áll az egész, és a kamerát lefedtem egy kék nejlonszatyorból szerzett kockával, hogy tompítsa a ledek fényét. Működik, de csak sötétben.