38447
  • kissssss
    #37966
    kőnyűnek néz ki, majd RB modban nekiesek.
  • Brenor
    #37965
    [Különleges] Angliai Csata 75. Évforduló - Szeptember 15.
  • BaleniX
    #37964
    Ahha, értem. Köszi!
  • steweee
    #37963
    ja, csak mert ragaszkodott hogy jelentkezzek be, ezért gondoltam hogy fizetős. rendicsek, kipróbálom akkor !
    :)
  • kissssss
    #37962
    gajjob megint nagyon bőkezű volt, régebben kaptam talizmánt a he51b-re jajj de jó volt nekem..... na most kaptam a c1-re is.
  • RAZOR27
    #37961
    vannak benne küldetések amiket egyedül is játszhatsz. Net és fiók viszont mindenképp kell hozzá.
  • Torzonborz
    #37960
    Mindenképpen. Mondjuk nem értem, hogy ebből miért van "virágbolti" amikor teljesen ingyenes.
  • steweee
    #37959
    mindenképp online kapcsolat és regisztrált account szükséges a játékhoz ?

    szivesen kipróbálnám offline, nem vagyok egy nagy repülős. a virágboltit telepítettem pöccsöltem vagy 5 gigányit, de accountot kér így is
  • Brenor
    #37958
    Én úgy tudom, hogy minden gép csak azt dobja le egyesével, ami a bombaszekrényben van. A külső bombák a szárnyak alatt mindíg párosával esnek le, egyszerre egy a jobb és egy a bal szárnyról, különben a gép kibillenne az egyensúlyából. RB és SB módban nincs lehetőség egyesével dobni őket emiatt, csak árkádban, ahol nincs lemodellezve az egyensúlyvesztés ilyenkor
  • BaleniX
    #37957
    Repülőknél (Tank RB csata) be lehet állítani, hogy egyszerre csak egy bombát dobjon? Pl. a Ju-88-as egyszerre dobja le az 500+1000kg-os bombákat. Nem lehetne külön külön?
  • Brenor
    #37956
    [Jármű Profil] Firefly F Mk.I
  • Szpecnyaz
    #37955
    Csak RB-ben játszok.
  • Cobra.
    #37954
    Marha nehéz ám fentről szedegetni a propelleres gépeket vele... (árkádban)
  • Szpecnyaz
    #37953
    Még talán júliusban kihúztam magamnak a Hortent, de akkor nem igazán jött be. Most pár napja megint elkezdtem játszani vele. és hát mit mondjak, így hogy sokkal több tapasztalatom lett azóta a jetekkel, ez a gép nagyon lenyűgöző. A kezdeti k/b arányom ami a béka segge alatt volt, most rakétaként szökik fel vele. Persze nem árt ha mennél több upgrade megvan rá, főleg a gépágyú upgradek. Szóval aki teheti az húzza ki és menjen vele sealclubbolni amíg nem csapja pofán a nerfhammer :P.
  • AIexx
    #37952
    én ugy head on- ozok hogy 1km -ig lövök egy rövid sorozatot és kifordulok.. ha betalál betalál, ha nem nem.. a másik 3? 1x sabre, asszem a5 vagy f25, f2 a végére lett volna de lement a pont, 1x mig 15 (le akart fordulni, de ugye a mig nemtud gyorsan iránytváltani, ezért sima ügy volt.. a sabre nemvett észre, vagy nem velem volt elfoglalva, ezért sima ügy volt. meg volt egy f9f-5 az is fordulózott egyet.. kárára.. ennyi.. én mindennel head on ozok 1km -ig.. és eddig egyszer nem lőttek ki.. szóval..
  • bgabor911
    #37951
    Head on-ba mész a Meteor négy 20mm-ese ellen a 12.7-es meggymagvetőkkel? Realisticban?
    Ugye tudod hogy ez nettó ostobaság, és csak szerencséd volt ezzel a killel? Inkább a másik három killről mesélhettél volna.
  • AIexx
    #37950
    egy jó kör sabre -val.. (meteort szemből 1 km-ről.. egyből destroyed, mekkorát robbant.. :) még én is meglepődtem.. )
  • kissssss
    #37949
    rossz internet kapcsolat? nálam ez akkor szokott előfordulni ha túl nagy a "packet loss"
  • StrikeFor
    #37948
    egy fél éve nem játszottam ma beléptem árkád: kitargetelem a célt az meg elkezdi rángatni a gépet ami úgy pattog előttem amint kijelölöm mint egy szál gyufa a dobozában ha rázod?!?!?! ez mi a fene ez???? de az összes ellenfél ezt csinálja...........érdekes módon az én gépem úszik a levegőben és nem ide-da dobódik............mi ez?
  • Brenor
    #37947
    Hangfelvétel 3. rész: A Griffon Spitfire
  • Brenor
    #37946
    [Fejlesztői Napló] Yakból sose elég, de ami fontosabb Hawker Hunter F.1! :)
  • Brenor
    #37945
    A nagy Q&A Anton Yudintsevvel
  • vajakos21
    #37944
    WT magyar fórumon is próbálkozhatsz vele
  • gstup
    #37943
    Rendben.Köszi.
  • bgabor911
    #37942
    Hát, amekkora követelményei vannak mostanában a skineknek, jóval előbb fullozod ki maxra a gépeket mint hogy megszerezd a skint.
  • Torzonborz
    #37941
    PH!-n dobd be SC/ED topikba sztem ott is érdekelhet pár embert.
  • gstup
    #37940
    Sziasztok,

    Ha valakit érdekel,van eladó saitek x52 joy-om.Priviben keressen meg.
  • Brenor
    #37939
    Én folyamatosan átlinkelem a híreket úgyhogy remélem szabad

