38447
  • WinT
    #33529
    Nem először szopatom meg magam, de úgy látszik sose fogom meg tanulni, hogy Zeróval 550 km/h fölött nem vesszük kézifékkel a kanyart. :(
  • Amaymon
    #33528
    LoL bele olvasok néha a GF topikba, jó a gazsi üzletpolitikája. Tudják mekkora germán fanboyok a tankosok(is) és adják alájuk a jó vasakat. :)

    Persze idővel aktív-passzívan nerfelik azt a nemzetet, ide a bökőt.
  • Amaymon
    #33527
    Ez tényleg üt bármilyen játékmód legyen is nem egyszerű célozni raksival :)

    (Azon meg csak ámulok milyen pályák vannak a gémben amit soha nem láttam.)
  • Coral Springs
    #33526
    A rakéta akkor robban amikor betalál. A zene pedig Black Hawk Down OST - Barra Barra.
  • Caterpillar
    #33525
    Már csak a zene miatt is 5*!

  • Susarc
    #33524
    akkor már jöhetne C130 is.....1954 ben már használták :)
  • Susarc
    #33523
    Kurvajó!

    mennyire vannak állítva a rakéták?

    és mi ez a zene?
  • Coral Springs
    #33522
    Azt hiszem ez a videó reprezentálja, miért vagyok oda az A-20G -ért az utóbbi időben. Ez a gép egy vadállat.

  • gezu1025
    #33521
    Én pedig ilyet szeretnék: :P

  • a.carkey
    #33520
    Én benne vagyok. :)
  • a.carkey
    #33519
    T4es. A Yerek T3.
  • Caterpillar
    #33518
    Hááááát a Maci elég necces, sorozatban 1955-ben kezdték gyártani, persze az első két proto már megvolt 52-ben az igaz...
    Britekhez viszont, ha lenne Maci lehetne Avro Vulcan (az is 52-ben szállt fel először)

  • Susarc
    #33517
    gyenge??? a YEREk 7 tonna bombaterhe odabasz mindennek + 20 millis forgótorony szétcsap bármit
  • a.carkey
    #33516
    Most hogy megvan az összes, tulkép. a ruszki T4es bombázó ágat érzem a leggyengébbnek. Van arra esély, hogy a macit beleteszik? Az 1952es, tehát pont beférne. Még a britekhez kellene valami cold war bomber, és máris meg lennék elégedve.
  • Her Laca
    #33515
    Jaja:) Az ott áll a háttérben.
  • sulouos
    #33514
    Én is ott voltam, volt B-25 is :D
  • Her Laca
    #33513
    Mért lenne ez beteg dolog? Garantálom jobb állapotban vannak mint nem egy utasszállító.Sőt!!
  • Amaymon
    #33512
    Elég beteg dolog ezeket egy nagyváros légterébe így beengedi, bár kétségtelen remek felvétel :)
  • Her Laca
    #33511
    Muhaháék odaengedtek minket a lezárt területre,bár Dumbo az a kis köpcös jobbról a harmadik, vicces volt mert ha nem engedték volna akkor is odarohan ,na szóval jött egy sokcsillagos és igen stílusosan és a magyar nyelv összes káromkodását igénybe véve küldött el minket a picsába,kilátásba helyezvén Muhiéknak egy korrekt büntetést is csak úgy foghegyről:)
  • Her Laca
    #33510
    Ja:)
  • sulouos
    #33509
    Kecskeméten készült?
  • Her Laca
    #33508
    Jelzem ezért a felvételért a széleken álló terepszínű ruhás barátainknak leüvöltötték a fejét a kép elkészülte után 10 másodperccel:))
  • Her Laca
    #33507
    Nem tudom láttad e élőben közelről,de ez egy akkora baxom egy gép,hogy az ember elcsodálkozik rajta. Már mint ,hogy vadászgépként üzemelt.
    Egy német vadászhoz képest bombázó,bár Európában nem is vetették be.
  • Coral Springs
    #33506
    Ez egy dolog, ha ismered a géped ezt a tényezőt figyelembe véve kell építeni a taktikádat. Te kell alkalmazkodj a gépedhez és nem fordítva.
  • Coral Springs
    #33505
    Én már nem is figyelem a repair költséget, annyi a zseton hogy nem tudok mit kezdeni vele. Meg nem is vesztek komolyabb szinten gépet.
  • gstup
    #33504
    Írtam hogy milyen jó hogy 4.7 lett a BR-je.És hogy p51 meg spit f-ek ellen mentem.És nem kicsit meglepődtem! :)
  • sulouos
    #33503
    Arról lehet lemaradtam
  • gstup
    #33502
    Kb 3-4 napja már írtam... :)
  • a.carkey
    #33501
    Én most azon röhögök, hogy a japó F86ban világháborús cuccosban üldögél a csóka, az Aradoban meg három másodpercenként jobbra hajlik a feje a pilótának. :)


