38447
  • a.carkey
    #33289
    Nem tudom megnézni ... :(
  • Caterpillar
    #33288
    Dev Server

    Új repülők, új map, sokat módosítottak a tech treen, stb... :)
  • Fura Alak
    #33287
    Nem néztem, de:
  • a.carkey
    #33286
    Azt nem tudom, hogy megfigyeltétek-e, hogy a legutóbbi patch óta ha bombázón átváltotok lövészre, és nem tüzeltek, akkor a többi lövész sokkal pontosabban lő? :)
  • a.carkey
    #33285
    Na ezért nem fair, hogy a brit 2x4k fontos bombák nem= US 8x1k fontos bombákkal! Lequrod a bázisra, és marad 1%! amit nem pusztít el. Hogy ez bug vagy más, nem tudom, de pl. bombázod a repteret, ledobsz 2x4k lbs-t és levesz 5%ot! Ugyanez 8x1k lbs-el, és levesz majdnem 35%ot. Vizuálisan a 2x4k lbs-es hagy két qurva nagy krátert a kifutón amibe beleférNE két tank és beleeshetNE egy leszálló gép, míg a 8x1k lbs-es hagy némi bombatölcsért amiben max. egy gyalogos férne el tölcsérenként. Ráadásul még vesztettünk is, pedig a vámpír ma olcsóbb ...



  • sulouos
    #33284
    Akkor a B-1 tényleg erősebb 30 lóval.
  • Fura Alak
    #33283
    He 112 B-0: Jumo 210C
    He 112 B-1: Jumo 210Ea
    He 112 B-2: Jumo 210Ga
  • sulyid
    #33282
    A prém német p-47-eseket sorra szedem le a jenki kollégájával és még nem kaptak el a német mennydörgések szinte soha (1 kivétel, szembe támadott és mind a ketten lezúgtunk).

    OFF
    A minapi ki-a-jó-pilóta-féle-faszméregetéshez hozzászólván: nem az a jó pilóta aki egy típust v. típuscsaládot repült hanem aki bármely típust képes kitanulni és eredményesen repülni vele - ezek Édesapám szavai mikor felhoztam hogy éppen erről megy a vita a fórumon.
    "Prémium géphez nem jár ész is" - az mi kis géppárunk egyik mondása.
    Egyébként nekünk van egy szokásunk, a prémium géppel elért eredményeket nem vesszük tényleges eredménynek, mindegy hogy melyik típus és hogy mennyi killt ért el vele, ha megakarjuk ítélni úgyis a legjobb nem prém-gépes statját nézzük...
  • sulouos
    #33281
    De a prém Typhoonnak régi féle kabinja van, a nem prém Typhoon pedig az Ib /late verzió, lehetnek más különbségek is.

    A He-112 B-nek is van 0 és 1-es változata, a B-1 a prémium, 2.7 battle ratinggel, a B-0 a sima változat, 2.3 battle ratinggel. A két gép között elvileg csak a jutalmazásuk a különbség, bár hallottam már olyat hogy a B-1-nek erősebb a motorja, de ezt nehéz elhinni. Tehát van ellenpélda is.
  • a.carkey
    #33280
    Kivétel a brit Typhoon, Hellcat, japó Bf109E3, Corsair, amcsi Bf109F4 ...
  • gezu1025
    #33279
    Egyetértek, igazad van. Azért pár dolgba bele "javítok"

    A prém typhoonnak 3.7 a BR-je, a nem prémnek 4.7 pedig ~ugyanaz a 2 vas. Hozzáteszem szerintem a 3.7 a reálisabb BR.

