38447
  • gstup
    #33129
    Aláírom.Német ágon nincs ellenfele.Még a g2 sem az.Van g2-m meg cobrám is.Közelébe sem ér a g2.
  • Coral Springs
    #33128
    Itt nem a Cobra a lényeg. Bármikor, bármilyen géppel ha megosztok jó eredményeket, megy az irigykedés, valaki biztos agyalni fog azon hogy az a gép "op". Tegnap beszúrtam egy 900m -es kill -t, nem tudom hogy jön ehhez hogy a Cobra milyen gép, a 900m -es kill a cannon -al kétségtelen. Ha
    a német gépekkel érnék el jó eredményeket akkor is lenne valaki aki ebbe belekötne. De már megszoktam, különösebben nem érdekel.
  • Her Laca
    #33127
    Ezen a cobra dolgon kár vitatkozni.Bár én csak Il2 és tapasztalat után mondhatom a kígyó az ha leáll vele egy fóka az közelharcban verhetetlen. Egy G2 megfogja,de már egy G6 megszenved vele.Ellenben 6k fölött siralmas volt.A fóka különben is tipikusan egy rácsapásos gép, pláne itt.
  • Coral Springs
    #33126
    Jaj. Most aztán megmondtad a tutit. Mégvalami ?
  • gezu1025
    #33125
    Érdekes amit írsz, lehet, hogy így van. Én csak azt vágom, hogy elég sokan azzal RB-znek és elég kemény velük bármit is csinálni, azzal a BR-el.
  • gezu1025
    #33124
    Én nem mutagatok erre meg arra. Én csak utalni kívántam arra a tényre, hogy a napi rendszereséggel előadott ön sztárolásod mögött, nem áll akkora egetrengető istentelen brutális teljesítmény.
  • Amaymon
    #33123
    "Nyilván azzal a géppel repül mindenki ami neki bejön, amihez a legjobban ért."

    Én vágom mit akartál kihozni. Cobra a kedvenced, that's all. Ebben nem értem mi a különös (annak szól ez a comment, aki szkeptikusan áll hozzá), mindenkinek van egy bejáratott harci stílusa, mellé a kedvenc gépe ilyen egyszerű.
  • Amaymon
    #33122
    "Nem tudom, hogy a YAK-3 milyen volt régen," (kellemesen repülhető gép, de nincs trim /csak elevator/ így csak a rudder betaposásával lehet egyenesbe tartani.) Kicsit kényelmetlen, de pedállal pikk-pakk meg lehet szokni.

