38447
  • vajakos21
    #33409
    Mentem egy karikát a spanyol mapon.Meg kell hagyni,szép lett.
  • vajakos21
    #33408
    Még nem lehet egyenlőre
  • Amaymon
    #33407
    LoL tényleg meg se néztem (event ugye) :D

    De akkor hogy a bánatba lehet sb-n tank ellen menni? Áhhhhh
  • vajakos21
    #33406
    Most us-ger event és jap,us,uk normál van....jó tudom nem sokáig :)
  • gezu1025
    #33405
    Szerintem 8.0 fölött fog nyitni az újjonnan létrehozott heavy fighter sor végén. :D
  • Amaymon
    #33404
    Én teljesen elvesztettem a fonalat a metagame terén, ötletem sincs mit miért csinálnak. Free-n csak és kizárólag GER vs RU van. Eventek meg előre beállítottak. Főleg azokon megyek, mert ott legalább más nemzetet is lehet repülni.
  • bgabor
    #33403
    Ha felvágják azt is a Sabrek és a Mig-15ösök közé, mint az összes többi németet, akkor nem.
  • gezu1025
    #33402
    Majd a horten 229 rendet vág.
  • bgabor
    #33401
    Az is föl lett tolva BR 7.7-re. Az is Saberek meg MiG-15ösök ellen fog menni, nem bomberek ellen. Azok ellen meg esélytelen.

    De a legjobban ott jön ki a németellenesség és oroszpártiság, hogy agyakorlailag tökugyanolyan Yak-15 és He-162 (ugyanaz a hajtómű, ugyanaz a súly, ugyanolyan fegyverzet) körül a Yak-15 BR 5.7-re lett levivve, a HE-162 meg fel 7.0-ra. Arról nem is szólva hogy "valahogy" a német jetek csak felfelé, az oroszok meg csak lefelé mozdultak el.
  • jocking
    #33400
    Azok ellen ott lesz a Me-262 az összes variánsával. :)
  • vajakos21
    #33399
    ráadásul nem kerül goldba se...egy darabig
  • a.carkey
    #33398
    Egyébként tudod miért kellett ez? Hogy a Mig9 trollok szabadon repkedhessenek. :)
  • Coral Springs
    #33397
    A lehetőség adott új slot -ok vásárlására, ez így még mindig jobb mint a WoT féle megoldás.
  • Sith
    #33396
    Elvileg nem fogják de valszeg mostanában jönnek még ki minipatchek az ilyen bugok javítására.
  • Coral Springs
    #33395
    Nem kell beáldoznod semmit, a legénységen belül most már a tankos képességeket is lehet fejleszteni, ennyi. Így a legjobb, bár szerintem a pontszerzés az külön lesz választva a jövőben, hogy a repülővel megszerzett pontokat nem költheted majd a tankos képességekre, és fordítva.
  • WinT
    #33394
    Akkor rosszul fogalmaztam, úgy értem a repülők slotját foglalják el a tankok. Bár látom ingyen lehet cserélni a járműveket, de elég macerás. No mindegy.
  • jocking
    #33393
    Az az érdekes, hogy a ground forces mellé bekerültek új "matricák" a tankokhoz. Ezeknek ahogy néztem (a legtöbbnek) csak annyi a kitétele, hogy menj 15 csatát. Na, én már mentem vagy 10-et, de a számlálók az egyes matricáknál még mindig nullán állnak. Mi a faxért van ez?
    Bónusz kérdés: most már költhetek nyugodtan xp-t a tank legénységekre? Ez már open beta, nem fogják nullázni az eredményeket?
  • vajakos21
    #33392
    Külön legénység van.Cserélj repet tankra,vagy fordítva és nézd a személyzetet.
  • WinT
    #33391
    Az most komoly, hogy a tankokhoz nem külön legénység jár, hanem a repülőimet kell beáldozni? :(
  • gstup
    #33390
    Basszus.Most volt egy meccsem fw-190a5-el.Mik jönnek szembe?P51d mustang!?Spitifre F?!Menjenek már a francba.Ezt hogyan találták ki,hogy egy szinttel feljebb rakták!Elmehetnek a ...(Volt egy la9 is az oroszok elleni meccsen,de ott lehet kevesen voltak.)
  • bgabor
    #33389
    Legalább volt aki kordában tartotta a négymotoros núbbombereket. Most már nem lesz olyan. Fasza lesz majd amikor 40 B-17/B-24 áll majd a várakozó sorban.
  • bgabor
    #33388
    Mig9 -0.7 to 7.0 (post WWII jet plane based on Me262s engines, fighting with late wwii planes)
    Yak15p -0.3 to 5.7 (post WWII jet plane based on Me262s engines, fighting with mid war prop planes)
    Yak17 -0.4 to 6.3 (post WWII jet plane based on Me262s engines, fighting with late war prop planes)

