38447
  • vajakos21
    #33449
    Esetleg Pumasoknál rákérdezel mikor mennek,és beszálltok hozzájuk.
  • vajakos21
    #33448
    Ha adtok jelszót akkor más se lép be,és az összes pálya vihetö.Editorosnàl beraksz 10 ai-t,az mind téged akar megölni...
  • vajakos21
    #33447
    Mi nem jó a customban? Állitsátok pearl harbourra,ott lehet gyakorolni ai bombereken is.Vagy Mozdok 4*4,valakik biztos belépnek még.Rengeteg opciö van.Bármit lehet gyakorolni ha ketten már vagytok
  • rudii
    #33446
    Ez hallatlan!
  • bgabor
    #33445
    Nemtudom figyeltétek e, Operation Koreán orosz oldalon németek is, szövi oldalon japánok is repülnek.
  • sulouos
    #33444
    Plusz a Kometnek most már még könnyebben törik a szárnya, el ne felejtsd.
  • bgabor
    #33443
    Jó ez a peccs, sima orosz MiG-15ös BR-je ugyanaz mint a Kometé.
  • a.carkey
    #33442
    A lanci visz két 4ks hordót, a b17ek, b24 8x 1ks gigaüberdurvát, a yerek 7500 kiló bombát, miközben úgy mozognak, mint egy Michael Jackson imitátor, de a két japó nehézbombázó meg úgy mozognak, mint egy csiga, aki visszafelé megy. Pedig nem vagyunk túltöltve sem japó T4es gépekkel, sem T5ösökkel. Azt hittem, hogy legalább az egyik T4es japó bomber minimum egy B17 szinten mozog majd vezethetőségben, de nem. Kíváncsi lennék, hogy ezek tényleg ennyire szarul kezelhetőek voltak, vagy csak itt?
  • sulouos
    #33441
    Nem a japán bombázókkal van a baj, hanem a többi nemzet négymotorosaival, akik Shoji I-15-ösét megszégyenítő manővereket csinálnak, miközben egy Battlestar-nyi flak van a fedélzetükön.
  • a.carkey
    #33440
    Én nem tudom mit fog tudni a B-29, de amit a jelenlegi T4es amerikai bomberek tudnak, és ahogy repülni lehet velük, már ez is brutál. (Na ezért voltam mérges, hogy már a második hétvégén csak 2xes az RP ... :D Értem én, hogy a japó bomberek marha jók PAPÍRON, 3db 800 kilós bomba, és volt bázis, nincs bázis, de a "valóságban" kanyarodni nem lehet velük, és a gépágyúiktól sem esett le az állam. A "B" széria és a Yerek, meg a T3as Do-217-ek. Ezek bomberek. Minden más csak bohóckodás bomber néven. :(

  • Susarc
    #33439
    próbáltam,hogy lövöm vele a földi nagy célbázisokat ,de nem ad semmit :)
  • Caterpillar
    #33438
    Igen, ezeket már végig zongoráztuk, de mégsem az igazi, azt hittem van rá valami mód, mint ahogy a test flight pl, vagy a mission editorban a free flight opció, de nem.... Nincs. :(


    Esetleg CDK? o.O
  • twi452
    #33437
    ennyire egyszerűen nincs

    csinálhattok custom battle-t és "ellenségként" menjetek be akkor amíg valaki le nem esik addig mehet illetve ha esetleg megnyeri valamelyik fél a csatát ugye de az magától azért el szokott tartani egy darabig

    ha botokkal mentek és egy csapatban akkor az a baj h valószínűleg gyorsan leesnek a botok és vége :)
  • Glo
    #33436
    Persze. Custom battle.
  • a.carkey
    #33435
    A fórumon nem találok topikot, hogy miért 2x hétvégén, de végül is mindegy, csak már a T4es vasaknál is irdatlan mennyiségű RPt kell összeszedni vadászként. Bombázóként még csak-csak, de vadászként azért vannak necces gépek. És a jetekről még nem is beszéltünk. :)
  • Caterpillar
    #33434
    Kérdésem volna a nagyérdeműhöz:

    Van arra egyszerű mód, hogy cimborámmal egy légtérben free flight módon repkedjünk mindenféle korlátozás nélkül? Szeretne elmerülni az SB gyönyöreiben, de ahhoz előbb repülni kéne megtanulni Joy -al....

    Szóval, van erre mód és lehetőség gyorsan és egyszerűen?
  • bgabor
    #33433
    Hozzászoktunk a jóhoz, és már magától értetődőnek vesszük. :D
    Az ember a jót gyorsan megszokja, na.
  • Caterpillar
    #33432
    Baron elég jól elmondta a videójában, hogy mire is készült az a gép, végül is medium tankokig remekül pukkannak tőle és tud magával vinni 4x250lb bombát is.