    Egy teszt idő intervellumra nerfelték a "dogfight IL2 eventre"(a gépen nincs boost, de 100%-nál gyorsan túlmelegedett, lassabban mint az alsóbb yakok). Most hogy kedvezmény adtak a max. repairra, arra gondolok, hogy vagy tesztelik a kevéssé nerfelt állapotot vagy csak a max repair cost idejére tették be a kedvező reptulajdonságait. Majd idővel kiderül, per pill az pillanatnyi kedvenc ru gépemmé lépett elő.
  • Coral Springs
    #33121
    Elvből nem repülök a német gépekkel, ám leginkább azt a stílust tolom én is amit a német gépek képviselnek. Ha ráfeküdnék szerintem 1-2 hét alatt kikupálódnák annyira hogy azokkal is megbasznám az AB -t, RB -t egyaránt. Az F4U 1c -t a halál faszába nerf -elték, de a mai napig bármikor repülök vele jó eredményeket érek el. Nincs miről beszélni.
  • Coral Springs
    #33120
    Nyilván azzal a géppel repül mindenki ami neki bejön, amihez a legjobban ért. Én amióta elkezdtem a játékot a Cobra variánsokkal repülök főként, több mint egy éve. Arról viszont nem tehetek hogy te olyan géppel repülsz amihez nem értesz, utána meg itt mutogatsz hogy azzal a másik géppel könnyebb repülni. Ha nem jönnek be a német gépek ne repülj velük, ennyi.
  • gstup
    #33119
    Repülj tartósabban fw 190-el vagy bf 109-el és majd felvilágosodsz :D .
  • gezu1025
    #33118
    A-10el repültem eleget. Az egyetlen problémám a balfasz csapat volt, de SOKKAL jobban feküdt nekem az a vas, mint bármelyik német. Több kill, könnyebben, teljesen kézben tartva mindent. A német RB meg inkább szenvedés. Legalábbis nekem.
  • Coral Springs
    #33117
    Repülj Cobra -val RB -t, érjél el tartósan jó eredményeket, és majd felvilágosodsz magadtól.
  • gstup
    #33116
    Főleg hogy a Yak 3p-t 1945-ben vetették be... :)
  • gezu1025
    #33115
    Nem tudom, hogy a YAK-3 milyen volt régen, de most azzal a BR-el amije van, AB-ben, RB-ben, mindenhol elég komoly kis, idegesítő dög lett. -.-
  • gezu1025
    #33114
    Sose értettem mi a kihívás bf-eket meg fw-ek lőni cobrával. Talán lassabb de minden másban jobb gép, mint a német felhozalat. De azért világosíts fel légyszíves.
  • Amaymon
    #33113
    Buffoltak a ruszkikon az alap yak 3-on tuti. Eddig full thr-el a dogfightos eventen pár perc alatt simán túlmelegedett most 15-20 percig röhögve megyek a hasonló br-os FW után.
  • gstup
    #33112
    "Nagy arccal".Ez miben merült ki?
  • Coral Springs
    #33111
    Művészkedtem megint, 900m -es kill. A csatát végül 5 vs 2 -ben hoztuk le a társammal, bár ez inkább az ő érdeme volt. Jöttek a germánok ám nagy arccal, el lett kenve szépen a szájuk.

  • gstup
    #33110
    Visszavonom.A jó kis a-5 mindig a toppon van,még az f8f ellen is.
  • Her Laca
    #33109
    Eszemben sincs gúnyolódni,pusztán kicsit rászeretnélek ébreszteni arra,hogy nem illő magas lóról beszélni egy másik sráccal ,még akkor sem ha téged bosszant a hozzászólása,kérdése,és még az sem jogosít fel senkit erre ha történetesen a legnagyobb Magyar Klánban (ezt a marhaságot sose értettem,mi az ,hogy klán,hiszen a repülősök,század ,ezred stb szinten ténykedtek de mind1) tag valaki.
    Ahogy Bástya elvtárs mondotta annó "szerénység elvtársak ,szerénység"

    Nálunk annó ,és másnál is ugyan rang volt egy század tagjának lenni ,de sose viszonyultunk lekezelően senkihez,mindig még ha komplett idióta kérdésekkel is jött valaki türelmesen elmondtuk akár századszorra is a dolgot ,pedig néha untuk mi is. Mi több sokakat meghívtunk egy szerverre is ,és élőben megmutattuk mit és hogyan kéne,mindennemű fellengzősség nélkül.
    Mindamellett a század tagság nem volt fokmérője valaki tehetségének ,volt aki bármit körbelőtt 10 méterről,sose talált el semmit ,de szerettünk együtt repkedni ,mert a jó hangulat volt a lényeg.
    Bocs a hosszú szösszenetért, csak azért írtam le mert mostanában kicsit visszatetszőek a válaszaid sokak felé,és tényleg jóindulatom je az ,hogy megnyilvánultam ez ügyben.
  • toocha
    #33108
    Sziasztok. Most akkor meddig kell lelőni az x/y/z mennyiségű repülőt a CBT-hez?
  • gstup
    #33107
    Mentem 1-2 kört német gépekkel.Mit mondjak.Húzok vissza az Op orosz és testvérei nemzethez.
  • a.carkey
    #33106
    Na, elfogytak a ruszkiknál a propelleres gépek. Most már ott is csak jeteket fejlesztek. A németeknél van még Me410ből három, aztán ott is csak jetek. Kb. innentől jön annyi fejlesztés, mint eddig összesen. :D
  • jocking
    #33105
    Juj meg hűha, most tisztelettudóan bebújok a sarokba. Egyértelmű, hogy itt labdában sem rúghatok, hisz te bent vagy egy fostos játék fostos klánjában, én meg nem. Te már boldogan halsz meg, mert letettél valamit az asztalra. Irigyellek...

