38447
  • Her Laca
    #33089
    Mester! Remélem szólíthatlak így:)
    Minek reagálni olyanra amiamúgy felbosszant? Olimposzi magasságodból nem kell foglalkoznod az egyszeri tudatlanokkal, én aszondom :)))
  • sulouos
    #33088
    Napi fütyiméregetés: pipa.
  • jocking
    #33087
    A tapasztalat azt mutatja, hogy tőled kár lenne bárkinek is bármi konstruktívat várnia. (Nekem meg a 12 éves vérpistikékből van elegem, akiknek csak a pofájuk nagy és itt véget is ért a történet.)
  • a.carkey
    #33086
    Látszik, hogy péntek van, a japókkal laza 6 vereség zsinórban úgy, hogy 2500 pont alatt nem is voltam, naná, hogy csak a győzelemnél, ami napiszar kategória lett. És mindig ez van ...
  • Coral Springs
    #33085
    Ez már harmadszorra volt, de elnézem neked a többiek nevében is.
  • vajakos21
    #33084
    Megint 2 szer...bocsi
  • vajakos21
    #33083
    Ez ilyen.Volt aki vett repülö packot ( dora stb.) Volt aki nyerte ...volt ki többet is,igaz Twi? :-)
  • vajakos21
    #33082
    Ez ilyen.Volt aki vett repülö packot ( dora stb.) Volt aki nyerte ...volt ki többet is,igaz Twi? :-)
  • bgabor
    #33081
    Nekem meg elegem van már a tudatlan, tájékozatlan, százasszög egyszerűségű, viszont nagyszájú alakokból. Persze hogy a huszadik ilyenre már így reagálok.

    "Egyébként nagyon fain, hogy csinálnak egy akciót, aminek a díja egy nagy büdös semmi..."

    Amíg ilyen minőségű hozzászólásokat böffentesz be ide, addig ne várjál semmi konstruktívat.
  • jocking
    #33080
    Leszokhatnál arról, hogy ok és ismertség nélkül személyeskedsz emberekkel. Már nem egy topikban láttam a tahó pofádat, és ott is ugyanezt művelted.

    (Egyébként csak hogy tudd, kb. egy hete léptem be úgy 1 hónap kihagyás után. Nem teljesítettem semmilyen eventet, mégis tudtam tankokkal menni az event fül alatt. Biztos öreganyám titokban játszott és ő teljesítette...)

    No comment.
  • bgabor
    #33079
    Azért mert már volt egyszer egy event úgy két hete, amit ha teljesítettél akkor kaptál CBT hozzáférést. Ezt te megcsináltad, és ezért engedett be téged eddig is tankokkal. Csak éppen olyan sötét vagy hogy mindebből semmit se vettél észre. Aztán mi meg olvashatjuk az ilyen ökörségeket a tolladból:
    "Egyébként nagyon fain, hogy csinálnak egy akciót, aminek a díja egy nagy büdös semmi..."

    No comment.
  • vajakos21
    #33078
    Ez ilyen.Volt aki vett repülö packot ( dora stb.) Volt aki nyerte ...volt ki többet is igaz Twi? :-)
  • Coral Springs
    #33077
  • flashpointer2
    #33076
    Kérdezd meg hogy aki bétában volt eddig annak mennyibe került hogy bekerüljön
  • jocking
    #33075
    Tankkal tudtam belépni, nem repülővel... :p
    Egyébként nagyon fain, hogy csinálnak egy akciót, aminek a díja egy nagy büdös semmi...
  • Coral Springs
    #33074
    A haveromat nem győzöm már követni olyan gyorsan szedi áldozatait, de csak beértem a végére.

  • Amaymon
    #33073
    A képet kiszedte az sg fórum.
  • Amaymon
    #33072


    militaryfactory.com alapján:

    Specifications for the
    Petlyakov Pe-2 (Pawn)
    Dive Bomber / Light Bomber

    Focus Model: Petlyakov Pe-2 (Pawn)
    Country of Origin: Soviet Union
    Manufacturer: Petlyakov - Soviet Union
    Initial Year of Service: 1941
    Production: 11,427

    Crew: 3

    Length: 41.54ft (12.66m)
    Width: 56.30ft (17.16m)
    Height: 13.12ft (4.00m)
    Weight (Empty): 12,954lbs (5,876kg)
    Weight (MTOW): 18,730lbs (8,496kg)

    Powerplant: 2 x Klimov M-105R water-cooled inline engines generating 1,100 horsepower.

    Maximum Speed: 336mph (540kmh; 292kts)
    Maximum Range: 932miles (1,500km)
    Service Ceiling: 28,871ft (8,800m; 5.5miles)
    Rate-of-Climb: 2,344 feet per minute (714m/min)

    Hardpoints: 4
    Armament Suite:
    STANDARD:
    2 x 7.62mm fixed machine guns in OR 1 x 7.62mm and 1 x 12.7mm machine guns fixed, forward-firing mountings in nose.
    1 x 7.62mm machine gun OR 1 x 12.7mm machine gun in dorsal stations.
    1 x 7.62mm machine gun in ventral station
    1 x 7.62mm machine gun at midships (optional)