  • Iceman
    #33500
    Biztos láttátok már, de a Corsairt nem lehet megunni :) (olyan 4 és fél perc után majd cifrázza kicsit:)
  • sulouos
    #33499
    A nagy sebességet se nagyon bírja, 550-600-nál már alig lehet irányítani, míg az amerikás ellenfelei még úgy-ahogy reagálnak 750 körül is.
  • Glo
    #33498
    Cserébe szép nagy repair költsége van.
  • Coral Springs
    #33497
    Repkedek most ezzel az A6M2 Reisen -el, ennek tier 2 -ben közel olyan emelkedése van mint tier 4 -ben a P-63A-10 -nek. Arról nem is beszélve hogy mindent kifordul, kibaszottul op gép. És ha ez ilyen, milyen lehet a többi, nem hiába tartottam op -nak eddig se a japánokat. Egyedüli hátránya a kevés lőszer a gépágyúban, ez kb 2 gépre elég, esetleg 3 -ra ha mákod van. Viszont úgy belehet állni vele valakinek a picsájába, hogy sajtreszelőt csinálsz belőle a 7 milissel is ha a gépágyú kifogyott. Amin meg csodálkoztam hogy sokan leállnak velem fordulózni, mit hisznek ezek ?
  • Coral Springs
    #33496
    Amit leírtam az AB -ra vonatkozik, RB -n még nagyon keveset mentem jet -el hogy nyilatkozzak.
  • a.carkey
    #33495
    Óh, a jetekkel való játék még arréb van a japókkal (is). Még befejezem a T4es gépek moduljainak fejlesztését. Az ám a móka! :D
  • Coral Springs
    #33494
    Nem ez az a pillanat, majd amikor kifejlesztetted, az lesz a pillanat. Addig meg szopni fogsz ám ezerrel, mert egy fejlesztések nélküli jet az nem jet. Szar a MiG-15 is. Mindemellett unbalanced az egész tier 5, rengeteg a klán, nekem kb 30% -os win ratio -m van az La-174 -el, mindig én voltam a fasz rossz oldalán. Élő ember előbb hagyja a faszba a tier 5 -öt mint hogy bármit is kifejlesszen, vagy megveszi az alkatrészeket aranyért.
  • sulouos
    #33493
    A Fw-190 A-5 újabban P-51-ek meg F8F-ek ellen megy, a Ta-152-vel karöltve. Csak én érzem az iróniát?
  • a.carkey
    #33492
    Ez a mai 4x nálam sok eddig nyitott szálat zárt le, mint pl. a JPN ág. :)
  • Amaymon
    #33491
    A kérdés az hogy mennyire száll el az agyuk ha növekedik a szerver populáció.
  • Amaymon
    #33490
    Szvsz egy MMO-ban nem katasztrofális, havi pár nap hétvége gold-ért. Mindenütt fizet valaki. Clod-ban donate megy a szerver fenntartásért, RoF-ban a legapróbb gépre aggatható bizbaszt meg kell venni, stb.