38447
  • Coral Springs
    #33369
    Meglett a mumusom ezzel is, de inkább nem osztok meg több semmit az A-20G -ről, még a végén kiderülne hogy op géppel repülök megint.

  • 77PXDrebil
    #33368
    Hát ez lófasz akár mit csinálok túlhevül mint ha nem is lenne hűtés...:(
  • vajakos21
    #33367
    http://warthunder.com/en/news/586/current/
  • Vincenzo91
    #33366
    Sziasztok!
    P-40ről van valakinek véleménye?
    Mennyire életképes RB-n?
  • 77PXDrebil
    #33365
    Hu próbáltam most repülni hurrival meg spitivel, mi lett a hűtésével ezeknek? 80% gáznál 5 perc alatt túlmelegszik és nem hűl vissza. Kipróbálom manuálisan egyből kinyitom a hűtőjét aztán lesz ami lesz.
  • Volfram42
    #33364
    Igen még tavaly. Csináltam egy valag képet kb. Ki sem akartam jönni onnan.
    A v-2 és a tengeralattjáró volt amin nagyon meglepődtem. Hihetetlen dolgokat őriztek meg szerencsére.
  • a.carkey
    #33363
    München, DM? :)
  • Amaymon
    #33362
    Ez ki fogja vágni pár embernél a biztosítékot :P
  • Volfram42
    #33361
    Áh szörnyű képek szoktak rólam készülni.
    Itt egy grátisz: https://www.dropbox.com/s/m23zidybp6h04xf/20130921_141355.jpg
  • sulouos
    #33360
    Te is ilyen fotogén vagy? :D

    Ahány képen rajta vagyok (és a tudtom nélkül fényképeznek), mindegyiken éppen tolom felfelé a szemüvegemet.
  • Volfram42
    #33359
    Én 1,72 méter vagyok. Közelebb nem mehettem, de hátha segít.
    https://www.dropbox.com/s/rbxu55sbb8ksb6h/20130921_143601.jpg
  • a.carkey
    #33358
    Nem tudom. Amikor én először kipróbáltam a tankokat, nagyobbnak tűntek, mint vártam. Ha el van, szerintem a tankoknál van elqurva a dolog, és mivel kevesebb van belőlük, ha kell, könnyebb is újramodelezni őket.


    Egyébként meg kiba...tt szép volt ez a gép! :)
  • Coral Springs
    #33357
    Én bementem tankos event -re valamelyik nap repülővel, de elég komolyan optimalizálatlanok azok a map -ok. Sok az fps drop és a képernyő lag. Amíg ezt nem javítják tuti hogy kihagyom a kevert csatákat.
  • twi452
    #33356
    na most én nézek ki hülyének hogy a "semmire" válaszoltam :P xD
    megyek is vacsorázni :P :D
  • twi452
    #33355
    ott van a kép is :P :D

    repülős csatáknál csak repülők
    tankosnál meg nem azt írja h csak tankok hanem h a tankoké a főszerep :)

    jó páran meg voltak győződve róla, hogy alapból csak tank vs tank lesz és eventeken lesz csak repülő + tank
  • twi452
    #33354
    viszont az új csata gomb leírása szerint a tank csaták nem exkluzívak lesznek alapból és a tank+repülők csak event-eken mennek együtt hanem pont fordítva
  • Coral Springs
    #33353
    Ha el is tér egy kicsit a méretarány nem jelentős, legalábbis ezen teszt alapján biztos hogy nem. A problémád forrása a szar render lesz.
  • twi452
    #33352
    ránézésre nagyjából rendben van, nézőpont sem tökéletes felülnézet meg ugye nem középen van
    legalábbis nekem ez a véleményem :)
  • twi452
    #33351
    honnan tudod h nem yao ming nagyapja ? :P :D
  • Amaymon
    #33350
    Itt csak egy méretarányos rajz és a két ingame kép tudna igazságot tenni.
  • Coral Springs
    #33349
    Azért be lehetne látni.

