38447
  • vajakos21
    #33329
    mindenhol van hatàsa reptéren ha leszállsz.arcadban is javít,csak ott nem biztos hogy megéred a javitás végét..
  • sulouos
    #33328
    Párszor megmentette már a gépemet arcade-ban is, plusz RB-ben és SB-ben általában sokkal messzebb kell repülnöd az amúgy is sokkal nehezebben kezelhető géppel a javításhoz.
  • vajakos21
    #33327
    Nekem amit kigyujtanak,le is ég,;-)
    Tankos pályából kursk és jungle ami repülhetö( bár fásitás utàn nem tudom milyen kursk)Ott látni a tankokat és nem olyan sürü az aa.Illetve érdemes tankkal menni pár kört hogy megismerje az ember merre szoktak föleg bóklászni.
  • balagebalage1
    #33326
    Ha jól gondolom akkor, hogy ennek a skill-nek csak RB-ben és SB-ben van értelme?
  • sulouos
    #33325
    A reptéren javításra és a hangárban javításra van hatása a repair skillnek.
  • balagebalage1
    #33324
    Arcade-ban se látom a földi személyzetet kisétálni és újratárazni valahogy mégis újratölt :D... szal akkor mire jó a repair skill? :)
  • balagebalage1
    #33323
    Akkor csak simán a leállítás segít? Mostanában azért megyek zeroval rendesen és nem mindig esik le ha meggyulladt.
  • Glo
    #33322
    Viccesen nézne ki egy Zéró szárnyára poroltóval kisétáló pilóta. Tiszta Nagy Durranás feeling lenne :))
  • balagebalage1
    #33321
    Akkor nem :)
  • Glo
    #33320
    Ezt ugye nem gondolod komolyan, hogy a repair skill a repülős részben a levegőben akármit is befolyásol..

    A tűz kialvásának sok mindenhez van köze, de ehhez pont nincs.
  • balagebalage1
    #33319
    Ha a repair skill fejlesztve van a legénységnél és a lángralobbanás után egyből leállítod a motort és van annyi időd és helyed hogy kivitorlázz, akkor azért 3ból 1-szer el lehet oltani. (ugyan ez él az üzemanyag szivárgással ha az nem túl súlyos) Ha ezt túl is éli utána már nem igen harcképes, max reptérig jó :)
  • 77PXDrebil
    #33318
    Hali

    Repültem egyet a panzeros pályán. ott kezdődött, hogy a térkép köszönő viszonyban sem volt a pályával. A tankok méretarányát még mindig nem sikerült rendbe rakni.(IL2 ben sem) Csak légvédelmet tudtam irtani mert csak azt lehetett felderíteni az erdőben(mert az lőtt rám). Túléltem de vesztettünk, KB ennyi.

    Viszont a csendes óceáni pályán olyat láttam, hogy csak káprázott a szemem.
    Most kezdtem gyűrni a P400 as csodát. Rálőttem egy zéróra egy 5-6 gépes csoportban jött a hit felirat a Mitsubishi meg égett mint a fáklya, mondom ennek sanyi mentem a kövire az egy Ki61 es volt sikeresen bedaráltam és megcsókolta a domboldalt. Nézem hol az égő zéró meg is láttam simán repked és ekkor a szemem láttára kialszik a 6m lángcsóva és a krapek repked tovább mintha mi sem történt volna.
    Gaazsiék beszerelték a poroltót? Az köztudott, ha egy zéró lángra kapott annak reszeltek akár game akár valóság! Nem volt elég csíter az a masina?

    Üdv:Drebil
  • a.carkey
    #33317
    A játék legjobb pályája, csak nem szabad elqurni az elején. :)
  • Susarc
    #33316
    1 perc 43 másodperces MOZDOK!

    aki azt a pályát kitalálta egy seggfej volt!
  • Susarc
    #33315
    akkor úgy mondom,hogy a 2.3-as T2-t a 3.8-as T 3al rakja :D ergó low end vs high end :D
  • gezu1025
    #33314
    Éppen ezért a BR a lényeg és nem a tier...
  • Susarc
    #33313
    annyira rohadtul mindegy a BR,mert engem 90% ban +1 tieres gépekkel rak össze....rohadtul mindegy mivel megyek.....
  • benioh
    #33312
    Ez most komoly? Komolyan lecsekkoltam a naptárat nincs-e április 1-je.
  • Susarc
    #33311
    P47 most Istencsászár! egyetlen dolgot sajnálok,hogy kurvaszar vele a jeteket kiütni :)
  • Susarc
    #33310
    kurvanagy! :)
  • a.carkey
    #33309
    Már csak az kellene, hogy betegyék az Avro Vulcant.
  • Coral Springs
    #33308
    Vadállat az A-20G, ebből csak 2 kill a turret, a többi front géppuska. Mellesleg ez az első olyan gép amivel a rakétákat hatékonyan tudom használni, remekül lehet a Bazooka -val kompenzálni a gép nehézkes mozgását, elég ha valaki egy pillanatra elém kerül annak reszeltek.

  • vajakos21
    #33307
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/136995-my-concerns-about-141/
    Ezért "jó" az autómata br-számítás...
    Ide akartam..
    IL10 tier4...az új troll











  • Amaymon
    #33306
    Itt szerintem nem SB alapján nerfelnek/buffolnak. Magasról tojnak a pár ezer SB-t játszóra az 50k++ ellenében. Ha a tankosok közt népszerű lesz az SB event akkor talán több figyelmet kap. De addig ilyen hogy irányíthatóság stb. másodlagos szempont. Pl. hogy irreális sebességnél is spin-be megy néhány gép, csak azért hozom példának, mert olyan RB-n nincs.