    Me262 C-1a +0.4 to 7.7 (late WWII jet plane, all russian jet planes were based on Me262s engines)
    Me262 A-1a +0.4 to 7.7 (late WWII jet plane, all russian jet planes were based on Me262s engines)
    He162 +0.3 to 7.0 (late WWII jet plane, budget version)
    Me163 +1 to 8.0 (late WWII rocket plane).
  • a.carkey
    #33387
    Eddig jött két Komet és tíz percen át végigtrollkodta azokat a pályákat ahol 6.0s battle ratinggel bementek a propelleres gépek. Most már kevésbé lesz erre esély. Max. Ki-200-al. :)
  • bgabor
    #33386
    Kometet tönkre is vágták, felment 8.0-ás battle ratingje. Sabre A 8.3, 8.7 Sabre F. Négymotoros bombázók helyett így Koreai jetek ellen fog menni, ami egy vicc. Idióták.

  • flashpointer2
    #33385
    hoppá nem ide akartam írni, sry
  • Coral Springs
    #33384
    Ezt az achievement részt kicsit átalakíthatnák, elkülönítve a tankokat. Végeláthatatlan listák vannak abban a néhány opcióban, keszekusza az egész. Az AF és a GF úgy is lehet egy játék, hogy tartalmilag el van különítve a kettő a játékon belül.
  • jocking
    #33383
    Egyébként most már akkor hivatalosan is tolhatom a crew xp-t a tankokba? Nem fog elveszni a későbbiekben?
  • Amaymon
    #33382
    Hm, változott egyátalán valaminek a BR-ja?
  • flashpointer2
    #33381
    Hát ez a préám sdkfz 140 egy valamire jó, távolról dobálni az artit :/
  • Coral Springs
    #33380
    Szerintem csak látszólag tűnik soknak ez a patch, azt nem mondanám hogy a repülős részben sok minden változik, inkább GF a lényeg.
  • Amaymon
    #33379
    Nem szaroztak az 1.41 teszteléssel sokat LoL.
  • Glo
    #33378
    A hurrin változtattak.
  • jocking
    #33377
    "We are pleased to announce the release of the War Thunder Update 1.41 that makes Ground Forces available for everyone to play!"

    Hű de megérte múltkor teljesíteni a 9win/60kill missziót...
  • JethroHUN
    #33376
    Volt valakinek valami hiba a patchelés közben? Nekem folyton megszakad végén valami hibával.
  • 77PXDrebil
    #33375
    És jó benne a huri és a spiti hűtése?:)
  • a.carkey
    #33374
    Érdekes az új PBJ két variánsa. 75mm ágyú és 8x12,7mm géppuska vs 12x12,7 mm géppuska. :)

    Viszont mindenki tankozik, nincs csata ...
  • Glo
    #33373
    Elindult az 1.41 szeró.
  • JethroHUN
    #33372
    Jaj de kamu lövés volt. Kb maximum 1 golyó találta, iszonyat nagy mák volt.
  • a.carkey
    #33371
    Off.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2007ben voltam utoljára (1986ban először). Gondolom azóta is nagyon átalakult, mert a legelső alkalmam óta nagyon. Az első Vhs tengeralattjáró és a V2 marard meg bennem is a legelső alkalommal, azóta az autók külön helyre kerültek, más részbe, meg jópár repcsi a kertből, de a képek alapján vannak új dolgok is. Ha a fiam picit még nő, akkor tuti futok vele is még egy kört ott. :) A bányarendszert és a vasútmodelleket tuti élvezné. :)





    on.
  • Coral Springs
    #33370
    Ezen a kill -en jót röhögtem, Iván ijedtében a vodkás üveghez kapott, majd a földet az éggel összekeverve menekülni próbált. De az is lehet hogy megszédült, és azért állt fejre.