  • sulouos
    #33348
    És ez egy másfél méteres japán :D
  • twi452
    #33347
    jó szögből és elég távolról be lehet lesni persze :D
  • sulouos
    #33346
    Na persze most ezzel nem azt mondom, hogy tuti nincs méretarány különbség, de ha van is, alig észrevehető.
  • sulouos
    #33345
    Nagyjából egyforma magas a Pz IV (2,68m) és a 109 (2,6m), a képen is úgy néz ki.
  • Amaymon
    #33344
    Ez az 109-E ugye? Az olyan kicsi volt, ha mellé állt egy átlag magasságú ember lazán benézett a pilótafülkébe.
  • Coral Springs
    #33343
    Szerintem ez teljesen rendben van, nincs itt semmi gond a méretarányokkal. Meglepő lett volna ha egy ilyen jelentőségű játéknál ezt elbasszák.
  • twi452
    #33342
    de jó h nem azt töltöttem fel amit akartam és a lényeg lett volna :D
    na itt van :)
    9 vs 6,6
  • Coral Springs
    #33341
    Gondolom van egy mérce ami alapján meghatározták a repülők méreteit, ami alapján készülnek a valóságnak megfelelő modellek. Nem tudom elképzelni hogy ami a tankoknál egy centi az a repülőknél kettő, ha viszont igen akkor jól elkúrták. Amiről viszont te lényegében írsz az inkább valami render hiba.
  • twi452
    #33340
    na sikerült ha nem is tigris mellé de ez van :)
    kerekítve a hossz de úgyis csak az arányok miatt kell
    pz iv: 6,6 m
    109 : 9 m

  • Amaymon
    #33339
    A difi abból is adódhat, hogy a tankoknál jobban oda figyelnek a méretre a célzás miatt. Nem is minden esetben a méretekkel volt a gond AF-ben, hanem a távolság és méret arányát elég sajátságosan kezeli a WT. Egy adott határon túl durva torzulás jelentkezik és nem olyan szépek a sziluettek, mint a szimekben. Olyan hatótávolságon belül még nem nagyon lehet észrevenni ezt, ahol a földi járművek harcolnak. Ebből kifolyólag simán el tudom képzelni, hogy nincs párban a tank és repgép nagysága.
  • twi452
    #33338
    előbb majdnem sikerült odagurulni egy pz4 mellé..csak mire odataxiztam elfogyott az ai repülő a másik csapatban :D
  • Coral Springs
    #33337
    Minden esetre ha nem stimmelnek a méretarányok az egy elég nagy modellezési hiba, vagy a tankokat, vagy a repülőket újra kéne modellezni, ami nem kis munka.
  • twi452
    #33336
    nem tudom ezért mondtam h meg kéne nézni mert még nem láttam egymás mellett a kettőt :)
    adatok alapján közel egyforma méretű a 109es és a tigris, a 109es kicsit nagyobb is
  • Coral Springs
    #33335
    Anno én a GF topikban még említettem is hogy milyen nagynak tűnnek a repülők a tankokhoz képest, ha jól emlékszem a Cifu alá is támasztotta méret adatokkal hogy miért. Egy kétfedeles nagyobb méretekkel bír mint bármelyik tank, ezek szerint el lett kúrva valami ? Vagy a repülőknek van túl nagy modelljük, vagy a tankoknak túl kicsi ?
  • twi452
    #33334
    meg kéne nézni egy custom kursk mission-ben h mi a helyzet, ott le lehet azért szállni a mezőre viszonylag biztonságosan aztán csak oda kell gurítani egy tigrist :) ha kb ugyanakkora a kettő akkor nincs gond :)
  • Coral Springs
    #33333
    Bevittem az A-20G -t RB -re is, kezdésnek nem is rossz. Két Bf 109 és egy He 111, természetesen front géppuska. Nem könnyű célba venni az enemy -t de nem is lehetetlen, főleg ha az éppen valamelyik csapattársam lelövésével van elfoglalva.

  • Amaymon
    #33332
    A méretarányokról komoly vita ment anno az AF a fórumban, de szerintem nulla az esélye, hogy azzal bíbelődjenek.
  • sulouos
    #33331
    Ez még nem tűnt fel. A múltkor a Pantheremmel találtam egy lezuhant Pe-2-est, nem tűnt nagyon nagynak, kb. méretarányos volt.
  • 77PXDrebil
    #33330
    A harckocsi/repülőgép méretarányokat nem teszik rendbe? Gáz, hogy a tigris eltörpül a Bf109 mellett. Olyan mint ha hobbitoknak készült volna.