    OPTIONAL:
    Maximum ordnance load of 2,646lbs to 3,520lbs.
  • Glo
    #33071
    Semmi. Repülővel be tudsz lépni a tankos eventekbe CBT hozzáférés nélkül is.
  • jocking
    #33070
    Lehet, hogy velem van a baj, de még mindig nem értem. :D
    Mióta bekerült a tankos rész a "rendes" játékba, azóta időnként nálam volt tankos event az eventek között, pedig nem volt cbt hozzáférésem (és be is tudtam lépni az eventekbe). Akkor most mi változott ehhez képest?:D
  • Amaymon
    #33069
    BoS-ban PE2-t a bemutató videó alapján 4 fegyverrel szerelték fel. Torony, padló lefelé, és oldalirányban.
  • twi452
    #33068
    a cbt először csak a teszt szerón való játékod biztosította néhány alkalommal
    utána bekerült a live szerverre event formában is, akinek van cbt hozzáférése az tud tankokkal menni ott is
  • jocking
    #33067
    Tankos eventek eddig is voltak nálam, az biztos nem cbt.
    Azt hittem, hogy a cbt-ben lehetőség van random battle-be való csatlakozásra is.
  • bgabor
    #33066
    Csak a prototípusokban, a szériapéldányokban nem. Gondolom időközben a tervezők beszéltek egy igazi harci pilótával. :D
  • sulouos
    #33065
    Mondjuk ilyesmit tettek a németek is az Ar-234-re, nem? Az Il-2 1946-ban volt neki 2 hátrafelé néző, rögzített 20mm-es gépágyúja, azoknak se sok haszna volt :D
  • bgabor
    #33064
    -Lecsekkolod az achievementseknél hogy tényleg meglett e
    -kilépsz a játékból majd visszalépsz
    -letöltöd a tankos upgradet, amire indulásnál rékérdez
    -ka kész, az eventsnél menüpontban, jobb fölül, játszol, mindennap délután 14:00-22:00 között.
  • twi452
    #33063
    délután 2-től ott lesz az eventek között 3 tankos event is

    de azért lépj ki és lépj be újra miután kész lettél :)
    elvileg a research táblán már ott lesznek a tank fül is a német/orosznál :)
  • jocking
    #33062
    Ha megvolt a 60 lelövés és a 9 győzelem, hogy tudok belépni a gf cbt-be?
  • Fura Alak
    #33061
    Megvan a 9 győzelem, és meg is találtam hol tudom magamat nyomon követni... :)

  • Glo
    #33060
    Vagy kellett hátra még 25 kg a súlypont miatt, és a cementes zsáknál ez jobb ötletnek tűnt :D
  • Volfram42
    #33059
    Igen ezért is írtam, hogy nem valami hasznos. Én anno úgy próbáltam ki merre lő, hogy a nem rögzítettet besütöttem vagy kifogyayztottam és akkor láttam, hogy teljesen fix. Biztos azt gondolták csak onnan jöhet az ellen.:-)
  • bgabor
    #33058
    Közben megtaláltam. Igen, a Pe-3 seggéből alul kinyúlik hátrafelé úgy tíz centire egy teljesen rögzített 7.62es cső, az a második "torony". Lőni kizárólag hátrafelé lő, és gondolom távirányítással sütik el.

    Akárhogy is, a szovjet repülőgéptervezés újabb remekének tűnik a megoldás.
  • twi452
    #33057
    igen de azt mondtad "Se a Pe-2, se a Pe-3 gépeken." :P

    mára befejeztem a kötözködést :D
  • Caterpillar
    #33056
    A Pe-2 205-nek van egy torony géppuska felül, egy alul, és a modell szerint kettő oldalt, a valóságban az csak egy volt amit át lehetett rakni a másik "ablakba" is...


    A Pe-3 -on nem találtam ilyet...
  • bgabor
    #33055
    Kipróbáltam a Pe-3Bist test flyban, hátra-lefelé nem lő lövész. Ahogy semmilyen más irányba sem, csak hátra felfelé. Innen gondoltam.
  • twi452
    #33054
    mindegyik 3-ason van olyan a játékban, a 2-esek meg tele vannak pakolva puskákkal :)
  • Volfram42
    #33053
    Melóból vagyok így ne. Tudom pontosan melyik peskákon, de van amelyiken van. Külön legénységi tag nincs. Viszont a farokban van egy fix hátranéző cső és ezt számolja lövésznek. Nehéz észrevenni, de ott van és működim is. Bár nem mondanám hasznosnak.
  • twi452
    #33052
    nem tudom hogyan vizsgáltad :D
    én egyből kiszúrtam 3 emberkét a gépben a harmadik hátra-lefelé fröcsköli a golyókat :)
  • bgabor
    #33051
    CBT tagságért azért pedálozzál, mert abból bizony nem tudni mikor lesz Open beta. Jelenleg a játék tankos része elég messze van még az Open beta státustól, szép meg működik, csak éppen jelenleg három Arcade map van összesen benne, meg még egy, amin csak SB módban lehet menni.
    Az új térképek ha végre megérkeznek valahára, akkor tesztelni kell őket, aztán javítgatni a hibákat stb.
    Én alsó hangon két hónapot jósolok még neki, annál előbb ez sajnos nem lesz Open beta.
  • bgabor
    #33050
    Mielőtt választoltam neked, öt percen át vizsgáltam a játékban Pe-3asok modelljét, hogy észrevegyem, hol van a második lövész, még teszt flyba is bevittem. Jelentem, nincs második lövész meg második torony, géppuska, semmi. Se a Pe-2, se a Pe-3 gépeken. Bug lesz ez, holtbiztos.