    Viszont a prém p51-nek 5.0 a BR-je míg a nem prémeknek 4.7. Szerintem itt a reális BR az 5.3 lenne mindegyik p51-nek. :P



    De ha már ennyire belelendültem a BR-be és éppen szó is van a spitekről, én simán 5.7-6.3 közé tenném a 2 griffon spitet.
  • gstup
    #33278
    Uhh..igazad lehet.Tényleg.Sorry.
  • sulouos
    #33277
    Szerintem a Spitek "emelkedésmérője" nem m/s-t mutat, esetleg láb/s, vagy valami olyasmi.
  • gstup
    #33276
    FW d13 semmivel nem jobb mint egy d12 vagy d9.Zero prém semmivel nem jobb mint a nem prém zérók.A typhoon prém semmivel nem jobb mint a sima.A p51 szintén.Ezeket megvettem.A többiről nem tudok "nyilatkozni".
  • gstup
    #33275
    Most voltam rb-ben dover mapon.1-2 száraz adat.Kép nincs sajnos,nem csináltam.+ mk22-vel mentem.Folyamatos weppel 6 perc után értem el a narancs 130 fokot(hűtővíz)4400-4500 méter között voltam.A gép műszerfalán a visszajelző 35m/s feletti értéket mutatott emelkedésnek(?).Folytattam a wepet 135 fokig(itt már piros lett).Ekkor 5150 méteren voltam.Majd visszavettem 10 fokra az emelkedést és 1:10-20 perc alatt 78%-on visszahűlt 128 fokra.Ekkor már kb olyan 5500-5900 méter között voltam.És kb az indulástól eltelt 7 perc.Majd az első rázuhanás alkalmával le is hűtöttem 110 fok alá.Az olajjal egész végig narancs határ alatt voltam.A véleményem hogy mocskosul jól emelkedik,nincs evvel baj.
  • Susarc
    #33274
    level 77 400+ óra game :) tapasztalatom :P
  • gezu1025
    #33273
    Bizonyítékot. Nem tudom, én valahogy ennél többre tartom Gajinékat. Ettől még lehet igazad, de mondom: bizonyísd, érdekel, kíváncsi vagyok.
  • Susarc
    #33272
    ---> én pl