    "az amik annyit pocsékolják az idejüket a P-47-re meg a P-51-re."

    Más feladata volt a p51-nek az nagy hatótávolságú vadász. Annak a levegőben kellene indulni a kis mapok miatt.
  • sulouos
    #33305
    Mindjárt elmorzsolok érte egy könnycseppet. Tegnap próbálgattuk custom battle-n, SB módban, függőlegesbe állítottam és megy és megy és megy és megy és...
    Olyan simán lehet kezelni joystickkal, hogy az hihetetlen, minden más gép billeg, alacsony sebességen nem pont azt csinálja amire kérem, stb... Ez olyan szögben és annyira viszi odébb az orrát, ahogy én azt kérem. Rendesen szégyelltem magam :D

    Ha ez ilyen über gép lett volna, nem hiszem hogy az amik annyit pocsékolják az idejüket a P-47-re meg a P-51-re.
  • Volfram42
    #33304
    Az az új IL-10 nagyon tetszetős. 4 23mm-s és egy 20mm ágyú a toronyba.

    Mentem egy tesztet az új B-25-el is és nagyon állat hangja van a 75mm-nek.

    A Ki-45 fülkéje csodálatos. Kipróbáltam a Tei-t annak van a hátán a két húszas. Ha átváltok arra akkor bekapcsol az üveg tetején egy másik holo célzó és az lesz aktív, de közben simán lehet egyenesen tovább nézni és vezetni a gépet. Ha kijön biztos fogok vele csapatni bombázók ellen. Persze ha lesz ismét japán SB.
  • a.carkey
    #33303
    Csak meg lett ez a vámpír még ma ócsítva! :)
  • gezu1025
    #33302
    Várjunk csak.
    Ha jól értem akkor ez D13 nerf, brutális bearcat, és yak15 buff?

    Mi az a F86F-2 8.3? Ne szopassatok.
  • gstup
    #33301
    Szánalom.
  • Coral Springs
    #33300
    Na még egyszer: Bár korábban sem volt rossz gép, de a régi FM -el nem lenne ehhez érett, viszont az új, véglegeshez közel álló FM -el még jobb lett mint volt, ráadásul ez nem is akkora szint emelés mint aminek látszik.
  • Coral Springs
    #33299
    Szerintem bőven jó lesz a Yak-9T -vel egy szinten, az orosz Airacobra már most 3.7 -es, de nem csak a K-1 hanem az is amit én használok. Még a régi FM -el nem lenne érett előtte se volt szar.
  • JethroHUN
    #33298
    Akkor ennyit az Airacobra-ról... R.I.P.
  • vajakos21
    #33297
    Nem felhőtlen az öröm..
    More ninja nerfs:

    Mustang Mk IA is now 5.7 (as mentioned before and still incredibly xxxx)

    P-38s are now 3.7

    P-39s are now 3.7 (this includes the premium soviet P-39K-1)

    B-17Es are now 5.0

    Bf 110C-4 is now 2.3

    FW 190D-13 is now 6.0

    Several SB2s are now 2.3 and 2.7

    Tempest V is now 6.0



    And on the subject of ninja changes, here are some HIGH-larious buffs:

    P-63A-10 is now 4.0 (this includes the soviet Premium version)

    F8F-1 is now 5.3!!!!!!!

    F86F-2 is now 8.3!!!!!

    Yak-9U is now 4.3 (HAHAHAHAHAHAHA!!!)

    Tu-2S is now 5.7

    Yak-15s are now 5.7

    Tempest V Vickers P is now 4.3

    Ki-102 is now 3.7



    Some deserved changes:

    A6M2s are now 3.3

    A6M5 is now 4.7

    A6M5 Otsu is now 4.7

    N1Ks are now 5.7

    Me 163 is now 8.0 (this was kinda deserved)
  • Coral Springs
    #33296
    Nagyon rákaptam az A-20G -re, a bombákat lecseréltem rakétákra, azt olyanokat dartsozok vele hogy el se hiszem.

  • sulouos
    #33295
    A bomba maga lehet hogy 4 tonna, de az is számít, hogy mennyi és milyen robbanószerrel van töltve.

    Pl. egy Tallboy bomba teljes súlya 5400 kiló, de a robbanóanyag benne csak 2000 kiló körül van (nem tudom pontosan).
  • twi452
    #33294
    attól hogy nehéz még lehet h szar mint bomba :D
  • a.carkey
    #33293
    Nem tudom, de ha átszámolom, 1800 kiló körül van egy 4k fontos bomba. Na már most, a japó 800 kilósból 3 kell egy bázis lerombolásához. Nem fair, hogy marad 1% nem lerombolt bázisrész 2db 4k fontos ledobása után. :)
  • gezu1025
    #33292
    Azt nem tudom, hogy észrevetted-e de a 4k fontos bomba inkább hasonlít egy baszott nagy hordóra, mint bombára. Biztos semmi köze nincsen ennek semmihez...
  • a.carkey
    #33291
    Na már igen.

    Ki-45 széria kap pilótafülkét. :)

    F4U-1a-re lehet majd bombákat aggatni. :)
  • twi452
    #33290
    jelentkezz be a főoldalon aztán újra katt a linkre és menni fog