38447
  • Amaymon
    #33169
    Jah annak jobb a fegyverzete, de az alap is üt a germán ellen. SB-n mondjuk nem sokan repülik, mert oldalra húz. Amiatt kicsit kényelmetlen vezetni, pedig nagyon jó kis gép t3-ban. Fürge, fordulékony, jó a kilátás belőle.
  • Eagle16
    #33168
    Ezeket a landolásokat is vicces nézni, elviszi a szarrálőtt gépet a 20km-re lévő bázisra, csak azért hogy leszállásnál földhöz csapja :D
  • a.carkey
    #33167
    ... lemaradt ...



  • a.carkey
    #33166
    Eddigi legjobb Do-217 bomberes repkedésem. 3387 pontot adott két bázisra, plusz a reptér egyedül, meg a reload között 3 gép légiharcban, nem lövésszel. Sajnos ma valamiért csak 2xes a szorzó, de az biztos, hogy brutál lett volna 4xesnek. :) Ki is pipálhattam volna kb. két Me410et a maradék háromból ami a jetekig van ... :)
  • Vaktermesz
    #33165
    Csak az invite része halt be teljesen.
  • Amaymon
    #33164
    Egész jól bírja a szerver a 87k embert.
  • Coral Springs
    #33163
    A Yak-3 szériából egyedül a P a jó, a többi szerintem egy szar. Nem repültem velük de elég durván körbeszoktam őket repülni.
  • a.carkey
    #33162
    Érdekes, hogy szombat van, és 2x az RP. Amióta játszom vele, ilyen még nem volt ...
  • Eagle16
    #33161
    Ez volt a 32. RB csatám, úgyhogy ez a 4 kill jól esett azért, még ha nem is kiemelkedő eredmény. Megint német P-47-esek voltak az áldozatok, rengeteget látok belőlük.
  • Coral Springs
    #33160
    "de mindenkiél magasabban voltam, úgyhogy egyenként leszedtem őket" Ennyi, erre való a P-39.
  • Eagle16
    #33159
    Spoilerben akartam, bocs.
  • Eagle16
    #33158
    P-39-el alkottam. A csapat 10 perc alatt kipusztult, de mindenkiél magasabban voltam, úgyhogy egyenként leszedtem őket. Aztán a végén elfogyott az üzemanyag a bázisra visszafelé menet és beért egy P-47-es, kilőtte a pilótát, de mégis nyertünk valahogy, mert utána 1-2 mp-el kiírta hogy kiszedtük az összes földi célpontot. Csak kár hogy nem nyomtam be a prémiumot...



  • a.carkey
    #33157
    Szerintem baromi egyszerű a szitu.

    A Cobrának van egy marha jó ágyúja, és mivel Coral célozni is tud vele, sikeres. Ezt repüli, mással nem megy, vagy ritkán. Ilyenkor jöhetnek ennél topabb gépek, amelyek jobbak papíron, vagy akár vele egy tierben lévők, nem biztos, hogy ők lövik le Coralt.

    Coralnál ez simán csak egy tipikus emberi vonás, mindenkiben megvan, ami szerintem marhára nem önfényezés, viszont ha valami szép, vagy jó, az akkor is szép vagy jó, ha Adolf Hitler zabigyereke teszi is be a fórumra. Ráadásul mindenből lehet tanulni. Különösen egy ilyen játékban.
  • Coral Springs
    #33156
    Tessék nerfelt Corsair, második csatám vele. Ebből 3 ai. Nagy tudomány amúgy nem kell a 4 x 20mm -hez, úgy ahogy az FW 190 puskájához sem. Minden azon múlik hogy mennyire ismered, hogyan repülöd a géped.

  • gezu1025
    #33155
    A YAK3 és a YAK3p az nagyon rendben van, de az utána jövő YAK-9ek nem tűnnek igazán jónak. Nincs meg egyik se, abból gondolom, hogy milyen ellenük menni.
  • Amaymon
    #33154
    "Yak széria ilyen hihetetlen jó?? Tier3-ba is tele van Yak3-mal"