    #kissssss: Ez csak egy lehetőség, az event érdekesebb része majd pénteken indul az arany díjazásos Air Race versennyel :)
  • Ludowik
    #37938
    Okés de csak a lényeget akartam bocs a nyúlásért de a kolléga el volt tévedve picit. És nem tudtam hogy szabad ide a másik fórumról linkelni na.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2015.08.25. 21:52:16
  • kissssss
    #37937
    nem én tehetek róla hogy gajjob még a saját eventjéről se tud rendesen megfogalmazott infót adni, az meg már hab a tortán hogy nem mindenki tud részt venni rajta... brit repülőkel játszottam a legtöbbet de még közelében se vagyok tier5-nek.

    grindeljünk olyan skinért amit amúgy képen is megszerzünk idővel aha oké....
  • Brenor
    #37936
    Ludowik egyszerűbb lett volna belinkelni a magyar hírt róla :D

    A lényeg Kiss.....sss, hogy nagyon tévúton jársz :D
  • Ludowik
    #37935
    War Thunder Airshow

    Augusztus 25. és 30. között - Véletlenszerű csatákban adunk jutalmakat! Teljesítsétek a feladatokat, és nyerjetek jutalmakat minden második teljesített feladat után. A legszerencsésebbek megszerezhetnek két álcafestés csomagot is, V. Rangban lévő repülőgépekre!


    "Airshow Prize" Hadizsákmány

    Tartalmazza az alábbiak egyikét:​
    Ezüst Oroszlán: 10.000 - 150.000
    +10% Fejlesztési Pont fokozó a csapat minden tagjának, egy csatára
    +10% Ezüst Oroszlán fokozó a csapat minden tagjának, egy csatára
    +10-75% Fejlesztési Pont fokozó, 10 csatára
    +10-75% Ezüst Oroszlán fokozó, 10 csatára
    Az első álcafestés csomag:
    USA: P-40E, “White 106” álcafestés
    Németország: Bf.109E3, II/JG 53 álcafestés
    Szovjetunió: Yak-1B, “Eastern Front” álcafestés
    Nagy-Britannia: Hurricane Mk.IIB, “1st Squadron RAF” álcafestés
    Japán: Ki-43-I, “Unpainted” álcafestés
    A második álcafestés csomag:
    F9F-5, “Unpainted” álcafestés
    F4U-1A USMC, “Lucybelle” álcafestés
    Bf.109 G10, I./JG 27 álcafestés
    Me.163, “Standard” álcafestés
    Yak-3P “Grey-blue” álcafestés
    Lа-9, Unicolor grey álcafestés
    Spitfire F.Mk.IX, “England 1943” álcafestés
    Tempest Mk.V, 3rd Squadron RAF álcafestés
    Ki-200, prototype for naval testing álcafestés
    Ki-84 ko, “Brown” álcafestés
    A 2. csak az első szett után megszerezhető

    Airshow feladatok:
    Semmisíts meg 30 ellenséges repülőgépet minden nemzettel, az adott nemzet I. Rangú vadászgépeit használva (összesen 5 feladat)
    Semmisíts meg 30 ellenséges repülőgépet minden nemzettel, az adott nemzet II. Rangú vadászgépeit használva (összesen 5 feladat)
    Semmisíts meg 30 ellenséges repülőgépet minden nemzettel, az adott nemzet III. Rangú vadászgépeit használva (összesen 5 feladat)
    Semmisíts meg 30 ellenséges repülőgépet minden nemzettel, az adott nemzet IV. Rangú vadászgépeit használva (összesen 5 feladat)
    Semmisíts meg 30 ellenséges repülőgépet minden nemzettel, az adott nemzet V. Rangú vadászgépeit használva (összesen 5 feladat)
    Semmisíts meg 50 földi célpontot minden nemzettel, az adott nemzet bombázóit, vagy csatarepülőit használva (összesen 5 feladat)
    A haladásotokat nyomon követhetitek a "Achievements" menü "Airshow War Thunder" menüpontjában.

    További információk:
    Játékmód szorzók: AB×1, RB×2, SB×3 (például ha 30 gépet kell lelőni, akkor szimulátorban ehhez csak 10 kell, míg realisztikus módban csak 15)
    Bármelyik két teljesített feladatért jár az "Airshow Prize", amit összesen 15 alkalommal szerezhettek meg.
    Minden feladat teljesítésével nő az esély arra, hogy megkapjátok az egyik álcafestés csomagot, !akár 100%-ig!
    Az összes feladat teljesítése garantálja, hogy mindkét csomagot megkapjátok.

  • kissssss
    #37934
    Airshow in War Thunder

    most ezt én jól értem hogy 2 nap alatt 750+killt kell összehozni? ugye ez most valami vicc...
  • kissssss
    #37933
  • Sherman0070
    #37932
    Nem igazán figyeltem mit is írok :D
  • vajakos21
    #37931
    Mondjuk azt se értem nekem mire írtad. :-)
  • Ludowik
    #37930
    Ok
  • Sherman0070
    #37929
    Nem neked. Csak még rá voltam nyomva a válaszra vajakos felé. A csapatomba volt egy retard amcsi gépekkel és össze-vissza baromkodott.
  • Ludowik
    #37928
    Ha nekem szólt én nem vagyok gyerek! Nagyon nem! Mint ahogy arról sincs fingom mit akarsz ezzel úgy nem is kommentálom tovább.
  • Sherman0070
    #37927
    Mármint aki a csapatomba volt gyerek. Amcsikkal nem volt képes 1-es kill/death ratio-t művelni