    A valóságban viszont egyáltalán nem volt hatékony. 75mm tarack -> pontatlan, lassan tölt, lassú a lövedék... Ezért is használták inkább fedezékek, épületek, nagyobb célok ellen

  • a.carkey
    #33431
    Apropó! Leszáradna a kezük, ha hétvégén 4x szorzót adnának? Vagy most a tankok miatt csinálják, hogy a nép tesztelje őket, ne repkedjen? :D
  • a.carkey
    #33430
    De ha így támadsz, akkor meg jobb a 30as. :)
  • bgabor
    #33429
    Gondolom ugyanaz van mint a Hs-129nél, ki kell fejleszteni a szóráscsökkentő upgradet az ágyúhoz, és szigorúan hátulról vagy elölről rátámadni a célra, amikor oldaliraányban nem mozog. Már ha nem rebbennek szét éppen.
  • Susarc
    #33428
    az a baj azzal a nagy kaliberrel,hogy csak akkor kapsz vele találatot ha 300 km/h órával egy körömhegynyi célpontra bullseye-t hitelsz 5-600 méterről.....nem értem miért nincsen rendes rombolási rádiusza az ekkora lövedékeknek.....még jobb mikor mozgó járművet kell ugyanígy fullra eltalálnod......
  • Eagle16
    #33427
    Nálam a sima B-25-ös is elég furcsán repül. Kb. olyan érzés, mintha állandó kereszt szélben repülnék vele...link

    Amúgy a szárny végén az a valami egy APS-3 kereső radar, tesztrepülésnél nekem nem tűnt fel hogy bármi hatása lenne a gép irányíthatóságára.
  • Susarc
    #33426
    és a jobb szárnyvégen lévő tőkesúly miatt egy eldobott tégla a gép handlingje :P
  • Coral Springs
    #33425
    Nagyon rákaptam most erre az Attacker műsorra, erős puskával és rakétákkal alapos vérengzést lehet csinálni bármelyik csatában. Gondoltam körbenézek milyen géppel tudnék még karriert csinálni, és megláttam ezt a PBJ cuccot. Kifejlesztettem az elsőt, kipróbáltam, de nem igazán lettem meggyőzve. Ahogy nézem ez valami B-25 variáns, így nem értem hogy ez a gép mitől lenne Attacker ? Szerintem még az A-20G is csak éppenhogy súrolja ezt a kategóriát, de arra legalább feltudtam szerelni rakétát, így akinek nem tudok a seggébe kerülni azt megszórom vele. Az a 75mm -es cannon meg egy vicc, lassan és kiszámíthatatlanul sül el.
  • Coral Springs
    #33424
  • Doma #33423
    Nem, egyelőre nincs rá lehetőség.
  • sulyid
    #33422
    Szigorúan RB-ben, eddig hatalmas csalódás volt a gép, gyak kill, sőt lövés nélkül lekaptak vele bármivel. :(
  • RAZOR27
    #33421
    tankos pályán lehet repcsivel menni? Kíváncsi lennék rá. Egyszer már betett tankos matchmaking repülős pályára, csak nem engedett tankot használni, mert nemvolt hozzá respawn point vagy mi a fene o.O árkádban vagyok egyébként.
  • a.carkey
    #33420
    Először én is úgy gondoltam, hogy ez biza kevés T4ben, de azóta egész jól érzem magam benne. Roppant kényelmes és kellemes gép. :)
  • Susarc
    #33419
    lehet tépni nagy sebességnél pedig
  • sulouos
    #33418
    Milyen módban?
  • sulyid
    #33417
    Gyors vélemény a p-51-ről, az eddigi legszarabb gép amivel valaha is repültem... semmilyen pozitív tulajdonsága nincs -.-'
  • vajakos21
    #33416
    Az arcados/ rb- skillekre nem kell tenni ha simezel..valamennxit spórolhatsz
  • lexlutor
    #33415
    meg zartban en kihuztam egy legenyseget a tesztre kapott aranybol. ha jol rmelik 3x17k kellett hozza. igazabol a vegen marad valamennyi de volt vagy 40k. elegge horror.
  • gstup
    #33414
    Minnél több ellenség lelövése meccsenként. :) Kapjál sok pontot egy meccsért és akkor sokat kapsz a fejlesztésekhez is.Mind crew-hoz mind modification-hoz.
  • 77PXDrebil
    #33413
    Mitől függ az hogy mennyi személyzet fejlesztő pontot kapsz? Azaz hogyan lehet többet gyűjteni? Persze pénz befizetése nélkül.:) Nem mintha nem telne rá ,de úgy pláne nem kihívás. Arányosan adja az elért pontokhoz képest? Avagy ha életben maradok többet ad?

    Várom tájékozottabb szaktársak infóit.

    Üdv:András
  • Coral Springs
    #33412
    Az meg a másik hogy az egyik crew képességeihez összegyűlt 19 ezer pontom, gondoltam majd jól kimaxolom GF képességeket is. Aha, álmodj királylány. A Driver -t kimaxoltam, a Gunner -t pedig a feléig azt viszlát. Erre volt elég 19 ezer pont.
  • Coral Springs
    #33411
    Elszántam magam és egy haverom társaságában kipróbáltam a GF -et, tiszta vicc ami ott van. Folyamatosan nyomják rád a ku**a arty support -ot, a haveromat 10 -ből 6-7x így nyírták ki. Unbalanced, a te team -ed 0 kill -es ellenben a másik oldalon mindig 5-6 kill -es emberkék sorakoznak fel, azt meg hagy ne említsem hogy a reserve tankommal sűrűn tier 2-3 -as szintű tankok ellen mentem. 8 defeat után hagytam a faszba az egészet. Szép meg hangulatos, de inkább maradok a levegőben. Mellesleg SB -vel kezdtük, majd RB -vel folytattuk, azt se lehet mondani hogy AB majomkodás volt.
  • sulyid
    #33410
    Tegnap este meglett végre a p-51d de olyan fáradt voltam, hogy már nem tudtam elvinni egy ismerkedő meccsre... :(
    Jellemző....