    (UI: A nyelvtanhoz is hasonló sikereket kívánok, ugyanis a "muszáj"-t pontos J-vel írják.)
  • Caterpillar
    #33104
    Erre én azt szoktam mondani, hogy "A kor nem erény, állapot..."

  • twi452
    #33103
    és tudod milyen sokat repültem ezekkel? :D
    egyedül az invaderrel repültem 5 csatánál többet mert ugye azzal húztam ki az amcsikat pár napig :D
    prémek közül az amcsi hiennel játszottam sokat egyedül, az jó móka a többivel szinte semmit se..:)
  • vajakos21
    #33102
    Így van.Ko reisen,typhoon..stb..fél szavakból is :-)
  • vajakos21
    #33101
    Köszi! Még matekból is megbuktam :-)
  • twi452
    #33100
    ja nem dehogy ahhoz én nagyon béna vagyok :D
    szerintem az eventekre gondolt hogy azok közül kiszenvedtem néhányat a prémekért az invadert meg ugyancsak ilyen promózáskor szereztem meg :)
  • Coral Springs
    #33099
    Tévedsz én nem a jocking -ot védem mert ő sem esik tőled távol, csak próbáltam rávilágítani az egyik kutya másik eb szisztémára. Meddő vita.
  • bgabor
    #33098
    Tudtam hogy nem fogod kihagyni a lehetőséget. Szerintem menjetek szobára Jocking kollégával, sok közös témátok lesz.
  • bgabor
    #33097
    Versenyen? Nálunk is van néhány srác, aki a múltkori kieséses versenyen(nem tudom már a nevét) első lett és kapott asszem 6000 aranyat meg egy tetszőleges prémgépet.
  • Coral Springs
    #33096
    Az intelligenciát a kor nem határozza meg, akár 30-40 évesen is lehet valaki síkagyú. Vagy azt is mondhatnám hogy aki hülye az hülye lesz 10-20 év múlva is, mert degeneráltakat szül ez a világ. Erre te nagyon jó példa vagy.
  • bgabor
    #33095
    Nem tudom minek kell gúnyolod, biztosan jól szórakozol.

    A PUMA század a legnagyobb magyar WT:AF klán, és mivel egy századba csak azt hiszem 80 ember fér, ezért van több is. A képességeik szerint soroljuk be az embereket a századokba, és időről időre fel le mozognak közöttük a teljesítményüktől függően. És igen, én az elsőben, ha úgy tetszik, a fő században vagyok. Ha másra nem is, arra bizotsan alkalmas ez hogy megmutassa hogy nem vagyok éppen inkompetens a War Thunderben.

    Szerintem te sem kedvelnéld, ha a régi IL-2es századodat gyúnyolná valaki.
  • twi452
    #33094
    öhm.. én kaptam kódot valami promó oldalon :)

    de szerintem ő a prém gépekre gondolt, hogy abból "megnyertem" néhányat :)
  • bgabor
    #33093
    És hogyan tudtál többször is CBT hozzáférést nyerni?
  • Her Laca
    #33092
    Puma? És fő?
    Mint a Vukk ban a varjú mikor mondja.Vadász úr! Fő vadász úr!:))))
  • twi452
    #33091
    hé a dorát én is megvettem :P :)
  • bgabor
    #33090
    Aha.
    Azért én közelebb vagyok a harminchoz mint a húszhoz, és a fő PUMA században vagyok, ha ez egyáltalán mond neked valamit, úgyhogy lehetséges hogy nem csak a szám jár, hanem némi eredményt is le tudok tenni az asztalra ha nagyon muszály. Egyébként többnyire igyekszem konstruktívan állni az értelmes emberekhez, és eszembe nem jutna egy értelmes, kultúrált, normális hangnemben író embert támadni. Csak éppen te ezeknek a feltételeknek nem felelsz meg, egyiknek sem.

    A neo-munkásparasztokat viszont rosszul tűröm, ez igaz.