38447
  • Sherman0070
    #38006
    Még nem próbáltam az új BR-el. Nem játszok már vagy 2 hónapja rendszeresen.
  • Szpecnyaz
    #38005
    Szvsz a jelenlegi br rendszerben a 262 nagy potens gép az event nélkül is.
  • Torzonborz
    #38004
    Nnna végre E-4 és 7, elég sokat kellett rájuk várni. Kíváncsi vagyok a BR besorolásukra.
  • Sherman0070
    #38003
    VÉGRE ME262 EVENT!!!!!!!!!!!!!
    1 éve erre várok :'D
  • Brenor
    #38002
    [Fejlesztői Napló] Bf 109E-4 és E-7
  • Szpecnyaz
    #38001
    Igazából a MiG 15 volt a legkisebb probléma.
  • jocking
    #38000
    De hát... De hát ez így nem lesz jó, nem? Ha nem mehet a Me-262 Mig-15 ellen, akkor kit fognak lelőni szegény komcsiimádók? Ez így túl jó a németeknek, itt valami átbaszás van.
  • Brenor
    #37999
    [Fejlesztői Napló] Láthatóság az 1.53-ban
  • Brenor
    #37998
    Teljes körű játékoskereső (MM) változások
  • Brenor
    #37997
    Tervezett Harci Minősítés (BR) és Játékoskereső (MM) változások

  • Brenor
    #37996
    Közlemény: Kérdezz felelek Kirill Yudintsevvel
    A téma az új MM, a BR változások, és persze a mennyiség alapú MM.

    Angoltudók előnyben, a többieknek meg majd ha lesz időm csinálok róla összefoglalót.
  • Brenor
    #37995
    Kliens Frissítés: 1.51.9.192
  • Brenor
    #37994
    Teljesen zéró információ. Amit tuti, hogy kövi patch angol prém tankok, és ha minden igaz kb 1 hónappal később a farmolhatóak is jönnek, amint kész van a minimális mennyiség. Elvileg utána kezdenek el újra komolyabban dolgozni a hajókon, de ez nem zárja ki, hogy előbb még az olasz repülők jönnek. Viszont mostanában szóba se kerülnek és a WoWS miatt valószínűbb, hogy a hajók lesznek most az elsődlegesek,
  • Torzonborz
    #37993
    Brenor azt véletlenül nem tudod, hogy mikor jönnek az olasz repcsik ? Vagy erről nincs infó még mindig ?
  • Brenor
    #37992
    [Trailer Pályázat] Csiga Díj: Vegyes Csaták - Győztesek
  • Sigmar
    #37991
    Szerintetek is túl op-ra gyúrták az angol gépeket legutóbb?
  • Brenor
    #37990
    [Fejlesztői Napló] Dagor 4.0 Játékmotor
  • Brenor
    #37989
    Szeva. Itt a lista:
    Árkád/Realisztikus/Szimulátor légi csata játékmódok: Csak repülők
    Árkád tank csata: Csak harckocsik (vannak fél perces légi események, de mindenképp tankozni kell és nem a saját gépeddel repülsz)
    Realisztikus tank csata: Harckocsik és repülőgépek is használhatóak, de ahhoz hogy repülhess, előbb harckocsival elég pontot kell szerezni, hogy második spawnolásra repülővel mehess
    Szimulátor tank csata: Mindenkinek használható 1 db harckocsi (némelyik kétszer használható) és 1 db repülőgép
  • spank309
    #37988
    Szevasztok nemrég kezdtem játszani van olyan hogy tank és repülő egy csatában megy? Mert én inkább repülők haverom meg tankal nyomja.
  • AnuluWork #37987
    Nos, "ez az egy csata alatt vissza az eltűnt" modul nálam 3 nap volt mire újragrindeltem ill. visszaállítottam a régi állapotot a 78 járgányomnál. Plusz 14k rp az IS2-44el az új lőszerhez ... Volt pár repcsi ahol 30k modult kellett visszahúzni úgy helyreállt egy csata alatt. De bekaphatja a gazsi. Részemről a briteket még megnézem, oszt jónapot. Utálom a szemét húzásokat.

  • Szpecnyaz
    #37986
    Infók a kövi patchről, a kínai teszt szerver alapján.
    http://live.warthunder.com/post/257194/en/
    Btw, jól kicsesztek azokkal akik abban bíztak, hogy egyből mehetnek a Hawker Hunterért :(.
  • kissssss
    #37985


    uhhh
  • Brenor
    #37984
    "Az Ászok útja" Bajnokság

    Elindult a 2. forduló, ahol már a döntőbe jutás a cél. Sok sikert minden résztvevőnek ;)
  • AnuluWork #37983
    Egy csata, mi, egy csata ... Meg az a...tok f...a!
  • Brenor
    #37982
    "Elhúzódó Összecsapás" 5. Teszt
    Csak 24 órán át elérhető!
  • Jaqen
    #37981
    Tán programozó vagy, hogy ennyire értesz hozzá?
  • AnuluWork #37980
    Figyelj, ne nekem kelljen már korábban elit járműveket így javítgatni, hanem változtassák már meg a kódot, mely elqurja a modulokat minden patch után!

