38447
  • Volfram42
    #33249
    A német P-47 sok pályán a levegőben kezd a bombázók között. Nem tudom miért, de így van.
  • a.carkey
    #33248
    Ebbe sajna nincs benne mindegyik. :(
  • sulouos
    #33247
    Itt nézz körül, első blikkre nem találtam ilyen gépet a listában, de hátha eszedbe jut:

    Release tree
  • Coral Springs
    #33246
    Ez elég gyenge érv volt, remélem tudod.
  • a.carkey
    #33245
    Tegnap láttam egy gépet, életemben nem láttam még. Cos2, COC2, SOS2, SOC2 valami ilyesmi lehetett, de nem az OS2 volt, mert három betű egy szám volt kiírva mögötte. Éppen T4ben voltam a britekkel, ha ez segít. Szerintem valami eventtel megszerezhető, de nem megvehető prém lehetett, de nem találom a listát ahol minden játékban lévő gép (megszerezhető és megvehető) benne foglaltatik. Talán japó volt, de nem merek rá megesküdni.

    Másik kérdésem, hogy a Do-217 verziók közül miért az E2-E3 a T3, és a K1-M1 a T4? Csak mert az E variánsokon elől jobb a fegyverzet és mindegyik variáns ugyanazt tudja minden paraméterben. Nem értem a logikát, hogy egy sokkal jobb német T3as bombázót egy sokkal szarabb T4es vált, még ha típus alapján a T4es K1-M1 is volt később. A fegyverzet nélküli Aradoról már ne is beszéljünk, különösen mivel annak volt védőfegyverzetes verziója is ...
  • gezu1025
    #33244
    Ezt erőssen kétlem. Szerintem szimplán csak maxos, ellentétben az átlag p47 játékos gépével.
  • Coral Springs
    #33243
    Amúgy rájöttem miért repked sok német P-47 -es mostanában, a Cobra -ban nem volt még annyira feltűnő, repülnöm kellett egy kicsit a Corsair -el. Miközben én még 3 ezren erőlködtem felfele magam, addig négy német P-47 jelent meg az egész team felett úgy két, két és fél km -el magasabban. Holott az amerikai társaik nálamnál nem sokkal jutottak magasabbra. A német verzió buffolva van.
  • Coral Springs
    #33242
    Közbe megmentettem Grozniy -t is a pusztulástól.

  • Coral Springs
    #33241
    Még mindig jó az A-20G. De nem azt kell használni ami hátul van, hanem ami ott van elől.

  • twi452
    #33240
    túl jó vagy :P :D
  • sulouos
    #33239
    Gondoltam megpróbálkozok a sim móddal ma is. Vártam 7 percet a Hellcatben az eventre, nem tett be. Utána vártam 10 percet a MiG-3-al, nem tett be. Utána vártam még 5 percet a 109 E-3-al, azzal se tett be. Nézegettem a számokat, kb. percenként összerakott egy csatát, de engem mindből kihagyott. Diszkrimináció! :D
  • gstup
    #33238


  • RAZOR27
    #33237
    na így már értem ^^ Köszi srácok. Kicsit még elvagyok veszve, de alakul a dolog. A történelmi módot még nem mertem kipróbálni, csak tutorialok alatt. Gondolom ott összegyűrnék az arcom egyből :D
  • Amaymon
    #33236
    Ha tier határon van a gép BR-je és nincs fejlesztve lentebb rakja az MM.
  • sulouos
    #33235
    A gépek battle ratingje (ez a gép adatlapján levő számozás) alapján sorolja be a gépeket a csatákba, a tiereknek csak a fejlesztésben van szerepük.