    A -30% repair miatt látni annyit most.
  • WinstonTheWolf
    #33153
    Nem az eventekre gondoltam hanem erre a victory day-es akcióra
  • Amaymon
    #33152
    Mármint ilyen goldos vagy prém gépes stb. event.
  • Amaymon
    #33151
    Minden nemzetre csináltak már eventet szinte, nem sztárolják magukat.
  • Amaymon
    #33150
    Minden nap más event szokott lenni, de ez a jet-es Berlin beragadt.
  • WinstonTheWolf
    #33149
    A yak 3 (főleg a P) már régen is elég tápos volt, 1.39-óta még nem mentem vele, most a yak 9-es szériával szenvedek már az összes megvan és op-nak finoman szólva egyiket sem lehet nevezni.
  • WinstonTheWolf
    #33148
    Látszik hogy ruszkik készítik a játékot, szárolják is magukat ezzel a victory day-es dologgal, azért egy kicsit lehetnének visszafogotabbak mert európa egy elég komoly részének ez nem volt valami nagy ünnep...
  • JethroHUN
    #33147
    Az Fw190 A-1 ekkora ócska vas, vagy a Yak széria ilyen hihetetlen jó?? Tier3-ba is tele van Yak3-mal. P39Q-val nem tudom lehagyni... 700-zal jön utánam. Ha meg én üldözöm max sebességgel, úgy felhúzza a gépet (10 feletti G-vel), hogy attól az én gépem széttörne. Az A-1-gyel meg most kezdem el játszani, de gond nélkül jön mögöttem a Yak-9, sőt alig lassul hozzám képest. Érdekes. Amúgy RB módban.
  • vajakos21
    #33146
    Ahogy tegnap se. A nagy Szovjetunió egyedúl legyözte a vilàgot..
  • sulouos
    #33145
    Szigorúan orosz-német, mit vártál? :D
  • Amaymon
    #33144
    Ma nincs event váltás?
  • Glo
    #33143
    Menjetek Ti is A10-el, az Usa verziónak a Br-je is alacsonyabb. Akkor lehet vitatkozni ki a nagyobb ászpilóta. Addig csak a körtét hasonlítjátok a banánhoz, pedig annyi a közös bennük h mindkettő gyümölcs.
  • Coral Springs
    #33142
    Ok.
  • sulouos
    #33141
    Akkor mostmár szabadon verheted a melledet, attól még senkit nem fog érdekelni.
  • Coral Springs
    #33140
    Örülök hogy beszélgetünk, időm mint a tenger a hülyeségeidre.

    Ezt az 1.39 -es FM report -ból szedtem ki:

    Flight models settings closely meet the data sheets: P-39N-0 (USSR), P-63A-10 (USSR), P-63A-5 (USSR)

    Tehát nincs teljesen kész, de közel áll a valósághoz.
  • sulouos
    #33139
    Hmm. Összekevertem az A-5-el.

    Az A-10-nek csak FM-je nincs, a Messereknek meg kb. valós (kivéve az újfent elrontott F szériát)
  • Coral Springs
    #33138
    Nocsak. Akkor lehet hogy kimaradt néhány német gép a játékból, amelyekkel nem hozott még össze a sors tier 4 -ben ?
  • sulouos
    #33137
    Pedig szándékosan arról beszélek hogy szerinted a P-63-asod ellen bedobott német gépek nem rosszabbak a tiédnél, és a győzelmeid a mérhetetlen zsenialitásod és ügyességed megkérdőjelezhetetlen bizonyítékai, szerintem meg a P-63 nem a valós ellenfeleivel néz szembe a játékban, hanem az említett, jócskán elavult technikával, ami ellen annyira talán nem nagy teljesítmény eredményeket elérni.
  • Coral Springs
    #33136
    Ehhez pedig az kell hogy ismerd a géped ? Mindennek ez a kulcsa, nem ?
  • Amaymon
    #33135
    109-el lehet fordulózni bizonyos gépek ellen és bizonyos határok közt. Csak azt érezni kell mikor hagyja abba valaki.
  • Coral Springs
    #33134
    Te szándékosan beszélsz teljesen másról mint amivel kapcsolatban én érvelek, vagy az intelligenciád meggátol a szöveg értelmezésében.
    Feleslegesen nem kell beröfögni, max akkor írj ha hozzá tudsz szólni a témához. Ha nem tudsz maradj csendben.
  • sulouos
    #33133
    Az hogy találkoztál pár retardálttal akik éppen német gépekben ültek, nem bizonyítja hogy isten vagy. A kortárs német gépek nem rosszabbak a P-63-nál, csak éppen itt nem a kortárs német gépek ellen repül, hanem 2-3 évvel öregebb technika ellen, ami nagyon nem mindegy.
  • Coral Springs
    #33132
    Vagy akár megemlíthetném újra hogy tegnap 5 vs 2 -ben lehoztam egy sráccal egy csatát, az első hullám az egy 3 vs 2 -es közelharc volt, ebből két német magassági fölényből támadott meg minket. A hülyék leálltak velünk fordulózni, meg is lett a sorsuk. Ezután a társammal megemelkedtünk, felkészültünk a maradék kettőhöz. Sok dolgunk nem akadt, az egyik lőtte az arty -t majd összetörte magát, nem sokkal később a másik hasonlóképp járt. A másik. BnZ támadást úgy kell befejezni hogy összetörjük a gépet ? Biztos hogy a német gépek a szarok ?
  • Coral Springs
    #33131
    Tegnap volt egy csata, ahol talán ketten emelkedtünk az orosz team -ből. Az összes többi gép, főként Yak-9T lent kóválygott. Időközben előkerült
    egy-egy szintén kóválygó német de a nagyjáról semmit sem tudtunk sokáig, én fedeztem fel őket kb 6km magasan, sűrű felhőként tartottak felém. Toltam is egy hátraarcot. A papírforma szerint innen a németeknek nyerniük kellett volna, mégis elvesztették a csatát. Ezt akárhogy is nézem, nem lehet arra fogni hogy a német gépek szarok.
  • gezu1025
    #33130
    Nem az irigykedésről van szó, hanem arról, hogy nemes egyszerűséggel írritál az ön fényezés, a legtöbb esetben semmi érdemre történő menőzés amit napi rendszereséggel be mutatsz. Általában leszarom, de tegnap olyan kedvem volt, így hát megszóltam.^^ Ennyi.