    Ez az alap. Nézze már meg, hogy jé, ott egy jelzés. Az elit. Ahhoz nem nyúlunk. Erre de ...

    Bakker. Minden repcsim elit, a tankjaim közül 5 db nem az, ráadásul mind megvan, erre a szaros patchel kivesznek 79 gépet az eliteim közül? És ezt minden patch után sikerül összehozniuk, bár ennyit még sosem qurtak el ...

    Az elit legyen már 'elit'. Akármit is raknak hozzá.

    Amikor a WoTot elkezdték kevergetni, reseteltek crewt, meg más hülyeség, akkor hagytam ott őket a csipába. Megnézem a brit tankokat, és ha nem szoknak le erről a b.zeráns ruszki szokásról, jövök vissza, amikor jövök. Mert ebből marhára elegem van, hogy a kevés időt, amit ezzel a szarral töltök, az ő hülyeségeik javítására költsem.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.09.24. 06:33:28
  • Brenor
    #37979
    Olvasd el a hírt róla, közvetlen a posztod alatt ;)
    A végén ott van, hogy az eltűnt modifikációkat azonnal visszakapjátok, amint egyszer beviszitek csatába az adott járművet.

    Egyébként ha megnézed a második táblázatot, az alján át tudod állítani a "Modification Changes" fülre.
    Ott kilistázza hogy egy rakat gépen ki lett cserélve egy modi, míg egy másik nagy adagon hozzáadták a motor befecskendezést
  • AnuluWork #37978
    Mi a faszt csináltak ezzel a szarral már megint?

    Nem jött be új tank, erre az amcsiktól 17, a németektől 27, a szovjetektől 17, a britektől 15 a japóktól pedig 3 gépet kaptak ki tőlem ami korábban elit volt.

    Látszólag semmi új nincs, csak leszívták a modulokat ezek a barmok, hogy dögölnének meg!
  • Brenor
    #37977
    Életbe léptek a gazdasági és BR változások!
  • kissssss
    #37976
    most nézzétek el nekem hogy ennyire borúlátó vagyok de én simán kinézem ezekből hogy elszöszmötölnek 1 hónapot egy copy paste gépel.
  • Jaqen
    #37975
    Üdv. Valaki elmagyarázná hogyan kell a korai Japán vadászok "távcsöveivel" célozni? Ugyebár belső nézetből játszom (még realt, és arcade-et is) de egyszerűen alig 1-2 hitet tudok csak elérni mivel a: Folyton mozog az egész szerkezet. b: Ha ez nem lenne elég még mozgatni is tudom :D Ennek így mi értelme? Szerencsére a későbbi szériákon (Ki-61, A6M2-3) nincs ilyesmi, de pl a Ki-44-en meg a Ki-27-en nagyon zavar.
  • Brenor
    #37974
    Gyakorlatilag megegyezik a már játékban lévő SB2C-1C típussal, csak ezen külső pilonok is vannak. copy-paste gép, nem volt sok meló vele, és így ellőhették a "játékosok kérték" szöveget ;)
  • kissssss
    #37973
    hát arra az sb2c-re nagyon nagy szükségünk van, és még ezek csesznek el több hónapnyi munkát egy töltelék repülőre.....
  • Brenor
    #37972
    'The way of the Ace' Bajnokság

    [Fejlesztői Napló] SB2C-4
  • kissssss
    #37971
    ideje volt már mert szinte alig mentem sima rb-t repülőkel, viszont ez a játékmód azonnal függővé tett.
  • Brenor
    #37970
    "Elhúzódó Összecsapás" játékmód - 4. Tesztüzem (RB/SB)
  • Brenor
    #37969
    Változások a "Fokozók" Működésében
  • Brenor
    #37968
    Egyre esélyesebb, hogy 1.53-ra hivatalosan bekerülhet a magyar fordítás, ezért továbbra is nagy erőkkel dolgozunk, hogy minden hibát kijavítsunk. Ahhoz viszont ketten kevesek vagyunk, hogy minden hibát megtaláljunk, ezért arra kérünk mindenkit aki a magyarítást használja, hogy ha hibát találtok, vagy olyasmit ami máshogy jobb lenne, azt ebbe a táblázatba írjátok bele, és a következő frissítésre kijavítjuk.

    Jelenleg az álcafestések és a matricák leírásán végzünk átfogó ellenőrzést és hibajavítást, ezért ezekkel kapcsolatban egyenlőre nem várunk jelentéseket.
  • kissssss
    #37967
    aha meg ahogy én azt megálmodtam, visszavonok mindent... rb modban ez egy nettó faszság brit oldalon, az ellenséges vadászok még hadiján de azokat az ai bombázókat leszedni képtelenség ezekkel a 7.7mm megymagköpködőkel, amint célba érnek szarrá bombázzák a hajókat és game ower... játék tartott két és fél percig 0 player kill 0 assist 0 ai kill.

    gj gajjob