    Pl. a tier 1-es He-112 B-1 BR-je 2.7, míg a tier 2-es Bf 109 E-3 BR-je szintén 2.7.
  • Amaymon
    #33234
    battle rating, gép fejlesztett állapota, utolsó játékbeli eredmények vannak súlyozva, az alapján sorsol az MM.
  • RAZOR27
    #33233
    sziasztok! a matchmaking mi alapján válogatja össze a játékosokat? rank 1-es repcsikkel is szoktam olyanokat látni amik kettesnek vannak megjelölve. Szóval akkor az számít hogy a research ablakban bal oldalt milyen rank-ba esik, vagy maga a gépen lévő számozás? Mert látok itt az első rank soraiban kettes gépeket is. Tudom noob kérdés, de most kezdtem nemrég aztán kíváncsi vagyok.
  • Amaymon
    #33232
    *dolgot
  • Amaymon
    #33231
    Ezt a me 410A-s dolgot nem olyan nehéz kivitelezni, mint amilyen látványos. Nagyon kezes a gép. Ugyanezzel a módszerrel voltam ladder 8. Az a baj ezen az eventen az idő szorít, nagyjából két bomberre van időd, mert vissza kell másznod magasra, hogy újra rájuk ess, de közben az US vadászok bármikor kilőhetnek. Szinte mindig az US oldal nyer hiába veszik oda 1-2 halálcsillag.
  • Caterpillar
    #33230
    Nah jó, ez zseniális!
  • bgabor
    #33229
    Ezt a németül éneklést hívják fából vaskarikának, úgy hiszem.
  • sulouos
    #33228
    Azt nem is hallottam, le volt halkítva
  • Glo
    #33227
    Ez a zene :D Mintha csak a vasárnapi ebéd után sziesztáznának :))
  • Coral Springs
    #33226
  • Torzonborz
    #33225
    Ja , rajta kívül még 2en voltak a seggemben. :D
    Nagy élmény volt.
    De jól nyomja a gyerek.
  • twi452
    #33224
    szép :D
  • sulouos
    #33223
    Innen a második áldozat ismerős lehet Torzonborz kollégának:

  • sulouos
    #33222
  • Coral Springs
    #33221
    Kivéve ha egérrel nyomták volna ők is, sokat javult volna a célzóképességük. Szórása a 37 -esnek pedig itt is van. Továbbá itt a játékban sem sokan szeretik, rajtam és még néhány elvetemültön kívül.
  • Coral Springs
    #33220
    Kell 180 ezer RP az utolsó orosz jet -be, és megvan majdnem az összes orosz gép, én már nem a gépfejlesztésért játszok. A társam Yak-9T / K -val ment. A legnagyobbat pukkanó puskákra elég jól ráérzett ő is.
  • vajakos21
    #33219
    Köszi!
  • gezu1025
    #33218
    :)

    Akkor a mai nap 2-0 nekem. Bár AB volt, farmolni az jobb. Prem spittel, premmel együtt, stabilan lehet 35-40k rp-t hozni óránként.
  • Amaymon
    #33217
    Az ügyesebb :)
  • Amaymon
    #33216
    Szicília. Ma bejött egy klán 4 b-24-el. Én védtem az utolsót, aki lemaradt. 10 perc alatt kidobták az airbaset nekem csak egy assist jutott, a B-24 maradéka, amit oda vetett :))
  • Rue East
    #33215
    Ezt honnan veszed?
    Pokriskin biztos, hogy használta. Elég volt egyszer eltalálni valamit és ezt a tulajdonságát értékelték is.
  • Amaymon
    #33214
    B-X .... nem csodálkozom 1-2 hittel beviszi egy critet.

    Rühellem őket, irányított rakétákkal szedném őket lefele. :)
  • sulouos
    #33213
    Link
  • vajakos21
    #33212
    Lehet már kifárasztották :)(vagy ésszel támadott,meg szerencsével)
    Hol nézed,hátha benne leszek a tévében :)
  • gezu1025
    #33211
    Csupán kíváncsiságból egy egy amcsi prem spit mk9 vs. spit mk22/24. Ki nyeri a dogfightot?
  • sulouos
    #33210
    Az előbb egy live streamen egy B-24 lelőtt egy Do-217-est meg egy Bf 109 G-t, aztán egy Ju-87D lőtte le. Pont az?