    raktam is be SS-ot
  • Susarc
    #33271
    minden PRÉM gép buffolva van a sima verzióhoz képest! mind kakaterisztikában ,teljesjtményben és szerkezeti erősségben! aki más mond az ma kezdte
  • gstup
    #33270
    Ki volt aki megemlítette a spit mk 24 melegedés és hűtés problémát?
  • sulouos
    #33269
    Ja persze, rizspapír power :D
  • Glo
    #33268
    Égni is jobban tudnak :))
  • gseldon
    #33267
    Én a Ki-84-esek 20 millisével nem tudok célozni. Egyszerűen nem érzem, soha nem oda megy, ahova akarom.
    Zérokkal megy minden, azon nem ho-5 ágyú van, hanem type99. Ez valami bug? Kilövök rá 200+ lőszert és egyetlen egyszer nincs találat, csak ha 100 méteren belül vagyok, vagy tökegyenesen repül előttem. A deflection shooting teljesen felejtős, akárhova is próbálom belőni.
    Tapasztalat valakinek?
  • gstup
    #33266
    Biztos nem ment még zéróval.Sok a hülye aki leáll velük fordulózni.Főleg a spitfire userek a prém spiteikkel azt hiszik ők az istenek.Ezért lehet sok killt elérni velük.
  • sulouos
    #33265
    Hát hallod, pedig a Zérókon rendesen befog minden kormányfelület 550 körül, utána alig bír fordulni. A Ki-84-et meg kifejezetten arra csinálták, hogy az amerikás gépeknél mindent egy kicsit jobban tudjon (a zuhanást nem tudom, de emelkedni meg fordulni biztos hogy jobban tud, és a fegyverzete se kíván 2 rácsapást).
  • JethroHUN
    #33264
    Ezt a kurva japánt kijavíthatnék mert röhej mennyire "broken" Lerázhatatlan ill. utolérhetetlen 600 felett repülő közbe tökéletesen manőverezhető Reisen kibaszott vicc. 20G-s kanyarokat minden gond nélkül lehet vele csinálni... K-84 meg mi akarna lenni? Valami ultimate szuper repülő noobknak? Mindent legyorsul, túl emelkedik, lefordul. Bárkinek megnézem a profilját aki japánnal nyomul, 10-50x KDR-el játszik...
  • Coral Springs
    #33263
    Ha top jet -et szeretnél elég ha az F9F-2 alkatrészeibe beletolsz egy kis aranyat, bőven jó az is. Fejlesztések nélkül még a MiG-15 is egy szar.
  • gezu1025
    #33262
    Lenne egy kérdésem. Kiszedtem az első jetemet ami az f9f2 lett. Nincs is vele semmi gondom hozza amit elvárok, de a következő lépésben szeretnék egy top jetet amivel igazán bele lehet merülni a jet harcba. A problémám az, hogy nem tudom, hogy ezt az f9f5 megadja-e.
    Ami elérhető közelségbe van a maradék 2 nap prememmel az a német mig15, a komet, talán a shooting star és a már említett f9f5.
  • sulouos
    #33261
    Milyen hangja van már :D
  • gezu1025
    #33260
    Hát nem tudom, én a p47-et ízig vérig vadásznak használtam. :P Kellett tenni egy "finom kis" kitérőt a map széle felé 5k magasságig, de onnantól dara.
  • jocking
    #33259
    Ha szerencséd van, akkor egy head on közben átrepülsz rajta és nem ütköztök össze. :D
  • bgabor
    #33258
    Tekintve hogy a prém verzióhoz nincsenek bombák és rakéták, tehát csak vadászként tud vitézkedni, amiben nem túl jó, szerintem szándékos ez, nem bug. Valamivel használhatóvá kellett tenni azt a gépet.
  • Cobra.
    #33257
    Jó lenne head on attackra, meg hátulról is nehezen lőnék ki
  • Coral Springs
    #33256
    Ez kell nekem !

    Videó 1932-ből: hihetetlen, de ez a gép repült.
  • gezu1025
    #33255
    Igen, igazad van. Szerintem (és remélem), hogy figyelmetlenség/balfaszság az oka, és nem szándékos előny juttatása egy prém gépnek, mert az pofátlanság.

    ÉS igen, inkább csináltam, én is kíváncsi voltam rá, és szeretem ha igazam van, és bizonyítani is tudom. :D De végülis nézőpont kérdése, mindkettőnknek igaza volt.
  • Coral Springs
    #33254
    Inkább csináltál egy full tesztet, mint hogy egy mondatban leírtad volna mi lehet az észrevételem oka.
  • Coral Springs
    #33253
    Lényegében nem volt alaptalan a feltételezésem, #33249 -ben ott a válasz.
  • bgabor
    #33252
    Nincs buffolva, ámde szinte minden pályán a levegőben kezd. Ettől eltekintve azonos az amcsi verzióval.

    A prém verziójú gépek technikailag teljesen azonosak a nem prémekkel a játékban.
  • gezu1025
    #33251
    Külömbségek:

    Lényegében csak a hőmérséklet. De az meg a teszt mapok külömbsége.

    Viszont az, hogy bármilyen vadász a levegőben kezdjen magasan és így szerezzen előnyt, eléggé komoly faszság a gajintól.
  • gezu1025
    #33250
    Szerintem szimplán baromság azt feltételezni, hogy a NÉMET P47 buffolva van, mert csak és pont. Én ezt abszurdnak gondolom. Mentem is 2 test flightot.

    RB
    45 min fuel ( ez a németbe ~42. perc, amcsiba ~46. perc)
    reference models (azaz elvileg maxos gépek)
    flaps off
    max gáz, stopper indít
    200-nál 15 fokos emelkedés
    250-nél kerék be
    275-nél 20 fokos emelkedés

    3 percnél print screen